-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Tez osttanio kupiłam kwiatki takie żółte w pakach... i uschły :niewiem: a ja zazwyczaj nie kupuje kwiatków bo bez sensu bo usychaja zaraz ale zeby tak od razu to sie nie spodziewałam :mdleje: [url]http://img15.imageshack.us/img15/2511/dscn7199k.jpg[/url] alez puchu :loveu: i jakie jajeczka i w ogóle piekne rzeczy:)
-
[quote name='Doginka']ja przeczytałam nadziejemy:roflt: I zastanawiałam się na co nadziejecie:roflt:[/QUOTE] No ładne rzeczy się tu wyprawia widze :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']no ! wreszcie :D[/QUOTE] I wrocilim z wybiegu biore sie za foty;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Heh hej:hand: Czekamy na fotki;-)[/QUOTE] Niedługo się na wybieg wybieram akumulator sie ładuje mam nadzieje ze go nie zapomnę;) [quote name='klaudusia0219']co was nie maaa ? ;([/QUOTE] Jestesmy jestesmy;P -
[url]http://img84.imageshack.us/img84/3018/dscn0061j.jpg[/url] doznałam szoku chwilowego ;)
-
[quote name='ahedok']jak suczydła zgodnie dyszą na wszystkich fotach :D[/QUOTE] a na jdnej nawet zgodnie patrza w tą sama strone ;) Byle nie w aparat :)
-
[quote name='M&T'] i przez tyle czasu sam w domu siedzi?? :shake:[/QUOTE] Nie w dom u tylko na zewnatrz bo on podwórkowy jest i jest z mamą tego Pana włąściciela ale ona starsza jest i tez nic z nim nie robi czasem powie spkoj ale to na pare sekund wystarcza ehhh On się nudzi i tyle heh
-
Alez futra miał:o Alez ładnie teraz wygląda;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']niech wiszą - może ktoś inny skorzysta ;) powinnam postawić znaki ostrzegawcze - uwaga na nisko latające sznupy :D [/QUOTE] A odnawiać je? A co do znaków to koniecznie:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Doginka'][QUOTE] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16714387#post16714387"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Zdjęcia piekne, spacerku we 4 sznupki zazdroszcze strasznie ehhh nawet nie wszystkie by musiały byc moje... :razz: ale coby 4 byly ehh [B] A co do oczu to do lekarza ale już![/B] [/QUOTE]To nie oczy;-) To może być duża niedokrwistość, anemia itp....No nic, muszę zrobić badania;-) Jutro znowu spacer na 4 sznupy, ale tym razem z Chiarą - druga córcią Gordoniastego:lol:[/QUOTE] Ok. Moze nie oczy ale idź do lekarza :) I o to mi chodziło;)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
dziś byłam na wybiegu ale bateria padła w aparacie... W telefonie mam fotki ale nie moge znaleźć czytnika ehhh -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']kupa :errrr: ziemi i kompostu[/QUOTE] Nooo tak mogłam się domyślić :D Malawaszko czy mam pousuwać ogłoszenia Szerszeniowe?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia'][I][B]Wyrazy współczucia... [*] Witam sie wieczorowo u przystojnego Czarnula;-) Jak ja chodzilam do szkoły to niemal kazdy nauczyciel miał a to linijke a to bambus i nie zawachal sie tego użyć. A gdyby uczen poskarzył sie w domu to oberwałby dodatkowo bo rodzice uwazali ze najwidoczniej za darmo nie dostał . Nie mówie tu o jakims drastycznym biciu tylko o pacnieciu w łapy tudzież w kuper . Nauczyciel cieszył sie szacunkiem a rodzic ten szacun umacniał. Dzis jest totalny wolnościowy szał i efekty widać na każdym kroku . Buziaki ;-)[/B][/I][/QUOTE] Taaateraz nie daj Boże na dziecko głos podnieśc to rodzice w szkole z pretensjami :) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Alez widoki :mdleje: -
[quote name='malawaszka']jak ja tego nie cierpię :mdleje: jak widzę, że dzwoni do mnie ktoś kto adoptował psa to mam zawał... i mówię ludziom o tym więc jak dzwonią po raz drugi to niektórzy zaczynają od: dzień dobry wszystko jest w porządku :lol:[/QUOTE] :lol: a to dobre ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img825.imageshack.us/img825/2524/dsc0062or.jpg[/url] ahhh slicznosci :loveu: [url]http://img23.imageshack.us/img23/3580/dsc0010tf.jpg[/url] bardzo mnie ciekawi co to to na dole zdjęcia jest...:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='greatmadwomen']ooo.... to niezły mixik... jestem ciekawa jak wyglądał...[/QUOTE] [quote name='ahedok']o łał, średniak z huskym? dobre :D[/QUOTE] No jak dla mnie to czarno srebrny z pieprzowym hmmm ale też takie conajmniej piata woda po kisielu... -
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0113.jpg[/url] normalnie słychac jak się cieszy:) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0177.jpg[/url] Ahhh maskota :) Cudne zdjęcia :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='greatmadwomen']:roflt::roflt::roflt: no to nieźle, trzeba było się jej też spytać co za rasy ma psiaka :eviltong:[/QUOTE] Spytałam :) Tj poniekąd bo stwierdziłam, ze ma mixa średniaka a Pani, ze tak :) Z huskym... :razz: -
Ooooo atak na fotografa super :) zdjęcia tez poglaszczaj suczynki ode mnie)
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5-8.jpg[/url] jestem w stanie je rozpoznac na tym zdjęciu ale tylko po kolorze obroży :) Śliczne sa :loveu:
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
O matko o Koninie gadają :mdleje: Watek kulinarny super tak sobie poczytam bo nic wiecej z tym nie zrobie;) A widziała, ze tutaj sie przedstawić trzeba hmmm:) I ogólnie pare słów o sobie? Sandra w tym roku ćwierćwiekowa bezrobotna osoba ze mnie :) -
[quote name='eria'] Pochwalę się,że zamówiłam sobie filtry na szkiełka - UV na Sigmę w celu ochrony obiektywu przed syfem , polaryzacyjny i połówkowy szary na pięćdziesiątkę w celu tworzenia efektów specjalnych nieba na widoczkowych fotkach, co mam nadzieję wykorzystać w długi weekend majowy na jurze ;)[/QUOTE] No ja praktycznie nic nie zrozumiała ale nie wazne, Gratuluję zakupu :)