Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. z bazarku dla Opieńka zaplanowałam przekazać 37 zł Z innych bazarków też będą przychody, tylko proszę o pomoc w ich reklamowaniu i podnoszeniu
  2. z bazarku dla Kubusia zaplanowałam przekazać 37 zł.
  3. Moja koleżanka z pracy pewnie coś wpłaci i przetrzepie mieszkanie. Czy ten termin ok. 11-go na przekazanie dóbr dla Tessy jest aktualny?
  4. Pytaj, przekonuj, ale nie na siłę, bo na siłę to tylko młotek, a nie miłość do zwierzęcia. Ale może chociaż jeden domek znajdziesz, a to już będzie wieeelki sukces. W każdym razie polecamy się i życzymy udanego wspólnego życia z Kornelkiem.
  5. lolitamagda to nowa mama Kornela? Fajnie. Może pomoże znaleźć domek jakiemuś innemu zwierzaczkowi?
  6. [quote name='necianeta89']Tak, od samego początku znalezienia Kornela był i czekał :)[/QUOTE] łał. To dobrze rokuje. Wiernie czekający domek - super sprawa! Pozdrawiam nowa Rodzine Kornela. Necia, jeśli bedzie nudno Ci, moge podrzucić Ci Maleńczuka
  7. To znaczy: domek juz jest????
  8. Trzymamy kciuki również za powodzenie tej ciężkiej pracy Kasi
  9. Gosia, nie poddawajcie się! Może jednak cud zdarzy się??? Matko Przenajświętsza, daruj tej Malutkiej życie!!!!
  10. O ja pierniczę! Kurde-mol! Jak ją zablokować?
  11. O Mateńko, miej ja w swojej opiece. Stasinko, walcz Maleńka. Za dużo juz wygrałaś, żeby teraz przegrać. Ciepłe myśli do Ciebie ślemy, niech dadzą Ci siłę
  12. [quote name='Pipi']Ale ty inga.mm zabawna jestes. Skad tyle jadu? dlaczego?[/QUOTE] skąd? poczytaj sobie swój własny wpis z 10 sierpnia [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Pipi[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17418205#post17418205"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Pomyslałam o tym, ze jak odjeżdżałam w piatek, po zrobieniu mu zdjęc, to Alex został przy mlodych chlopakach z rowerami. Było ich z dziesięciu. Tacy po 16 - 20 lat. Moze on za nimi pobiegł, a oni zrobili mu krzywdę? No bo co moglo sie stac, tak nagle przepadł. Nie moge sobie darowac, ze nie wzielam go do samochodu. Przecież moglam wziąc, zamknac w stodole np. i pisac tutaj, ze nie moge go u siebie zatrzymac. Tak samo byscie zorganizowaly mu pomoc przeciez, a tak, kto wie, moze biedny lezy gdzies i kona, okaleczony, ranny. A moze nie żyje. Nie mam jednak wyobraźni, nie pomyslałam, ze moze cos mu sie stac. [B]Od stycznia byl zawsze, a nagle zniknął.[/B] Mało tego, to z tego samego miejsca zniknal juz drugi pies. Mamba zginela pod kolami w tym wlasnie miejscu. Jutro jade do anecik60 po budę, to tez go poszukam. Moze bede miala szczescie? I chyba nie powinnaś dziwić się, że trudno zachować spokój, gdy takie rzeczy dzieją się. [U]TY[/U] od stycznia nie założyłaś wątku dla bezdomnego psa, o którym wiedziałaś ani nie zaopiekowałaś się nim, chociaż podobno prowadzisz przytulisko dla bezdomniaków. Ifka i buniaaga wiedziały, że pies jest bezpieczny, ale nie napisały tego. Nie widziałam takich bezdusznych działań na żadnym wątku. Być może śmiały się w kułak z naszych porad, podpowiedzi, z biegania suślika po mieście na każdy gwizdek, rozwieszania plakatów i tych wszystkich zabiegów, które tu wymyślałyśmy, obawiając się, że psu mogła stać się krzywda. Miałam przez chwilę, chyba jakiegoś zaćmienia, chęć wspomóc Was finansowo. Bardzo skutecznie rozjaśniłyście mi sytuację: trzymać się jak najdalej od większości działaczy z Bielska Podlaskiego. Pewnie znowu polecą na skargę do moda, że ktoś kwestionuje ich szlachetną działalność.
  13. [quote name='buniaaga']no jesteś ifka nie mogłam się już doczekać kiedy oficjalnie ogłosisz newsa o Alexie-Rambo:) Dzięki ifka cieszę się że Alex cały i zdrowy!i ma dom![/QUOTE] [quote name='ifka']ZAPOWIADAM HAPPY END - całkiem przypadkiem natrafiłam na trop Alexa !!! który notabene nosi teraz wdzięczne imię Rambo :) (musiało mieć wibrujące "rrrr", tylko wtedy reagował) mieszka sobie na wiosce pod Brańskiem, ma do dyspozycji dom i podwórze - żaden łańcuch oczywiście nie wchodzi w grę - z obserwacji nowych właścicieli wynika, że Alex-Rambo był typowym mieszczuchem, który oszalał na widok krowy,kur itp stworzeń...najlepsza zabawa dla niego to obserwacja maciory z prosiętami, podobno może tak gapić się na nie godzinami, przekrzywiając tylko nieco łeb:) znajoma, podobnie jak wszyscy empatyczni mieszkańcy bielska, nie mogła przechodzić obok niego obojętnie, w końcu kiedy okazało się, że rodzina na wsi potrzebuje psa, zaprosiła Alexa-Rambo do środka auta, a on sobie wskoczył bez oporów...kiedy znalazł się juz w bezpiecznym miejscu, to spał, spał i spał...odsypiał swoją tułaczkę. co do jego okaleczenia przy wardze - już sie wygoiło; jest już wyczesany i zadbany.Zdjęcia wkrótce! aha, wykazuje cechy dominatora, ale nowi właściciele się nie dają zdominować. Wielka Radość!!!![/QUOTE] Nie widzę powodów do klaskania ifce i buniaadze. Jak z ich wpisów wynika, wiedziały znacznie wcześniej o tym, że Alex jest bezpieczny i nie były uprzejme podzielić się z nami tą drobną, ale jakże istotną informacją. Od trzech tygodni w miarę stałe grono ludzi łamie głowę co się stało psu, a tu okazuje się, że znajoma ifki pieseczka zabrała w bezpieczne miejsce. Mam wrażenie, że ktoś sobie z nas zakpił, żeby nie powiedzieć kolokwialnie, że sobie zrobił jaja. No cóż chyba te klimaty nie są dla poważnych ludzi. Suślik, współczuję Ci przebywania w sąsiedztwie takich ludzi. Mam wrażenie, że ta pogrywka była skierowana pod Ciebie, a przy okazji rykoszetem dostało parę dobrych osób. Takie gierki chyba kwalifikują się do zgłoszenia modom. Oczywiście, dobro Aleksa jest nadrzędne, ale wobec takiego niezrozumiałego dla mnie rozegrania sprawy, nie uwierzę, że to jest on, dopóki nie zobaczę zdjęć.
  14. a może zaczekać? Niewątpliwie znów znajdzie się zboczeniec, który skrzywdzi psa i wtedy można będzie wspomóc takie zwierzę.
  15. [quote name='dagsam']patrzylam na grafik pracy i znajomi mnie prosili o czas bo wyplaty beda miec o nastepnym weekendzie czyli 10-11, i pewnie to bedzie 11 i tego samego dnia pewnie bysmy zawiezli jesli komus by nieodpowiadalo to mozemy ustalic odbior innego dnia czy dostarczenie do mnie do domu np :)[/QUOTE] ok. To mi daje czas na pozbieranie jakiejś paczki. Co do leków bedę pytała o konkretny czy dawać, bo nieprzydatny dla Tessy pojedzie do Sosnowca
  16. co to znaczy: na dniach? +/- oczywiście
  17. [quote name='Asencja']Agata-przykro mi -ale w/g mnie to dwa różne psy...ten drugi jest młodziutki myslę,że ma ok.1roku a Alex wygląda najmniej na 3-4 może nawet 5lat..sorki...[/QUOTE] Niestety. Sa jeszcze inne różnice
  18. cudowny szkrabek, a tyle cierpienia. Gdzie tu jest miejsce na wiare....
  19. jestem i ja, ale nie mam nic do zaproponowania.
  20. czekaj, jeszcze może wyjść na Twoje. Inną fotke zrób mu. A jeśli to nie on, to co z nim będzie?
  21. kolorem nie przejmuj się. To kwestia oświetlenia, pory dnia, ujęcia. Gdyby udało się zrobić ujęcie buzi podobne jak w zdjęcia Aleksa, to można by było może powiedzieć coś konkretnego.
  22. podpisana, komentarz pod radnym - soczysty - wpisany
  23. Moja Droga, robimy to z przyjemnością, chociaż przyczyna tego jest tragiczna. Tak bardzo żal tych zmarnowanych żyć, tego, że nie byłyśmy w stanie dokonać tego cudu jakim jest uratowanie tak strasznie skrzywdzonych psów. Biorę pieski starsze, bo one są psychicznie okaleczone wielokrotnie mocniej. Albo zaznały bardzo długo cierpienia, albo nie rozumieją dlaczego ich bezpieczny świat gdzieś zniknął. A starość to nie jest najlepszy czas życia.
  24. Halloooo, Aaaaleeexxxx, daj głos
×
×
  • Create New...