-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='Tekla64']Sandra my sie nie licytujemy ino opowiadamy, dzielimy sie swoimi bolaczkami patrzac jakie wspaniale brody prezentuja nam inni!!! hihihi [/QUOTE] Łoj cos mi ostatnio te moje żarciki nie wychodza heh:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
pewnie pójdę obaczyć;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']na pewno się zgłoszę ! :) ja mam...354km ale dam radę ! będe twarda :)[/QUOTE] No to 3mam za słowo:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']ile zaajmuje od-futrzenie futra?;D mojego też będzie robić p. Basia zn. mam tam jechać na 3 dni na 'praktyki' żeby za każdym razem do Szczecina nie jeździć :) bd naumiana i sama bd Sharka 'robić' :D:D[/QUOTE] Oooo koniecznie daj znac kiedy bedziesz to ja podjadę, chętnie Cię poznam :) Ja mam tylko 11 kilometrów do nich :) -
[URL]http://img821.imageshack.us/img821/1379/dscn6800.jpg[/URL] ale super :iloveyou::iloveyou: [url]http://img833.imageshack.us/img833/6395/dscn6791.jpg[/url] i jaka super kokardka :) Ja do pracy wstawać nie muszę ale na cmentarz jutro ide heh Feluś rządzisz :D
-
Popeiram nie są nudne :) Zrobiłam zakupy :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZOzqhy1C8s0b78tWYfZ5r6zUg3szJ2hDG4iy1bgjAU-MINVpvAg[/IMG]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']Ale Tazzik ma fryz :diabloti: współczuje temu kto go będziwe doprowadzał 'do stanu używalności ' :evil_lol:[/QUOTE] Heheh zarośnięty fryz :D A współczuć możesz P.Basi od Dyasów :) Bo to u niej bedzie sie odfutrzał :) -
Witamy się :0 Dziękujemy za wizyte u nas to i wpadlismy do Was :) Śliczna dziewczynka :) I śmieszna:D: [url]http://img842.imageshack.us/img842/8189/2011012217384.jpg[/url] A co do fryzury to jak dla mnie lizus i grzywacz :) Ale kolejnosc przypadkowa:) Pozdrawiamy :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Maalwi']Jakie świetne fotki :D Ślicznego masz malucha :)[/QUOTE] Witamy :) I dziekujemy i oczywiscie zapraszamy do prawie 40 kilowego malucha :D -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości :) -
Heh. Takie to są futrzaki co się tak w serce wkradają::)
-
łooo i ja spóżniona ale z futrem byłam coby m ispokoj dał :D No więc zaczne od uderzającej różnicy między "było" a "jest":) I jak Tekla napisała: [QUOTE]bomysle sobie ze Felicjan wygarl los na loterii zesta sie spikneli razem!!!![/QUOTE]Właśnie właśnie :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Zdrowie Wasze!! :sabber::popcorn::pepsi::laola::cunao::knajpa::beerchug: :multi::multi:
-
Super, ze to się tak skończyło:)
-
[quote name='WATACHA']No to może ja pokażę Leosiową "śliczną" brodę [/QUOTE] Heh ze mną i tak nie wygracie :D Tazz miał taką beznadziejnie poplątaną, ze trzebabyło obciąc... A swoją drogą kto to myślałam, że sie "licytować" bedziemy kto ma gorszą :D
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1454/35612950a3c7990d.jpg[/url] lubie takie biegnące :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ten biały był czarny a aTazz bedąc czarny był brązowy:D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Jak postawa :loveu: [URL]http://img687.imageshack.us/img687/9349/dscn0867d.jpg[/URL] Super macie ten wybieg z przeszkodami, poćwiczyć można. Pozwalasz mu samemu wchodzić na takie strefowe przeszkody czy to na komendę było?[/QUOTE] Na komendę. Tazz to ciapa straszna jest i się boję jak sam wchodzi wiec ogólnie ma zakaz. Czasem się zdarzy jak ostatnio ze sam z siebie cały "ciąg" zrobił... :) ale ogólnie stoje od tego daleko żeby go nie kusic:) -
[quote name='Tekla64']a co boisz sie kaca???? [/QUOTE] Tak :) niestety ale tak:)
-
To ja zdrowia szybkiego życzę!
-
[quote name='Tekla64']mysle ze juz nikt nie bedzie sie chcial bawic w zgadywanke to powiedz bo taka nie rozwiazana nie jest fajna hihihi[/QUOTE] Hmmm, jakos tak mam wrażenie jakbyś Teklo pisała do siebie sama, przez to "powiedz" :D ale ja zmeczona jestem i może coś mnie zamroczyło :D
-
[quote name='ariss'] słodziak z niej jest straszny, ale taki głupeczek jeszcze:evil_lol:[/QUOTE] Ojtam oj tam :) Pieknanikt jej nie odmówi a rozum przyjdzie zczasem :D
-
[quote name='weszka']Oooo to w tej sytuacji się (w)stawię hihi[/QUOTE] :D:D:D:D Ja bez "w" ale tez bedę:D