Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. zdjęcia nie dodawane chronologicznie to i odrosła :D
  2. [quote name='jambi']to jest chyba najbardziej enigmatyczna wypowiedź jaką ostatnio czytałam.... :evil_lol: [/QUOTE] Ehhh no każdemu się zdaża czasem, byle nie za czesto:)
  3. ja na jego apetyt narzekac nie moge w sumie, bo zazwyczaj to on zje wszystko) Tylko tak mu się czasem układa z ta karma;]
  4. No ja własnie nie ogarniam tych jej uszu... raz klapniete raz stojące jakby kopiowane hmmm
  5. [quote name='eria'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Mani2000[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16544526#post16544526"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] heheeee zankiznaki [/QUOTE]no cóż... pozostaje mi podziękować za komentarz, bardzo konstruktywny i dużo mówiący [/QUOTE] Oplułam ekran i klawiaturę herbatą i przy okazji troche mi do nosa wleciało ehhh przestanę pić podczas oglądania galerii :diabloti: [quote name='eria'] W Kobim się nie da nie zakochać. Chodzi teraz do szkoły i ....nudzi się , bo on już wszystko potrafi i musi biedny czekać aż inne psy z grupy wykonają polecenia, a on już dawno to zrobił . Trenerka postanowiła zebrać jeszcze dwa takie naumiane psy i osobne zajęcia zrobić, coby Kobi się nie zanudził i nie zdemotywował. [/QUOTE] ooo to znaczy, że raczej takie hmmm "stabilne" grupy mają? Jak my z Tazzem poszliśmy to każdy pies szedł indywidualnie. Jak się własnie już "naumiał wszystkiego" to szedł grupe wyżej :) Może i jestem nie fajna ale odczuwałam dziką satysfakcję(:oops::oops::oops:) jak pieski z którymi Tazz zaczynał wciąż w 1 grupie były a my już 2 :multi:a jak one przeszły do 2 to my już w 3 grupie byliśmy :razz::razz: Moje mądrości :)
  6. [quote name='zuzolandia'][I][B]myslałam że czarne się nie brudzą hihihihihi witamy sie kudłato..wpadamy z rewizytą troszku pózno ale chwilowo bylismy nieobecni na dogo hihhihi mizianko dla Brudaska ;-) [/B][/I][/QUOTE] No jak widac i czarne sie brudzą ale nie na czarno tylko na brązowo :lol: Witamy serdecznie, dziekujemy za wizyte i wiemy, że w stolicy sie było wiemy :) [quote name='zuzolandia'][I][B][COLOR="#ff0000"]a ja po kazdej wizycie u rodziców mam 2 posklejane brody do mycia bo przecież dziołchy MUSZĄ tez skosztować INNEGO żarełka na tych KULKACH to je można z górki popchnąć :diabloti::diabloti: słowa mojego niereformowalnego w kwesti dokarmiania Tatulka :evil_lol ...oczywiście też dostają rózne dodatki ale płynne mazie omijam szerokim łukiem :cool3:[/COLOR][/B][/I]:[/QUOTE] Heh ja się staram jak moge brode czyszę wycieram ale wciąż obie cos źle bo ta broda i tak wiecznie sklejona :( Nie wyobrażam sobie co by było jakby to moje jeszcze nie karme jadło :( [quote name='klaudusia0219']hahaha odwieczna prawda : UPAĆKANY SZNAUCER TO ZADOWOLONY SZNAUCER :loveu: a za zdj dziękujemy :) niedługo nasza kolej :D[/QUOTE] Alez oczywiście tylko zamista upaćkany użyłabym w sumie zdecydowanie bardziej dosadnego okreslenia [I][B][COLOR=#ff0000]:diabloti::diabloti: [/COLOR][/B][/I][COLOR=black] I co to znaczy niedługo Wasza kolej? Już bym chciała:)[/COLOR][I][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/I]
  7. [url]http://i52.tinypic.com/4u6zi0.jpg[/url] wyglada jakby wogule brwi nie miała :) A ma przecież kurcze :-) [url]http://i56.tinypic.com/6is1n9.jpg[/url] szczęsliwa psina od razu widać :)
  8. [quote name='AMIGA']Każdy sposób jest dobry. Można i trzymać i pluć[/QUOTE] I rzucac kamieniem przez lewe ramię :D
  9. to ja wnioskuje o nastepne :)
  10. [quote name='Kama & Diana']ale wygląda jak by był, a jeśli tak nie jest to ja bardzo przepraszam :)[/QUOTE] On nie jest troche brudny :D Jest upaćkany jak nieboskie stworzenie :lol:
  11. Ale jak to tylko jedno?
  12. i ja pluje mocno i zawzięcie tfu tfu tfu :lol:
  13. Oby dwa mi sie podobaja bardzo :) ale mi się żadne Twoje zdjęcie które widziałam nie podobało, wszystki mi się podobają, O! :)
  14. Heheh ale skoczek :) Fajnie go było zobaczyć :) I z bliska i z daleka, super:)
  15. [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/xxx/PC112848.jpg[/URL] [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/xxx/PB132741.jpg[/URL] Bardzo lubie takie zdjęcia :loveu:
  16. [quote name='deer_1987']Widzialam czarne kudlate :loveu:[/QUOTE] Dziekuję za informację :D [quote name='Kama & Diana'][url]http://img809.imageshack.us/img809/7496/dscn0856u.jpg[/url] piękny, taki dostojny i t[B]roche[/B] brudny :D[/QUOTE] Widze tutaj jeden mały nie pasujący szcególik :D A w zasadzie dośc duży :lol:
  17. Ja z jednej strony tez doczekać sie już nie moge bo przy kapieli bedzie mi mniej :D ale z drugiej strony to ja go lubie takiego tylko Futrzaka :0 A jak bedzie po fryzjerze to głupio bedzie za nim Futro wołac :lol:
  18. [quote name='weszka']Śliczny uświniony Tazzik :)[/QUOTE] Dziekujemy :D [quote name='Fides79'][url]http://img585.imageshack.us/img585/382/dscn0879u.jpg[/url] [url]http://img59.imageshack.us/img59/7193/dscn0877m.jpg[/url] [url]http://img263.imageshack.us/img263/4463/dscn0876u.jpg[/url] no pięknie wyzbierał Taziorek wszystkie śmieci z wybiegu :turn-l::turn-l:[/QUOTE] No tak co do tego to on bezsprzecznie ma talenta :D
  19. [quote name='weszka']Sędzia słynie z dużej atencji do pań :D I tak kulturalnie sobie złapał Ewcię hihi[/QUOTE] Wiecie no z jednej strony dobrze, że tą ręke połozył w widocznym miejscu a nie gdzies schował :lol:
  20. Oj biedna łapka ale szybko się na pewno zagoi :) [QUOTE]Tak samo mówi pan Kobika jak pańcia wraca z nim -uświnionym jak nieboskie stworzenie z pola. Powtarza,że jakby chodziła z nim na Kubiny to by był czysty hihihi. Kubiny to taki uczęszczany deptak gdzie chodzą paniusie z wózeczkami i yoreczkami. [/QUOTE] Kurczę może i ja sie na deptak jakiś przerzucę :lol:
  21. [CENTER][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/7480/dscn0865.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/381/dscn0863g.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9711/dscn0861.jpg[/IMG] Kolega zniknął za horyzontem :evil_lol: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1508/dscn0859w.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7496/dscn0856u.jpg[/IMG] Życzymy miłego dnia :) [/CENTER]
  22. [CENTER][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/700/dscn0885t.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4374/dscn0881s.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/382/dscn0879u.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7193/dscn0877m.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4463/dscn0876u.jpg[/IMG] :mdleje: brudas heh :mad: [/CENTER]
  23. [QUOTE]a my tutaj gadu gadu a zdjęć ni ma :smile:[/QUOTE] A widzisz i tutaj sie mylisz bo są :D Dalsza część zdjęć z fasynującego wybiegu piatkowego zeszło tygodniowego :D [CENTER][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9422/dscn0901o.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1729/dscn0898k.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7507/dscn0893i.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2332/dscn0888.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. ja tez gratuluję:) To ta wystawa z której foty sa u Eri? Fota z tysiącem tabliczek przed Wami?:)
×
×
  • Create New...