Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Ja bym się chciała przył,ączyć do postulatu Tekli :D
  2. [quote name='Fides79'][URL]http://img829.imageshack.us/img829/5343/dscn0878.jpg[/URL] ha no to sobie garniturek odpicował :lol: [B][COLOR=green]Nie przypominaj mi :mad::mad:[/COLOR][/B] [URL]http://img59.imageshack.us/img59/8276/dscn0857i.jpg[/URL] jaki Tazio tu dłuuuuuuugaśny wyszedł :p [B][COLOR=green] Tak? Kurcze nie zauwazyłam :evil_lol:[/COLOR][/B] [URL]http://img847.imageshack.us/img847/2125/dscn0814a.jpg[/URL] a co u Was robi nasza koleżanka ?? [B][COLOR=green]Biega sobie z Tazziem :cool3::cool3:[/COLOR][/B] [URL]http://img687.imageshack.us/img687/9349/dscn0867d.jpg[/URL] o tu jak pięknie i dostojnie pozuje :loveu: [COLOR=green][B]Heheh przekażę[/B][/COLOR] :eviltong: [/QUOTE] Pozdrawiamy :razz:
  3. [quote name='jambi']no bo właśnie jaki on tam stary?! no, swoje lata ma, ale żeby od razu "stary" ?! nawet na tym wątku, każdy kto tu wejdzie spodziewa się, że zobaczy styranego życiem staruszka, no weź, jak to brzmi: "staaaary sznaucer Birman..." a jakby tak napisac zgodnie z prawdą - "Piękny sznaucer olbrzym" albo cóś? :grins: No może rzeczywiście by trzeba było troszku zmienić hmmm
  4. [quote name='Tekla64'] na nim jest ta zagadka bo to nie jest ani Tekla ani Dona i nikt nie zwrocil uwagi hihihi poza jedna osoba [/QUOTE] Oooo kurczę, wieć co to za stworzenia?:)
  5. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_40521998.jpg[/url] ja już mojego takim nie pamietam :( [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_3778835b.jpg[/url] ale takim jak najbardziej :D Ukochaj długasną ode mnie :D
  6. [quote name='Unbelievable']nivea też mają silikony[/QUOTE] Ja przepraszam, ale to źle, że maja silikon?:)
  7. [quote name='Doginka']Nie, glissa używam żadziej, bo jej się nie spłukuje. Na codzień po każdym myciu (płukaniu) łapek używam NIVEA DIAMOND GLOSS;-)[/QUOTE] Ja przepraszam, ale wiesz ja laik jestem :D Ponieważ się nie spłukuję to gorzej ponieważ..? Nie wiem obciąża włos? eee czy co?:) A co do tejna codzien, to mam rozumieć, ze myjesz im łapy codziennie nawet jak są czyste?
  8. [quote name='Doginka']A to "czyścioszek":roflt: [URL]http://img826.imageshack.us/img826/1300/dscn0858p.jpg[/URL][/QUOTE] To był bardzo czysty weekend :D Jeszcze troche takich czystych mam :D Tazz za to teraz jest liściasty :D
  9. [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/k-2.jpg[/URL] jak z reklamy peedigreeeee dentastix :D [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/24-1.jpg[/URL] alez ona jest śliczności :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Doginka'] Po ludzkiej odżywce systematycznie używanej do łap i podwozia moim sznupom mniej liści i badyli czepia się do sierści;-)[/QUOTE] Oooo :multi::multi::multi: Rozumiem, że po tej ludzkiej, jedwabnej gliss kurowej? Tazz po dzisiejszym lesie przyniósł do domu połowe poszycia leśnego :shake::shake:
  11. I ostatnie dwa :) [CENTER][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3531/dscn0837y.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/2125/dscn0814a.jpg[/IMG] Ta dam :razz: [/CENTER]
  12. [CENTER][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1300/dscn0858p.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8276/dscn0857i.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4755/dscn0844f.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5263/dscn0840s.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5081/dscn0816.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. Łooo matko, po walce z wiatrakami aby wrzucić zdjęcia na serwer w końcu się udało :multi::multi: Tak więc zapraszamy na ciag dalszy zdjęć z piatkowego wybiegu :loveu::loveu: [CENTER][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5343/dscn0878.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9349/dscn0867d.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5391/dscn0866a.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9485/dscn0864i.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/9113/dscn0845e.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [quote name='Doginka']O matko, ale masz ubaw z Tazem:crazyeye: A ostatni filmik rewelacyjny - moje wszystkie trzy tak szaleją po kąpieli:roflt: Współczuję tego, co jest po powrocie do domu przy takim "czystym piesku":roflt::crazyeye: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/6-1.jpg[/url][/QUOTE] Heheh mam zalana łazienkę, tonę piachu w brodziku, zapchany odpływ trawą i tego typu innymi zieleninami i głupawkę psa :D
  15. [quote name='Doginka'] Nio, tylko szampon koniecznie psi, bo odzywka odżywką, a szampon to szampon:lol:;-)[/QUOTE] Tak tak to wiem :) Dlatego byłam zdziwiona ta ludzką odzywką :D
  16. [quote name='papillonek']Spokojnie odnajdzie się :) Sonia też zginęla i za kilka godzin szczegała pod klatką żeby ktoś ją wpuścił ja wtedy w szkole byłam to się nasiedziala w klastce,będzie dobrze ;)[/QUOTE] No czasem i tak się zdarza. Ale ja bym szukała. Najważniejsze to zareagować od razu jak psiak jest jeszcze teoretycznie " w okolicy". Mojemu ojcu tez kiedyś pies uciekł podczas spaceru. Ojciec szukał a pies pod drzwiami do domu siedział. Ale to nie znaczy, ze jak kiedyś znów się zgubił to, ze nie szukali "bo wróci." Trzeba szukać takie jest moje zdanie a to czy się jest "panikara" czy tez nie wg. mnie nie ma znaczenia. Psa, który zaginął się szuka. Pies, który notorycznie ucieka np. w okresie cieczkowym i wraca to już inna sprawa i kluczowe tutaj jest podejscie właściciela. [B]Justa[/B]- daj znać jak się znajdzie! 3mam kciuki!
  17. [quote name='WATACHA'][quote name='lilo']A to ja sobie wkleje filmik tematyczny [/quote] He,he a ja myśłałam że ten nad nim to prawdziwy[/QUOTE] Hahah ja tez przez moment :D
  18. [quote name='deer_1987']pies Ci mowi zebys sie nim zajela a nie komp :razz:[/QUOTE] Taaa nim a nie kąpem, nim a nie sobą, nim a nie Panem, nim a nie obiadem :D Wróciliśmy z lasu:D I obędzie się bez kąpania :D
  19. [quote name='Saththa']Dzień dobry:)[/QUOTE] Znwou mi klan spadł:( Pozdrawiamy :)
  20. Do mnie też tylko Tazz :D Za niedługo idziemy do lasu pobiegać i się przejść i mam nadzieję, ze nie bede musiała znowu futra kapać bo zwariuję... w pi atek w niedziele we wtorek... :o
  21. [url]http://images8.fotosik.pl/1444/45d9e2497c9c3360.jpg[/url] ooooo kitka:D [url]http://images8.fotosik.pl/1444/efb809b7a7dad6d3.jpg[/url] hyhy prawie jak kozica [url]http://images8.fotosik.pl/1444/8db0c22c0aa59b3a.jpg[/url] o matko hehehe
  22. [quote name='Doginka'] Nie można uzywać wszystkich ludzkich kosmetyków ze względu na Ph skóry, ale akurat ten gliss kur z jedwabiem jest sprawdzony z dobrym skutkiem;-) [/QUOTE] Tak zapamietałam :) I planuję kupić:) I szampon tez musze (ale już psi) bo przez to kapanie co 2 dni sie konczy:)
  23. [quote name='Tekla64']moja nie spod stolu ino z boku sie wtrynia i najchetniej od razu po glowie jak ino sie da wepchnac to reszta na kolana[/QUOTE] Heheh :) Ale one msuzą się przepychać ab ysię dostać przez siebie:D
  24. [quote name='Fides79']Ty Pańcia, jak w ogóle możesz tak "dręczyć" psa swoim siedzeniem przy laptopie :shake: weź no sie z nim pobaw czy coś:p[/QUOTE] Heheh gdybym miała cały czas sie nim zajmować jak on chce to nic bym nie zrobiła;D
  25. O bardzo prosze tak oto Pańca sobie w necie siedzi a piesek się wtrynia między pancie a kompa :D [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/22.jpg[/IMG] Na zdjęciu od dołu: kawałek mego kolana, Tazzmankowa łepetyna i komputer :D
×
×
  • Create New...