Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL] [/B]nie zapraszam, bo trzeba mieć mocne nerwy
  2. Isadora, chętnie umówię się z Tobą i przekażę dobra leżące u mnie vita-wet, immusan, mączkę algową, surolan. Przy okazji przekażę psi portret przez Ciebie zakupiony. poza tym chciałabym poinformować o kolejnej tragedii [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL] [/B]nie zapraszam, bo trzeba mieć mocne nerwy. Wybór pozostawiam Wam
  3. Togaa, chyba nie wykopiesz mnie za informację, nie zaproszenie, bo trzeba mieć silne nerwy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL][/B]
  4. [quote name='inga.mm']Przekażę te 40 zetów na [FONT=Georgia]Tośkę z [/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3]Sieropsińca Dziękuję w imieniu Tośki z tych 40 zł - 20 dałam dla zmasakrowanej suni Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-(
  5. jak to brak? przecież tydzień temu wysłałam kaskę. Niedużo, nawet malutko w porównaniu z potrzebami, ale troszeczkę podesłałam, 2 dyszki chcecie krwawe - nie zapraszam, bo to jest jakiś koszmar [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL][/B]
  6. [quote name='danavas']ja nie rozumiem...jak tak można...co się dzieje z tymi ludźmi....?????[/QUOTE] nie obrażaj nas, oni nie są ludźmi
  7. [quote name='Jota67']Gacusiu trzymaj się! Dziewczyny kolejna tragedia- nie znajduje słów :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28[/url][/QUOTE] byłam tam... nie wiem czy zachęcać czy odradzać? Żądza mordu we mnie kipi
  8. dużo nie mam, ale podzielę się. wysyłam na jutro 20 zł, które wróciło do mojego [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm"]Sierokocińca i sieropsińca [/URL][/B]
  9. dobranoc duszkowa rodzinko. Padam na paszczaka, ale jeszcze podglądam
  10. gentelman w koronie. Fajny jest chłopaczek
  11. [quote name='nescca'] Wróciłam. I niepotrzebnie jechałam bo tylko się wqrviłam. Po wejsćiu do gabinetu lekarz odwrócony do mnie tyłem wysłuchał co mam mu do powiedzenia po czym bez obejrzenia nogi kazał przynieść pielegniarce zestaw do punkcji. Wkurzyłam sie bo ani nie mam obrzęku ani żadnych objawów mówiących o tym ,że zbiera się w kolanie płyn. Wstałam więc z kozetki i porosiłam o skierowanie do ortopedy. I chyba słusznie ponieważ na skierowaniu nie widnieje żadna specjalizacja tego lekarza. A nie lubię jak mi ktoś igłą grzebie w kolanie bez wyraźnego powodu :)EOT. nesca, jesteś wspaniała. Jak taki patafian potraktował Cie, za przeproszeniem i skojarzeniem, per noga, to mu trzeba wpier... intelektualny sprawić. Chociaż pytanie: czy on wie co to jest intelekt?
  12. cudowne wieści o Dropsiku. Tereniu, podeslij mi swoje wymiary na pw. Mam furę ciuchów, to moze znajde coś w Twoich wymiarach
  13. o Mamo! to chyba nie najlepiej z tym wyciekiem?
  14. [quote name='andegawenka']moi sąsiedzi mają problem chorobowy ze swoim pieskiem, czy w lublinie jest specjalista neurolog wet? Może ktoś wie?[/quote] nie znam lublina, ale podniose twoje pytanie
  15. Juz rozesłałam na fb Ciocia Noemi, nie napisałaś zastrzeżenia o wizycie pa!!!!!
  16. [quote name='Becia66']już nie mam co gdybać bo domek przez[B] MARCHEWĘ[/B] jak najbardziej polecony. :lol::multi:[/QUOTE] mówie o gdybaniu w sprawie domku przelotowego
  17. [quote name='togaa']Od śmierci Kubusia minął już jakis czas,a mimo to rana dalej boli. Wszystko poszło nie tak. Ile było tu zrządzenia losu a ile naszych błędów ? Gdyby można było cofnąc czas ... Rana boli i bedzie bolała. Błędy, któż z nas ich nie robi? Wiem, że to nie pocieszenie, bo może jakiś jeden błąd kosztować życie tak jak mojej Tuli zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM
  18. szkoda, ze nie chce przeżuwać pluszaków, bo czasem mam dostawę takich zdezelowanych, w sam raz na sponiewieranie
  19. zdjecia sa absolutnie cudowne. Panna jest słodziutka, mniam, mniam
  20. [quote name='Becia66']poczekamy, może ktoś się jeszcze odezwie. Nie chodzi nam o tymczas tylko o króciutkie przetrzymanie suni do czasu odbioru. Z Państwem zgrać tego nie możemy bo nie wiemy kiedy nam się transport do Warszawy trafi. A póki co czekam na[B] MARCHEWĘ[/B] bo domek jeszcze niepotwierdzony, tylko tak sobie gdybam.[/QUOTE] Gdybaj, gdybaj, jakby co - prosze o kontakt
×
×
  • Create New...