Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Tazzio uskutecznia tylko jednostronną żabę :D
  2. Ale fajny tort z pociagiem :) Pociag zabawka czy zjadliwy?:)
  3. [B]Eria[/B] Tazz zazwyczaj też nie ejst wybredny i zje wszystk oi w każdej ilości. Jak nie je to ja się martwie, ze chory czy co... Teraz jest drugi raz jak nie chciał jeśc wczesniej jakies 4 worki karmy temu tez nie chciał co,s mu jakby nagle zaczeło nie smakowac heh [B]Weszko[/B] no to Ty masz dobrze, jak suchą, ja no nietstey zalewam i dupa heh
  4. No mi bardzo nie fajnie z tym, że karme wyrzucam, bo ja zalewam wodą i sie nie nadaje do ncizego heh. Ale nie cpelą aby sie paćka zrobiła tylk ozimną i coby troche pochamowac Tazza szybkość pochłaniania pokarmu:P
  5. no to i ja przylizłam :) wiec się witam ciepło;) Irys cudny i powyginany:) A jak wyglada teraz?:) Pozdrawiam:)
  6. No jk Tazz mi nie zjada to zabieram miskę nie stoi miska z zarciem nie wiadomo jak dlugo:)
  7. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_27829637.jpg[/url] uszy super:)
  8. [quote name='weszka']Hehehe a ciekawe dlaczego do odpowiedzi masz podlinkowane zdjęcie z galerii Tekli :cool3::evil_lol:[/QUOTE] Juz poprawiłam :) A i nie wiem czemu tak mi się zrobiło, [quote name='Fides79']oooo a co to za grymaszenie, a jaką mu dajecie??[/QUOTE] Arion premium Maintance Large Breed :D
  9. [url]http://images8.fotosik.pl/1494/49848884908660a5.jpg[/url] Ooo Nikus na kanapie na kupie:)
  10. Przestał jeść :) Chyba znowumu sie karma znudziła heh [URL="http://images8.fotosik.pl/1494/49848884908660a5.jpg"] [/URL]
  11. [quote name='ahedok']Tazzmana podglądamy z Iryskiem już od dawna, cudne Futro:loveu: [SIZE=1]teraz się ujawniamy, bo założyliśmy własną galerię[/SIZE] :evil_lol: zapraszamy serdecznie :p[/QUOTE] Witamy serdecznie :) Chętnie obacze o ile uda mi się znaleźć :) [B]Deer[/B] mi się ostatnio odechciało wogule, pewnie wróce ale ejszcze nie teraz:)
  12. [url]http://www.fotoszok.pl/upload/e18999c1.jpg[/url] alez Axel ma długasny i wielgachny jęzor :D [url]http://www.fotoszok.pl/upload/1c734708.jpg[/url] chociaz Sarka też ncizego sobie :D
  13. [url]http://img859.imageshack.us/img859/9581/dscn6610.jpg[/url] ooo lewitacja :) Widze, że szczur to szczur jeszcze [url]http://img218.imageshack.us/img218/7774/dscn6632.jpg[/url] a nie pokemon :) Pozdrawiamy i głaskamy:)
  14. [quote name='deer_1987']No to wujke Tazz sie powinien zaopiekowac :razz: A Ty o cityville to juz calkiem zapomnialas?[/QUOTE] Heheh Tazz kradł małej zabawki :) A o city jak i farm ville zapomniałam:) Mam chwilowo dosyc :)
  15. Ja suzkała kopiowanych uszu i na tych się skupiłam Ale Birmuszek w oczodoły rzucił mi się:) I tak z niedowierzaniem patrzyłam :) EDIT: o kurcze Birmana tam mnostwo jest a i Hektora wypatrzyłam oj skarbnica wiedzy normalnie:)
  16. Ahhh sliczne są po raz kolejny to pisze ale taka prawda jest :D [SIZE=1][COLOR=silver]P.S Niedługo się uśmiechać po obrożę bede :) To tak tylko uprzedzam :D[/COLOR][/SIZE]
  17. Czy ja mogę poprosic o Sherry biegnaca taka albo leżąca na łóżeczku?
  18. Dziś byłam u znajomych i pokazac chciałam koleżance jak wyglądają sznupy olbrzymy z kopiowanymi uszami. I wlazłam do wujka google iwpisałam "sznaucer olbrzym" i po tym jak się wyświetlanie grafiki zmieniło to na "strona 2" wiecie co było? Zdjęcie Birmuszka :D Sie rozesmiałam jak głupia :) wiec kurcze on naprawde jest pokazywany heh, chyba, ze to tylko mi sie tak udało. Mam nadzieję, ze nie :):kciuki:
  19. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3192929.jpg[/url] jakież on ma dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugie łapy :-)
  20. [url]http://img715.imageshack.us/img715/7793/dsc0005d.jpg[/url] o ja P******** :mdleje: Nie chce myślec jakby Tazz wyglądał z ta swoja szopą zimowa na sobie :mdleje:
  21. ja w szczecinku na weekend deszcz troche mżył ale szału nie było, śniegu na szczescie ani widu ani slychu ale przymrozek jest. Ja Tazza w chyba 2tyg temu albo tydzien temu na kleszcze zabezpieczyłam bo jak on taki zarost ma, to kleszcza znaleźć to masakra:) Pozdrawiam y :)
  22. rozrabiaka był dzis w odwiedzinach u 4 miesiecznej kolezanki:) Sobie powarczeli na siebie bo to mala zadziora rosnie :) 4 miesieczna suczka ale zarioza straszna, siedząc u mnie na kolanach z zebami do Tazza strtowała :D
  23. Ja to dopiero z opóźnieniem, ale również z najszczerszymi zyczeniami :)
×
×
  • Create New...