Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. [quote name='Gosia.']Jak go zobaczyłam z łańcuchem "na żywo" po prostu nogi się pode mną ugięły :( tym bardziej ,ze on naprawde jest łagodnym pieskiem i łańcuch nie dla niego ... na zdjęciach widać jaki jest uległy ,ja nie mogę głowy odwrócić w jego kierunku bo zaraz robi swoją kochana minkę ze zmarszczonym czółkiem :) uszka w bok i łepek na dół . OMI MOŻESZ przenieść go na te fora o których wspomniałaś ,ja pojęcia nie mam gdzie tego szukać,przepraszam ale naprawde to moje pierwsze kroki tutaj ,BARDZO CIĘ PROSZĘ[/QUOTE] Gosiu niestety nie potrafię tego zrobić. Też jestem tu krótko... Przeglądnij wątki i poproś o zrobienie banerku lub allegro. Postaram się pomóc pisząc do fajnych cioteczek, które miałam przyjemność tu poznać.
  2. Może na forum onkowatych go pokazać albo na forum szczeniaków przenieść wątek...nie wiem jak pomóc.... ale widok tego łańcucha jest ohydny!
  3. Pipi-chciałam Cię serdecznie pozdrowić, a dawno tego nie robiłam.
  4. [B]Auraa nie poddawaj się[/B]. Już tak dużo dla nich zrobiłaś.Będę zaglądać i podnosić wątek. Tyle tylko mogę.....
  5. W jakim wieku są te psiaki ? Jak wyniki badań ?
  6. Drugi też znalazłam-psiaki u p.Doroty. Ale trzeciego nie znam.:roll:
  7. Kobieto - ile ja się naszukałam Twojego wątku!:mad::cool3: Witaj Aniu:multi::loveu::lol:
  8. Podczytuje Wasz wątek i trudno mi zrozumieć dlaczego takiej pięknej, maleńkiej psinki nikt nie chce... Będę zaglądać do Foksi
  9. MyrkurDagur bardzo ładnie z Twojej strony, że spłaciłaś długi Kropki. Chciałam Ci za to podziękować, jak również za [B]odpowiedzialne i profesjonalne prowadzenie wątku Kropki. [/B] [B]Megii[/B] czy masz wieści jak miewa się Kropeczka? Czy jest szansa na aktualne zdjęcia?
  10. Co z sunią? Odebrana? Ma DT?
  11. [B]Nr 57[/B] Tinek na stronie schroniska w Łodzi napisane jest, że to [B]suczka[/B] [B]Tina[/B]- czy ktoś z Łodzi może to skorygować oraz dopisać coś o jej stanie zdrowia, bo od listopada 2010 brak jakichkolwiek nowych informacji.
  12. Tez dołożę się do przetransportowania Uranka.
  13. Wiadomo co z Tolą? Abero widziałaś ją może?
  14. [quote name='Foksia i Dżekuś']W schronisku Tina bo kierowca przemienil imiona ale z domu Astra ,Jest juz bezpieczna w hotelu .Jest wysterylizowanA I PODOBNA ZDROWA ,BEDZIEMY OBSEROWOWAC. Ania jak tylko bedzie miec czas wysle zdjecie .Jest cudowna ,bylam dzisiaj u dziewczynek na boksie ,Ania tez mówi ze bardzo grzeczna . Gorzej z druga sunia ktora ma 6 lat ,oddana przez rodzine z domu bo pani pojechala do szpitala ,była razem z tnka i astra na kwarantanie , a teraz na boksie .Widac ze przeraza ja schronisko ,niesmialo podchodzi do czlowieka z nadzieja ze ja ktos zabierze ale niestety funduszy brak nastepnego psa w hotelu. A ta 6 letnia sunia ma wątek?
  15. [quote name='megii1']Chciałam poinformować że z bazarku dla Kropki uzbierało się 128 zł. Po odliczeniu 22 zł na preparat na sierść i 65 zł na szczepienie, przeleje 41 zł na konto Kropki. Proszę tylko o dane do przelewu na pw:) Za parę dni zrobimy powtórkę bazarku, dam niższe ceny i może coś się jeszcze sprzeda.[/QUOTE] Megii jesteś wspaniała!
  16. Abero czy wiesz jak czuje się Tola, czy nadal jest w schronisku?
  17. Pięknie goją się rany na główce, ale ze sterylką poczekajmy, aż Kropka nabierze masy i podje trochę witamin. Przecież ona normalnie zaczęła jeść dopiero u Megii. Musi minąć trochę czasu, by jej waga była w normie.
  18. Pipi -[B]nie rozmawiaj z wójtem, tylko pisz do niego drogą urzędową[/B] -składaj [B]PISEMNE [/B]zapytania w dzienniku podawczym, muszą przybić Ci na kopii datę wpływu -na odpowiedź wójt ma 30 dniu -MUSI odpowiedzieć i on o tym wie.....a jak nie wie, to doczyta (dla ułatwienia KPA art. 35) -na pytanie o umowę gminy w sprawie schroniska też musi odpowiedzieć, bo to nie jest tajemnica - ale, jak pisałam w poście wyżej alfabet w podstawówce wtłoczono, ale znajomość przepisów to już wyższa poprzeczka i tu nawet znajomość alfabetu nie pomożę -gromadź całą dokumentację - aby był dowód w razie .... -zdjęcia tez rób [B]Pisma, pisma i jeszcze raz pisma -nic ustnie![/B] [B]NIE ROZMAWIAJ!!![/B] [B][U][COLOR="red"]WÓJT MA CI SŁUŻYĆ[/COLOR](pomocą), bo jest w administracji samorządowej - a "administracja", to słowo pochodzące od łacińskiego słowa "administrale", które znaczy "służyć" [/B][/U]
  19. Wpłaciłam Kropeczce deklarację za luty
  20. Megii możesz zrobić zdjęcia Kropce? Ostatnie są z 17 stycznia- pewnie się zmieniła. A jak rany na głowie Kropki?
  21. Mój syn ma alergię na psy i koty. Przez 9 lat mieszkała z nami bernardynka plus "prawie" jamniczka plus 3 koty.....(przygarnięte bez ŻADNYCH przygotowań...) Obecnie zwierzakowa część rodziny bez zmian oprócz bernardynki, która odeszła .... Jak widać jak się chce.....to WSZYSTKO można.... Nadmienię tylko, że syn żyje i ma się świetnie
×
×
  • Create New...