Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. To może trzeba zrobić oddzielny wątek o "działalności"[B] Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt [/B] i [B]wymienić nazwiska[/B] członków i zarządu
  2. [B]Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wydaje psy na łańcuch! [/B]Rozwiążcie się! Więcej psów na łańcuchu już nie trzeba!
  3. Ale czy ktoś zajmuje się uwolnieniem Kamyka? Czy sprawa jest NADAL AKTUALNA? Czy też psiak będzie gnił na łańcuchu....bo wszyscy stwierdzili, że umowa była do dupy....przecież są prawnicy w stowarzyszeniach.....mam rozumieć, że są głupsi od buraka ze wsi? Wyszłyście na słodkie idiotki! Nie widzicie tego? Chłop, prostak wsiowy uwiązał psa na łańcuchu i śmieje się Wam w twarz!
  4. [quote name='mestudio']W razie czego wiecie gdzie mnie szukać, ale będzie dobrze bo dobrze się zaczęło.[/QUOTE] A u Mestudio od kiedy mogły by być sunie?
  5. Jak odda psa NIKT nie będzie go nachodził. Za tępy żeby to pojąć.
  6. [B]Luzia&Funia[/B] kiedy byłaś ostatnio sprawdzić warunki Kamyka?
  7. [quote name='Livka']Czekam na nr konta ;) Mogę pomóc w zrobieniu bazarku - paulinken ma już tego dużo, biedna dziewczyna nie wyrobi ;) Jeśli mogę się na coś przydać podaję maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ewelinko skusisz się na bazarek ze mną? :cool3:
  8. [quote name='Ada-jeje']Pitolenie, nawet jezeli nie ma punktu w umowie o zakazie trzymania psa na lancuchu, mozna psa odebrac. O ile wogole jest umowa z naglowkiem Stowarzyszenia. Wiadomo ze zadna org. pro zwierzeca nie wyda psa na lancuch, znaczy sie facet ich oklamal, umowa ustna tez jest wiazaca. Ja bym psa odebrala bez Policji, a facet nich go szuka. Zawsze jest wyjscie z sytuacji. [B][B]Detali na dogo pisac nie bede[/B][/B].[/QUOTE] I to jest kwintesencja [B][B]jak[/B][/B] sprawę należy załatwić...
  9. No to faktycznie dupiana umowa. Rozumiem, że spisywała ją "zielona" w tych sprawach osoba, a nie doświadczona dogomaniaczka.....bo dla prześmiewców obrończyń ( kobiety w większości) psów i organizacji pro zwierzęcych to świetny ubaw... Szkoda psa....dożywocie na łańcuchu.....
  10. [quote name='majuska']A my nadal odpisujemy: [B]umowy nie było, a nawet jak była[/B] to słowa o łańcuchu w niej nie było..osoba, która tam Kamyka zwiozła pojechała go odbierać, ale "nowy pan " Kamyka oraz miejscowa policja ją wyśmiały i wróciła do domu bez psa...[/QUOTE] To była umowa czy nie?!
  11. A ja nadal nie rozumiem jakiej treści była umowa adopcyjna! I co teraz robi osoba, która ją spisywała?!
  12. No to Pipi pewnie przeżywa rozstanie z Żabką....chociaż to bardzo dobra wiadomość, że psinka ma dom stały. Pipi co u kotków? Dajesz radę?
  13. A czy ktoś go widział dzisiaj, czy on tam jeszcze jest?
  14. Jak to "zwątpiła"-przecież jest szansa na dom? [B]Esperanza[/B] daje propozycję a tu CISZA!? Dlaczego nie dacie zdjęć? Przecież [B]maleńkie[/B] suczki mają ogromną szansę na znalezienie domu...... [B]Zdjęcia[/B]-wszyscy o nie proszą.
  15. Jakmi wszystkim psiakom zrób zdjęcia i wstaw na wątek. To pomaga, ludzie widzą wtedy o jakiego rodzaju pieski chodzi. Kiedy p.Magda zakupi tę budę? Czy ona jest z jakiejś fundacji, czy osoba prywatna?
  16. Jestem na zaproszenie Livki. Ale do psiaka mam daleko...
  17. Pipi jestem z Tobą... To straszny czas dla Ciebie i straszne decyzje musisz podejmować... Przytulam Cię mocna
  18. Jakmi wielki szacunek dla Ciebie dziewczyno! :loveu: :multi: Jak możesz, to faktycznie weź Reksa. Jest coraz zimniej, a on ma krótka sierść, może zachorować. Piszesz o budzie dla drugiego psa-jak to wykombinujesz? A co u Karmela, nadal jest u Twoich Rodziców?
  19. Pipi napisz coś..... Wszystko u Ciebie w porządku?
  20. Jakmi byłaś u swoich podopiecznych? Jeżeli wzięłabyś Reksa i przekonała chłopa, żeby lepiej traktował dużego psa (spanie w warsztacie, trochę ruchu i jedzenie...)-to byłby ogromny Twój sukces. Suni już pomogłaś! Do takich buraków nic nie dociera...gdybyś nawet uratowała dużego psa, to burak przyprowadzi następne biedaczysko....i koło się zamyka....nasza wiejska, polska, "sielanka"......
  21. Czy ktoś może pomóc jakmi? Dziewczyna jest całkiem sama..... Wesprzyjcie chociaż słowem....
  22. Pipi -jesteś moim IDOLEM!:loveu: Bardzo dobrze zrobiłaś!:multi::
  23. A gdzie teraz jest psina?
  24. Podpisaliśmy całą rodziną.
  25. Zapraszałaś kogoś na watek, tak jak Ci radziłam -na pw? Bardzo mało osób tu zagląda.... Pytasz o sens...WSZYSTKO co robisz ma sens. Ze wszystkim sobie radzisz sama! A jak ta sunia u właściciela-też w tej szopie? Pudło kartonowe, to dobry pomysł jeżeli nie ma wilgoci. Po cholerę ten facet ma tyle psów, jak nie ma im co dać jeść, a nawet jak przyniesiesz karmę, to nie chce mu się dać jej psom! Roześlij zaproszenia na swój watek.
×
×
  • Create New...