-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL] [/B]nie zapraszam, bo trzeba mieć mocne nerwy
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Isadora, chętnie umówię się z Tobą i przekażę dobra leżące u mnie vita-wet, immusan, mączkę algową, surolan. Przy okazji przekażę psi portret przez Ciebie zakupiony. poza tym chciałabym poinformować o kolejnej tragedii [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL] [/B]nie zapraszam, bo trzeba mieć mocne nerwy. Wybór pozostawiam Wam -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Togaa, chyba nie wykopiesz mnie za informację, nie zaproszenie, bo trzeba mieć silne nerwy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL][/B] -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='inga.mm']Przekażę te 40 zetów na [FONT=Georgia]Tośkę z [/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3]Sieropsińca Dziękuję w imieniu Tośki z tych 40 zł - 20 dałam dla zmasakrowanej suni Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-( -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
jak to brak? przecież tydzień temu wysłałam kaskę. Niedużo, nawet malutko w porównaniu z potrzebami, ale troszeczkę podesłałam, 2 dyszki chcecie krwawe - nie zapraszam, bo to jest jakiś koszmar [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL][/B] -
gentelman w koronie. Fajny jest chłopaczek
-
[quote name='nescca'] Wróciłam. I niepotrzebnie jechałam bo tylko się wqrviłam. Po wejsćiu do gabinetu lekarz odwrócony do mnie tyłem wysłuchał co mam mu do powiedzenia po czym bez obejrzenia nogi kazał przynieść pielegniarce zestaw do punkcji. Wkurzyłam sie bo ani nie mam obrzęku ani żadnych objawów mówiących o tym ,że zbiera się w kolanie płyn. Wstałam więc z kozetki i porosiłam o skierowanie do ortopedy. I chyba słusznie ponieważ na skierowaniu nie widnieje żadna specjalizacja tego lekarza. A nie lubię jak mi ktoś igłą grzebie w kolanie bez wyraźnego powodu :)EOT. nesca, jesteś wspaniała. Jak taki patafian potraktował Cie, za przeproszeniem i skojarzeniem, per noga, to mu trzeba wpier... intelektualny sprawić. Chociaż pytanie: czy on wie co to jest intelekt?
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
o Mamo! to chyba nie najlepiej z tym wyciekiem? -
[quote name='andegawenka']moi sąsiedzi mają problem chorobowy ze swoim pieskiem, czy w lublinie jest specjalista neurolog wet? Może ktoś wie?[/quote] nie znam lublina, ale podniose twoje pytanie
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
Juz rozesłałam na fb Ciocia Noemi, nie napisałaś zastrzeżenia o wizycie pa!!!!!- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']już nie mam co gdybać bo domek przez[B] MARCHEWĘ[/B] jak najbardziej polecony. :lol::multi:[/QUOTE] mówie o gdybaniu w sprawie domku przelotowego -
[quote name='togaa']Od śmierci Kubusia minął już jakis czas,a mimo to rana dalej boli. Wszystko poszło nie tak. Ile było tu zrządzenia losu a ile naszych błędów ? Gdyby można było cofnąc czas ... Rana boli i bedzie bolała. Błędy, któż z nas ich nie robi? Wiem, że to nie pocieszenie, bo może jakiś jeden błąd kosztować życie tak jak mojej Tuli zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM
-
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
szkoda, ze nie chce przeżuwać pluszaków, bo czasem mam dostawę takich zdezelowanych, w sam raz na sponiewieranie -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
zdjecia sa absolutnie cudowne. Panna jest słodziutka, mniam, mniam -
Cichutko cieszę się...
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Maleńka Mimi już w swoim wymarzonym domku !!!
inga.mm replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']poczekamy, może ktoś się jeszcze odezwie. Nie chodzi nam o tymczas tylko o króciutkie przetrzymanie suni do czasu odbioru. Z Państwem zgrać tego nie możemy bo nie wiemy kiedy nam się transport do Warszawy trafi. A póki co czekam na[B] MARCHEWĘ[/B] bo domek jeszcze niepotwierdzony, tylko tak sobie gdybam.[/QUOTE] Gdybaj, gdybaj, jakby co - prosze o kontakt -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
buzialek słodki dla Tessuni