Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Kinia1984']nikt do Buliego nie zagląda....:([/QUOTE] bo brak czasu
  2. [quote name='gallegro']A skąd niby znasz jej nr. tel. skoro larwa, wbrew temu co mi wciskała, nie powiesiła nawet jednego plakatu z dopisanym swoim numerem?[/QUOTE] Też o tym myślałam i nic nie wymyśliłam, ale licze na Wasz pomyślunek. Jestem gotowa zadzwonić
  3. macie tel. do dr Garncarz? Koniecznie powiedzcie, że to pies bezdomny.
  4. Może zadzwonię do niej, że znalazłam psa w Morach na budowie?
  5. Że też te Twoje chca tak pozować? Moje łachudry przyjmują piękne pozycje, lecę po fociarkę i ... d.... Właśnie pozycja sie zmieniła i już nie ma czego robić albo zaczynaja latac jak poparzone.
  6. łal, a co sie dzieje? Mogłabys te rewelacje pisac jednym ciagiem, bo nam wrzody pekają z niewiedzy?
  7. Znaczy: nie zjadł Pana? Czyli z tamtym Panem było cos nie tak, że go nie zaakceptował. Domku, pokochaj tego zbója kochanego...
  8. ok. czekamy na wieści. Niech powiedzą co mozna zorganizować, żeby zmniejszyc koszty
  9. czy jest event? - juz znalazłam nie widziałam go, a rozesłałabym. Finansowo jestem udu.... może mam jakieś leki albo-co? Mam pościel flanelową do oddania na szmaty do legowiska. A tytuł jest teraz bardzo ładny, tylko dodaj coś co ludziom wskaże stan bieżący. Cholera, mam wymagania... [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220538-potr%C4%85cony-i-zostawiony-na-pewn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%28"]ASIK - potrącony i zostawiony na pewną śmierć w złym stanie - błagamy o wsparcie finansowe.[/URL] [/B]albo [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220538-potr%C4%85cony-i-zostawiony-na-pewn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%28"]ASIK - strzaskana noga i biodro, zostawiony na pewną śmierć - nie mamy pieniędzy na leczenie, pomóżcie[/URL][/B]
  10. [quote name='inka33']Jeżeli jest szansa, że działa i jest cichszy/spokojniejszy niż... powiedzmy taki więcej standardowy dźwięk telefonów stacjonarnych (wiem, że są różne, ale chyba rozumiesz...?) - to my bardzo prosimy. :oops:[/QUOTE] nie wiem, gdzie ten cholernik sie schował. Nie przypominam sobie, żebym go dawala komuś, ale wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił...
  11. [quote name='toyota']Jaki pan taki kram :evil_lol:.[/QUOTE] oj, toyota, pojechałaś....
  12. polecam wszelkie preparaty artro-. Mam dwa stareńkie psy i maja sie dobrze, ale cały czas sa na artrofosie.
  13. [quote name='sleepingbyday']jak u ludzi ;-)[/QUOTE] łał! z kocykiem???
  14. mam niesmiałą prośbę: dopiszcie imię w tytule [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220538-potr%C4%85cony-i-zostawiony-na-pewn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-%28"]ASIK - potrącony i zostawiony na pewną śmierć [/URL][/B] przecież nie jest bezimienny. Jest kimś, kogo znamy
  15. [quote name='zula131']Kolejny uciekinier :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21?p=18343299#post18343299"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...9#post18343299[/URL] Może ktoś z Was mieszka w okolicach Okęcia? ......[/QUOTE] szczęśliwie odnaleziony, ale następny problem w Markach
  16. Wpadam na chwilę. Nie rozpędzamy się w obdarowywaniu Julki, tylko rzucamy pomysły oraz oferty co kto może. Selenga ma kompa od ręki. To rewelacja!!!! Ktoś ma ciuchy, ktoś może podzieli się książkami. Takie propozycje do omówienia z Dziadkiem. Jeśli powie, że nie, to zawsze możemy ten majdan sprzedać na bazarkach. Jednak uważam, że jeśli Dziadek sie zgodzi to pozytywna motywacja młodszej części społeczeństwa ma szansę zaprocentować na przyszłość.
  17. świetnie. Pomysł wakacji jest rewelacyjny. Kto wie? Moze stałą letniczkę będziecie mieli? Jeśli dałoby się zagaic o bazarkach i rzeczach używanych to tak jak napisalam, mam i może coś wybrałaby? Oczywiscie dziadek musi wyrazic zgode. Chętnie oddam jej z 10 kilo ubrań, jesli tylko beda na nią dobre. Poza tym zawsze moge zrobic u mnie na uczelni malą akcję pomocową. Tylko muszą sie zgodzić, bo ludzie ubożsi sa bardziej drazliwi i honorowi niz ci lepiej sytuowani. Zapytajcie czy ma komputer. Może cos udałoby sie wykombinować. Nic rewelacyjnego, ale coś by moze było.
  18. Aniu, jakie ona może mieć rozmiary? Mam fajne ciuchy, ktore dostałam na bazarki dla moich zadłużeńców, ale nie odmówię dziecku, jesli bedzie na nią dobre
  19. to nie tak źle. 250-300 za to duże psy to całkiem przyzwoita cena. A że adopcje stoją? Dowodem jest moja Birma. Ogłaszana co ok. 3 tygodnie i ani jednego telefonu!!!!
  20. Żaboline poznałam osobiscie i jest fantastyczna. Aza jest jeszcze dama z dystansem, ale tez panna całkiem fajna, choc Noemi pisze, że różnie to bywa z tym 'damowaniem'
  21. [quote name='storozak']A może ją jakoś postraszyć:D np. napisać sms, że policja przeszukuje nagrania z kamer:) niech się za przeproszeniem zsika ze strachu:D:D:D[/QUOTE] genialne!!!
  22. gallegro, z twoich słów wynika, że życie rodzinne Julii jest nieco pokiereszowane. Moze zgodziliby sie na jakąś pomoc? Nie wiem jaką, bo nie znam szczegółów, ale chyba maja nielekko? Czy dalibyście rade dowiedziec się nie urazajac ich oczywiscie? Kto zajmuje sie Julią w czasie pobytu Dziadka w szpitalu? Pomoc zwierzętom na tym forum nie wyklucza naszej pomocy dziecku i jego rodzinie jeśli jej potrzebuja i zaakceptują.
  23. Ewa, nie dobijaj się. Niestety, jedna wizyta nie stanowi o poznaniu człowieka. Dobrze, że Sylwek przeżył dzięki życzliwości i przytomności tej Pani z Mor. Stosunkowo niewielka trauma dla niego, bo od razu znalazł dom. Super, że anonimowi ludzie pomagają przeszukując strony i to tak inteligentnie jak ta Pani, która zadzwoniła. Po krytyce mojego "przetrzepywania" potencjalnych domów adopcyjnych, nie chodzę na pa. W moim odczuciu, jeśli ktoś przeżył moja wizytę i nadal był chętny adoptować psa lub kota, to zasługiwał na to. Jeśli miałam wątpliwości - nie zawsze sie potwierdzały, ale czasem, niestety były uzasadnione. Jeśli mówiłam domowi stanowcze nie, to na bank zwierzę nie powinno tam sie znaleźć. Ale byłam zbyt surowa w ocenie. Tak uważali niektórzy.
  24. o ile wiem, operator nie może udostepnić, chociaż z drugiej strony przecież dzwoniła do Was. Zadzwońcie do BOKu i zapytajcie
×
×
  • Create New...