Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. [quote name='nemesea']Ati zaczynasz mnie prowokować głupimi tekstami a nie pomyślałaś aby zabrać Hesie do siebie? aby ja wesprzeć finansowo? umiesz krytykować? może skrytykuj siebie ze siedzisz tutaj i nic nie zrobiłaś w sprawie Hesi, sadze ze umiesz tylko komuś ściemę wciskać i kłótnie wszczynać wiec odczep się od mojej osoby póki masz jeszcze czas... nie umiesz odpowiedzieć nie pisz do mnie chyba tyle umiesz przeczytać i zrozumieć? jeszcze na marginesie tacy ludzie jak ty Ati wciskają ludziom psy aby je zaadoptowali , nie masz pojęcia co za ludzie co będzie z tymi biednymi psami ale ważne ze ty jesteś zadowolona ze sie problemu pozbyłaś..wiesz ze dzieki takim zachowaniom jakie zaprezentowałaś wiele piesków po adopcji ląduje na ulicy...[/QUOTE] Ile Ty masz lat? Nudzisz się? Przeskakujesz z wątku na wątek i zadajesz durne pytania.
  2. Wreszcie Cię znalazłam....gdzieś mi się wątek zapodział... Reksiu jest pięknym psem! Wiem, że chciałabyś pomoc temu dużemu psu, ale nie mamy pewności czy chłop w jego miejsce nie przyprowadzi innego....ale zrób mu zdjęcie jak będziesz miała okazję... Z tego, co piszesz to Reks jest bardzo mądrym psem i nie sprawia Ci kłopotu. To dobrze. Jakmi miej tę świadomość, że uratowałaś psiakowi życie. A czy duży pies śpi w warsztacie czy nadal w tej zimnej szopie? Cieszę się,że Karmel został u Rodziców.
  3. A możesz zrobić zdjęcia i wstawić na wątku?
  4. [quote name='Ada-jeje'][FONT=&quot][SIZE=3]Wedlug pani prezes z ktora skonczylam rozmowe, Kamyk ma zapewniona opieke, jest na dlugiej lince a nie na lancuchu, ma regularne spacery a my sie czepiamy. Najbardziej zbulwersowal mnie fakt odbieranych psow(interwencje) przez Stowarzyszenie ktore nie sklada powiadomien do prokuratury o ukaranie wlasciciela za znecanie sie nad zwierzetami, wychodzac z zalozenia ze i tak sprawe umorza. Nam do tej pory kazda sprawe ktora umorzyli bylo odowolanie zakonczone wyrokiem [/SIZE][B][SIZE=3]WINNY Postepujac tak jak Tarnobrzeskie Stowarzyszenie, nigdy nie zmienimy polskich realiow. [/SIZE] [/B][/FONT][/QUOTE] Czy Luzia , która złożyła podpis na umowie może złożyć pozew do sądu, w którym poinformuje, że nie została dotrzymana umowa ustna? A mianowicie względem NIE UWIĄZYWANIA KAMYKA NA ŁAŃCUCHU, że według umowy Kamyk miał biegać swobodnie po podwórku i ona jako przedstawicielka ( w owym czasie) organizacji pro zwierzęcej na tej podstawie oddała psa do adopcji. Jednym słowem, że warunki umowy nie są spełnione i Kamyka chce odebrać.
  5. [B]Niech to napisze na Dogomanii i załączy zdjęcie Kamyka uwiązanego na łańcuchu przy budzie. Następnie nich się pod tym podpisze nazwiskiem i imieniem![/B] tak na marginesie podaj mi proszę jego/jej nazwisko- tu na forum; musi być dumny ze swoich poglądów!
  6. Ależ ja nic nie mam do Marleny. Wręcz przeciwnie! Mnie jest żal dziewczyny, że została wysłana po Kamyka bez wsparcia! Dlaczego sprawa jest nie do załatwienia? Prezes Stowarzyszenia niech ruszy cztery litery , w zębach ma trzymać umowę ( bo rozumiem, że ją zatwierdzał ) i odbierze psa!
  7. [quote name='Marlena:)']Byłam tam ja (niezwiązana z TSPZ) i działająca jeszcze wtedy w owym stowarzyszeniu Luiza. Dzięki wsparciu Kahoony i Majuski otrzymałyśmy wielką pomoc w akcji próby odebrania psa, niestety policja nas wyśmiała, a właściciel Kamyka miał nas w d*pie - stwierdził, że z gówniarami dyskutować nie będzie i w sumie wcale mu się nie dziwie. Na miejsce powinni pojechać z nami przedstawiciele TSPZ, ale nie pokwapili się do tego, mimo, że nawet przejazd został opłacony. Niestety nie zmienię faktu, że jestem małolatą i w tym przypadku nie zostałam potraktowana poważnie - LO skończyłam, ale nadal wyglądam jak gówniara... Robiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby pomóc Kamykowi - jednak jako wolontariusz całkowicie odrębnej Fundacji, bez przypadku znęcania się nad zwierzęciem nie mogę psa odebrać. A w tym przypadku pies jest dobrze odżywiony, ma schronienie, dostęp do wody, jest regularnie szczepiony i zadbany. Łańcuch natomiast nie jest w Polsce zakazany i opierając się na jedynie fakcie trzymania psa na łańcuchu - tym bardziej, że umowa nie zawiera takiego punktu - nikt poza TSPZ nie może psa oiedebrać. A czy to zrobią? Nie - ot całe rozwiązanie problemu w skrócie.[/QUOTE] Kahoona tu masz odpowiedź. Pozwolona małolatom na załatwienie adopcji....czy ktoś ze "starszeństwa" sprawdził ich poczynania ? NIE ! Gdy trzeba było działać interwencyjnie znów wysłano małolaty! Co to za Stowarzyszenie, które wysługuje się małolatami?!
  8. podaję link i proszę Dogomaniaków o wypowiedzenie się [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!?p=15844483&posted=1#post15844483[/url]
  9. To jest cytat z początku wątku....potem nie było czego cytować, bo Kamyk został uwiązany na łańcuch przez- tu fragment cytowanego już cytatu- "nowy właściciel w porządku widać że ma podejście do psów" ......bez komentarza.... A wiecie, że Luzia dalej zajmuje się adopcją psów...to również bez komentarza..... dla zainteresowanych link [url]http://www.dogomania.pl/threads/141354-Tarnobrzeski-w%C4%85tek-og%C3%B3lny/page12[/url]
  10. Dziękuję Rito. Teraz poczekamy na tych Wszystkich, którym zależy na losie Kamyka-RAZEM damy radę.
  11. [quote name='basia0607']Gdzie go szukać ?[/QUOTE] podaję link [url]http://www.dogomania.pl/threads/197575-Pomocy...?p=15876769#post15876769[/url]
  12. [quote name='Luzia'][B]Przystojniak Pako w prawdopodobnie w niedzielę jedzie do nowego domu ;)[/B] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J7Mllhm_iJs/TP4GxD-7GzI/AAAAAAAAG0c/SGhP0Cin0BE/Zdjęcie-0175.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]Następnego dajesz na łańcuch???[/B] zapraszam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!?p=15870637&posted=1#post15870637[/url]
  13. [quote name='Luzia']Ogłaszam wszem i wobec iż Kamyk już w nowym domku. Wczoraj byliśmy Go zawieść aż za Strzyżów. Domek fajny, nowy właściciel w porządku widać że ma podejście do psów.[/QUOTE] [B]Ej-nie ładnie zmieniać nick (-dawniej był Luzia&Funia -) jak się psa uwiąże na łańcuchu[/B]
  14. link [url]http://www.dogomania.pl/threads/197897-Tarnobrzeskie-Stowarzyszenie-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Zwierz%C4%85t-wyda%C5%82o-Kamyka-na-%C5%82a%C5%84cuch-[/url]!!! poszukam jeszcze aktualnego składu zarządu-o nazwiska oczywiście chodzi ! znalazłam, ale to są dane z 2008 r.-czy skład się zmienił od tego czasu? [B] niestety nie ma żadnych aktualnych danych od 2008 r[/B] - co też jest skandaliczne!
  15. [quote name='omi']Tytuł może zmienić tylko Rita. Ja proponuję :[B]Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wydało Kamyka na łańcuch[/B] Trzeba by było też napisać coś o tej cholernie enigmatycznej umowie....[/QUOTE] założyłam taki wątek ale nigdzie go nie widzę....
  16. Zerknijcie proszę na wątek.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!?p=15844483&posted=1#post15844483[/url]
  17. Kamyk czeka już drugą zimę.....Ruszenie sprawy prawnie jest jego nadzieją....a na prościej i szybciej NIKT nie ma jaj. Pisałaś kiedyś, że mając umowę sygnowaną przez Stowarzyszenie można odebrać psa, ponieważ z założenia organizacje pro zwierzęce nie wydają psów na łańcuch i nie musi być odnośnie tego punktu w umowie. Jednym słowem jest to oczywista oczywistość, że pies jest bezprawnie trzymany na łańcuchu - została złamana umowa, psa należy odebrać i powinno to zrobić Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wysyłając tam kogoś kompetentnego, kto bez dyskusji psa zabierze.
  18. Pomóżcie dziewczynie. Założyła wątek pt. "Pomocy..."
  19. omi

    Pomocy...

    Kordonia jak dobrze, że zareagowałaś. Dziewczyna jest sama z tym problemem....pisze o 5 bezdomnych psiakach... Talaa zrób zdjęcia.
  20. A ja widzę znieczulicę - czy może lekceważenie czy też kompletny brak zainteresowania innymi wątkami niż własne - na dogomanii. Są tu takie zorganizowane grupy - i dobrze!- które się znają i wzajemnie pomagają - drugie dobrze! - ale nie zauważają postów młodych dziewczyn, które proszą o pomoc....chodzą do szkoły, mieszkają z rodzicami i nic same nie mogą zrobić, gdy zobaczą bezdomne psy! Ich wątki giną, bo doświadczeni dogomaniacy z tysiącami postów i ogromnym doświadczeniem nie reagują na ich wołanie! Dla przykładu wątek pt."Pomocy..."( takich wątków jest więcej...) Te dzieci potrzebują wskazówek co robić dalej, a niekiedy chociaż dobrego słowa... Jestem tu od września...mało mogę pomóc...nie mam doświadczenia... Na dogo są ludzie ze stowarzyszeń, pracujący w organizacjach pro zwierzęcych.... Jednostka na dogo z kilkoma postami, nieśmiała, wołająca o pomoc....zostaje sama
  21. Jak sobie radzisz? Jak zachowuje się Reks? Byłaś z nim u weterynarza? Jakmi trzymaj się....jesteś wspaniałą dziewczyną!
  22. omi

    Pomocy...

    Nikogo nie ma z okolic [B]Mrągowa[/B], kto by dziewczynie pomógł!!! [B]POMOCY[/B] jest napisane... Talaa jak możesz zrób zdjęcia i zamieść je tutaj. To może pomóc.
  23. Tytuł może zmienić tylko Rita. Ja proponuję :[B]Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wydało Kamyka na łańcuch[/B] Trzeba by było też napisać coś o tej cholernie enigmatycznej umowie....
  24. [quote name='malagos']Mam wrażenie, ze szczeniaczki tej suni w kartonie nie przeżyły do dziś... w taka pogodę......... Tak sobie myślę, zę człowiek byłby o niebo szczęśliwszy gdyby urodził sie taki obojętny i nieczuły, jak 90 procent ludzi.[/QUOTE] Malagos ja tym ludziom zazdroszczę....śpią spokojnie , niczego nie widzą, zadowoleni z siebie, sumienie czyściutkie.... Pipi trzymaj się, jakąkolwiek podejmiesz decyzje w sprawie suczki i szczeniąt nie zostaniesz sama...
×
×
  • Create New...