-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Czyżby dzieciaczkowi było nuuudno?[/QUOTE] Ano troszku :D I Pańcia nie dobra go odgania od siebie :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']co tam u kudlatego?[/QUOTE] leży :D i piszczy menda jedna:) -
[url]http://img864.imageshack.us/img864/458/dscn6384.jpg[/url] on powinien jakąs nagrode dostać za te minki:D [url]http://img219.imageshack.us/img219/8575/dscn6406p.jpg[/url] a tak wygladam ja n a kacu :D
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3132389.jpg[/url] ja to już bym palców nie miała :D [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3132437.jpg[/url] model :0 Ahhh sliczności :) [QUOTE]A dziś przez całą godzinę spaceru nie wyjęłam aparatu z plecaka - takie mam chęci do robienia zdjęć :-D[/QUOTE] Ja nie moge powiedzieć, że mam podobnie ale troszku mam. Jak biore ze soba aparat to rzadko zdjęcia robię a jak go nie mam to wtedy takie fajne momenty sa- uwieczniane komórką :D Ale u mnie za bardzo różnicy nie widać bo mam super aparat:P
-
[url]http://img683.imageshack.us/img683/7712/dscn6492n.jpg[/url] "Zostawi mnie, czy nie zostawi... z tym aparatem kiedyś sam na sam?"
-
[quote name='klaudusia0219']moje maleństwo właśnie takie nie jest ! (miejmy nadzieje, że narazie) on tylko chwile a poźniej mu się nudzi :D[/QUOTE] Tazz tez tak miał, a teraz nie moge posiedzec przy kompie w spokoju bo zaraz mnie molestuje :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A zgadzam się zgadzam:) Brudny to szczęsliwy ale niestety musze mu troche tego szczescia dawkowac bo nie wyrobie na szampon i wodę :D A chłopaki szaleli bardziej ale zanim wyciągnełam telefon :D -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01563.jpg[/url] ale ładne, a Maylo tez sliczny:) -
[QUOTE]zwlaszcza ze jak sie da to tratuje wszystko co mniejsze hihihi byle to ja przytulac , glaskac ,drapac i co tam jeszcze jest w repertuarze [/QUOTE] Tia jakbym o Tazzie czytała :D [QUOTE][B] [/B] [INDENT] a ja juz cie podejrzewalam ze planujesz zamach na Borysa!!!! [/INDENT] [/QUOTE] O kurcze, jak mogłaś :)
-
[quote name='Tekla64']Sandra tyla razy juz tu gadalam ze Nikus to niedotykalski i samotnik w zadnym tlumie lezec nie bedzie nawet na najwiekszym lozku!!! a Borysa nie znajdziesz na takich zdjeciach bo padlby na zawal gdyby w domu zobaczyl kamere ,aparat czy komorke!!! wiec kanapa z tym nie ma nic wspolnego!!!![/QUOTE] Heheh ja żartuję już przeciez co do tej kanapy:) Specjalnie napisałam o Borysie jeszcze:)
-
Łooo no mówie, ze za mała kanapa Nikuś się nie zmieścił i biedny samotny sam na kanapie, a Borysa wogule nie widać:) [url]http://images8.fotosik.pl/1434/ec7d8ba2cf608efe.jpg[/url]
-
Dzień dobry:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Natula']u mnie w taką pogode laski mają bana na szaleństwo :D spacer owszem, ale krótki po suchym,twardym podłożu :eviltong:[/QUOTE] Ale w jaka Taką? ładnie było, nie padało:) A tak na serio to co mi tam:) Fakt, ze potem trochę zła i zmevczona jestem, ale futro ile radochy ma:D -
[quote name='weszka']To musisz to nadrobić. Wtedy sama zobaczysz jak się od siebie różnią jakością i ilością futra ;) [/QUOTE] Koniecznie, koniecznie :) Kiedy się wybieracie do szczecina?:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Hmmm w sumie rpzy 4 można miec wrażenie że cały czas od nowa:0 Ale dasz rade na pewno:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']hi hi hi jak to dobrze, że ja mam jednego małego psa :evil_lol::multi:[/QUOTE] A pewnie ciesz się ciesz, nie żałuj sobie :D A wiecie, ze upitoliłam mu trochę grzywke? A słowo upitoliłam jest uzyte z rozmysłem... A i jutro na wybieg nie jade :D nie bede go codziennie kapać bo szampon musze kupić :D -
Witamy się:) [URL]http://i56.tinypic.com/35l6vzq.jpg[/URL] Kurcze nawet do twarzy:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tia.. tylko apropo tej wody to mówiłam już, ze to pod koniec było:) Praktycznie tył i łapy miał umyte już tj wypłukane zanim TZ zszedł i o zdjęcia poprosiłam:) -
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
Heheh ja poprosze zdjęcie jak Pańcia siedzi na kolankach:D- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3132470.jpg[/url] hehhee jaka puszysta:D
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/_gxmfpROZQsE/TX0HYP_MSPI/AAAAAAAAHGA/jCYkjiH2xjk/s640/DSC_2010.JPG[/url] łooo jaki tył wielki :D A co do sznaucera pieprz i sól ale olbrzyma to nigdy mi sie nie zdarzyło :(
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[QUOTE]moje czyste i suche jakby nie były razem na spacerze![/QUOTE] Alez masz fajnie:)