Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. Takie malizny do lasu...biedne kruszynki
  2. [quote name='Ziutka']Byłyśmy dzisiaj z Luką w odwiedzinach u Kiary :multi: Podziwiajta ciotki :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/255/5186d49640cb81f1.jpg[/IMG][/URL] A tutaj Kiarcia całuje ciocie Ziutkę :eviltong: :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/333/266ac21468dde12f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] A Ziutka i Luka? Przecież były w odwiedzinach..Jeżeli to był plac budowy, to sąsiedzi na pewno wiedzą gdzie mieszka facet, który prowadził budowę i co się stało z psem uwiązanym na łańcuchu. A wizytę po adopcyjną schronisko przeprowadziło? Myślę, że nie i schronisko ma to głęboko w ....tak jak i los suni...pozbyli się ze schroniska i mają problem z głowy...tak jak osoby, które Misie znały...
  3. Następna "wspaniała" adopcja. Biedna suka, łańcuch i kolczatka. Gdyby ktoś jednak zdecydował się jechać do Misi - dołożę do paliwa. I zmieńcie tytuł wątku, bo jest wierutnym kłamstwem.
  4. Marysiu zaproś na wątek dziewczyny od onków. Może coś poradzą, pomogą.
  5. Nie zakładajcie wątków na Dogomanii, bo tu jest FORUM-proponuje sprawdzić, co to słowo oznacza. "My zarządzamy schroniskiem i to my jesteśmy odpowiedzialni za wydawane psy, dlatego bardzo proszę nam pozostawić sprawdzenie warunków u Miśka." Po wyżej wymienionym cytacie faktycznie dyskusję należy uznać za zakończoną, a watek zamknąć, bo nikogo w schronisku nie obchodzą "bezowocne dyskusje".
  6. Adamo jeżeli czujesz się odpowiedzialny za Micha, to sprawdź dobrze warunki do jakich go wydałeś. To stary pies. Powinien mieć teraz lepiej, a nie gorzej niż w schronisku-gdzie, jak rozumiem Ty się nim zajmowałeś. Nie zastanawia Cię dlaczego Michu nie ma nawet legowiska, kawałka koca w tej obskurnej budzie?
  7. Biedne suczydło...biedna Czesia wreszcie może odpocząć
  8. Michu nie ma POSŁANIA. Jest tylko obskurna, wybetonowana buda....Jak stary pies wytrzyma tam w zimie? Dlaczego tak bezkrytycznie patrzycie na te warunki? Aspera napisała "Czy tylko mnie nie podobają się warunki dla psa? Czy wasze psy też mają takie brudne budy i trzymacie je w zardzewiałych kojcach na betonie? " Mnie też nie podobają się te warunki. Naprawdę uważacie, że Michu ma dobre warunki? A czy '' pies poszedł w bardzo dobry i odpowiedzialny dom " tego nie wiecie.
  9. Doczytałam..aż mi głupio...raczej staram się czytać ze zrozumieniem:oops:
  10. W pierwszym poście napisane jest, że Kajtek nie ma łapki...której?
  11. Cały czas sierotka ogonek ma pod sobą...wystrachana malizna
  12. Zaglądam do Kajtusia....
  13. [quote name='megii1'][B]Czekam na fotki [/B]ale Kropeczka ma się rewelacyjnie. MA dwóch facetów do zabawy, powiększyła się bardzo:) i jada już tylko gotowane jedzonko bo suchym gardzi:)[/QUOTE] Minął miesiąc... Megii obiecałaś....
  14. Piękna sunia....może się zgubiła?
  15. Podnoszę Klarcię...
  16. Dostałam pw od Teresy Borcz-dziękuję. Podpisałam wraz z rodziną
  17. Brak rozliczeń w pierwszym poście. Zapłaciłam za kwiecień, maj, czerwiec.
  18. [quote name='Elisabeth Schwigon'][URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.234414643243301.65008.100000243006009[/URL] zrobiłam mu wątek na fb!! jeżeli ktoś lepiej ogarnia tę dogomanię to proszę o udostępnienie tego tu[/QUOTE] Nie zapominajcie o tej suni. [B]Załóżcie jej watek.[/B]
  19. Zawsze głosuję na Pipi.....:loveu::multi: A znajomi to inna bajka...:diabloti::p
  20. Pipi bardzo mocno Cię przytulam. Przychodzę na Twoje wątki i czytam...bardzo Ci dziękuję!
  21. Kto się teraz opiekuje psiakiem, gdzie on przebywa, śpi...? Na forum jest mowa, ze dotychczasowi ( dawcy jedzenia ) opiekunowie wyjeżdżają.
  22. A jest szansa żeby weterynarz obejrzał oko suni?
  23. Myślę, że sunię wyrzucili, bo jest chora...i stara... Nie mam pomysłu...ale nie możemy jej tak zostawić...
×
×
  • Create New...