Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. z przyjemnością to robię - pomagam bazarkami Domów nie mogę znaleźć - sama mam kłopot z tymczasowiczką, a następne czekają bezdomne w Wildze. Każda pomoc w reklamowaniu i podnoszeniu jest na wagę cennych psich złotówek. Szczególnie, że pracuje po 10-12 godzin i rzadko kiedy mam w pracy czas, żeby zajrzeć na dogo Uściski dla Saszy i jej fan-klubu
  2. Azunie też mozna upchac do koszyka. Mam taki duży...
  3. No i proszę! Wiedziałam, że Teresa nie zawiedzie. Tereniu, wszyscy jesteśmy w szoku jak można być obojętnym na tak wielkie nieszczęście i cierpienie? Może przeprowadź sie bliżej Konina? Klienteli z tamtego rejonu, obawiam się, że nie zabraknie Ci.
  4. Tyle, że głupol nawet nie wiedział, że to pies z "dowodem osobistym". Po prostu ma wizję psa, ale tak mglistą jak na tęgim kacu
  5. Lenox też niczego sobie. Tylko ślepy intelektualnie i emocjonalnie nie będzie widział piękna w zwierzęciu
  6. Ja bym jeszcze poleciła dr Garncarza, który stosuje taryfę ulgową dla bezdomnych, skrzywdzonych psów. Podobno dr Cisło w Breslau też, jeśli jest się z polecenia dr Garncarza
  7. o ile dobrze zrozumiałam, u dr Łobaczewskiej
  8. zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  9. zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  10. zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  11. zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  12. Si, patrząc na te zdjęcia serce pęka, nie wiem jak ludzie mogli patrzec obojętnie na tak sponiewierane życie. Macie w Koninie urodzaj takich tragedii, chociaż może to przypadek, że jakoś wchodze w Wasze tematy, a nie innych schronów. Nie wiem
  13. [quote name='Isadora7']Mam nadzieję zę mi nikt na jamnika nie zapoluje :)[/QUOTE] pilnuj, pilnuj, bo na bazarkach niektórzy czają się do ostatniego gwizdka
  14. hej, lepus mnie tu przyciągnęła. Poprosiła, żeby z galerii psich portretów - bazarku na psie długi przekazać część pieniądzorków na Saszkę. Proszę o pomoc w ogłaszaniu i podnoszeniu galerii.
  15. ja ludziów nie rozumiem! Pyta taki jeden, a czasem i drugi o psa. Jaki ma być - normalne pytanie, bo nie wiesz czy duży, czy mały. Może mają jakąś wizję. No i słyszę duży, ale nie za bardzo. No to pytam czy jak pudel - nie, większy. No to może jak hus - no tak, ale może być większy. To może jak owczarek - nooo, cos takiego. No to pokazuję zdjęcie Santino i... całe szczęście, że głupolowi nie odpowiada, bo sam nie wie czego chce i biedny Santino mógłby nie mieć dobrego domu. Czego oni chcą???? Sami nie wiedzą
  16. zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] nie u niego jednego cisz na łączach. Maciejce ten domek chyba też odjechał sprzed noska.
  17. zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] i bardzo kibicuję Duni. Musi być dobrze!!! Dunieczko, szkrabeczku, całuski i mizianka ślę
  18. zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  19. może nietaktem będzie zaproszenie Was na wątek Duni, ale tam jest kłopot podobny, a operacja tańsza. [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-operacja-ju%C5%BC-tu%C5%BC-tu%C5%BC-%29"]Maleńka, ślepa DUNIA - operacja już tuż, tuż :-)[/URL][/B]
  20. Konin to jakieś takie miejsce, że sparaliżowane, niewidome i jeszcze inaczej okaleczone zwierzęta przybywają w jakiś ilościach nie do pojęcia. Dla Gucia idealna byłaby Teresa Borcz
  21. koniecznie zajrzyjcie do galerii psich portretów - bazarku na psie długi
  22. Dziś pokazałam filmik o Duszku takiemu Panu dość dużemu gabarytowo. Reakcja była zgodna z naszymi. Aż mu knykcie zbielały. Nie chciałabym być w skórze tych wszystkich świąto(jeb)liwych, którzy pozwolili doprowadzić psa do takiego stanu, jeśli dopadłby ich
  23. mam nadzieję, że mnie nie wygonicie z zaproszeniem do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
  24. zapraszam do obejrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
×
×
  • Create New...