-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='andegawenka'](Dziękuję Madi, to badanie tarczycy ma kosztować około 3000 zł)[/QUOTE] Ile????? Za co????? Pisz szybciutko w czym rzecz, będziemy szukac alternatywy, chyba, że kontakt od MaDi wystarczy
-
[quote name='fiorsteinbock']twoj post odczytalam jako pytanie dot. Stanu finansowego saszy, stad odpowiedz. U saszki na szczescie nic sie nie zmienia, pisze "na szczescie" bo w jej wieku zmiana moze byc tylko na gorsze. Przechodziła niedawno rujke, otarcia guzka pojawiaja sie co jakis czas i nie da sie tego uniknac - ale, ma apetyt i je normalnie. Aha, nalezy do tych urokliwych psów, ktore nie wybrzydzaja - szamają co podano. A jak napotka na swej drodze reklamówke z zakupami, chetnie skorzysta z zawartości.[/quote] cudna panna buzialki w pycholki
-
[quote name='fiorsteinbock']Jesli dobrze zrozumiałam, to sunia zostala znaleziona w okolicy gdzie zostala porzucona ONka przebrana w sukienke? Sugerują nawet seryjne dzialania wykolejenca... (przepraszam za wpis na watku Saszki)[/QUOTE] tak by wynikało, ale to tylko spekulacje, więc nie podejmuję tematu. Ostatnio nie widziałam wpisów aktualizujących stan Saszki. Można jakies podsumowanie zamieścić?
-
[quote name='andegawenka']O matko!!!! powiesić, spalic w krematorium albo wydać na tortury tych co doprowadzili do takiego stanu...Czy ja mieszkam w piekle?:shake::-(:-(:-([/QUOTE] też się zastanawiam co to za świat?
-
[quote name='MaDi']U Szarika nadal po staremu, szuka DT i DS. Mam za dużo zwierząt na głowie przez co nie ma nowych zdjęć:oops: Mam nadzieję,że uda się znaleźć finanse i jakieś miejsce w końcu po to walczyłam aby nie trafił do zamojskiego schroniska, szkoda tylko że zainteresowanie nim znacznie spadło:-([/QUOTE] Niestety, tak to jest, bo wszyscy pobiegli do nowych nieszczęść, takich jak: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28"]Wypadek ? Niestety nie :-( To jest kolejna masakra :-([/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czny-katowany-szkielecik-Gacu%C5%9B%21PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o"]Kilkumiesięczny katowany szkielecik Gacuś!PILNIE potrzebny DT-zobacz ludzkie dzieło[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedn%C4%85-nog%C4%85-z-%C5%BCywymi-jedn%C4%85-z-....duszkami...."]Duszek....bo jedną nogą z żywymi, jedną z ....duszkami....[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213315-Krzyk-cierpienia-...-Tessa-...-b%C5%82aga-o-pomoc-%21"]Krzyk cierpienia ... Tessa ... błaga o pomoc ![/URL]
-
[quote name='wiking042']Zapisuję. Tragedia. Co u Szarika? Jak wygląda? Poprawił się? Może ktoś zrobić jakieś aktualne zdjęcie? Przelałem na Fundację 50zł, przykro mi, że tylko tyle mogę w tej chwili... Trzymaj się piesku! Napiszcie coś o tej babie, czy ją jakaś sprawiedliwość dosięgła? Osobiście w to nie wierzę, ale miło by było się zdziwić i usłyszeć coś niestandardowego![/QUOTE] Fajny wujek do nas dołączył, Szariczku. MaDi, faktycznie jakieś aktualne fotki byłyby wskazane, żeby człowiek mógł się cichutko ucieszyć...
-
Rudy, obyś jechał tylko w jedna stronę.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='fiorsteinbock']Wpłata zaksiegowana 29.09 i juz potwierdzilam na watku bazarkowym. Bardzo serdecznie dziekujemy :) w następnym bazarku jednym z beneficjentów też bedzie Saszka. Brzośka i Fior, liczę na Waszą pomoc. Na razie prawie wszystko jest wklejone, ale musze dopieścić i na to brakuje mi czasu
-
Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:(
inga.mm replied to erka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='erka']Wpłynęły dwie wpłaty na dług po Opieńku od inga.mm, 20 zł i 56,25 zł, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:. Chciałoby się powiedzieć: na zdrowie, tylko, cholera jasna, nie można. Czy tamten dom znalazł sie na czarnej liście? -
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, czy moge dowiedziec się na skróty jak wygląda sytuacja finansowa mojej pięknej imienniczki? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Jasssssne (w kwestii umówienia) trzeba terminikiem rzucić. A na tej masakrze już byłam w południe - nawet nie wiem co powiedzieć.[/QUOTE] nie ma co mówić, bo cokolwiek się powie i tak nie odda temu dziecku zdrowia co do terminu, może środa? obaczę co w prześcieradłach mogę wygospodarować -
Harfa sunia potrącona przez samochód walczy o życie !
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
o Mamo, ale zamiąchanie