-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Ja nigdy leczenia kanałowego na szczęście TFU TFU nie miałam, ale ludzie, którzy mieli raczej nie twierdzili tak [QUOTE]myślałam, że umrę z bólu[/QUOTE] Ani Tak: [QUOTE]sama trucizna boli jak musisz chodzić z nią miesiąc[/QUOTE] Mam nadzieje, ze trochę pocieszyłam :)
-
[quote name='ahedok'] a główkę robimy chyba jutro, więc [B]możliwe[/B] że się pochwalę :p[/QUOTE] Oj zdecydowanie mi się nie podoba to stwierdzenie, wolałabym [QUOTE]wiec na pewno sie podzielę :)[/QUOTE]
-
Łooo jakie zatrzesienie zdjęć :D Sueprowo :) [url]http://img33.imageshack.us/img33/869/sdc16371.jpg[/url] jakie ,sliczne biale zabki :) [url]http://img7.imageshack.us/img7/4844/sdc16387.jpg[/url] łoooo, że atak? [url]http://img810.imageshack.us/img810/3253/sdc16386.jpg[/url] syczał łabądek na nia? [url]http://img812.imageshack.us/img812/577/sdc16402d.jpg[/url] heheh stojące uszka :razz: [url]http://img25.imageshack.us/img25/8026/sdc16391.jpg[/url] Tazz by tam lezał ehhh
-
[url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/xxx/P3263050.jpg[/url] Kurcze nawet ogolony wielki sie wydaje :)
-
Bazyl Pamietam! [COLOR=black][FONT="][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/"][COLOR=black]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.bazarek.biz/"][COLOR=black]http://www.bazarek.biz/[/COLOR][/URL] [URL="http://cwirek.pl/"][COLOR=black]http://cwirek.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=black]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.informator.com.pl/"][COLOR=black]http://www.informator.com.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/"][COLOR=black]http://www.darmobranie.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://ogloszenia.infoweb.pl/"][COLOR=black]http://ogloszenia.infoweb.pl[/COLOR][/URL] do akceptacji [URL="http://adpedia.pl/"][COLOR=black]http://adpedia.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adin.pl/"][COLOR=black]http://www.adin.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] Kolejne 9 heh
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Saththa replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :) I czy to znaczy, że moge już zaprzestać pluć bo w domu mam juz kałuże :razz: :D -
[quote name='Fides79']taaa jakbym mu tak dawała coś za każdym razem jak tak słabnie to bym miała chodzący podnóżek a nie psa :evil_lol::evil_lol: [COLOR=darkgreen][B]A wiesz, że cos w tym pociagającego jest troszku :razz:[/B][/COLOR] a te kilka wczorajszych sztuk to widzialam, i wnioskuje o jeszcze ;)[/QUOTE] Beda bedą:)
-
[url]http://img684.imageshack.us/img684/929/dscn5124p.jpg[/url] oooo kocham go:) [QUOTE][I]no ale popats jaki ja jestem słabitenki :mdleje: [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/386/dscn6348.jpg[/IMG][/I][/QUOTE] Łooooj ales słabiutenki no trzeba dac piesiowi coś bo zobacz zasłabł Ci na kolankach ahhh [QUOTE]a ja wnioskuje o wiecej zdjec Taza :evil_lol:[/QUOTE] A wrzutnełam wczoraj :) Jak mi sie imageshack uspokoi to dorzuce jeszcze:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Fajny ten Twój duży :loveu:[/QUOTE] Dziekujemy :) [quote name='ania90']dwa czarne potworki:evil_lol: a roznica we wielkosci, jeden duzy drugi maly a kolor ten sam jak tata ze synem:eviltong:[/QUOTE] Różnica jeszcze w stopniu zarosnięcia :D [QUOTE]w nocy padało ale teraz juz słonko świeci:smile:[/QUOTE] Zmieniam zdanie, pada deszcz i grad na zmiane ze sniegiem ielkie płaty i słoncem i 4,5 stopni na dworzu hmmm -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
w nocy padało ale teraz juz słonko świeci:) Ale dzis i tak nici z wybiegu bo ja zaraz na zajecia jade ehhh -
[url]http://img810.imageshack.us/img810/4893/dscn6697w.jpg[/url] tutaj wyglada prawie jak taka emota co się buzka wciska w poduszke z takiego innego forum :) [url]http://img718.imageshack.us/img718/4870/dscn6742a.jpg[/url] Ooooo kurcze to takie zdjęcia tez wstawiacie? Takich to ja mam miliony :D Ja wnioskuje o reszte Felutka, kurczę no :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Przyszłam zwabiona zdjęciami :D Twój, to ten duży kudłaty? :)[/QUOTE] A witamy witamy :) I tak ten mój to ten duzy i juz niedługo kudłaty :lol: [quote name='Fides79']ooo jakie fajowe zdjecia z wybiegu :p [url]http://img84.imageshack.us/img84/6135/dscn0841mh.jpg[/url] ha ha jakie radosne piesy, rewelacja :lol: [url]http://img232.imageshack.us/img232/622/dscn0846z.jpg[/url] a tu Tazz wygląda jak jakaś figurka hi hi hi a w ogóle to Babuś/Grand wygląda jak sznaucer węgierski o którym pisałam u siebie ;):lol:[/QUOTE] O no to mamy przyklad psa figurki i sznupa wegierskiego na jednym zdjęciu :D [quote name='Doginka']Ciekawi mnie jak kudłacz będzie wyglądał odfutrzony;-):lol:[/QUOTE] Chudo hyhyhyhy :D [quote name='deer_1987']Ale ostatnio zdjeciami sypiesz :razz:[/QUOTE] No tak jakos się złożyło;) Alespoko spoko już niedługo :razz: Juz mi sie koncza nowe:) [quote name='Tekla64']narob wiecej futrzastych cobymy mieli co porownywac masz ostatnie chwile hihihi Tzz jak zwykle cudny kudlacz ale ona ma zawsze radoche na wybiegu co? reszta tyz zreszta[/QUOTE] Tak w sumie to on zawsze ma radoche :) Wszedzie fajnie byle z Pańcią :lol: na wybieg jak pojade to zrobie bo tam mi sie dobrze foci :) -
Felutek jest genialny:)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='zerduszko']Takie subtelne zaproszenie do galeriyji? ;)[/QUOTE] Zdjęcia zawsze mozna zobaczyć;) Własnie dodałam 4 ostatnie z nim jakie miałam:) Ale ja nikogo nie namawiam:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Bubuś zwany Grandem I Tazzmanek :) Ze specjalnymi życzeniami dla Malawaszki :) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/622/dscn0846z.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8474/dscn0843i.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5353/dscn0842i.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6135/dscn0841mh.jpg[/IMG] :multi::multi::multi::multi::multi: [/CENTER] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']aaale super!!!!! idę zobaczyć :loveu:[/QUOTE] Tak własnie myslałam ze sie ucieszysz:) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A wiecie kogo ja spotykam na wybiegu? Tego oto Pana: [QUOTE][IMG]http://www.sznaucery.rix.pl/zakonczenia/albums/454/1.jpg[/IMG] [FONT=Verdana][COLOR=black]Duduś ze Szczecina znalazł cudowny dom![/COLOR][/FONT] [/QUOTE] Haaaa i mam nawet jego foty w galerii bo sie razem z Tazzem kąpali w błocie :D -
Łiiiiii czy ja moge tak po cichu i wekrecie wyszeptać, że kocham? Twoje opowieści :0Czy znowu beda krzyczeć na mnie?:) Mi się podoba zakonczneie nr 2:D
-
[quote name='Tekla64'][B]bo Gustaw do malych jamnikow nie nalezy hihihi wazy 12kg[/B] a tluszczu za wiele nie ma na sobie tak akurat[/QUOTE] Tak jak mój Tamiś :)
-
Oooo no to wszystkiego co najlepsze :) Czy mam skoczyć na zakupy?:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']bo ten typ tak widac ma ;) Arona na fotach widziałaś? toc on jajka pożegnał w wieku lat 2, a całe życie szczupaczek, z pieknie zachowana linią :lol:[/QUOTE] Tazz miał 10,5 miesiaca :) [quote name='deer_1987']Oj nawet nie zauwazylam taki wazny post :oops:[/QUOTE] Nie ładnie:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']no to troche masz z tymi oczami , nie fajnie ale zdjecia beda???? hihihi[/QUOTE] No nie fajnie heh ale nic nie moge z tym zrobić ino przeczekać:( Zdjęć jeszcze mam pare sprzed dwóch tyg na kompie wrzucę jutro mam nadzieje, chwilowo czas mi ucieka cały czas ehhh [quote name='deer_1987']Czesc! Jakies nowosci u Tazza?[/QUOTE] Tazz ma zawalone oczko :( I [B]Deer [/B]gratulujemy :D Napisałaś [B]1000[/B] post w galerii Tazzmanka :D I tymże wygrałas... Wirtualnego mokrego buziaka od Tazzmanka :D