Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Hmmm hallo?
  2. :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='wilczy zew']Nasze też na samo imię miały przylatywać. Jak Cię próbuje to trzymaj rękę na pulsie ;)[/QUOTE] Się staram i nie odpuszczam :) Nawet raz bo wiem, ze o nten raz zapamieta menda i potem wszystko od nowa ehhh [quote name='Doginka']A fot nie będzie?:hmmmm:[/QUOTE] No niestety:(
  4. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_5403dcb0.jpg[/url] dawno nie widziałam jej usmiechnetej :)
  5. [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/_DSC2775.jpg[/url] genialnie ucieszony, że juz ma mniej, super;)
  6. [quote name='Betbet']To jesli już tam coś sobie insynuujemy, to ja pragnę zauważyć, że nie "do następnego" a "do następnych"[/QUOTE] Fakt, trafna uwaga :) :(
  7. [quote name='zerduszko']Tylko poniekąd :lol:[/QUOTE] Poniekąd dosłownym:hmmm: w sensie, ze po ale autem i nie dosłownie potem "z" po "po" :lol: Nieważne :lol:
  8. [quote name='zerduszko']Znaczy się, że w jakim sensie? :eviltong:[/QUOTE] A nie wiem, ja zrozumiałam, ze dosłownym:)
  9. [quote name='malawaszka']zapraszam do następnego [url]http://www.dogomania.pl/threads/206454-Sznaucer-%C5%9Bredni-PILNIE-transport-Lublin-%C5%9Al%C4%85sk-zanim-go-pogryz%C4%85-psy-%28[/url][/QUOTE] Po lekturze tegoż watku można by stwierdzić, że nie "do" a "po" :)
  10. [quote name='deer_1987']Fajna mordka :)[/QUOTE] :loveu: [quote name='jambi']u mnie podobnie, czasem z lenistwa mówie po prostu : BiMi, albo MiBi... :lol: ale ja nie kumam co wam w tym zdjęciu nie pasuje? normalny psi jęzor - cień mu sie tak ułozył, że wygląda jakby był pozwijany, no i włosy mu do gęby wchodzą ;)[/QUOTE] Hyhyhy jakie skruty;) To tak jak moja mama woła SanTami :lol:
  11. [quote name='jambi']kiedy to jest właściwa reakcja psa w tym wypadku! nie było komendy, było tylko imie - to czego się spodziewać? przeciez nawet jakby Ciebie ktoś zawołał "Sandra!" to byś spojrzała, co najwyżej spytała "co tam?" i gdyby ten ktoś nic więcej nie dodał, to byś wróciła do swoich poprzednich zajęć co innego gdy za "Tazz!" idzie "do mnie!" wtedy pies powinien zareagować, ba! nie tylko powienien, on to musi zrobić[/QUOTE] Tez tak własnie uważam dlatego się zdziwiłam jak wilczy zew o dyscyplinie napisała. Jak pada komenda do mnie to Tazz przychodzi:) No chyba, ze akurat jest w kałuży to wtedy troszke dluzej mu schodzi;) [quote name='malawaszka'][B]nie jestem w stanie ogarnąć tego zdjęcia :roflt:[/B] a co do reszty się nie wypowiadam bo własnie zaczęłam z Dropsem walkę o przychodzenie - dziad zrobił się za pewny i uskutecznia wycieczki[/QUOTE] Hyhy :) [QUOTE]Ha, a moje kundle mają na imię przyłazić właśnie, tak sobie wymyśliłam, żeby mi przychodziła tylko ta którą potrzebuję mieć blisko :lol: Ale one mają insze zdanie i postanowiły być sukami o wspólnym imieniu :lol: Sadielizka :smile: lub też dwojga imion ;-)[/QUOTE] Tazz na wybiegu reaguje na inne imiona ;) Bo się nauczył, ze jak przychodzi to czasem coś dostaje :)
  12. [url]http://i52.tinypic.com/2ljhmac.jpg[/url] ale łapki :o :mdleje: jak Ty to robisz?:D
  13. [quote name='wilczy zew']Pisałaś,że zawołałaś psa a on popatrzył i pobiegł sobie,czyli są kłopoty z karnością. Znając sznauce śmię stwierdzić,że zacznie przejmować wladzę a sznauce potrafią robić to w aksamitnych rękawiczkach :lol:[/QUOTE] Wołając go z imienia zwracam tylko jego uwagę na siebie jesli nic wiecej nie mówię to idzie sobie dalej. jesli go przywołam to przyjdzie. Ale masz racje na kazdym kroku mnie testuje menda czarna :mad::lol:
  14. [quote name='WATACHA']Dziewczyny może wspólnymi siłami jakiś romans napiszcie :)?[/QUOTE] hahahha chyba się boje :lol:
  15. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0202.jpg[/url] hyhy wyglada jakby się zgarbil:) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0199.jpg[/url] wyjatkowy uroczy :loveu: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0187.jpg[/url] a co dziś jadłeś...?:D [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0032.jpg[/url] a tutaj już Foxiasta wychodzi poważniej :) CUDA!!
  16. [quote name='wilczy zew']Tazzio śliczności :cool1: [B]Jak nie podciągniesz dyscypliny to piesio zje Cię w kaszy[/B] :lol:[/QUOTE] Hmmm ja nie bardzo rozumiem... :) [quote name='malawaszka']hahah ja nie mogę z ego jęzora - to chyba się na zdjęciu rozmazało albo co bo niemożliwe aż :evil_lol:[/QUOTE] Nie rozmazało się to jedno z nielicznych zdjęć co wyszło dobrze :D On zmeczony był :razz: [quote name='ahedok']jaki jęzor :D śliczny Tazziu :loveu: taki długonogi :)[/QUOTE] A ja myslałam, ze języczny :lol:
  17. [quote name='jambi'] Saththa - malinowy kochana, malinowy 8-)[/QUOTE] Ja bardzo przepraszam jam pod względem kolorów to facet jestem :lol: Malina to owoc a nie kolor 8-) :razz: i tak z tym bordowym zaszalałam :lol:
  18. [url]http://www.explorerfanklub.org.pl/forum/files/trio_190.jpg[/url] ja tam stawiam na ten czerwonobordowy :) Heheh ten najbardziej po prawo;) Poznałam po rejestracji :evil_lol:
  19. Może ludzie przestali dzwonić bo moze uznali, ze się przedawniło... albo poczta pantoflowa poszło, ze ktoś dzwonił do Was i uznali, ze mała złapana... :(
  20. [quote name='lilo']to przerasta moje pojmowanie świata ... marchewka...[/QUOTE] Przepraszam :roflt::roflt::roflt::roflt: :D [quote name='malawaszka']hahaha za marchewkę dziękujemy bo potem mi nikt nie uwierzy, że to mojego TZ :roflt:[/QUOTE] No dobra nich Ci bedzie :roflt: :)
  21. [quote name='lilo']aha to juz wiem wszystko , szampana wypili a potem uprawiajac namiętny sex wtoczyli się do placka z truskawkami , co zaowocowało odnalezieniem potomka w kapuście gdzie z premedytacją podrzuciła go para bocianów :)[/QUOTE] A marchewka?:)
  22. [quote name='lilo']a ja zadałam głupie pytanie Tekli jak unicestwia się biedne zwierzątka gospodarskie - dobrze ze Tekla uświadomiła mi ze ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna bo to było naprawdę głupie pytanie. I TO jest właśnie to :( [/QUOTE] Ja miała na studiach... musiałam się nauczyć całej procedury co po czym... Masakra, cały ciąg "tasmowy" ehhh i jeszcze filmy nam puszczali ehhh
  23. [quote name='lilo']coś tu laski bredzicie - skąd placek z truskawkami znienacka wziął się na łące ??[/QUOTE] Wzieli przekąskę do szampana...:hmmmm:
×
×
  • Create New...