-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
pamiętamy o psinach. Pamiętamy też o tzw. Aniele Stróżu. Chyba bardziej odpowiedni byłby nic Belzebub? Cieplutkie głaskanka dla Dziadeczków -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Tak tylko informacyjnie podsyłam. Nic na siłę (tylko młotek). Może przyda się w przyszłości (pukam w niemalowaną część głowy) -
jestem na wezwanie. Na razie bez pomysłu
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może jestem przewrażliwiona na różne sprawy, które po czyjejś śmierci się dzieją. -
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Nie zaprosiłam??? Nie ogarniam się chyba. zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] Z tym upychaniem Azuni do koszyka może być rozrywkowo...- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Merys']hehe, ale i tak jeszcze karypel :D[/QUOTE] Co to jest karypel?
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agucha, ja wiem, że prowadzenie buchalterii to męczące i odpowiedzialne zajęcie, ale proszę Cię... Teraz spokój Karenki nie powinien być zakłócany. Proszę. -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje Drogie. Sądzę, że Karen, chociaż nie żyje już, jest najważniejsza. Taki spór, w moim odczuciu, profanuje pamięć o szkrabeczku. -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i nieporozumienie wyjaśnione -
[quote name='malizna78']Ja znalazłam wątek własnie dzięki Twojemu banerkowi, ale ja tam szczęscia biednej psince nie przyniose. Za to zaraz po Twoim wpisie przeczytałam wpiś TERESY no i tu już widać jak na dłoni, że rzeczywiście szczęscie nadeszło:) Bardzo się cieszę, choć widze, że przed psiakiem daleka droga i mnóstwo pracy. Ale na pewno będzie dobrze![/QUOTE] Cieszę się, że ktoś dostrzegł Gucia. Do guciowego szczęścia jeszcze daleko i każda pomoc jest potrzebna
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Agucha']Z uwagi na to, że Karenka odeszła a ja chcę rozliczyć jej fundusze... Malwi, Ostatecznie proszę o wpłacenie 40zł, które dawno temu wpłaciła inga.m.m dla suni na Twoje konto...Już tyle czasu minęło a ja ich nadal nie mogę odnotować w rozliczeniu...:roll: Skrzynkę masz zapchaną i nie mam się jak skontaktować inaczej niż poprzez wątek. Jestem zaskoczona, że te pieniądze nie zostały jeszcze przekazane, a przecież to już chyba ze 3-4 miesiące. Mam nadzieję, że jest to tylko kwestia nieporozumienia. -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
mój sceptycyzm wynika z wielu nieudanych adopcji. Nie chcę obrażać nowej Rodziny Majkiego, tylko już nauczyłam się byc ostrożna i powściągliwa w pianiu peanów. Będę ściskała kciuki, żeby mój sceptycyzm został sponiewierany przez szczęśliwe zakończenie i spokojne życie Majkiego -
zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL]
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
inga.mm replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Dziewczyny! Proszę o pomoc! Przepraszam, ze na tym wątku piszę nie na temat, ale chciałabym poszukać osób z konkretnej miejscowości, i w związku z tym mam prośbę czy może mi ktoś napisać w jaki sposób mam poszukać konkretnej osoby, czy jest tu jakiś spis na dogo? Poszukuję osoby z okolic Wrześni woj. wielkopolskie, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w ludzi, którzy chcą wyadoptować spracowanego konia. Watek prowadzi Gosiara. Chodzi jejo to, by koń trafił do zwierzolubnych, w dobre warunki, a nie do takich, co go oddadzą dla pieniędzy na rzeź. Jeszcze raz proszę o pomoc![/QUOTE] jest jeszcze mapa dogo, gdzie wpisują się ludzie z ofertami pomocy Znaczy Majki ma domek już? Taki poraniony? Trochę jestem sceptyczna, ale chyba lepiej znacie sytuację -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']z badan to On mial narazie tylko krew niewiem czy na konsultacji w Gliwicach dziewczyny dostały jakies rozpoznanie na pismie...po 27.09 trzeba bedzie pojechac najpierw z Jurandem na diagnoze do Wrocławia i potem drugi raz na operacje, wiec wiecej wiadomo będzie po wizycie we Wrocławiu[/QUOTE] dr Garncarz poleca swoją koleżankę we Wrocławiu - dr Annę Cisło. Podobno można z nią negocjować ceny dla bezdomnych psów, szczególnie po powołaniu się na dr Garncarza Nie mogłabym rozmawiać o koszcie operacji bez informacji o przyczynie ślepoty -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
super chłopak!!! zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214505-galeria-psich-portret%C3%B3w-na-d%C5%82ugi-po-zamordowanych-pieskach-i-sierotki-Ingi.mm-26-09"][COLOR=magenta]galerii psich portretów[COLOR=darkorchid] - bazarku na psie długi[/COLOR][/COLOR][/URL] -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']długa męcząca droga, zwłaszcza z psem którego najważniejszym celem jest zjeść siedzenie i drążek zmiany biegów.......;)[/QUOTE] głodzicie go????? :evil_lol: -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']baaardzo dziekujemy wawer za ogromna pomoc:):) inga we Wrocławiu podobno koszt ok.4000zl w Wawie 5000zl - ale to chyba bez tej zniżki na bezdomniaki...trzeba bedzie zadzwonic i dopytac[/QUOTE] podeślij mi info na [email][email protected][/email] Jakies badania, diagnozy. polece do dr Garncarza i zapytam. 4 kółka wydają sie bardzo wysoką ceną, jednak nie wiem co trzeba zrobić, więc nie chcę się wymądrzać. Chętnie przebadam sytuację w Wawie -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dopiero dziś mogę pożegnać się z Karenką. Niby człowiek wie, że cudu raczej nie będzie, ale jednak liczy po cichu. Każda śmierć jest szokiem dla pozostających po tej stronie Tęczy. Malutka Karenko, byłaś słoneczkiem Syli i nasza radością. Po tej drugiej stronie Tęczy pamiętaj tylko te dobre ręce Syli i nasze ciepłe myśli. Żegnaj Słoneczko. -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co ty piszesz??????????????????????????? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
a koszty? porównywalne? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
inga.mm replied to nescca's topic in Już w nowym domu
wybaczcie, że nie mam czasu na wpisywanie się (tylko podczytuję), jednak jeśli trzeba by bylo w Warszawie jakoś pomóc, proszę mnie wzywać, postaram sie pomóc