-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[QUOTE]Sandra ale ja ich nie kupiłam, tylko sobie naciełam z wiejskiej posiadłości, takie na pół dziko rosnące :lol:, żeby nie powiedziec, że wcale, to takie coś jest całkiem ciekawe [/QUOTE] Hmmm no to ja nie wiem jak czytam :lol: W każdym razie zazdroszczę;)
-
A jakby już wrócił to bym najpierw uscicskała, obejrzała ukochała a potem zamordowała, że mi takie rzeczy robi :mad: ehhh
-
Na Fb tez widziałam informacje dot. uciekiniera :( 3mam kciuki coby się odnalazł, natychmiast!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']strasznie podoba mi się "łysy" Tazz :loveu: :loveu: moje kundlisko też idzie we wtorek do fryzjera :diabloti:[/QUOTE] Ooooo no prosze będzie Ares lew :lol: :) -
[quote name='weszka'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Furla po spacerze przeleciała się jeszcze przez podmokłą łąkę, położyła się e błocie, a następnie obtoczyła w zaoranym polu i wylądowała tradycyjnie w wannie. Co za paskuda :mad:[/SIZE][/FONT][/QUOTE] :evil_lol: rozumiem Cię :)
-
wciąz czekamy;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nooo to jeszcze 6 miesięcy i będzie jak u Irysa :lol: piękny jest :loveu:[/QUOTE] Się staram :D EDIT [quote name='wilczy zew']Piękny jest :loveu: Takie przeszkody do szkolenia psa też bym chciała :-([/QUOTE] Dziekujemy) A na przeszkody zapraszamy :) -
[quote name='klaudusia0219']hahah i w 2-gi dzień świąt jade w góry także bd fotecki z gór !!! :multi:[/QUOTE] Ty juz nie obiecuj :)
-
[quote name='Doginka']Ale ze co, ze za dużo:crazyeye::hmmmm:?[/QUOTE] Nie nie za duzo zdjęc nigdy byc tutaj nie może;) W sensie, ze dobrze ze super i w ogóle :lol:
- 21590 replies
-
[quote name='klaudusia0219']no, bo jutrro mam lekcje do 16 :([/QUOTE] A później?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Tazior pięknie wygląda po fryzjerze:loveu: I ta fota ogromniaście mi się podoba:loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1211.jpg[/url][/QUOTE] Dziękujemy ;) troche mi zajeł żeby ją zrobić bo wciąz głowe odwracał;) Ale jak sobie smaka w usta włozyłam to się gapił i gapił :lol: [quote name='klaudusia0219'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1205.jpg[/url] fiu fiu jaka dama 'z łapką' jhihi :D [COLOR=darkslateblue][B] Hehehe rzeczywiście :D [/B][/COLOR][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1214.jpg[/url] umieram !!!! :lol: [COLOR=darkslateblue][B]Zdecydowanie ja umieram bo sie upackał[/B][/COLOR] :lol::mad: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1216.jpg[/url] porządna broda mu się robi :D [COLOR=darkslateblue][B]6 miesięcy po zgoleniu[/B][/COLOR] :mdleje:[/QUOTE] -
[quote name='Doginka']I o to właśnie chodziło:lol:;-)[/QUOTE] Zatrzesienie zdjęć u Ciebie aż mi się w głowie kręci ;)
- 21590 replies
-
[url]http://i51.tinypic.com/aetlpc.jpg[/url] same dooopki :lol:
- 21590 replies
-
[url]http://i53.tinypic.com/15eutua.jpg[/url] jak tak patrze na jej obroże to się zastanawiam czy Tazz nie ma za mocno hmmm
- 21590 replies
-
Wy tu gadu gadu a zdjęc ani widu ani słychu :)
-
[url]http://i51.tinypic.com/ddnpt4.jpg[/url] hyhyhy genialna mina :)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ahedok']:loveu: :loveu: :loveu: po prostu śliczniasty[/QUOTE] Dziekujemy ;) [quote name='Tekla64']nieee no Tazz dla mnie jednak jak odfutrzony jest cudniasty naprawde, ja jednak wole zrobione .... jakos tak chyba nie dzisiejsza jestem ale wole jak sa zrobione na sznupy coby pomylkow nie bylo hihihi kufe ma ..... strasznie fajoska kolegow tyz ma pieknych hihihi[/QUOTE] No ejst cudny jak moge byc nie skromna ale futrzasty tez jest cudny ;) Bo jest taki duzy miskowaty:iloveyou::iloveyou: AHHHH :) wiecie wpadłam po uszy :lol: -
[URL]http://i55.tinypic.com/s1npmo.jpg[/URL] o lol :lol: hyhy super;) [quote name='Onomato-Peja'][url]http://i52.tinypic.com/e09w9.jpg[/url] pocieszny stworek, biegnę, biegnę![/QUOTE] Ale ona stoi:)
- 21590 replies
-
[url]http://i53.tinypic.com/21o3nud.jpg[/url] alez super oko ma;) [url]http://i52.tinypic.com/2ql7cbk.jpg[/url] noski eskimoski ;) [url]http://i56.tinypic.com/2wfliiu.jpg[/url] ale łapki;)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Ćwiczyłam zbliżenia... :oops: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1217.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1218.jpg[/IMG] Ahhh [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1219.jpg[/IMG] Kocham :multi::multi::multi::loveu::loveu::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1223.jpg[/IMG] THE END [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Kopię, kopię kopię... łapkami :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1220.jpg[/IMG] Noskiem... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1221.jpg[/IMG] Patyczek:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1225.jpg[/IMG] Z patyczkiem głupawka;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1224.jpg[/IMG] Zaduma;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1216.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ahedok']czekamy :)[/quote] [quote name='doginka']oooooooo, będzie co oglądać:multi:[/quote] [CENTER][B]ZAPRASZAMY:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1203.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1205.jpg[/IMG] [/B]Chudzina [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1213.jpg[/IMG] Mdleje:mdleje: No i zemdlał: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1214.jpg[/IMG] Ej no nie mdlej... oddychaj:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN1211.jpg[/IMG] [B]CDN... :)[/B] [/CENTER] -
Zdjęcia zawsze sa mile widziane;) Ale ja Teklo lubię Twoje opowieści równie mocno :loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][B][FONT="Georgia"][COLOR="olive"](...) Raz jej z pyska wyciągałam młodego wróbla a raz żabkę w całości zeżarła :angryy: Jest obleśna[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Mój Tamis kiedyś zeżarł żabkę... dawno temu to było i mama miała zawał, ze mu zaszkodzi :) A Tak się na poczatku łądnie z nia bawił... jak kotecek :)
- 21590 replies