Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Tekla64[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16517084#post16517084"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] i tyla z wykapanego sznupa mnie zostalo! [/QUOTE] :lol: niebawem będziesz mieć znowu nowego wykapanego sznupa :D[/QUOTE] Teklo, po prostu witaj w klubie :lol:
  2. [B]Fides, Teklo[/B] ja tez się pomyliłam :D A jak przeczytałam, C.C to się wróciłam do zdjęć znowu ale ona mi nadal labkowa się wydaje :D Ale niewazne :D [B]Weszko[/B]... czuję niedosyt zdjęciowy :D
  3. Hmmm mo wiecie ja tez jakas super drobna nie jestem, wzrostu mam troche ponad 170 cm ale Futro mi zarosło Fest :D
  4. [CENTER]Zobaczcie moje biedne, smutne, chore Tazzmankowe oczko :-(: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3537/dscn0917y.jpg[/IMG] Heheh Ale żem złapała moment jak patrzył na TZta, który usiłował go namówic na "atak" na aparat:loveu: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2676/dscn0919q.jpg[/IMG] Hmmm jak tak na niego patrze to jakiś wielki się zrobił, Ale niedługo będzie już tylko połowa kawałek futra na Futrze (ogólnie straszna jakość nie wiedziałam, że mam taki brudny hmm no to co takie brudne mam w aparacie i plamy wyszły):razz::razz: [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9759/megac.jpg[/IMG] Hmmm wybaczcie strój :cool1: I życzę miłego piątku i weekendu i wo gule miłego:) [/CENTER]
  5. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_27183c35.jpg[/url] alez ma minkę :) Język jej pokaże i może sie już odczepi z tym aparatem a co:) :roll: Niunie tez oczywiście wygłaskaj:)
  6. A ja pozwolę sobie pożyczyć jubilatkom dnia dzisiejszego i wczorajszego po prostu: Wszystkiego co w życiu najlepsze :)
  7. [quote name='Mani2000']kwiatki śliczne i zabawka Felka i oczuwiście sam Feluś![/QUOTE] A taką miałaś nadzieję :diabloti: :turn-l: [URL]http://img405.imageshack.us/img405/3741/dscn6782r.jpg[/URL] Oooo pacłam :roflt:
  8. No normalnie gratuluję :)
  9. Same się wprosimy :D I zrobimy imprezę :) Ciekawe czy jambi bedzie miała dostęp do neta:)
  10. [quote name='Maalwi']dobra :D Ja tam lubie pielęgnowac psy :)[/QUOTE] :) A ja po 2 wielkich kapielach w ciągu 4 dni, dwóch zalaniach łazienki, zatkania odływu mam dość:D
  11. [quote name='Fides79']ooo :crazyeye: to nawet nie miałam pojęcia, ze tak jest u psów, z tym rośnięciem czaszki no cóż to musisz przeczekac:)[/QUOTE] U niektórych tak jest tylko:) Ano musze i modlę się aby przeszło jak już czacha wyrosnie :) [quote name='Maalwi']ale jako widz,czy bezies zbrała udizał? ja będę ;][/QUOTE] Jako widz:)
  12. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3172659.jpg[/url] łooo z tej strony to ja Foxi jeszcze nie "znałam":lol:
  13. [quote name='Fides79']ha ha ha a jak będzie kac to: [URL="http://img219.imageshack.us/img219/8575/dscn6406p.jpg"] ([url]http://www.dogomania.pl/threads/192963-FELEK-CO-NIE-NOSI%C5%81-SZELEK-plus-JA-)?p=16499864&viewfull=1#post16499864[/url]) :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tak tak potwierdzam :D Ojc ciezko będzie :D
  14. [quote name='Fides79']aa to widać już taka Taziowa uroda, i albo bedzie mial oka zasłonięte albo chore[/QUOTE] Dopóki nie wyrosnie mu całkowicie głowa ( mam andzijeję, że tk bedzie) do ma taka mikroszczeline miedzy powieka a gałką oczną i wszystko wnika heh I jak pisze dopoki całkowicie mu ten łeb nie urosnie tak bedzie heh. Tak samo dziadzio Laser miał :) Musze przetrwac heh :)
  15. [quote name='Tekla64']no to rzeczywista piekna rocznica i znowu mamy co swietowac!!! za "mlodego" to znaczy ze od tego czasu juz chodziliscie we czworo hihihi[/QUOTE] Kurczę wpadnę w alkoholizm :D
  16. [QUOTE]a pogoda typowo marcowa zadna inna i trza ino czekac az slonce rogoni te chmury!!!! [/QUOTE] Moja babcia zawsze mówiła, że: W marcu jak w garncu :) Niestety katastrofy była sa i bedą. Nic orpucz wsparcia finansowego czy rzeczowego nie ejstesmy w stanie zrobić. Pożemy tylko fluidy w kosmos wysyłać pozytywne. Nie łamiemy się :)
  17. [quote name='Fides79']ooo biedny Taziorek, moze mu cosik wpadlo do ślepia w czasie tych wybiegowych szaleństw, Felutek czesto wiosną i latem łapie jakieś infekcje oczu to kurujcie się, trzymam kciuki za szybkie efekty :)[/QUOTE] Ano biedny heh ale u niego czesto tak jest, ostatnio jak miał oczy osłoniete to nie było zapaleń ale mu opitoliłam trochę i zapruszył już sobie czym w lesie, ciapa heheh :)
  18. [quote name='Maalwi']* jutro mam urodziny... a ja chora i w domu siedzę ([B]z nudów wykąpałam Bibi, ogoliłam jej uszy,mordkę i szyję,całą ją wyczesałam,obcięłam pazury,zrobiłam kitke i umyłam jej zęby)[/B] :D[/QUOTE] Hmmm to może wpadniesz do mnie z tych nudów :D
  19. [quote name='Tekla64']ja mam taka nadzieje bo bym przestala tu zagladac jak tam hihihhi szkoda by mi bylo [B]lubie tego dlugokufego zarosnietego taplacza!!![/B][/QUOTE] To się nazywa dobre podsumowanie :lol:
  20. [url]http://img860.imageshack.us/img860/4131/ronio.jpg[/url] hyhy ja nie moge patrzec jak one czasem te łapy wykrzywiają :D
  21. Ehhh no widzisz nie nadaje się :D No trudno jakoś przeboleję :D A no i już leki mamy i bedziemy kropić, heh
  22. [quote name='Tekla64'] Sandra ja mam pomysl umowimy: miedzy soba tajny znak i wtedy nie bede prostowac hihihi? co ty na to? [/QUOTE] Dobra to co proponujesz :D Zawsze moge PW wysyłać z informacją :D [quote name='jambi']u mnie cała trójka pływanie uwielbia, przy czym maluchy zachowują przy tym jakiś umiar, natomiast Aronowi żadna fala niestraszna, żadna głębia, ani złe warunki nigdy nie stanowiły przeszkody[/QUOTE] Tazz tez kocha pływać, pić, wode i wogule WODĘ! Wykapał mi się w lodowcowym jeziorku na wybiegu jak na plusie było 3 stopnie, normalnie upały trzaskające :D
  23. [url]http://img710.imageshack.us/img710/7826/marzec200716.jpg[/url] a ja się zastanawiałam co on taki długi :D
  24. wiecie co strasznie cisnie mi się na usta, że: Juz przeszło:D:D Hahahahha Ale na powaznie też mam taką nadzieję i właśnie usiłuję się do weta dodzwonić heh
  25. A my znwou mamy zapalenie oczka :( Ehhh :mdleje:
×
×
  • Create New...