-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']grabisz sobie....[/QUOTE] Daruj sobie wilcza naprawdę :diabloti: Myslałby kto :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']nooo :lol: [URL]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/768[/URL] i jeszcze Mondusie i Tinusie i rudusie i Nikitki i Vikusie też niech znajdują domy!!![/QUOTE] Aaaaa zobaczyłam zdjecie i skojarzyłam :) Jakos po imieniu nie zajarzyłam :oops: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']no prywatno-słuzbowy to odpoczynek tez chyba :)[/QUOTE] No dwa dni robocze na miejscy, podzielone na 1,5 dnia i pół poneidziałku... i musimy zdąrzyć;) [quote name='zerduszko']Jak Ci dobrze! Wez aparat :)[/QUOTE] Wezmę :) Ale nie wiem co to da :) z zeszłego roku jeszcze Wam Teneryfy nie pokazałam :) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Bo mam duzo dobrego nagromadzonego przez ostatnie kilka miesięcy do zrzucenia ;)[/QUOTE] Aham rozumiem :) jeden mały ptyś w takim razie nie robi różnicy :) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']i smaczek :roflt:[/QUOTE] Klik nagroda :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']"pies wymaga na chwile obecną wykąpania i istrzyżenia" więc... pewnie tak bardzo się dostosował do życia na dworze, że trudno go poznać... bosz niechże te nasze Agenty, Cygany, Silvery, Dżekusie znajdują domu już!!![/QUOTE] Mamy Dżekusia?? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']aaaa....baw się dobrze :)[/QUOTE] :) dzieki [quote name='AnkaG']Fajnie masz :) Miłego odpoczywania :)[/QUOTE] Nie jade odpoczywac :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='wilczy zew']ciekawe jak się [B]przystosował[/B] do spania na dworze :angryy: :angryy:[/QUOTE] włosy mu urosły i pogodził sie już moze z odtrąceniem :mad: Po cholere ludzie biora psy jak ich nie chcą ... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']gdzie toooo :hmmmm:[/QUOTE] wyspy kanaryjskie -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']gdzie lecisz??[/QUOTE] na Fuerteventure :loveu: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Zawse się dzielę.[/QUOTE] Dobra Margi :lol: [quote name='zerduszko']Wiesz co! Dasz dwa zdjęcia raz na ruski rok i jeszcze takie kuszące! Kiedy ja nie mogę :([/QUOTE] a czemu nie możesz ptysia?? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='furciaczek']hahaha zdolny jest:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1546009_816392568388644_1023749833_n.jpg[/URL][/QUOTE] wiem Kochany Mój :loveu: [quote name='malawaszka']aahaha świetny! :loveu: nie mam takiego zygzaka[/QUOTE] Anooooo :lol: [quote name='Margi']Tazzio jest rewelacyjny.Normalnie pies-guma.:lol:[/QUOTE] Wiem :lol: I termin mam klepnięty... Czwartek - poniedziałek mnie nie będzie... Wyjazd słuzbowo-prywatny :razz: w czwartek rano wylatuje w poneidziałek wieczorem wracamy. Szczeniaki w srode wieczorem jada do hoteliku do piątku popołudniem, wtedy odbierze je mój Wujek ;) Wyjek pracuje po 12 godzin i nie chcę aby psy siedziały tyle czasu a taks ie ulozylo ze nie mam akurat w te dwa nikogo kto by je wyprowadził w miedzy czasie :shake: Jadą na dwa dni wiec do Diany- to jest nasza Pani od szkolenia :) bedą miały musztre;) a potem labe przez dwa dni z Wujkiem :lol: -
[quote name='malawaszka']nawet mi nie mów... a właściwie nie mówcie :splat: bo ja mam nie dość, że wrzaskuny to jeszcze sraluchy....[/QUOTE] Wrzaskuna tez mam... ten sam co szcza i sra to jeszcze sie drze sie ... :eek2:
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ooooooo ja jakie ciastko :) Ale grzecznie się podzieliłaś :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Tiaaa... Normalnie...:hmmmm:[/QUOTE] tj no normalnie bo ja bym tak nie zrobiła;) jakby się odkręcił i dokręcił na odwrót :) Ale on bez problemu :lol: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
ja pierdziele... :shake: :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Noooooo normalnie zrobił:) Lubi tak leżec :) Fixowi tez się zdarza, papuga jedna :) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']A no o tych łapkach myślę, co to kuleje w kłusie. Nie ma co na ring wychodzić. Masowanie na razie powoduje jedynie szybkie ziewanie i zasypianie.[/QUOTE] Aaaaaaaa :splat: to pamiętam :) Musi mu byc dobrze :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Rozkoszniak :loveu:[/QUOTE] I to go ratuje bo wielokrotnie już by stracił Głowe :lol: [quote name='zerduszko']To gdzie jego fota, o?[/QUOTE] A ni ma :D Ale moge przekleić :) Tylko wielka bedzie :) [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1546009_816392568388644_1023749833_n.jpg[/IMG] Tadddddddddddddddddddddddam Kurtyna :mdleje: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Dzieki :* Lizka siwieje, Damian siwieje... kto by przy mnie nie siwiał :evil_lol:[/QUOTE] Widziałas Tazzmana :knuje: ten to dopiero... na 3 włochy ma dwa siwe :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nieee to jeden jedyny Idefixio ;) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']A mój z wystawowego zrobił się niewystawowy. I co? Miałabym teraz kręcić nosem i go oddać może jeszcze? Przecież to poduszka kochana. :) [/QUOTE] O a co się stało się bo jakos mnie wzieło i wyletło jak wiedziałam :lol: Ja sobie wszystkiego po trochu na zdjęciach życzę :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Jest :) Puli takie powinny być. Jeszcze z racji rozwoju dalszego nie zawsze ląduje jak kot na czterech, ale potrafi wyskoczyć i w skoku się obrócić. Puli pasają owce w scisku- nie jak aussie. Musza więc być skoczne i sprytne. One wyskakują na owce z miejsca i skacza im po grzbietach jak chcą sie dostać na drugą strone :) [/QUOTE] A jakies filmiki z tym są?:)