-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='arielka186']Oj ja ja bym chciała żeby w końcu coś się ruszyło w tej zdewociałej (przepraszam jeżeli kogoś uraziłam) Polsce...:angryy:[/QUOTE] ja wprawdzie nie jestem zdewociała, ale nie obrażam się, bo większość społeczeństwa jest zdewociała, ciemna i albo okrutna, albo obojętna -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
i jaka decyzja? -
Szami, po dotychczasowych wpisach można zorientować się jak działa miejscowy TOZ. Niestety, nieliczne oddziały TOZu pracują rzetelnie i uczciwie i do tego jeszcze walczą z głupotą ludzką. Żal mi tych dziewczynek, ale na odległość nic nie pomożemy, natomiast Ty, jako założycielka wątku, możesz porozsyłać zaproszenia, szczególnie, że na dogo są dziewczyny i chłopaki z tamtych okolic.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam od dr Garncarza. Byłam z moim przychówkiem. Pytałam o jego ocenę potrzeby operacji drugiego oka Duni. Doktor powiedział, że jeśli ta operacja udała się (przekazałam mu informacje z forum), to nie ma potrzeby operować drugiego oka. Piesek nie jest młody. Każda operacja nadweręża stan zdrowia, a przecież Dunia jest dziewczynką po przejściach. Starszy pies może widzieć jednoocznie i nie będzie mu to przeszkadzało w życiu (szczególnie, że Dunia nie widziała długi czas). W przypadku młodego kota, który jest szybki i prowadzi nocny tryb życia wskazanie byłoby duże. Tu nie ma żadnego konkretnego, biorąc pod uwagę wiek Duni i skutki narkozy dla starszego, nienajzdrowszego już organizmu. Powiedział również, że niewiele zdarza się przypadków operowania drugiego oka, jeśli pierwsze zostało dobrze odbudowane. Nawet w przypadku psów domnych. No i oczywiście ucieszył się, że efekt operacji jest pomyślny i że Dunia będzie miała swój dom. Pozdrawia wszystkie dobre dusze, które pomogły Duni i prosi o ucałowanie duniowego pycholka. ----- dr Garncarz powiedział jeszcze, że Dunia raczej tv nie ogląda, więc naprawionego oka nie zniszczy tak szybko, a mono widzenie nie jest dla psa tragedią i proponuje przeznaczyć pieniądze na ratowanie oka innego bezdomnego nie widzącego -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"]zapraszam[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][B][COLOR=plum]Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)[/COLOR][/B][/URL]
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"]zapraszam[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][B][COLOR=plum]Rośliny, zabawki, książki i inne cuda na sierotki Ingi.mm (29/10 - 21.00)[/COLOR][/B][/URL]
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Radosne wieści. Takie lubimy -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
o! to faktycznie duża ulga -
Trzymam kciukasy nadal
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='MaDi']W dodatku błyszczące cielątko.[/QUOTE] No właśnie. Ale gdy położy się na plecach wygląda, jakby brzunio przyklejał się do kręgosłupa Jednak baaaardzo daleko jej do Reksia
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
pisałam o prowizji dla allegro -
Przy nim Birma wygląda jak spasione cielątko
-
Czy mogę zaprosić Was? znalazłam kolejne zwierzę i mój budżet tego nie wytrzymuje
-
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Lu_ co się dzieje, że milczysz???? -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
inga.mm replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
czekamy i kciuki ściskamy -
Rudy, bądź blisko, plizzzz
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tak myślę, że Anula obawia się takiego przypadku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/195758-Osoby-z-Krakowa-N.-S%C4%85cza-pom%C3%B3%C5%BCcie-przy-odbiorze-MISIA-DS-pomy%C5%82ka%21%21%21"]Osoby z Krakowa/ N. Sącza pomóżcie przy odbiorze MISIA, DS pomyłka!!![/URL][/B] a to jest TOZowskie dt [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216034-Nowy-S%C4%85cz-MA-TYLKO-%C5%81A%C5%83CUCH-I-PAR%C4%98-CEGIE%C5%81-SUCZKA-LADY-i-jej-dwie-kole%C5%BCanki"]Nowy Sącz - MA TYLKO ŁAŃCUCH I PARĘ CEGIEŁ - SUCZKA LADY i jej dwie koleżanki[/URL][/B]
-
Mam nadzieję, że długo nie pobrzęcha za tę krzywdę Szarika. Czy ona nie wzięła jakiegoś nowego nieszczęśnika? MaDi, czy można to sprawdzić? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215460-Ro%C5%9Bliny-zabawki-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-cuda-na-sierotki-Ingi.mm-%2829-10-21.00%29"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/151/10102011608.jpg[/IMG][/URL]