Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [QUOTE]Wyobrażasz sobie Tazzika po zjedzeniu zupki z mięsa, ryżu i jarzynek :cool3:[/QUOTE] :mdleje: weszko nawet tak mi nie mów bo miałam wizję... :mdleje: Chociaż szczerze mówiąc nigdy sie nad tym nie zastanawiałam. I oczywiscie karma jest wygodniejsza:) I prosze nie psuć mojej wizji dobra i zła na świecie:D
  2. [url]http://www.worldinterestingfacts.com/wp-content/uploads/2010/02/most-intelligent-dog-breeds-The-Papilon.jpg[/url] o kurcze rzeczywiscie :lol: Ozi mi szczególnie do serca przypadł :)
  3. [URL]http://img862.imageshack.us/i/21032011131.jpg/[/URL] jaka ucieszona :lol:
  4. [quote name='Doginka']Tak, przyznaję się bez bicia:lol:[/QUOTE] heheh nie dobra :D
  5. [quote name='ahedok'] wiedziałam, że się będziecie o kolczatkę burzyć :diabloti: [/QUOTE] Ja się nie burze ja proponuję:) [QUOTE]tylko że dla "małego" wszystkie psy za drobne :shake::shake::diabloti:[/QUOTE] Mały musi się nauczyć delikatności :) Tazz z 2 kg szczeniakiem sie potrafi bawić.... Są na tym samym poziomie intelektualnym :D
  6. [url]http://i56.tinypic.com/25qzoz8.jpg[/url] hhah alez patrzą :) przerwałas im zabawę?:)
  7. Hmmm jak na moje to może byc jakiś lekki mix ale ja na dobra sprawe za dobrze sie nie znam, trzeba by było się spytać malawaszki albo jambi hmmm tak myslę. Moge im podesłać temat
  8. hmmm to ta strona? [url]http://ttbszczecin.wordpress.com/[/url] to jam jest ślepa bo jesli ta to ja nie widzę:) Jesli nikt nie wyrazi chęci to ja myślę, ze bym mogła tylko tak jak mówię nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać :(
  9. No i te ogólne pytanie wogule do głowy mi nie przychodzą. A na wizyty nie chodzi się w dwie osoby?
  10. To i ja się ujawnię po raz kolejny. Ja nigdy nie byłam na takiej wizycie, nie mam zielonego pojęcia na co zwrócić uwagę. Chętnie bym pomogła, ale brakuje mi doświadczenia.
  11. Aaa to w sensie takim ja się zywię domowo raczej myslę zdrowo i normalnie :D No czasem wiadomo kebab pizza czy inne takie ale bez przesady:)) Za to jak w domu zrobię jakies cisto czy ciasteczka ale juz ludzki to potem musze sie prosić coby jadł. A to nie tak, że nie smaczne tylko jak ja zrobie to TZ akurat nie ma ochoty na słodkie :( I musze kolezanke zapraszac albo do mamy wiozę heh
  12. Bardzo mi sie podobała chwila konsternacji w 55sekundzie:)
  13. [quote name='Tekla64']nad zarelkiem dla nas tez! i co jemy???[/QUOTE] Hmmm ale ja przepraszam nie rozumiem:) W sensie co ja jem? Czy jak?:)
  14. No ja zabardzo nie mam cierpliwości do pichcenia :) A ciasteczka watróbkowe tak Tazzmanowi smakują, ze już bardziej dla jego ogona machającego i tych świecacych oczek się produkuje:) A po za tym już jesli chodzi o gotowanie psu to ja jestem przeciwna. W życiu nie zbilansuje mu tak zarcia aby było dobrze albo chociaż w polowie dobrze. Nad składem karm debatują naukowcy a ja nim nie jestem i sie nie znam :)
  15. [url]http://images8.fotosik.pl/1498/dfb92d3b9a13e5c3.jpg[/url] Ooo z jakiego bliska :)
  16. [quote name='deer_1987']On Ci delikatnie daje znac zebys mu gotowala![/QUOTE] Na pewno nie, bo on widzi moje zmagania kulinarne :D [quote name='Kama & Diana']cześć, kiedy fotki? U mnie są w końcu hihi wpadniesz?[/QUOTE] Juz byłam:)
  17. [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/P3212969.jpg[/url] łooo ja chcem oczka :) A jeśli mogę to co do kolczatki to ja proponuje kantarek zaciskowy. Zdecydowanie lepiej się spisuje niż kolce na których i tak pies ciagnie. Ja w sumie na kolcach Tazza nie prowadzałam nigdy ale to sa opinie ludzi, którzy z kolców na kantar się "przesiedli":) Wielki psiur :)
  18. Oooo wszystkich kości jakie najlepsze :)i dużo powodów do machania ogonkiem:)
  19. Mój chrześniak też by na pewno zwariował na ten pociąg :)
  20. Ahhhh no coz ja widzę:) Lumpa poznałam już dawno i nie tutaj tylko na innym forum, ale dziś się własnie natknęłam na wątek, nadrobiłam zaległości iniektóre historyjki przeczytaam po raz kolejny- bo są genialne! Widzę nowa lokatorka to i pewnie opowieści będą z czego bardzo się cieszę i oczywiście bedę zaglądać. Pozdrawiam:)
  21. No zerknełam:) i wychodzi mi w miesiącu 40 zł wiecej niż płacę teraz ehhh chyba mnie nie stać:(
  22. hmmm a coż to "BK" No u Tazza 15kg worek karmy starcza na miesiąc :D
  23. No ja sie własnie zastanawiam nad zmiana ale nie mam pojecia na co heh. Zresztą dziś sniadanie Tazz ładnie zjadł hmmm nie wiem może to chwilowe było i go trochę poobserwuję zanim zdecyduje. Ja z Boscha po 2óch workach zrezygnowałam, Tazz miał brzydką qpę i zmienił mu się zapch strasznie TZ mówił, że smierdzi heh Ale to wiadomo dla każdego inaczej:)
  24. [quote name='Fides79']ja F tez daje suchą, czemu mu zalewasz w sumie? i jesli je cały czas tą samą karmę to może mu się po prostu przejadła i dla tego grymasi[/QUOTE] Temu :) [quote name='Saththa'] Ale nie cieplą aby sie paćka zrobiła tylk ozimną i [B]coby troche pochamowac Tazza szybkość pochłaniania pokarmu[/B]:P[/QUOTE] No włąśnie nie je cały czas tej samej. tej karmy to włąsnie zaczelismy niedawno 3 worek heh. wczesniej był na Boschu ale mu nie słu zył a wczesniej tez na arionie ale juniorze heh
  25. [quote name='lilo']z tego co kojarze to pociag plastikowy - to podstawki pod swieczki :)[/QUOTE] Heheh no i zepsułaś :D Miał byc jadalny :D
×
×
  • Create New...