Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='JankaBezZiemii']szerokiej drogi! udanej podróży :)[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='weszka']Słodko się spakował. Psy tam wiedzą o co chodzi z walizkami. U mnie jak wyciągam swoją to jest przeważnie psia zwała ale jak już zaczyna się pakowanie suczych betów to humor od razu się poprawia. Dziwnie bez psów no nie? Ja czasem tak myślę, że chwilę bym chciała spokoju bez nich ale jak właśnie gdzieś przed wyjazdem czasem je zawiozę do siostry i jestem sama to jest beznadziejnie. Fajnego wyjazdu![/QUOTE] No dziwnie... w ciagu dnia jak bywałyu fryza też mi było dziwnie ale wieczór bez nich to już w ogóle jakas masakra... [quote name='junoo']Yay jaki Idefix uroczy Po takim widoku serce by mi pękło Miałabym problem wyjechać bez psa :([/QUOTE] Na pare dni tez?:) [quote name='AnkaG']No i ..... ??? Nie zapłakały się chłopaki?[/QUOTE] NIe zapłakały ;) [quote name='ulana']I jak tam? Wszyscy w porządku? A może chłopaki odmówiły pójścia z właścicielką?:o[/QUOTE] Tak ejst jestesmy wróciliśmy. szczeniaki już czekały w domu na mnie ( apropo odmowy pójścia) bo odebrane zostały z hoteliku w piatek ;) ale czy w porządku? Auto mi zwariowało chce oleju a ma olej i piszczy jak nie powiem co. Do tego przed wyjsciem z domu nastawiłam pralkę, była awaria wodociągów, zalało mi podłogę plus białe rzeczy są brązowokremowe... :grab: Ale jestemy zyjemy ;)
  2. [quote name='malawaszka']zdecydowanie częściej powinnaś wietrzyć Nikona!!! cudne :loveu:[/QUOTE] Podpisuję się wszystkim co mogę;) A seria Chłopaków przecudowna!!
  3. [quote name='ulana']To już oba w hoteliku?[/QUOTE] Tak jest. o 4 mamy busa na lotnisko...
  4. [quote name='JankaBezZiemii']hahhahaa jaki uroczy :loveu: on trochę jak moja kiciulinda wszędzie włazi[/QUOTE] Ja wiem ze on ma coś z kota... [quote name='Margi'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/02/DSC_3094Kopiowanie_zps033b7933.jpg[/URL] faktycznie wcale go nie widać :lol: Słodki jest :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='malawaszka']hahaha czadowy :lol: Luna jak była młodsza to się tak pakowała zawsze :lol: Sandra jakie Fix ma kudły? sypie się?[/QUOTE] Sypie sie jak są długie. Eria mówiła ze musiałby byc trymowany cob ysie nie sypał bo on zasadniczo to szorstki jest ;) [quote name='furciaczek']Hahaha genialny jest![/QUOTE] Anom :loveu: [quote name='ulana']Obśmiałam się. :) Słodziak. :loveu:[/QUOTE] :) A ja się pakuję nadal i miejsca sobie znaleźć nie moge bez psa w domu :(:(
  5. Chce czy nie chcę... Idefix leci ze mna :) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/02/DSC_3093-1Kopiowanie_zps57de408e.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/02/DSC_3093-1Kopiowanie_zps57de408e.jpg[/IMG][/URL] No bo przecież zmieści się i nie widac go ;) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/04-2014/02/DSC_3094Kopiowanie_zps033b7933.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/04-2014/02/DSC_3094Kopiowanie_zps033b7933.jpg[/IMG][/URL] A przynajmniej tak mysli :diabloti:
  6. [quote name='3 x']jesu co to za praca? mogę z wami robić cokolwiek, to też praca weźcie mnie ze sobą :modła: btw. Prodziak też czasami się mega dziwnie wygina ale do perfekcji Tazza jeszcze mu 'trochę' brakuje :evil_lol:[/QUOTE] Hmmm bedziemy w hotelu wiec sprzątanie odpada :lol: [quote name='ulana']Przywieź fotki jakieś. :)[/QUOTE] Tak ejst ;) [quote name='wilczy zew']:obrazic: .....[/QUOTE] Tu się nie ma co obrażać tu się trzeba zastanowić :evil_lol: Mam wrazenie ze juz to gdzies pisałam :diabloti: [quote name='Pysia']Buahahaha wariatki- obśmiałam się hahaha Przylizłam w nieuczciwych zamiarach ;p Oczywiście z reklamą bazarku ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252097-Próbki-psie-i-kocie-(nie-tylko)-na-Waszkowe-sznupy-Do-30-04-(godz-20-00)/page6[/URL] Na sznupki czy jakieś tam inne kostrzewy ;) Próbki karm psich i kocich ( i nie tylko). Zapraszamy bo sznupki na pomoc czekają . No to se teraz idę ;)[/QUOTE] Co wariatki co?:) A na bazar zapraszamy i my ;)
  7. [quote name='Tekla64']wczoraj wieczorem byl jeden wylegniety i jeden sie lagl akurat a dzis ja chce do kurnika przeflancowac wieczorem to powiem ile w koncu jj sie udalo wysiedziec bo najwyzej jeszcze jutro jej dam na tych jajcach posiedziec a jak sie nie wylegnie nic to[B] swianiaki beda mialy wyzerke[/B][/QUOTE] Matko Boska... i pisz mi tak jeszcze :scared:
  8. On znaczy był tylko przetrymowany tak?:)
  9. [quote name='Tekla64']on na fotelu a ona na kanapie obok i se tak spali razem w zasadzie hihihi a dzis ze wzgledu na bark czasu do nadzorowania oddalam 18 kurczat z dwoma kwokami, 10 ponad tygodniowych i 8 dwu dniowych mam nadzieje ze jak bedzie cos ciekawego z nich to wroca juz podrosniete coby ich Czorcik nie zezarl. i ta po 15tym kwietnia bede miec dosc roboty z malymi kaczkami i gesiami by je uchronic przed Czorcikiem[/QUOTE] Ale Ci kurami obrodziło- WOW! A co z tą z budy psiej? co 20 jaj miała? [url]http://images54.fotosik.pl/310/3124eed4ab7580af.jpg[/url] ZĘBY!!!!!!!! :Cool!:
  10. [quote name='weszka']Spoko, ja wpadłam i mam 3 :diabloti: [/QUOTE] Ale chociaż normalne :lol:
  11. [quote name='ania0112']oh Sandra widze ze mamy to samo :)[/QUOTE] aj wex bo mnie juz szlag na samą siebie trafia. Albo lepiej jade na basen pływam jak urn a potem zamiast do domu to ja do mc donalds i p ozestawiku i lodziku :splat: nienormalna baba normalnie
  12. [quote name='malawaszka']no niektóre psy mogą mieć zatwardzenia po kościach... jak wiadomo ja nie mam ogrodzenia i przychodzą mi tu paskudzić czasem psy wiejskie... aż mi się coś robi jak widzę czasem ich kupy - bialusieńkie - same gnaty jedzą :shake: no i jakby mu gdzieś kość skaleczyła w przewodzie pokarmowym to będziesz widzieć czy nie krwawi, ale to już wersja dla panikarzy :roll:[/QUOTE] Jak byłam keidys uweta to przyjachał ONek własnie z zatwardzeniem... masakra... po kosciach, włąsciciele dobrze chcieli m uzrobic a tak mu sie zbiło ze ani okruszek wyjsc nie chciał... lewatywe dwa razy robili i tez nic... nie wiem jak sie skonczyło ani na ilubo ja juz pojechałam, ale pies az wył z bólu. Wet mu probowałam pomóc takimi szczypcami to mówił ze normalnie jak beton :shake:
  13. [QUOTE]JankaBezZiemii [INDENT] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22026438#post22026438"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] ja słyszałam ze to głównie poddane obróbce termicznej kości kurczaka łamią sie na ostro... [/QUOTE][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]agaga21[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22026444#post22026444"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] jak surowe to nic się nie powinno stać. moje jedzą bardzo często ćwiartki z kurczaka i im służy ;-) [/QUOTE]no surowe były [/INDENT] [/QUOTE] No to nie martw mocno się... szczeniory weszki też ćwiartki surowe wpierdzielały... jak surowe a martwiłas się tylko o to ze się na ostro łamią to się surowe nie powinny łamać.
  14. Oooo Baryłka... :) Jej jakze ja bym chciała mniec tyle samozaparcia aby nie ejsc słodyczny... w ogóle zdrowo jeść... masakra a wiecznie się jakims nie powiem czym zywie :/
  15. [quote name='agaga21']no bo jak nie teraz, to kiedy?:cool3:[/QUOTE] i tym sposobem ja wylądowałam z dwoma psami :lol: Wasia uważaj :lol: Bolto super :) Iga fajne ubranko ma :) A Lizka... no cóż :niewiem:
  16. ja słyszałam ze to głównie poddane obróbce termicznej kości kurczaka łamią sie na ostro...
  17. [quote name='maciaszek']Na początku filmu to ja nie widzę, żeby ktokolwiek gdziekolwiek robił "chodź" :eviltong:. Widzę natomiast wyraźnie tarzanie się :D.[/QUOTE] mam ten sam oman :razz:
  18. [quote name='zerduszko']a na sznupowym watku widzialas? Foto psa w jej stylu i zle ;)[/QUOTE] Anoooo [quote name='wilczy zew']na tej focie prawie nic nie widać[/QUOTE] Ale się obsmiałam :lol:
  19. Halo Halo....
  20. [quote name='ania0112']hahahaha dobre sandra! [B]Wiem :B-fly:[/B] a wyjazd moze i słuzbowy ale i tak zazdraszczam strasznie![/QUOTE] zawsze milej w milym miejscu :) [quote name='weszka']Sznaucer potrafi ;) Moje też czasem przyjmują podobny kształt ;) Jak takie wyjazdy służbowe wyglądają to wiem więc ja akurat nie zazdroszczę ;) Ale chociaż miejsce fajne to zawsze plusik ;) Chłopaki były już w hotelu kiedyś? Ja też ostatnio rozważałam taką opcję jakbym się tak gdzieś chciała bez suk wyrwać... tylko nie wiem czy bym dała radę. Choć jak warunki fajne i byłyby w trójkę to i one może miałyby swoje wakacje, a ja swoje.[/QUOTE] Będzie orka :) Nie byli nigdy... zawsze w domu z kims zostawały po prostu... Ja nie wiem czy dałabym rade gdyby nie chodziło o dwa dni i o Dianę... Co jak co ale Tazzman i Fix się jej słuchają, do tego będą z nią w pokoju a nie gdzies indziej... chociaż zasadniczo to nie zaważyło na decyzji tylko fakt ze to po prostu ona. jak sie dowiedziałam ze beda z nią to zapytałam czy moga zostac na 5 dni :razz: ale niestety nie dało rady ;) No i ma ogród wiec Chłopaki tez pobiegają sobie...
  21. [quote name='Margi']Wiecie co ,ale wy jesteście prawie nic o Fidze tylko ptyś i ptyś.:razz:[/QUOTE] O przepraszam ja ejszcze o Tobie pisałam :) Ania... bo to trzeba w tym nie umiarze miec umiar :lol:
  22. Czekam na foteczki nie-lwa;)
  23. Dobrze zes się odwróciła :diabloti:
  24. ja do weta pierwotnego naszego, co to hodowcy Tazzia są, zazwyczaj razem z drzwiami wlatuje bo ten leci się witać :lol: do drugiego juz zasadniczo też :splat:
×
×
  • Create New...