-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
dopiero dziś przebiegłam przez temat. Zdjęcia są cudowne. W mojej [B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-robi-si%C4%99-galeria-psich-portret%C3%B3w"][FONT=Book Antiqua][COLOR=magenta][B][SIZE=3][I]galerii psich portretów - bazarek na psie długi [/I][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/URL] [/I][/B]jest taka fajna grafika wykonana białą pastelą. Tak jakby Ingunia pozowała....[B][/B] -
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
inga.mm replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
temat trzeba by podretuszować, bo chyba dt nie jest potrzebne -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
ja się bardzo cieszę, że chociaż jedną psią imienniczkę mam na dogo -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Togaa, zamorduję Cię przy innej okazji. Czemu jeszcze mnie nie zaprosiłaś tu??? Do mojej imienniczki!!! Malutka, jak każda Inga, jest piękna. Jutro może mi uda się przeczytać wątek. Na razie wpisuję się -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Noemi1'] Straszne chyba muszę kupić sbie białe prześcieradło.... :diabloti:[/QUOTE] żeby straszyć czy w jakimś innym celu?- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
łał, jakie fajne oczko
-
dopiero teraz zobaczyłam ten film. Nie wiem co bym zrobiła tym wszystkim "dobrym" ludziom co niedzielę zasuwającym do kościółków. Czy wyspowiadają się z grzechu zaniechania pomocy? Jeśli ten Najwyższy jest, to mam nadzieję, że zepchnie ich jak najniżej. To co się stało z Duniem to ich wina. Nie mogę... Po prostu ryczę i ryczę.
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
o jeny!!!!! -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Czy Rachów ktos przejął, czy jest nadal pod tym samym zarzadem? -
[quote name='Noemi1']Oczywiście będę jeszcze próbowała zdobyc namiary na domek, bo Claudynka jest mi bardzo bliska, ale czy to się uda???? Naprawdę bardzo bym chciała wiedzieć, że dobrze trafiła. Jej nawet w budzie będzie dobrze, byle nie na łańcuchu. A z Nasielskiem, faktycznie dobrze, że wcześniej wiadomo, że domek nie za dobry, bo po co psiakowi robić nadzieję i go odbierać. Szkoda, że nie wyszło.[/QUOTE] Pogadaj z Kora. Może będzie mogła pomóc?
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']nie znam się ;) nie bywałam na koloniach ;)[/QUOTE] duuużo straciłaś -
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
inga.mm replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co z Maleńką? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że jesteśmy. Ona przecież nadal nas potrzebuje -
Wiecie, taka bryndza adopcyjna, że ręce opadają
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Jeśli domek nie weźmie Maciejki, będę promowała Santino- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
mam dla Tessy surolan, vita-wet od mojej wetki, od malibo57 immusan i mączkę z alg (też wzmacniający specyfik). Czy przyda się? -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='zioberek87']jak biedactwo się czuje... masakra onim io Duszku pół nocy myslałam, dziewczyny ja też damcos na bazar porobie zdjęcia i wam wyslę a Wy sobie to wycenicie itd a póxniej jak ktos je kupi to ja bedę wysyłała i koszty przesyłki pokryję ze swoich a Wy normalnie wycencie przesyłkę ale te pieniążki zostawicie na chłopaków i będą odemnie... chociaż tyle moge zrobić. Prosze skontaktować się ze mną na pw do kogomam wysyłac foty itd[/QUOTE] Malwa, weźmiesz? ja na razie mam kosmiczne obłożenie robotą, więc cienko z bazarkami u mnie, a na razie mam do spłacenia długi po zamordowanych zwierzakach i na Kaję u Czarodziejki.