Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']:hmmmm: :niewiem:[/QUOTE] [quote name='Tekla64']no jak tyn czas leci!!! wszytskiego co najlepsze Vesper! [B]a jaos nkt sie nie chwali ze marzenia od juz spelnia a mialam taka nadzieje ze sie uda i beda szeczesliwi ludzie[/B][/QUOTE] [quote name='Saththa']jutro ;) Magduś Jutro :knuje:[/QUOTE] :cool2::laugh2_2:
  2. [quote name='furciaczek']Wieeeki mnie tu nie bylo, nie nadrobię na pewno wszystkiego. Gratuluje nowego (juz nie taki nowy ale dla mnie nowy hihi ) domownika :) Boski jest:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/23/DSC_3136Kopiowanie_zps444377ea.jpg[/URL][/QUOTE] Witamy witamy ;) No przeszło miesiąc temu świętowaliśmy rok razem :) Ale nie będziemy sie nazewnictwa czepiac ;)
  3. Na mnie i jamika doniesli uczynni sasiedzi ;)
  4. jutro ;) Magduś Jutro :knuje:
  5. [quote name='ania0112']czyli ty masz free bo ob wystrowane :) a ja jestem ciekawa jak oni by to mieli niby sprawdzic....? to chyba takie teoretyczne prawo a nie realne...[/QUOTE] [quote name='sybisia']Kastracja/sterylizacja jest wpisana do książeczki zdrowia, więc żaden problem sprawdzić. Książeczkę zdrowia trzeba przedstawić, bo musi być też aktualne szczepienie wścieklizny. Ja mam 2 sznupy (jedna sterylizowana ze schroniska, druga z rodowodem) i nie płaciłam nic.[/QUOTE] Tak ejst trzeba z książęczka z wpisem ze jest wycięty. Ja pojechałam bo 3 lata p o tym jak Tami za TM pobiegł to sie upomnieli o wpłąte. i pojechałam wyjasniać ze psa juz nie ma i przy okazji chciałam Tazzmana wyjasnic ze ejst wykastrowany. To kazali przyjechac własnie z książeczką. Jak pojechałam do weta p owpis a potem do TOZ to Pani kazała mi isc sobie bo inaczej bedzie musiała mi proporcjonalnie policzyc za miesiace gdy nie był wyciąty :splat: Więc z Idefixem w ogóle nie pojechał.... :lol:
  6. o nie :( [COLOR=#ffffff].......[/COLOR]
  7. [quote name='furciaczek']Widzialam tez, i sie zastanawiam jak wilczej sie to udalo...ja od miesiaca nie moge sie nikogo doprosic o zmiane hihi[/QUOTE] O kurzce a to jestem zdziwiona. Ja za każdym arzem jak pisałam wątku zmianowym tytułu z prośba to bardzo syzbko była reakcja... hmmmm
  8. Eeeeeeeeeeeeeeeeej zmienił się tytuł wątku! "Z pies który mnie kochał (...)" na "Psy które mnie kochały (...)" :razz:
  9. tez patrzam....
  10. [quote name='furciaczek']Widze sami milionerzy tutaj:evil_lol:[/QUOTE] I tego się będziemy trzymać :)
  11. [quote name='ania0112']to chyba chodziło o ludzi z domkami ze biega po ogrodzie i raz dziennie na spacer ma isc.... [/QUOTE] Nie no w sumie pisze ze ejst mały i powinien odnaleźć się w bloku.
  12. W Szczecinie to się nazywa podatek od posiadania psa, rocznie 50 zł tzreba zapłącić. Chyba ze pies wykastrowany, adoptowany albo przy gospodrastwie ( do ilus tam psów) i dla osób po 65 roku zycia- jeden pies :)
  13. Jeden lub dwa spacery ? z tym, ze częśc ludzi przejdzie sie z nim 5 minut i tyle. raz dziennie na siku?
  14. DWUDZIESTU????? A to kwoka noooo :D
  15. [quote name='Tekla64']Sandrus pewnie ze paczka doszla juz jest w uzytku mala zadowolona i zaciekawiona baaardzo ale to bardzo dziekuje ja rowniez ! sorki ze dopiero teraz ale caly czas chcialam zadzwonic i osobiscie podziekowac ale zawsze cos stalo na drodze[/QUOTE] N o to super :) Niby mi pokazała PP ze odebrana ale wolałam u źródła potwierdzic bo to cholera wie... I Cieszę się :)
  16. [quote name='ulana']To oczekuję. Może sama tam coś nabędę.:)[/QUOTE] No sklep jest zapachowo, domowo kosmetykowo czadowy :loveu: Liste juz mam 18 sztuk wyszło... :oops: Już wyysłam Ci PW :oops:
  17. uuuuuua Szalona :)
  18. [quote name='weszka']A no tak zapomniałam że w czwartki jest też losowanie. To muszę postawić ;) Nawet mogę się podzielić z kilkoma osobami a z Toba to już czysta przyjemność :razz:[/QUOTE] No to mamy dogadane :) [quote name='marako']Jak się zadowolicie szóstką, to ja za "zaoszczędzony" milionik dokupuję 0,5 ha przylegające do mnie, zagospodarowuję tak, by mogło tam mieszkać i dobrze się czuć trochę zwierzaków na bdt, a reszta z tego milionika zabezpieczy sporą gromadkę na dobrych parę lat.[/QUOTE] Jak dla mnie bomba :)
  19. [quote name='ulana']Nie ma sprawy. Mogę zrobić do mężusia ślicne łocka i podjechać tam w którą sobotę czy piątek. :) Ale nie mogę obiecać, że w najbliższą. Jak możesz poczekać parę dni, to przyślij mi dokładne wieści na priw co to za sklep i co chcesz, żeby kupić.[/QUOTE] oczywiscie ze moge pcozekac Jezu Dziekuję Ci. oczywiscie zrobie listę zaraz co bym ja chciała :) OCzekuj na PW. Przy okazji podlicze i od razu Wysle Ci chociaz kwote na zakupy a za PP dopłacę jak podasz mi ile :)
  20. [quote name='weszka']Jak wygram w Totka te 13 mln w sobotę to zrobię objazd po dzieciach - USA, Chorwacja, Szwecja, Grecja :) I kupię ci kontener żeli :eviltong:[/QUOTE] 13 milionów jest Jutro chyba z tego co mi wiadomo... bo się już tez na nie szykuje;) ale możemy sie podzielić na pół :) 6,5 mi wystarczy ;)
  21. [quote name='Aśka Belkowska']O jakaś fanka Mela Gibsona z "Zabójczej broni", tylko on psu wcinał ciasteczka. :diabloti:[/QUOTE] Ciasteczka tez próbowałam, sa te biszkopciki takie z podobiznami zwierzat w róznych kolorach... ale tu si akurat oakzało ze tylko i wyłącznie łądnie pachną bo sa suche jak wióry i plułam nimi dośc gwałtownie :)
  22. [quote name='weszka']Sztyft jest całkiem wydajny, zresztą najlepiej sprawdzić bo zależy jak często się używa i ile pies liże. Wyślę ci na testy jeśli chcesz ;) Smakołyki Planet Pet to ogólnie hit, psy uwielbiają, wybór wielki, są porządnie robione nie z byle czego i zdrowe. Cieszę się że i b-cz szczeniaki lubią :)[/QUOTE] Idefix zamiata ozorkiem jak powalony... chętnie spróbujemy ;) A te takie długie kabanosy pakowane pojedynczo co nam dorzuciłaś tam kurczak i wołowina też był hit... sama próbowałam bo tak łądnie pachniało :D
  23. [quote name='weszka']Dokładnie tak mówiłam Sandra. Że może jeszcze hodowca by się przydał np. do sprzątania stajni hihi Ale mam takie marzenie, a te się przecież (czasem, rzadko) spełniają że kiedyś odwiedzę moje córeczki. [/QUOTE] Hahah i tego Ci zycze :) I Wasi tez :) [SIZE=1]A będac w stanach kupisz mi zele antybakteryjne :multi: :evil_lol:[/SIZE]
  24. a co wydziwiałas? bo ja jestem nieogar w kuchni i jak nie mam czarno na białym to popitole;) jezu a musi byc mikser? moze byc blender? pewnie nie bo na miazge przerobi... ehhhh
  25. [quote name='weszka']Śniegu w tym roku w USA mają lekki nadmiar ;) a ona jeszcze w górach mieszka. Zresztą w obłędnym miejscu - [URL]http://www.porterranch.net/[/URL][/QUOTE] No mają słyszałam :) i zimno w cholere mają;) O jaaa :mdleje: Miejsce niesamowite sama bym sie wyadoptowałą;) Nie stawiałas warunku, ze pojada dwie suczki ale tylko z Tobą? :diabloti:
×
×
  • Create New...