Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ulana']No fakt, że Tazzio to jak... ilu Zibich? ;)[/QUOTE] Jak się dobrze wyciągnie to sie na swoim legowisku nie mieści... przekracza 150 cm... no i mysle ze do 42 kilo chyba dobił :lol:
  2. Ona jest niesamowicie... wygibasta :lol:
  3. [quote name='zerduszko']A gdzie czarny spioch?[/QUOTE] U siebie :lol: [quote name='JankaBezZiemii']w oczki pieska fleszem raziła :placz:[/QUOTE] Niet. Spał :) tylko w takiej pozycji ze półotwrte oczko miał ;) [quote name='malawaszka']o mamo jaki słodziak kopytka sobie niucha :lol:[/QUOTE] On jest składak :)
  4. [quote name='Pysia'] A wiesz że ja ją zmusiłam do niego? Trochę ją zmęczyłam, ale było super :) TZtowie też sie odchamili ze sobą ;)[/QUOTE] No to super :) podwójnie a nawet potrójnie :)
  5. [quote name='furciaczek']Mnie jakoś rok właśnie nie było z kawałkiem, wiec jestem lekko zacofana:lol:[/QUOTE] Oj tam Troszeczkę :) ______________________________ Dobranoc niedzielnie :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3056Kopiowanie_zpsde5085cb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3056Kopiowanie_zpsde5085cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3054Kopiowanie_zps7af10867.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3054Kopiowanie_zps7af10867.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3059Kopiowanie_zps682fbd2f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3059Kopiowanie_zps682fbd2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3057Kopiowanie_zps61d42784.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3057Kopiowanie_zps61d42784.jpg[/IMG][/URL] :cool3:
  6. [quote name='ulana']Może przy większej ilości to by przeszkadzało, ale z jednym... to ja nawet lubię jak się wtuli w moją kołderkę. :)[/QUOTE] Z jednym ale miniaturą :lol: mnie z Tazzem tez jest fajnie :) ale przez 5 minut zaraz mi za goraco a Fix zawsze na mnie jak koty Waszki... :roll:
  7. Monika- swietna koszulka :lol: [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l387_zpsbf640cda.jpg[/url] alez ona malutka tutaj na tym zdjeciu :lol: A Jej w ogóle to nie gorącojest? tj Zirce??
  8. Done na zdjeciach widziałam :)
  9. Piękne podsumowanie ;)
  10. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l31_zpsb4c2b561.jpg[/url] ale ż super ujecie i ta przednia poduszeczka :loveu: cudnie :)
  11. [quote name='wilczy zew']Kto wygrał? :-)[/QUOTE] Oczywiste, że ja :) Tazzman został, Fix pojechał ze mną :)
  12. Oj się coś przyplątało no zawsze coś :shake: A opłata parkingowa :shake: masakra normalnie...
  13. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-u-9Y9GaDU0U/UzcMhbcGebI/AAAAAAAAhj8/PqNvppRWut8/s720/IMG_1043-2.jpg[/url] ale cud mina :D hahahahahha
  14. Nooo minę jaką robi psiak pozostający w domu wiedzący gdzie sie idzie z drugim psem znam doskonale... Ostatnio 5 minut sie z Tazzmanem "siłowałam" na słowa (moje) i czyny (jego) jak próbowałam wyjść z Idefixem na szkolenie... Tazzman stanowczo stwierdził...z e teraz jego kolej :razz: Sznupy są cudowne :loveu:
  15. kurde no wszedzie cosie i to nie byle jakie... #3mamy za LUniastą! I za Gucia też. Ania jak to sie stało??
  16. [quote name='JankaBezZiemii']można tylko 200 dziennie więc poszalej tyłem :eviltong:[/QUOTE] Nie mogę :) weekend mam wolne :lol: i tylko z doskoku dolatuje;)
  17. [quote name='JankaBezZiemii']oj tam - od końca poleć i już ;) obstawiłam pierwszą setkę na razie[/QUOTE] Nie będę Ci się wtranżalać, rób rób :)
  18. [quote name='ania0112'] hahh sandra ty masz szczescie do sąsiadów! albo donoszą na ciebie albo sikają ci z psami pod drzwiami...[/QUOTE] Ty wiesz rzeczywiscie... ale ale za ścianą mam super sąsiadke;) Aby była równowaga w przyrodzie ;) Jak Tazzman był chory i wył całymi dniami to po prostu robila sobie głośniej radio aby nie słyszeć :evil_lol:
  19. [quote name='ania0112']Sandra trochę Ci pospamuje ;) bazarek na sznupasy! zapraszam! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252046-Wielkanocne-ozdoby-na-sznupki-do-06-04-2014-do-20-00?p=22012901#post22012901[/URL] Sandra możesz to wysłac tą maszynką do zaproszeń? plisssss[/QUOTE] [quote name='JankaBezZiemii']zajmę się tym ;)[/QUOTE] [quote name='ania0112']dziękuje bardzo! :Rose:[/QUOTE] O no proszę :) i mnie ubiegli :lol:
×
×
  • Create New...