Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Fides79']ha nie wiadomo czy po wpadnięciu w ten łąkowy "placek" będą chęci do kontynuacji ale może szampan ich dobrze znieczuli i [B]nic nie zauważą[/B] :mdrmed::grin:[/QUOTE] Eeee to już mnie sie mniej podoba :lol:
  2. [URL]http://i56.tinypic.com/xqids0.jpg[/URL] aaaa :eek2::eek2::scared:
  3. [quote name='Fides79']jak to, przecież to proste jak konstrukcja gwoździa :lol: skoro para jest na łące i napili się szampana w tle sznupanie to przy tym babra bara na sianie zawsze można przez przypadek wtoczyć sie w jakiś "placek" :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hehehe i mamy bara bara w placku :lol:
  4. [quote name='Fides79'] hmm no to rzeczywiście niezbyt tanio wychodzi :roll:[/QUOTE] No neistety ale wtedy te 40 minut to po kapieli blotno, patyczkowo, sianowej było... był jedną wielką skorupa a do tego był tez zarośnięty, teraz mi chwila moment idzie :)
  5. [quote name='jambi']mówiłam, że nie może byc rym do szampana, bo po "kieliszku szampana" to może byc "para narąbana" [/QUOTE] O kurcze :roflt:
  6. [quote name='Fides79']ha ha ha ale Tazzowi jęzor wyleciał :lol: a ten las to Arkoński czy jakiś inszy?[/QUOTE] Arkoński :) [quote name='Tekla64']jezor nie do wyjecia!!!! piekny jest , zajety jest a ty wiecznie czegos od niego chcesz[/QUOTE] No bo zdjęcia chciałam :lol: [quote name='jambi']ooo jak dużo pieknych zdjęc! Tazzio na wybiegu, tazzio w lesie, Tazzio mdlejący i Tazzio z języczkiem - cudniaste! :lol: [COLOR=darkgreen][B]Hehehe wszedzie Tazzio :)[/B][/COLOR] ale widze, że i całe stadko basenji sie na waszym wybiegu zaplątało :) [COLOR=darkgreen][B]A Tak 3 osobniki :) Mamusia i dwoje dzieciaczków :lol:[/B][/COLOR] kochana! ja miałam dokładnie taką samą sytuację, tylko że "moja" Pani przez kolejne 15 minut się ze mną zawzięcie kłóciła, że niemożliwe, że mój pies to olbrzym, bo jest za mały! :lol: jej znajomy ma olbrzyma i jest co najmniej 20 cm wyższy.... dodam, że Aron ma wzorcowe 70 cm w kłebie... ja babie "olbrzym" ona mi "a skąd!" w końcu zasugerowałam jej że może ten jej znajomy ma CTRa bo one większe... nic to nie dało, uparta oślica za wszelką cenę starała się mnie oświecić, że mam po prostu wyrośniętego średniaka.... [B][COLOR=darkgreen]Kurcze Ludzie to mają :lol: Tylko ja się tak zastanawiam, ze nawet CTR sa mniej wiecej chyba tego samego wzrostu co olbrzymy... tylko potężniejsze :) [/COLOR][/B] [/QUOTE]
  7. [quote name='Lidan']A ja sobie zamroziłam i wyciągam co jakiś czas po kilka sztuk wieczorkiem i rano zostawiam suniom jak wychodzę do pracy, żeby za mną nie tęskniły zbytnio :-)[/QUOTE] Ja bardzo prosze mnie nie dołowac bo mnie delikatnie mówiąc szlag trafił jak to zobaczyłam ehhh :( Ale z mrożeniem dobry plan :)
  8. A ja ostatnio wyrzuciłam ze 2 kg watróbkowych bo się zapomniałam i mi spleśniały :(
  9. [quote name='malawaszka']hahaha nie daje mi to spokoju :lol: a masz to zdjęcie niezmniejszone? żeby wykadrować bliżej ten pychol?[/QUOTE] Przyciełam i przyblizyłam hmmm [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1244-1.jpg[/IMG] teraz lepiej czy jeszcze?:D
  10. [quote name='malawaszka']hahaha jakim cudem to jęzor jest??? [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1244.jpg[/url][/QUOTE] Trzeba by zapytac Tazza ale to na pewno jest jęzor :lol: może przez ten tyło zgryz to tak wygląda? nie wiem :niewiem: ale trzeba przyznać ze wygląda zjawiskowo :lol:
  11. [quote name='klaudusia0219']wygląda jak szczęki obcego :lol:[/QUOTE] Tez się zdziwiłam :0 Jak dla mnie to jakby miał usta pomalowane ;)
  12. [quote name='klaudusia0219']no i doopa :loveu: kochany ryjeczek :D [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1244.jpg[/url] :scared:[/QUOTE] Hehehh to jęzor w paszczy :lol:
  13. [quote name='Fides79']ale macie fajnie w tym Szczecinie, zawsze wiedziałam ze to piękne miasto, ale ze aż takie udogodnienia są to nie ;) może ja sie przeprowadzę :hmmmm:[/QUOTE] Niedawno otworzyli zresztą. Suszenie szampony różne programy- szał pepka ogólnie :lol: Ale 1zł za 1 minutę... a ja swego czasu 40 minut Tazza kapałam... troche mi drogo :0 ale sobie obiecałam, ze się wybiorę i zobaczę :)
  14. [CENTER]Spojrzał :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1244.jpg[/IMG] I pooooooooszedł :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1243.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1251.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1252.jpg[/IMG] I ostatnie : [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1240.jpg[/IMG] I życzymy dobrej nocy :lol: [/CENTER]
  15. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1232.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1234.jpg[/IMG] Zawołałam mendę :cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1236.jpg[/IMG] I doooopa :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1239.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1242.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. Byli my dziś w lesie na przechadzce :cool3::cool3: A oto czym zajmował się Tazzior :razz::razz: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1226.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1228.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1229.jpg[/IMG] Popatrzył popatrzył :multi::multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1230.jpg[/IMG] I już nie ;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/las/DSCN1231.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [quote name='malawaszka']o rany a co robi marchewka????? albo.... :errrr: marchewką????? :evil_lol:[/QUOTE] Mojej cioci, która ruda była jak mała była to babcia mówił, ze ją w marchewce znalazła :lol:
  18. a mnie to by wystarczył sam znaczek mustanga :loveu:
  19. [quote name='Fides79']no i jest czego hihi, ten zapach jest powalający:p kupione nawet w najlepszej kwiaciarni, nie pachną tak nawet w 1/4 :roll:[/QUOTE] Kupiłam pod Netto :shake: ehhh
  20. [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/_DSC2530.jpg?t=1303147461[/url] ale super :evil_lol: [QUOTE]jutro idziemy do fryzjera :evil_lol:[/QUOTE] Czekam :evil_lol:
  21. [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]weszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16726818#post16726818"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Z Furli się nie wykruszy ;-) To urok spudlonych sznaucerów :-D [/QUOTE] [QUOTE]Doginka [INDENT] Weszka, jeszcze inne wyjście, to myjnia samochodowa:lol: [/INDENT] [/QUOTE] W szczecinie jest taka na kształ myjni dla aut- myjnia dla psów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='jambi']a to se wierzcie dalej w te swoje bociany, a nawet i kapuste jak chcecie... ja umywam ręce... tylko sie nie dziwcie potem jak z tego padołu łez zejdziecie bezpotomnie... :niewiem:[/QUOTE] I marchewkę ;) ruda marchewkę ;) Pozdrawiamy :)
  23. [url]http://i54.tinypic.com/1zdoqxc.jpg[/url] mamusia on mnie tak tyka nooo :razz: [QUOTE]Doginka [B][SIZE=2]Nova Scotia Duck Tolling Retriever[/SIZE][/B]:loveu:[/QUOTE] [QUOTE]Doginka Ale to jest pies - samiec;-) Nie pamiętam jego imienia:oops: Dlatego napisałam tylko rasę;-)[/QUOTE] ooo matko :mdleje: a ja myslałam, ze to imie i przydomek i w ogóle a to rasa :evil_lol:
  24. [url]http://images37.fotosik.pl/766/1ba24134c0086d35gen.jpg[/url] hyhy ale super;) A co do jedzenia to :mdleje: ale mi wstyd :oops::)
  25. [url]http://images8.fotosik.pl/1718/3326f07f6b2bd559med.jpg[/url] łoooo na Gustawie siedzi nie dobry;) jak zwykle piętrowo;) Ale wiesz co... żeby tak dzieckiem przy pomocy piesa podłoge froterowac to ja jeszcze nie widziałam;) Kotem przez psa owszem ale tak to nie :lol:
×
×
  • Create New...