-
Posts
1962 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omi
-
Ale czy ktoś zajmuje się uwolnieniem Kamyka? Czy sprawa jest NADAL AKTUALNA? Czy też psiak będzie gnił na łańcuchu....bo wszyscy stwierdzili, że umowa była do dupy....przecież są prawnicy w stowarzyszeniach.....mam rozumieć, że są głupsi od buraka ze wsi? Wyszłyście na słodkie idiotki! Nie widzicie tego? Chłop, prostak wsiowy uwiązał psa na łańcuchu i śmieje się Wam w twarz!
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
omi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']W razie czego wiecie gdzie mnie szukać, ale będzie dobrze bo dobrze się zaczęło.[/QUOTE] A u Mestudio od kiedy mogły by być sunie? -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
omi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Czekam na nr konta ;) Mogę pomóc w zrobieniu bazarku - paulinken ma już tego dużo, biedna dziewczyna nie wyrobi ;) Jeśli mogę się na coś przydać podaję maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ewelinko skusisz się na bazarek ze mną? :cool3: -
[quote name='Ada-jeje']Pitolenie, nawet jezeli nie ma punktu w umowie o zakazie trzymania psa na lancuchu, mozna psa odebrac. O ile wogole jest umowa z naglowkiem Stowarzyszenia. Wiadomo ze zadna org. pro zwierzeca nie wyda psa na lancuch, znaczy sie facet ich oklamal, umowa ustna tez jest wiazaca. Ja bym psa odebrala bez Policji, a facet nich go szuka. Zawsze jest wyjscie z sytuacji. [B][B]Detali na dogo pisac nie bede[/B][/B].[/QUOTE] I to jest kwintesencja [B][B]jak[/B][/B] sprawę należy załatwić...
-
Kochany Reksiu... Śpij spokojnie... Przepraszam... ;( | [*]
omi replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A czy ktoś go widział dzisiaj, czy on tam jeszcze jest? -
Dwie mikro sunie, potrzebują natychmiastowj pomocy! Ok. Płocka
omi replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Jak to "zwątpiła"-przecież jest szansa na dom? [B]Esperanza[/B] daje propozycję a tu CISZA!? Dlaczego nie dacie zdjęć? Przecież [B]maleńkie[/B] suczki mają ogromną szansę na znalezienie domu...... [B]Zdjęcia[/B]-wszyscy o nie proszą. -
Wycieńczony reks szuka pilnie domu tymczasowego na miesiąc lub dwa
omi replied to jakmi's topic in Już w nowym domu
Jakmi wszystkim psiakom zrób zdjęcia i wstaw na wątek. To pomaga, ludzie widzą wtedy o jakiego rodzaju pieski chodzi. Kiedy p.Magda zakupi tę budę? Czy ona jest z jakiejś fundacji, czy osoba prywatna? -
Wycieńczony reks szuka pilnie domu tymczasowego na miesiąc lub dwa
omi replied to jakmi's topic in Już w nowym domu
Jakmi wielki szacunek dla Ciebie dziewczyno! :loveu: :multi: Jak możesz, to faktycznie weź Reksa. Jest coraz zimniej, a on ma krótka sierść, może zachorować. Piszesz o budzie dla drugiego psa-jak to wykombinujesz? A co u Karmela, nadal jest u Twoich Rodziców? -
Wycieńczony reks szuka pilnie domu tymczasowego na miesiąc lub dwa
omi replied to jakmi's topic in Już w nowym domu
Jakmi byłaś u swoich podopiecznych? Jeżeli wzięłabyś Reksa i przekonała chłopa, żeby lepiej traktował dużego psa (spanie w warsztacie, trochę ruchu i jedzenie...)-to byłby ogromny Twój sukces. Suni już pomogłaś! Do takich buraków nic nie dociera...gdybyś nawet uratowała dużego psa, to burak przyprowadzi następne biedaczysko....i koło się zamyka....nasza wiejska, polska, "sielanka"...... -
Wycieńczony reks szuka pilnie domu tymczasowego na miesiąc lub dwa
omi replied to jakmi's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może pomóc jakmi? Dziewczyna jest całkiem sama..... Wesprzyjcie chociaż słowem.... -
A gdzie teraz jest psina?
-
Podpisaliśmy całą rodziną.
-
Wycieńczony reks szuka pilnie domu tymczasowego na miesiąc lub dwa
omi replied to jakmi's topic in Już w nowym domu
Zapraszałaś kogoś na watek, tak jak Ci radziłam -na pw? Bardzo mało osób tu zagląda.... Pytasz o sens...WSZYSTKO co robisz ma sens. Ze wszystkim sobie radzisz sama! A jak ta sunia u właściciela-też w tej szopie? Pudło kartonowe, to dobry pomysł jeżeli nie ma wilgoci. Po cholerę ten facet ma tyle psów, jak nie ma im co dać jeść, a nawet jak przyniesiesz karmę, to nie chce mu się dać jej psom! Roześlij zaproszenia na swój watek.