-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Misia&Ruby']Piękna! Wszystkie sznaucery średnie jakie widziałam u nas w mieście to beczki na chudych łapkach, w porównaniu do twojej suni :) [/QUOTE] Witamy :) [quote name='greatmadwomen']:evil_lol: Tazz to pies i to olbrzym :razz:[/QUOTE] Tak to jest jak się nawet pierwszej strony nie czyta :lol: [quote name='ahedok']ta zniewaga krwi wymaga :D[/QUOTE] :mad::mad::mad::mad::mad: PRAWDA!! :mad::mad::mad::mad: :evil_lol: [quote name='Misia&Ruby']Przepraszam za pomyłkę, mam nadzieję, że Tazz wybaczy :oops: :D[/QUOTE] Tazzman sie zastanowi :razz: [quote name='greatmadwomen']myślę że jeśli Saththa Tazzowi nie przeczyta coś napisała to Tazz się nie obrazi, lecz nie wiem jak Saththa...[/QUOTE] A dlaczegoż to ja bym się obrazić miała;) Mi tez sie pomyłki zdarzają.... co prawda az tak to sie jeszcze nie pomyliłam ale co tam :) A ostatnio na wybiegu pewna miła Pani która była z mixem sznupka średniego wg mnie zapytała mnie się: Pani: a co to za rasa jest? wskazując na Tazza. Ja: Sznaucer Pani: Oooo jakis taki duży... :o Ja: Bo to olbrzym :D Pozdrawiamy sobotnie :) -
Oooo widze moda i spawawnie :o A co tam u Klanu?
-
Zdjęcia piekne, spacerku we 4 sznupki zazdroszcze strasznie ehhh nawet nie wszystkie by musiały byc moje... :razz: ale coby 4 byly ehh A co do oczu to do lekarza ale już!
- 21590 replies
-
Zdjecia Felutka jak zwykle super ale co się dziwić skoro i Felutek super :)
-
[quote name='ahedok']wybieram wersję eksperymentować na własnym psie będąc pod presją rodziny ([B]"o nie, coś ty mu zrobiła, a takiego mieliśmy ładnego psa"[/B]) :D[/QUOTE] Ja top słysze po każdej wizycie u fryzjera... I czemu mu to zrobiła? A przed strzyzeniem "ale musimy? on taki fajny zarośnięty".. Ahhh :) TZ by go wogule nie ciachał ale no jak się cieplo robi to trzeba :) A Irys przepiekny jest i ta broda i zarosniety super;)
-
[url]http://img18.imageshack.us/img18/8351/dscn0969kopiowanie.jpg[/url] ależ super :)
-
[quote name='Luzia']A nie da się z właścicielem pogadać na spokojne? Niech mu jakiegoś gnata zostawia czy zabawki :cool1:[/QUOTE] Nie da rady. Ja tutaj mieszkam niecałe 3 lata ale sasiadka od "zawsze: i z nia rozmawiałam. już nawet Sm było wzywane ale jak przyszło co do czego to nikt nie chciał się podpisać :shake: Ja nawet na dobra sprawe nie mam pojecia jak wyglada właściciel... Bary jest podwórkowy heh koszmar :(
-
[quote name='M&T']Jakby mi jakiś pies o takiej porze darł mordę to bym zatłukła :shake: A do Szczecina chętnie się jeszcze wybiorę :evil_lol: [/QUOTE] On zaczyna drzeć jape około wąłśnie 7.30 i tak bez konca do kolo 17jak wlascicielm wraca ale potem tez ujada ehhh :mad:
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1686/353e79cad4e3f5c3.jpg[/url] łoj coś mu zrobiła?:) Zaatakowałas maszynka?:)
-
[quote name='klaudusia0219']on cały czas ciapa :D hiihih[/QUOTE] Na pocieszenie dodam, że Tazz też:)
-
[QUOTE]a potem pojechaliśmy na wode i bylem cykorrr :scared: [/QUOTE] Spoko przejdzie mu :D Noski łapki ahhh stópki łaaaa cudo! Ale ejszcze ciapa na początku :)
-
[quote name='Doginka']Ale, że co?:hmmmm: Że zepsułam strzyżeniem?:hmmmm:[/QUOTE] Nie dlaczego:) Uważam ze to absolutna masakra jak się zmienil;) a w sumie zmienila bo to chyba suczka była.
- 21590 replies
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1679/5b58962faa52d84a.jpg[/url] tej to nawet zimno i wiatr nie przeszkazdaja :) Pasztetowomaślana Tekla super;) I p oco ona zjadała ten papier, wszytsk o się wydało ale nastepnym razem już pewnie bez papierka jeśc będzie :) [QUOTE]o tym, że za afera pasztetowa stoi Tekla świadczył fakt, że jedynie ona zamiast korzystac z uroków poranka, stała na tarasie i pochłaniała wiadro wody. Widać pasztet był dla niej nieco zbyt słony... a może zbyt pieprzny? No, napewno deczko za dużo gałki muszkatułowej dałam ... [/QUOTE] A to perełka za duzo gałki:)
-
[quote name='Doginka']Ja do tej pory nie wierzę:roflt:[/QUOTE] Kurcze masakra;)
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[QUOTE]jambi [INDENT] [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16687664#post16687664"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] dokładnie 475g dziennie ;-) [/QUOTE] ale czego??? gówna???? [/INDENT] [/QUOTE] Karmy :D Pan z filmiku genialny alez musiał się zdenerwowac skoro aż do rzutów się posunął;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://i54.tinypic.com/2pzedf5.jpg[/url] sznup :mdleje: no gdym nie zobaczyła po to bym nie uwierzyła :) [url]http://i56.tinypic.com/10ghdti.jpg[/url] alez usmiech ;) [url]http://i56.tinypic.com/9h2a38.jpg[/url] wyginam śmiało cioało to niedopowiedzenie, abstrakcja;)
- 21590 replies
-
[quote name='anka11']tak właśnie, a to nie na dogomani ktoś pokazywał? bo właśnie pamiętam, że wszyscy zwracali uwagę na te zdjęcia[/QUOTE] A możliwe całkiem ;) bo artykul bardzo fajny i pewnie ktos go pokazał;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dziękuję na zasadzie, ze widze heh bo na dobra sprawe to ja nawet nie wiem co powinno się powiedziec w takiej sytuacjiehh -
[quote name='anka11']już kiedyś czytałam ten artykuł ;) ja nie jestem za niczym, obydwa sposoby są dla mnie złe i żadne od siebie nie jest lepsze. ogólnie to chodziło mi o to, że jak ktoś sobie coś wymyśli to nie musi zmieniać zdania nawet jeśli podać mu milion argumentów, ale już mniejsza ;P a co do samego linku - spytałam się wcześniej czy chce to poczytać i jej wysłałam. no i kurde, tak długo mnie nie było i dalej ni ma fot.. :<[/QUOTE] Artykuł jest super ze względu na zdjęcia :) Na kolczatce z zebami a na obrozy/smyczy sie grzecznie wachaja:razz: [quote name='ahedok']ja nie miałam problemu, nie ściemniaj tutaj :D[/QUOTE] Ja mam zawsze problem, musz ewrzucac po 6 fot nie wiecej bo inaczej czasem trwa to 2h i dalej nic z tego;)
-
[quote name='greatmadwomen']Ciiiii.... już zmieniam, bo ja piszę jak mi na myśl przyjdzie i jak kojarzę :roll: właśnie w Twojej galerii zauważyłam jak się pisze i miałam zmieniać, lecz miał nadzieję że nikt nie zauważył :siara: Edit: teraz zauważyłam co wykombinowałam na końcu i się sama zaczęłam śmiać... bo to było takie haha :eviltong:[/QUOTE] hehehe dlatego się smieję :)Zaszalałaś po całości rzekłabym :lol:
-
[quote name='anka11'][url]http://pies.onet.pl/60397,13,17,lepszy_niz_kolczatka,1,artykul.html[/url] psze[/QUOTE] sory ale proszę: [url]http://www.psy24.pl/4398-Wplyw-rodzaju-obrozy-na-zachowanie-psa-.html[/url] NIe ma sensu w necie znajdziesz to co będziesz chciała;)
-
[quote name='anka11'] wszyscy każdemu zawsze polecają halti, a nie wszyscy mają to wyczucie, mogą zrobić gorszą krzywdę niż na kolcach(nie mówię tu akurat o Klaudusi czy Ali) [/QUOTE] Co do skrecenia psu karku na kantarze czy na czymś innym oczywiście pewnie by się dało jakbym Tazza z pełnego pędu gwałtownie na maksa pociagneła :shake: co się nie zdarzy bo chodząc na smyczy nie rozwija takich prędkości :razz: [QUOTE]ahedok [INDENT] [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16688650#post16688650"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A ja stwierdzę, że tak u Klaudii jak i u Ciebie się kolców "czepiłam" a miniatury nie ma :lol: [/QUOTE] może Tazz jakiś mniejszy :-D [/INDENT] [/QUOTE] I nie wyłapałam co ma do rzeczy czy Tazz mniejszy czy większy jest? Apropo miniatur? Do miniatury mu raczej daleko:0 Albo raczej miniaturze rozmiarami do Tazza:)
-
[quote name='greatmadwomen']nos piękny i zdjęcie super! chciałam się pozachwycać ale nie chciałam się narażać tak jak [B]Santhaha[/B] w swojej galerii zauważyła że się zachwycamy tylko jednym zdjęciem :evil_lol:[/QUOTE] Że jak? :roflt: [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/P4123215.jpg[/URL] cudo :D :loveu: