Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. no patrz, wczoraj chciałam ten wątek wykasować jako martwy. Czy cos wiadomo o Malutkiej w nowym domu?
  2. [quote name='misiu']jesteśmy w różnym wieku , większość pamięta chyba bolka i lolka :) a co niektórzy może jacka i agatkę :) być może w tamtych czasach nie nagłaśniano takich czynów , ale moim skromnym zdaniem dużą zasługę w ,,produkcji" takich zwyrodnialców ma ... internet i gry- niestety:( to własnie tu czerpią pomysły. CZy oglądając reksia ktoś wpadłby na pomysł podpalenia czy przywiązania psiaka? :( chyba nie..............................[/QUOTE] dodam jeszcze: bezstresowe wychowanie czyli usprawiedliwienie braku zainteresowania progeniturą przez egoistycznych lub pracoholicznych rodziców. "pochwalę się", że onego czasu obracałam sie w tzw. złym towarzystwie czyli papierosy, alkohol, przesiadywanie na ławkach do późna i imponowanie sobie nawzajem np. brzydkimi wyrazami. Teraz na to mówi sie blokers. Wtedy, w latach 70. chyba nie było jakiegoś konkretnego określenia. Moja Matka stoczyła walkę o mnie. Pamiętam wiele z tamtego okresu i wcale nie muszę i nie chcę zapomnieć, bo to jest jak kubeł pomyj. Jednocześnie ustawia moją Matkę na piedestale. To był na prawdę zacięty bój, który wygrała, na moje szczęście.
  3. [quote name='sillann']mysle ze wlasnie w ten sposob doswiadcza nas najmocniej...[/QUOTE] nie nas! My idziemy dalej, a te niewinne istoty cierpią i za bezdurno życie oddają. Ja jednak jestem bliżej nie-wiary niż wiary
  4. fotki! fotki! Co za operatywna dziewczynka. Tak serio: może jakis behaviorysta powinien skonsultować? To nie jest normalne zachowanie
  5. Nas moze doświadczać, bo ułomni i grzeszni jesteśmy, ale zwierzęta? dzieci? dlaczego?
  6. Cholerka, Pesteczko, broń się!!! Nie pozwól, aby Ci zboczeńcy dopięli swego!!!!!!
  7. [quote name='Biafra']Matko :placz: aż mi żołądek skręciło jak to przeczytałam Może wykorzystamy ten tekst do ulotek z prośbą o pomoc na leczenie i porozsyłamy po lecznicach ? I koniecznie dopisałabym jakąś przestogę dla wlaścicieli psów, którzy żyją w nieświadomości , żeby nie puszczali luzem swoich psów i czipowali, bo to może spotkać każdego psa ...[/QUOTE] Biafra - bierz tekst. On należy do Pestki i można zrobić z nim wszystko, byle przyniósł pożytek naszej Dziewczynce i innym psom. Dlatego zachęcam do przeczytania tych wpisów w moich wątkach, o których wcześniej napisałam. Najpierw Guinness, potem Maleńczuk, następnie Maciejka i na okrasę Vito.
  8. [quote name='Agnieszka Co.']Przestańcie z tym Bogiem - to zrobił [B]człowiek[/B]!!!, a tu w co drugim poście jest obwinianie Boga.[/QUOTE] Wiesz, człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo boże... To może wzbudzać wątpliwość u wielu osób w istotę wiary. Bezmiar okrucieństwa również, bo podobno to co robi Bóg ma być doskonałe, więc gdzie w okrucieństwie jest miejsce na doskonałość? I można tak długo wyliczać powody obwiniania Boga i zwątpienia w Boga. Nie możesz być tu przewrażliwiona na tym punkcie, bo tu każdy pisze to co myśli, nie wolno tylko obrażać personalnie. O uczuciach religijnych nigdzie chyba nie jest powiedziane. Wprawdzie staram się szanować czyjeś przekonania, ale mam prawo do wyrażenia wątpliwości natury etycznej i religijnej.
  9. [quote name='Nutusia']Ale tylko na razie, bo już niebawem zobaczy - oby mogła zobaczyć swój własny DOMEK![/QUOTE] Szczęście, o to tez Cie prosimy!!!
  10. [quote name='Czorcik']moim zdaniem tak , jest bardzo obrazowy i... hmm wstrząsający. Mną tąpnęło jak przeczytałam[/QUOTE] ok. pomyślę co mogla Pesteczka czuć później. Musze przeczytać jeszcze raz początek tego wątku. Porównajcie moje wpisy u Vita, Maciejki, Maleńczuka i Guinnessa [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudowny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL][/B] zaczynając właśnie od niego.
  11. [quote name='Nutusia']Oboje oczu niech zatrzyma - ja jeszcze okulary dorzucę! :)[/QUOTE] Tak! Tak! Masz rację. Nalezy jej się dobre i jeszcze lepsze życie. Szczęście, prosimy Cie o łaskawe zawieszenie obu oczu na Duni, która widzieć nie może
  12. [quote name='Isadora7']Pisz a moze akurat będzie super :)[/QUOTE] czy taki tekst sie w ogóle przyda?
  13. [quote name='Jasza']Wiecie co...teraz tak patrzę na Nią biedną umęczoną...nawet żebra jej widać...taka chudzinka... I te stare blizny o których pisała Biafra... Życie Pesteczki nie oszczędzało... To co się stało dwa dni temu - to "tylko" podsumowanie wszystkich jej smutnych cięzkich dni... Ile musi być teraz tych jasnych i dobrych, najlepszych - żeby o tamtych zapomniała?[/QUOTE] Właśnie dlatego tak napisałam o Niej i dla Niej. Mogę jeszcze coś dopisać, ale nie wiem czy nie będzie przedobrzeniem.
  14. [quote name='kaja555']nie, ale jest to mocne co napisałaś...[/QUOTE] Takie miało być. Oddaje do użycia dla dobra naszej Suni. Wiecie, ja mam takie uczucie, że w temacie powinno znaleźć się Jej imię. Dla Jej godności. Nie może być bezimienna. Klaudia, dopisz plizzzz.
  15. [quote name='Pies Wolny']Trumny się nie boję, zresztą wygodnie się śpi :evil_lol: w niej. Znaczy wiesz kto ma bliżej ? ....ejże ! Tekst mi się po prostu spodobał .... Bobasie :lol:[/QUOTE] aaaa... teraz załapałam. Nie ja ten tekst wymyśliłam, ale tez mi podoba się. Jest bardzo obrazowy
  16. [quote name='Jasza']Ingo... :-([/QUOTE] Słucham? Mam wyciąć?
  17. Czyżby jakieś szczęście zatrzymało oko na Duni?
  18. [quote name='MaDi']Widzę niecny plan;)[/QUOTE] Ja i niecne plany???? Ależ skąd! Ja tylko uczyłam sie od najlepszych jak wykorzystywać pieniądze biegające luzem (najlepsi byli w synagodze)
  19. [quote name='Pies Wolny']Inga.mm - między pięćdziesiątką, a trumną ? :cool1: ....hm, hm ...... mój Ty Bobasie :lol:[/QUOTE] czyżbyś był zaawansowany wiekiem czyli wskaźnik bliżej trumny?
  20. Proszę pomóżcie mi! Jestem małą suczką, która w swoim niezbyt długim życiu nie zaznała niczego dobrego. Niedożywiona, poniewierana, któregoś dnia dostałam się w ręce OPRAWCÓW. Związali mnie drutem, żebym nie broniła się. Próbowałam zębami ich odstraszyć, więc zmiażdżyli mi buzię, urwali ucho. Rzucali mną, bili. Ból straszliwy!!! Wydawało się, że gorzej nie może być. Jakże myliłam się. Oblali mnie benzyną i podpalili. Nie wytrzymałam tego i straciłam przytomność. Ostatkiem świadomości poczułam jak rzucają mną o ziemię i odpłynęłam w błogi niebyt. Tam już mnie nie bolało. [quote name='Biafra'] [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka5.jpg[/IMG][/QUOTE]
  21. [quote name='Kinia1984']Inga.mm dzięki ale przyzwyczailam się że to takie polskie nic nie wiedziec na temat czlowieka a przypisywac mu najgorsze rzeczy... Ja zrobilam tyle ile moglam sama zrobic...i uwierzcie kosztuje mnie to mase nerwow...Ale za kazdego mojego psa dalabym sie pokroic...czasu nie cofne...umiejetnosci jasnowidzenia tez nie mam...i za to przepraszam... Brzozka juz wolne miejsce w skrzynce...[/QUOTE] Kinia, NIE PRZEPRASZAJ!!!! Nie masz za co. Krzykaczy nie mało na forum, ale może energię spożytkowaliby jeżdżąc na pa lub kontrole lub szukając funduszy albo miejsc w dt itd? Ja jestem w wieku między pięćdziesiątką a trumną i tez zdarza się, że nie przewidzę złego. A doświadczenia życiowego mam taką kupę, że mogłabym obdzielić jeszcze przynajmniej jedną-dwie osoby.
  22. [quote name='wellington']Co to znaczy pani wet ??? Wet ma wystawic fakture za wykonana eutanazje ilus tam szczeniakow, czy to nazywasz zamieszaniem ? Wystawienie faktury za usluge jest wymogiem ustawowym. I te fakture chcialabym zobaczyc tutaj na watku. To ze rozmawialas z nia przez telefon i wierzysz "na gebe" , tak jak oszustce Fierze, tylko mnie jeszcze bardziej przekonuje o tym ze tutaj cos jest bardzo niejasne :angryy:[/QUOTE] Nie atakuj Kinii, bo ona i tak ma dość problemów. Wszystko po kolei zostanie załatwione. Pani wet "zamieszana" - pojecie jest związane z przykra sytuacja (nie chcę uzywać słowa "afera"). Kinia wszystko po kolei załatwi, więc prosze nie denerwować jej napastliwymi wpisami. Prosze tez o więcej kreatywności w znalezieniu rozwiązania. SBD napisała cos o dt. Skupmy sie na tym.
  23. tak rzuciłam, bo tam nieciekawie sie dzieje
×
×
  • Create New...