-
Posts
1962 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omi
-
Czy przezyje/Wyzelka szorstka ORA/ oraz mala Hesia/Z Miedar
omi replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='nemesea']Ati zaczynasz mnie prowokować głupimi tekstami a nie pomyślałaś aby zabrać Hesie do siebie? aby ja wesprzeć finansowo? umiesz krytykować? może skrytykuj siebie ze siedzisz tutaj i nic nie zrobiłaś w sprawie Hesi, sadze ze umiesz tylko komuś ściemę wciskać i kłótnie wszczynać wiec odczep się od mojej osoby póki masz jeszcze czas... nie umiesz odpowiedzieć nie pisz do mnie chyba tyle umiesz przeczytać i zrozumieć? jeszcze na marginesie tacy ludzie jak ty Ati wciskają ludziom psy aby je zaadoptowali , nie masz pojęcia co za ludzie co będzie z tymi biednymi psami ale ważne ze ty jesteś zadowolona ze sie problemu pozbyłaś..wiesz ze dzieki takim zachowaniom jakie zaprezentowałaś wiele piesków po adopcji ląduje na ulicy...[/QUOTE] Ile Ty masz lat? Nudzisz się? Przeskakujesz z wątku na wątek i zadajesz durne pytania. -
Wycieńczony reks szuka pilnie domu tymczasowego na miesiąc lub dwa
omi replied to jakmi's topic in Już w nowym domu
Wreszcie Cię znalazłam....gdzieś mi się wątek zapodział... Reksiu jest pięknym psem! Wiem, że chciałabyś pomoc temu dużemu psu, ale nie mamy pewności czy chłop w jego miejsce nie przyprowadzi innego....ale zrób mu zdjęcie jak będziesz miała okazję... Z tego, co piszesz to Reks jest bardzo mądrym psem i nie sprawia Ci kłopotu. To dobrze. Jakmi miej tę świadomość, że uratowałaś psiakowi życie. A czy duży pies śpi w warsztacie czy nadal w tej zimnej szopie? Cieszę się,że Karmel został u Rodziców. -
A możesz zrobić zdjęcia i wstawić na wątku?
-
[quote name='Ada-jeje'][FONT="][SIZE=3]Wedlug pani prezes z ktora skonczylam rozmowe, Kamyk ma zapewniona opieke, jest na dlugiej lince a nie na lancuchu, ma regularne spacery a my sie czepiamy. Najbardziej zbulwersowal mnie fakt odbieranych psow(interwencje) przez Stowarzyszenie ktore nie sklada powiadomien do prokuratury o ukaranie wlasciciela za znecanie sie nad zwierzetami, wychodzac z zalozenia ze i tak sprawe umorza. Nam do tej pory kazda sprawe ktora umorzyli bylo odowolanie zakonczone wyrokiem [/SIZE][B][SIZE=3]WINNY Postepujac tak jak Tarnobrzeskie Stowarzyszenie, nigdy nie zmienimy polskich realiow. [/SIZE] [/B][/FONT][/QUOTE] Czy Luzia , która złożyła podpis na umowie może złożyć pozew do sądu, w którym poinformuje, że nie została dotrzymana umowa ustna? A mianowicie względem NIE UWIĄZYWANIA KAMYKA NA ŁAŃCUCHU, że według umowy Kamyk miał biegać swobodnie po podwórku i ona jako przedstawicielka ( w owym czasie) organizacji pro zwierzęcej na tej podstawie oddała psa do adopcji. Jednym słowem, że warunki umowy nie są spełnione i Kamyka chce odebrać.
-
[quote name='Marlena:)']Byłam tam ja (niezwiązana z TSPZ) i działająca jeszcze wtedy w owym stowarzyszeniu Luiza. Dzięki wsparciu Kahoony i Majuski otrzymałyśmy wielką pomoc w akcji próby odebrania psa, niestety policja nas wyśmiała, a właściciel Kamyka miał nas w d*pie - stwierdził, że z gówniarami dyskutować nie będzie i w sumie wcale mu się nie dziwie. Na miejsce powinni pojechać z nami przedstawiciele TSPZ, ale nie pokwapili się do tego, mimo, że nawet przejazd został opłacony. Niestety nie zmienię faktu, że jestem małolatą i w tym przypadku nie zostałam potraktowana poważnie - LO skończyłam, ale nadal wyglądam jak gówniara... Robiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby pomóc Kamykowi - jednak jako wolontariusz całkowicie odrębnej Fundacji, bez przypadku znęcania się nad zwierzęciem nie mogę psa odebrać. A w tym przypadku pies jest dobrze odżywiony, ma schronienie, dostęp do wody, jest regularnie szczepiony i zadbany. Łańcuch natomiast nie jest w Polsce zakazany i opierając się na jedynie fakcie trzymania psa na łańcuchu - tym bardziej, że umowa nie zawiera takiego punktu - nikt poza TSPZ nie może psa oiedebrać. A czy to zrobią? Nie - ot całe rozwiązanie problemu w skrócie.[/QUOTE] Kahoona tu masz odpowiedź. Pozwolona małolatom na załatwienie adopcji....czy ktoś ze "starszeństwa" sprawdził ich poczynania ? NIE ! Gdy trzeba było działać interwencyjnie znów wysłano małolaty! Co to za Stowarzyszenie, które wysługuje się małolatami?!
-
Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wydało Kamyka na łańcuch !!!
omi replied to omi's topic in Już w nowym domu
podaję link i proszę Dogomaniaków o wypowiedzenie się [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!?p=15844483&posted=1#post15844483[/url] -
To jest cytat z początku wątku....potem nie było czego cytować, bo Kamyk został uwiązany na łańcuch przez- tu fragment cytowanego już cytatu- "nowy właściciel w porządku widać że ma podejście do psów" ......bez komentarza.... A wiecie, że Luzia dalej zajmuje się adopcją psów...to również bez komentarza..... dla zainteresowanych link [url]http://www.dogomania.pl/threads/141354-Tarnobrzeski-w%C4%85tek-og%C3%B3lny/page12[/url]
-
Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wydało Kamyka na łańcuch !!!
omi replied to omi's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Rito. Teraz poczekamy na tych Wszystkich, którym zależy na losie Kamyka-RAZEM damy radę. -
[quote name='Luzia'][B]Przystojniak Pako w prawdopodobnie w niedzielę jedzie do nowego domu ;)[/B] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J7Mllhm_iJs/TP4GxD-7GzI/AAAAAAAAG0c/SGhP0Cin0BE/Zdjęcie-0175.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]Następnego dajesz na łańcuch???[/B] zapraszam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!?p=15870637&posted=1#post15870637[/url]
-
link [url]http://www.dogomania.pl/threads/197897-Tarnobrzeskie-Stowarzyszenie-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Zwierz%C4%85t-wyda%C5%82o-Kamyka-na-%C5%82a%C5%84cuch-[/url]!!! poszukam jeszcze aktualnego składu zarządu-o nazwiska oczywiście chodzi ! znalazłam, ale to są dane z 2008 r.-czy skład się zmienił od tego czasu? [B] niestety nie ma żadnych aktualnych danych od 2008 r[/B] - co też jest skandaliczne!
-
Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wydało Kamyka na łańcuch !!!
omi replied to omi's topic in Już w nowym domu
Zerknijcie proszę na wątek.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!?p=15844483&posted=1#post15844483[/url] -
Kamyk czeka już drugą zimę.....Ruszenie sprawy prawnie jest jego nadzieją....a na prościej i szybciej NIKT nie ma jaj. Pisałaś kiedyś, że mając umowę sygnowaną przez Stowarzyszenie można odebrać psa, ponieważ z założenia organizacje pro zwierzęce nie wydają psów na łańcuch i nie musi być odnośnie tego punktu w umowie. Jednym słowem jest to oczywista oczywistość, że pies jest bezprawnie trzymany na łańcuchu - została złamana umowa, psa należy odebrać i powinno to zrobić Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt wysyłając tam kogoś kompetentnego, kto bez dyskusji psa zabierze.
-
Kordonia jak dobrze, że zareagowałaś. Dziewczyna jest sama z tym problemem....pisze o 5 bezdomnych psiakach... Talaa zrób zdjęcia.
-
A ja widzę znieczulicę - czy może lekceważenie czy też kompletny brak zainteresowania innymi wątkami niż własne - na dogomanii. Są tu takie zorganizowane grupy - i dobrze!- które się znają i wzajemnie pomagają - drugie dobrze! - ale nie zauważają postów młodych dziewczyn, które proszą o pomoc....chodzą do szkoły, mieszkają z rodzicami i nic same nie mogą zrobić, gdy zobaczą bezdomne psy! Ich wątki giną, bo doświadczeni dogomaniacy z tysiącami postów i ogromnym doświadczeniem nie reagują na ich wołanie! Dla przykładu wątek pt."Pomocy..."( takich wątków jest więcej...) Te dzieci potrzebują wskazówek co robić dalej, a niekiedy chociaż dobrego słowa... Jestem tu od września...mało mogę pomóc...nie mam doświadczenia... Na dogo są ludzie ze stowarzyszeń, pracujący w organizacjach pro zwierzęcych.... Jednostka na dogo z kilkoma postami, nieśmiała, wołająca o pomoc....zostaje sama
-
Wycieńczony reks szuka pilnie domu tymczasowego na miesiąc lub dwa
omi replied to jakmi's topic in Już w nowym domu
Jak sobie radzisz? Jak zachowuje się Reks? Byłaś z nim u weterynarza? Jakmi trzymaj się....jesteś wspaniałą dziewczyną! -
Nikogo nie ma z okolic [B]Mrągowa[/B], kto by dziewczynie pomógł!!! [B]POMOCY[/B] jest napisane... Talaa jak możesz zrób zdjęcia i zamieść je tutaj. To może pomóc.
-
[quote name='malagos']Mam wrażenie, ze szczeniaczki tej suni w kartonie nie przeżyły do dziś... w taka pogodę......... Tak sobie myślę, zę człowiek byłby o niebo szczęśliwszy gdyby urodził sie taki obojętny i nieczuły, jak 90 procent ludzi.[/QUOTE] Malagos ja tym ludziom zazdroszczę....śpią spokojnie , niczego nie widzą, zadowoleni z siebie, sumienie czyściutkie.... Pipi trzymaj się, jakąkolwiek podejmiesz decyzje w sprawie suczki i szczeniąt nie zostaniesz sama...