-
Posts
1962 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omi
-
Za własną[B] GŁUPOTĘ[/B] ukarali psinę. [B]TĘPOTA![/B]
-
Macie 3 lata...zacznijcie już teraz zmieniać życie Iwana. Rozumiem, że mieszkacie w domu-czy Iwan nie może spać gdzieś przy drzwiach w domu, w przedpokoju czy wiatrołapie? Rozumiem też, że jesteście dorośli-przedstawcie sprawę Rodzicom, poinformujcie, że pies będzie teraz w domu i WY za niego będziecie odpowiadać.
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
omi replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Megii a możesz skonsultować się w tej sprawie z weterynarzem? Tym, który widział Kropkę. Wet po wyglądzie suni może zasugeruje jakich witamin jej brakuje i co zakupić. -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
omi replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jak dzisiaj czuje się Kropka? -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
omi replied to blacky.'s topic in TV & radio
[quote name='Arwilla']Wiem o czym piszę... osoba z mojej rodziny miała depresję... Totalny dół, brak chęci do życia, do wstania z łóżka, do jedzenia... zero zainteresowania swoim małym dzieckiem... Z mojej strony koniec... Nie będę zaśmiecać Wam wątku...[/QUOTE] A wlekła gdzieś to dziecko.... Bo psa zawleczono na tory...a psina ufna była bardziej niż dziecko...i posłuszna... Szkoda, że się nie potknął....nie- śmierci mu nie życzę, ale nauczki tak... -
Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył
omi replied to blacky.'s topic in TV & radio
Nic mu nie zrobią. Polska rzeczywistość. Polskie prawo. -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
omi replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Smutne ma oczęta...i straszna chudzina....ale wolna i bezpieczna. Tak na marginesie to Kropka jest bardzo ładnym pieskiem. Viris cała przyjemność po mojej stronie, że mogłam Cię zaprosić. -
Dzięki Isadoro. Myślę, że powinny być przy ogłoszeniu zamieszczone zdjęcia z obecnego czasu, w zimowym plenerze, przy budzie. Pozwoli to naocznie pokazać w jakich warunkach Sasanka przebywa. Że zimno, że mróz, a mała, kanapowa sunia marznie przy budzie.
-
Luka, a Ty masz możliwość zobaczenia jej na żywo, w jakim faktycznie OBECNIE jest stanie-bo nie wiadomo ja 'świeże' są te zdjęcia....
-
Nika one są z 2008...pewnie po dwóch latach w schronie już tak nie wygląda... Taka malizna w zimie w budzie...
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
omi replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś'][quote name='salibinka']Taką informację dostałam od Foksi i Dżekusia z prośbą o wstawienie tutaj: Astra wraz z drugą suczką trafiła do krakowskiego schroniska w czwartek. Właścicielka zmarła, sąsiadka zawiadomiła azyl. Astra to ruda jamnisia - ma 8 lat. Niewiele jeszcze o niej wiadomo, poza tym, że trzęsie się ze strachu na kwarantannie. Kontakt do wolontariuszki: 504 470 635 [B]Astra[/B] i Tina: Dziekuje Aniu , jak bede juz wiedziec cos wiecej to napisze[/QUOTE] A czy druga sunia ze zdjęcia ma wątek? Bo rozumiem, że ona też jest od tej zmarłej kobiety. -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
omi replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jesteście wspaniałe! :loveu::multi:Błyskawiczna akcja- Kropka bezpieczna Przelałam 50 zł. tj. 30 zł. na transport + 20 zł. deklaracja stała Viris proszę o rachunek za kawę-wiem, że nogi z gazu nie zdejmowałaś,:diabloti: ale chyba na kawusię wdepnęłaś co by w drodze powrotnej nie usnąć za kierownicą;) -
[B]Luka[/B] Sasanka jest malutka-można ją wrzucić dodatkowo ( oprócz jej wątku) na mikropsy lub może bardziej na jamniki i jamnikowate. Tylko te aktualne zdjęcia są niezbędne
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
omi replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny macie już Kropkę? -
I co z sunią?
-
Maleńka suczka do kochania przytulania ma już swój domek
omi replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Napisz o niej coś wiecej...zrób wiecej zdjęć...i skąd ona jest?