Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. Podnoszę wątek. [B]Dogomanko możesz zrobić więcej zdjęć?[/B]
  2. Zerknijcie proszę na ten wątek http://www.dogomania.pl/threads/213922-Pilnie!-tymczas-dla-suni-zagrozonej-schronem-w-Olkuszu!-Jest-na-ulicy!?p=17660838#post17660838 ta sunia zmarnieje bez pomocy
  3. [quote name='dogomanka_']suńka dalej biega na osiedlu, trzebaby jej znalezc szybko dom bo garnie się do ludzi i ktoś jej może zrobic krzywde, albo ja do schronu zabiorą. Suczka jest kochana, z moim psem sie dogadywala, umie w domu zachowac czystosc i ladnie chodzi na smyczy, bez smyczy chodzi przy nodze. Jest taka kochana. :roll:[/QUOTE] Z tego co piszesz wnioskuję, że miałaś ją w domu-tak? Widujesz ją jeszcze?
  4. Zróbcie jej wydarzenie na FB, ogłoszenia, wrzućcie na forum kudłaczy-nie umiem tego robić dlatego piszę o tym. A przy okazji podniosę wątek.
  5. Cinek z dnia na dzień coraz bardziej przystojnieje:cool3::evil_lol:
  6. [quote name='Klaudus__'][I]Ciężko powiedzieć... Przyjechał w piątek - i wtedy robiłam zdjęcia. W weekend tam zamknięte jest - jutro będę wiedziała co z Nim. Był przerażony - to pewne. Ma też dziwne żebra - jakby kiedyś połamane. No i to jaki jest chudy... Jutro dowiem się więcej...[/I][/QUOTE] Wiadomo coś o zdrowiu psiaczka?
  7. [quote name='majqa']Piszę tu, bo masz zapchaną skrzynkę. Kudłaczom pomaga m.in. leni356, malawaszka, z kolei suniom w takim typie daje DT elinka.[/QUOTE] Dogomanko - pisałaś do tych dziewczyn?
  8. Neris czy ta suczka nie żyje? Napisz coś więcej.
  9. Klaudus-może oprócz depresji dolega mu coś fizycznie-boli?( je i pije normalnie ?) Badał go jakiś wet?
  10. Hugonku psiaku kochany odwiedzam Cię ....
  11. Moskaliki wysłałam Ci wiadomość na pw.
  12. Wejdźcie na forum małopolskie-tam na wątkach znajdziecie dziewczyny, które są wolontariuszkami w schronisku krakowskim. Nie znam na pamięć nicków, a nie chce przekręcić. Pogadajcie z nimi.
  13. Skreśl ten ŁAŃCUCH w ogłoszeniu. Szukasz jej przecież domu, nie więzienia.
  14. Podczytuję wątek... Jak czuje się Tadzia?
  15. Agnieszko pięknie się spisałaś:Rose::Rose::Rose: Nie martw się, nie zostaniesz sama z długiem-damy radę.
  16. Zróbcie mu więcej ogłoszeń. Gdzie się tylko da. Jeżeli nie wiecie jak, to na dogomanii są bazarki gdzie można ogłoszenia zamówić.
  17. Zadzwonił ktoś? Fajniaste te kociaczki:loveu:
  18. Zaglądam...ale mam już 3 kotki...i wiem, że w każdej chwili może pojawić się następny...:shake: Będę zaglądać
  19. [quote name='giselle4']podniose i mam nadzieje ze ktos ja pokocha .....na cito:)[/QUOTE] Zerknij proszę na wątek "Jamniki i jamnikowate...", ktoś chce jamniczce dać dom w Łodzi (dzisiejszy post)
  20. Zaraz mi serce pęknie...jakie bidy....nie mogę....
  21. Zdjęcia są konieczne żeby zrobić ogłoszenia.
×
×
  • Create New...