-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Moje trzy grosze: - finansowanie 100% tylko do kwoty.... - finansowanie na zasadach częściowego zwrotu .... - finansowanie tylko w okresie jednego miesiąca od znalezienia zwierzęcia (nie tylko psa), aby był czas na zbieranie pieniędzy - wnioskodawca lub założyciel wątku powinien mieć deklarację stałą minimum pół roku (nie musi być przed wnioskiem) - faktury wystawione dla.... - podstawą jest czytelny opis stanu zdrowia wykonany przez lekarza oraz zalecenia leczenia To co napisałam brzmi dość radykalnie, ale muszą być jasno określone ramy bezzwrotności. Skarbonka nie może finansować leczenia przez np. pół roku. Tylko w okresie początkowym, gdy zwierzątko nie ma jeszcze swojego posagu. Sądzę, że dyskusje na wątku co do zasadności przyznania lub nie roztrzepią ten wątek i zrobi się bałagan. Jeśli zapadnie decyzja pozytywna lub negatywna można wyrazić swoje zdanie na pw do ewentualnej publikacji na wątku, jeśli wątpliwość będzie wymagała szczegółowego rozważenia. Trzeba pamiętać, że Duszkowa Skarbonka przeznacza pieniądze wyłącznie dla psów drastycznie skrzywdzonych. Jeśli się ze mną nie zgadzacie, chętnie poczytam inne koncepcje
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='Lobaria']Gwoździem / długimi, grubymi / bym taką kartkę gnojowi przybiła do... W sumie powinniśmy się chyba cieszyć, ze nie przywiązał sumi w lesie do drzewa...[/QUOTE] Cos Ty?! szeroką taśmą klejącą do owłosienia przyrodzenia, albo na superglue co do optymistyczniejszego spojrzenia - masz rację - w lesie nie miałaby szansy -
Ile niekolorowych??????????????? Za godzine wychodzę i juz nie zrobię!!!!!!!!!!!!!!!!
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
100 x 8-pak kolor zrobiony. Ile zrobić niekolorowych 8-paków?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
sie wydrukowało 100x4-pak kolor teraz leci 8-pak kolor Jak sie umówimy na przechwycenie + karma + makulatura do schronu? Kto potrzebuje psiego hepatica? mam ok. 2 kg do zbycia dla bezdomniaka
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
sie drukuje
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
możesz nie dołować na noc? Miałam nadzieję, że znajdzie się
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
a to sorki, niezauważyłam
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jutro wyprodukuję kolorowe i niekolorowe. Ile się da. Noe przechwyci.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
inga.mm replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='lika1771']Sunia przywiazana do drzewa przy schronie z przyklejona karteczka na plecach q-wa, sama bym tego sk..syna oplakatowała. Nawet mam pomysł jak to zrobić boleśnie -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Na pewno cieszył się baaaardzo.- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Moje 3 dyszki dopłynęły?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Moja Birma - dziecko ulicy - załapała drugiego dnia siusianie, a kupę jeszcze pierwszego dnia
-
no przecież u mnie będzie w kolorze laserowym
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To bardzo dobra wiadomość. -
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Czy obecny domek będzie dsem? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Huraaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Czy Lenox ma juz na horyzoncie jakis domek?