Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [url]http://i55.tinypic.com/2w3teyo.jpg[/url] wygląda jakbyś go upolowała w jakiejś dziurze :-)
  2. [quote name='klaudusia0219']my mieliśmy jechać w lutym już, ale ciągle coś wypada :shake:[/QUOTE] No top jak w lutym to rzeczywiście poślizg macie niezły:)
  3. [quote name='klaudusia0219']ooo! to rzut kamieniem :D my jeszcze trocheee :D[/QUOTE] Taa na poczatku marca dzwonilam sie umowić :D to i juz mało czasu zostało:razz: [quote name='ania90']czarna slodkosc :)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Witamy, witamy:)
  4. Alez mu dobrze :) Tylko pozazdrościć :D
  5. [quote name='klaudusia0219']a kiedy się wybiracie? :diabloti: chce zobaczy pana Tzziorka bez połowy Futra :loveu: [/QUOTE] Na 4 kwietnia mamy termin :D
  6. Dopuki całkowicie nie wyrośnie mu czaszka i gałka oczna nie dopasuje sie do oczodołu? Lepiej:)? No i mowie, że nie ejst taki duży jak bedzie po fryzjerze bedzie maluchem:D
  7. [quote name='Doginka']Aaaaaaaa, to w ten deseń:roll: ja zupełnie inaczej wklejam foty, nie klikam w zadną ikonkę, tylko kopiuję kod z hosta i wklejam w okienko edycji;-)[/QUOTE] Hmmm rozumiem. Ale czy już jest ok?
  8. [quote name='Doginka']Nie za bardzo łapię o co caman:oops::shake:[/QUOTE] No jak wstawiasz zdjęcia. Jak masz odpowiedz na temat, to masz od lewej ikony : cytat film- taka klisza, grafika linki To klikasz w ta klisze pokazuje się okienko takie jak masz przy dodawaniu zdjęć gdzie wkleja się link do zdjęcia to tutaj masz tak samo tylko wklejasz link do filmiku :)
  9. [quote name='Tekla64']mowilam ze jest ogromny hihihi[/QUOTE] [quote name='weszka']Duuuży taplacz :)[/QUOTE] Jak się go opitoli to wtedy tez zrobie takie zdjęcie i zobaczymy :D
  10. Ja w środe zobowiązuję się do dalszej cz eści ogłoszen dla tego pieknego kolegi:)
  11. Doginko obok wstaw grafilę po prawej masz wstaw film:)
  12. Ooo alez Was zasypało... Abstrakcja. Wogule jak Patrze i jak mnie Kinga oświeciła dużo miejsc zasypało ahhh Ja w Szczecinku teraz ale nie pada hmmm na sczzescie :)
  13. [quote name='weszka']Buahahahaha nawet ryczałam ze śmiechu widząc nowe oblicze szczura :laugh2_2::laugh2_2: a chwilę później propozycję :roflt::roflt::roflt: PS. Śliczny storczyk. Ja coś nie mam ręki do kwiatów ale ostatnio zaryzykowałam i też kupiłam storczyka - póki co ładnie rośnie [B]i o dziwo Totek go olewa![/B][/QUOTE] Ale, że dosłownie ?:D
  14. [quote name='jambi']..... jak ja się cieszę, że Wy nie znacie mojego adresu ......[/QUOTE] [quote name='lilo']Znamy !! na bazarkach kupujesz ;p a my Ci to wysylamy prościutko do domku :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi: To się nazywa wyprowadzić kogoś z błędu :D
  15. [url]http://img10.imageshack.us/img10/3871/dsc0122se.jpg[/url] [url]http://img545.imageshack.us/img545/566/dsc0123sl.jpg[/url] Ale fajne :)
  16. [url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/Cane_corso_temi_2_1024x768x24.png/450px-Cane_corso_temi_2_1024x768x24.png[/url] ooo tu juz rzeczywiście bardziej ale mimo to:) Heh chyba mam za bardzo laba zakorzenionego w głowie :D Ale nic to przecież nie musze znac każdej rasy :D A co do dobermana :0 To od kiedy wystepują w wersji natural to ja wogule nie wiem, że stoję obok dobka :D
  17. Weszko, przepraszam ale wkleję do Ciebie zdjęcie :) [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_Inqu1TK1Mjs/SgCKUfbyyEI/AAAAAAAAACE/-D57LWPD5G0/s400/CaneCorsoSecuritySystem1.jpg[/IMG] No i ni cholery Baka mi nie pasuje :) Strasznie dużo zmieniło brak uszu. Ahhh Ale to troche jak u sznupów bez uszu diabeł z uszami ciapuś :D Masakra taka różnica :D
  18. [quote name='Fides79']ufffff ufff uff czyli nie jest ze mna tak źle :lol:[/QUOTE] Albo nie jest źle albo z nami jest źle :D
  19. [quote name='Fides79']no to jednak masz naprawde WIELKIEGO psa, no ale jak OLBRZYM to OLBRZYM :lol:[/QUOTE] Do konca zycia nie zapomne na samym poczatku jak Tazzio był u mnie to 3,5 miecha miał i pojechaliśmy do mojej babci:) A sąsiedzi obok mieli 2 miesieczna miniaturke sznupkową :) Wielkosci Tazzmankowej głowy :)
  20. [quote name='Fides79']echh tu juz tylko rezygnacja i ignorowanie pozostają :razz:[/QUOTE] No niestety masz rację :lol:
  21. Oj biedny Truś, Tazz miał tak samo ale 3mam kciuki coby się po kosciach rozeszło:)
  22. Mnie ostatnio osoba dość mocno poważana zapytała czy psy czuja ból... wszystko mi opadło....
  23. [quote name='Fides79'] ooo ja naiwna :roll::angryy: [/QUOTE] :D no no sie nie denerwuj :D
×
×
  • Create New...