Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. Za własną[B] GŁUPOTĘ[/B] ukarali psinę. [B]TĘPOTA![/B]
  2. [quote name='Soema']Podbijcie nasze stowarzyszenie, nie wiem czy to ma jakiś wpływ na cokolwiek, ale lepiej być na pierwszej niż ostatniej stronie.. [url]http://www.organizacjepozytku.info/[/url][/QUOTE] Zagłosowałam.
  3. Macie 3 lata...zacznijcie już teraz zmieniać życie Iwana. Rozumiem, że mieszkacie w domu-czy Iwan nie może spać gdzieś przy drzwiach w domu, w przedpokoju czy wiatrołapie? Rozumiem też, że jesteście dorośli-przedstawcie sprawę Rodzicom, poinformujcie, że pies będzie teraz w domu i WY za niego będziecie odpowiadać.
  4. Megii a możesz skonsultować się w tej sprawie z weterynarzem? Tym, który widział Kropkę. Wet po wyglądzie suni może zasugeruje jakich witamin jej brakuje i co zakupić.
  5. Fuksio to z tych większych chyba będzie:loveu:łapeczkę ma prawie jak Nella:evil_lol:
  6. [quote name='Arwilla']Wiem o czym piszę... osoba z mojej rodziny miała depresję... Totalny dół, brak chęci do życia, do wstania z łóżka, do jedzenia... zero zainteresowania swoim małym dzieckiem... Z mojej strony koniec... Nie będę zaśmiecać Wam wątku...[/QUOTE] A wlekła gdzieś to dziecko.... Bo psa zawleczono na tory...a psina ufna była bardziej niż dziecko...i posłuszna... Szkoda, że się nie potknął....nie- śmierci mu nie życzę, ale nauczki tak...
  7. Nic mu nie zrobią. Polska rzeczywistość. Polskie prawo.
  8. A może ona dla zmyłki pytała o kastrację....?
  9. Przyszłam do Uranka za banerkiem Livki:-) Piękny pies. Jakiej on jest wielkości?
  10. Smutne ma oczęta...i straszna chudzina....ale wolna i bezpieczna. Tak na marginesie to Kropka jest bardzo ładnym pieskiem. Viris cała przyjemność po mojej stronie, że mogłam Cię zaprosić.
  11. Dzięki Isadoro. Myślę, że powinny być przy ogłoszeniu zamieszczone zdjęcia z obecnego czasu, w zimowym plenerze, przy budzie. Pozwoli to naocznie pokazać w jakich warunkach Sasanka przebywa. Że zimno, że mróz, a mała, kanapowa sunia marznie przy budzie.
  12. Luka, a Ty masz możliwość zobaczenia jej na żywo, w jakim faktycznie OBECNIE jest stanie-bo nie wiadomo ja 'świeże' są te zdjęcia....
  13. Nika one są z 2008...pewnie po dwóch latach w schronie już tak nie wygląda... Taka malizna w zimie w budzie...
  14. [quote name='Foksia i Dżekuś'][quote name='salibinka']Taką informację dostałam od Foksi i Dżekusia z prośbą o wstawienie tutaj: Astra wraz z drugą suczką trafiła do krakowskiego schroniska w czwartek. Właścicielka zmarła, sąsiadka zawiadomiła azyl. Astra to ruda jamnisia - ma 8 lat. Niewiele jeszcze o niej wiadomo, poza tym, że trzęsie się ze strachu na kwarantannie. Kontakt do wolontariuszki: 504 470 635 [B]Astra[/B] i Tina: Dziekuje Aniu , jak bede juz wiedziec cos wiecej to napisze[/QUOTE] A czy druga sunia ze zdjęcia ma wątek? Bo rozumiem, że ona też jest od tej zmarłej kobiety.
  15. Dziewczyny jesteście wspaniałe! :loveu::multi:Błyskawiczna akcja- Kropka bezpieczna Przelałam 50 zł. tj. 30 zł. na transport + 20 zł. deklaracja stała Viris proszę o rachunek za kawę-wiem, że nogi z gazu nie zdejmowałaś,:diabloti: ale chyba na kawusię wdepnęłaś co by w drodze powrotnej nie usnąć za kierownicą;)
  16. [B]Luka[/B] Sasanka jest malutka-można ją wrzucić dodatkowo ( oprócz jej wątku) na mikropsy lub może bardziej na jamniki i jamnikowate. Tylko te aktualne zdjęcia są niezbędne
  17. Będę u Was codziennie:bigcool:, ale tylko wirtualnie-niestety
  18. Witaj Aniu:multi::loveu: Jestem pełna podziwu dla Twojej pracy. Bardzo mało jest takich ludzi jak Ty
  19. Co u Misi?:smile: Może są jakieś zdjęcia?
  20. Napisz o niej coś wiecej...zrób wiecej zdjęć...i skąd ona jest?
×
×
  • Create New...