Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ahedok']nie wyciek, tylko podrapane :([/QUOTE] Sam podrapał- ciapa jedna czy też gdzieś na spacerze?
  2. [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/kwiecien/P4223407.jpg[/url] ale cudo :loveu::loveu::loveu: [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/kwiecien/P4223411.jpg[/url] wyciek z oczka ma? Ma fajne jasne oczka :) tj brązowo jasne;) Tazz ma ciemne :)
  3. [QUOTE]Fides79 [INDENT] no niestety, zakupy, pranie, sprzątanie i takie tam przedswiateczne ostatnie podrygi :smile: [/INDENT] [/QUOTE] I ja pod tym względem ciesze się, ze spedzam świeta poza domem :)
  4. [quote name='Fides79']ha ha ha no nie mogę, Tazimierz jest rozbrajający w każdym calu :lol::evil_lol:[/QUOTE] Ja to bym rzekła, ze w każdym milimetrze :) Ładuje mi sie menda na łóżko :mad: [quote name='ahedok']o tak, mina psa jak siedzę przy kompie za długo :D cudny Tazzio :loveu:[/QUOTE] Ale ja dopiero usiadłam do kompa po 2h intensywnego wybiegu :lol:
  5. Nigdy nie miałam królika własnego i jakos też nigdy nie wgłębiałam sie w to co jedza a co powinny jeśc;) [QUOTE]Tam w sumie nie ma duzo, kilka marchewek, 1 cykoria, 1 salata rzymka i chyba brokul [/QUOTE] too i tak wiecej niz ja na sniadanie jem :lol:
  6. [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/kwiecien/P4193341.jpg[/url] hyhy jęzor mu spierdzielił :lol:
  7. [quote name='mala_czarna'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]ULKA12[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16733637#post16733637"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A ja mam pytanie czy obroże Preventic lub Kiltix śmierdzą? [/QUOTE] Kiltix ma na początku dość drażniący, chemiczny zapach, później jest nieodczuwalny.[/QUOTE] Hmmm o zapachach ciężko się rozmawia. Dla mnie Kiltix nie miał ani drażniącego ani chemicznego zapachu... pachniał mi wanilią :razz: Mi nie przeszkadzam ale TZ nie mógł go znieść i teraz używamy Fiprexa... Ja przed zakupem obwąchałam psa na szkoleniu z tą obroża i dopiero kupiłam... ale o tym aby TZ powąchał nie pomyślałam no i wywaliłam 70 zł w błoto :)
  8. [quote name='deer_1987'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01010.jpg[/url] a gdzie od lat 18? :razz:[/QUOTE] ojtam ojtam :D
  9. [quote name='deer_1987']Sniadanie dla krola (krola bo krolik albo krola bo mu tak dobrze jak krolowi na tronie :razz:) [/QUOTE] Aż tyle?? :o On na śniadanie w takim razie je więcej niz ja :razz:
  10. [quote name='deer_1987'] Tu nie dawalam zdjecia bo jest za duze [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_6396ca12.jpg[/url][/QUOTE] Heheh alez mu dobrze :)
  11. Alecudne :loveu:
  12. [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0036.jpg[/URL] jakie kolory:loveu: [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0072.jpg[/URL] łooo jaszczur :D A co do miłej Pani to mnie juz nic nie dziwi... Ludzie czepiają sie psów na smyczy to co dopiero bez... Bo Foxi to przecież krwiożercza bestyja jest :) EDIT: O [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0051.jpg[/url] no bestyja no :lol:
  13. [quote name='zerduszko']Kto chce dostać zawału :razz: Wczoraj koło 21 zadzwoniła do mnie p. Swissowa, ale mój tel. był w domu i odebrał Damian. Miała dzwonić o 22, ale nie zadzwoniła, nie odbierała też....[/QUOTE] Jakby się coś działo (nie dobrego) to by wydzwaniała raczej hmmm :) do skutku,prawda?:razz:
  14. [CENTER][B]Nooo chodź się pobaw a nie siedzisz przy tym prostokącie noooo [/B] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01008.jpg[/IMG] Tazzio spadaj dopiero z wybiegu wróciliśmy-odczep się :cool1: [B] Ok, Ok to sobie posiedzę możne zmienisz zdanie...[/B] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01009.jpg[/IMG] [B]Wciąż tu jestem jakby co...:razz::razz:[/B] Życzymy miłego dnia;) [/CENTER]
  15. Znalałzam własnie czytnik do karty z telefonu :multi::multi::multi::multi: I dlatego mam dla Was 7 zaległych zdjęc które to pokazac miałam :) [CENTER]Najpier MOTO SHOW 09.IV.2011 :) Mam całe dwa zdjęcia :razz: Bagaznik, został skomentowany przeze mnie słowami: "a gdzie Tazzio?:cool3:" Na to koleżanka moja popukała się w czoło :evil_lol: No nie wiem o co jej chodziło :razz::razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01021.jpg[/IMG] I maska :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01023.jpg[/IMG] Mam jeszcze filmik z "beczki śmierci" ale długi w cholere jest i YT bedzie wgrywał strasznie długo no i nie wiem czy chcecie zobaczyć jak Pan sobie śmiga po scianach beczki i czyta np. Gazetę;) W[I]racamy do teraźniejszości [/I] Śpiący Tazzio :loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01010.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01029.jpg[/IMG] A to widzę jak się budzę w nocy/rano :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01030.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. [QUOTE]w Polsce dostępne są takie 4 - w pomorskim, opolskim, lubelskim i śląskim :-P[/QUOTE] Oooo nawet nie wiedziałam :)
  17. Ahhh ja nie wierzę, ze nie masz nic ciekawego do powiedzenia/pokazania :) U Ciebie zawsze się coś dzieje/rosnie/ dojrzewa/ czy tez układa na Panu warstwami;) Pozdrawiamy:)
  18. [quote name='Fides79']a ja mówię wszystkim dzień dobry :lol:[/QUOTE] Super :multi::multi::multi::multi:
  19. Ale szał :evil_lol: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/_DSC2458.jpg[/url] chciałam sie pytac co to to czerwone w wodzie ale już widze, ze to ten sznurek :) Jutro Tazz też w wodzie bedzie szalał;) Nad jezioro jedziemy :)
  20. Te czarne biało ziewające- super!!
  21. Jakas cisza nastała... Dobry wieczór mówimy:)
  22. Kolega bardzo miły i uczynny :)
  23. [quote name='jambi']oo, jak pięknie! takie... dźwięczne... :loveu:[/QUOTE] Ahhh przeczytałam dziewczęce :)
  24. [quote name='weszka']Święta, święta to i czasu na dogo-głupstwa pewnie mniej ;)[/QUOTE] Mniej to swoją droga ale żeby w ogóle?:)
  25. [quote name='zuzolandia'] [I][B]spokoooo ...ten oszołom straszy tylko na halembie hihihi [/B][/I] [/QUOTE] Heheh zapamiętam ;) [url]http://i52.tinypic.com/nbwt49.jpg[/url] bardzo mi się podoba:loveu:
×
×
  • Create New...