-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[URL="http://img196.imageshack.us/img196/276/dscn6684.jpg"]http://img196.imageshack.us/img196/276/dscn6684.jpg [/URL] O zesz cholera :scared:
-
[quote name='ahedok']okej, będę tak robić nadal i uwaga uwaga! zdobyliśmy nakładkę na naszą dziwną maszynkę, więc dzisiaj/jutro golenie małego -> będą bardziej sznaucerowe fotki :D[/QUOTE] No to czekam na zdjęcia :)
-
[quote name='Fides79']eee chyba ciut za wysoko jak dla Gamonia ;)[/QUOTE] Jakby sie tak rozpedził dałby radę:)
-
[quote name='Fides79']ee nie dałby rady bo w środku był 10kg worek z karmą :razz:[/QUOTE] Heheh no to rzeczywiście :) Ale wskoczyć mógłby :D
-
Przy pierwszym filmiku byłam pewna, ze w koncu wywróci ten karton, albo wskoczy do niego :D obróżka sliczna tez chcę dla Tazza zieloną:) A zabawa z kulą smakula super :)
-
[QUOTE]Czyli mamusia pozwoliła jej na wszystko, na co ja jej nie pozwalam :diabloti:.[/QUOTE] To tak jak moja heheh
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nie ciesze się, że w liściach bo znowu oczko zawalone :( -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
niecierpliwie czekamy:) -
[quote name='Saththa']to ja wnioskuje o nastepne :)[/QUOTE] Dobra już się poproawiam :D O nastepne kilka :) [url]http://img339.imageshack.us/img339/1674/sdc16361.jpg[/url] fajna obróżka z ta kostką:)
-
Ja mam koleżankę jej pies jest alergikiem i jak sie uczuli akurat to wygryza sobie łapy do krwi i pyskiem trze włąsnie i ma strupy stąd mój pomysł odnośnie weta.
-
[url]http://i51.tinypic.com/nszg7.jpg[/url] Hahah ale fajne :) Normalnie widac ruch:)
-
Ja w sumie wcale na kwiatkach sie nie znam ale zawsze myslalłam ze krokosy to takie no wiosenne i ze rosna jak chcą:D [QUOTE]po paru latach albo zmutuja albo zanikna[/QUOTE] Bardzo mi się podoba to stwoerdzenie :D
-
[URL="http://images8.fotosik.pl/1517/bb040ff979d19d37.jpg"]http://images8.fotosik.pl/1517/bb040ff979d19d37.jpg [U]:lol::lol:[/U][/URL] [url]http://images8.fotosik.pl/1517/b65d72c11d3a92f7.jpg[/url] znowu cos sobie na uszko szepczą :razz: [QUOTE]Tekla64 a tak pieknie mimoje holenderskie krokusiki minaiturowe kwitna[/QUOTE] Aha nie wiedziałam, ze krokusiki mają odmiany :oops: [URL="http://images8.fotosik.pl/1517/bb040ff979d19d37.jpg"][/URL]
-
Lotinko Slicznie, rozesmiany pychol :) Gordon powazny a Rapcia to bym się wystraszyła taka minke ma :)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']nie wiem czy che wiedzieć co to za określenie :diabloti: [COLOR=darkgreen][B]Heheh nie chcij :D[/B][/COLOR] chcieć a mócc....:cool3: nie no żartuje, teraz dużo szkoły i muszę się podciagnąć, bo przez to lenistwo lece na trójach :shake: [COLOR=darkgreen][B]Oj not o nie ładnie :) Chociaż ja wcale nie byłam lepsza :roll:[/B][/COLOR] [/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][I][B]Witankoo;-) moje jedzą RAZ dziennie ( jeśli sa u dziadka to i 6 razy na dzień - niestety ) i tez nie ma problemu ze zjadaniem ;-) teraz odchudzam Zuzię bo na pieruńską nadwage ;-) mizianko dla Brudaska ;-)[/B][/I][/QUOTE] Mizianko przekazane, własnie apropo Brudasa wrocilismy z wybiegu i lasu i mam psa w liściach, czepiaja się siersci strasznie ehhh Ale czekam na kaske to kupimy ta odzywkę z silikonem to może lepiej będzie :) Ja się bardzo bałam, że mi po kastracji Futro sie zrobi kuleczka ale w sumie nic sie takiego nie dzieje:) Ale to pewnie przez wybiegi, lasy itd :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']ha ha tez tak miałam az sie w koncu wkurzyłam i F przetrzymałam i sie skonczyło grymaszenie :diabloti:[/QUOTE] Nie, no ja wytrzymuje i nie dostaje jeśc bomu w brzuchu burczy ale mi przykro jest :) I spać nie mogę :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazz tez dostaje dwa razy :) Ale mnie to denerwuje ze musze wyrzucac jak nie zje :P -
[quote name='ahedok']to chyba po części futro, ale duży faktycznie jest (70 cm, 42 kg) :D[/QUOTE] Ooooo więcej waży :) O 4 kg :) Albo to futro :lol:
-
O kurcze może rzeczywiście uczulenie. Byliście u weta?
-
[quote name='Doginka']Bo to było jak w zwolnionym filmie:roflt: Niestety nie robiłam fot poklatkowych, bo bym Ci pokazała dokładniej, jak to było;-)[/QUOTE] Nie no ja rozumiem :lol: A co do tych fot po klatkowych to no rzeczywiście szkoda :P
- 21590 replies
-
[url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/xxx/P3233027.jpg[/url] ależ wielki on jest :) Tak sobie myslę że młodszy od Tazza o 8 miesięcy a taki wielgachny jest :D
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1515/be74be5ba00580fa.jpg[/url] ciekawe co sobie tak szeptały na uszko [url]http://images8.fotosik.pl/1515/a7d3fe3c11b6aec5.jpg[/url] że Nikuś zemdlał?:)
-
[QUOTE]Dokładnie właśnie tutaj trzepała. Złapałam ją w trakcie powrotu do pozycji wystawowej.[/QUOTE] Ona juz całkiem do niej wróciła tylko uszka opóźnienie miały :D
- 21590 replies
-
[QUOTE]Przecież to nie kukła. Ja robiłam foto, a ona aqrat trzepnęła uszami i tak mi się złapało. Chiara bardzo ładnie nosi uszka, ale jak biega czy podskakuje, to i uszy się ruszają;-)[/QUOTE] [url]http://i55.tinypic.com/2eeh0s5.jpg[/url] tutaj tez trzepała? Ja to sie już nawet zaczełam zastanawiac czy to nie Twoje w pwnej chwili :lol: Ja nie mówie ze źle czy brzydko nosi:) Ja się tylko zastanawiałam :)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zabieram, zabieram... ale ja potem spać nie moge bo mu w brzuszku burczy :( i mam wyrzuty sumienia, że nie dobra karme kupuje i pies jesc nie chce....:shake: Ehh nikt nie twierdził, że ja normalna jestem :roll: