Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='ania-tygrysiczka']co myślicie o wyznaczeniu nagrody za znalezienie sprawcy? Ktoś może rozpozna w niej sunię sąsiada...[/quote] dokładam sie do nagrody
  2. Duniu, całuski od cioć leca do Ciebie. Nesca - do Ciebie też
  3. [quote name='mala_czarna']Wątki hoteli zostały skasowane.[/QUOTE] [quote name='ludwa']Inga.mm. Były wątki hotelikowe ale zostały pokasowane przez modów, ponieważ były z komercyjne. Nie sądzę aby dało się to na nowo założyć. My niestety dysponujemy tylko kojcowym hotelikiem w Wawie ale to w obecnej sytuacji nie wchodzi w grę niestety[/QUOTE] No tak, to jasno mi tłumaczy, dlaczego nie trafiłam na nie. To może coś takiego jak Mapa dogo? Czyli sucha informacja: kto.... gdzie.... warunki.... ile miejsc..... cena pobytu..... karma własna w cenie/ dodatkowo płatna/ dostarczanie przez dogo wet odległość od weta..... koszty weta: w cenie/ dodatkowo coś w tym stylu. Może mody zgodzą się
  4. Czy ten dom nie zaopiekowałby sie Niewidoma Malinka pilnie szuka nowego tymczasu... tam się zrobiła grubsza afera
  5. [quote name='Kofeina']Pytalam mojego TZ mowil ze taki preparat by nie zaszkodzil ale musialby by byc ziolowy i rozcienczony z woda i w malej dawce tutaj problemem moga byc nereczki plus to serduszko..[/QUOTE] ups, faktycznie, może zaszkodzić na inne chore organy
  6. Wiecie, tak chodzi mi po głowie wymóg, jaki powinie spełniać dt i hotel: [B]musi mieć swój wątek!!! obowiązkowo!!! [/B]na tym wątku obowiazkowo wklejałoby sie relacje zarówno przez prowadzącego, jak i osoby korzystające z usług takiego hotelu. Wydaje mi się, że można byłoby przeglądając taki watek zorientowac się w opiniach o usłudze. Czy cos na ten temat ktos wie? Może ten pomysł to nie nowość, tylko nie trafiłam na niego?
  7. [quote name='lika1771']Cioteczki a moze cos na poprawe apetytu np.małe dzieci dostaja syrop moze mozna Duszkowi podac........[/QUOTE] to jest dobry pomysł. A może zapytać Teresę Borcz?
  8. Teresa pisała u Dropsa i Gucia. Chłopcy szaleją. Teresa urobiona, ale chyba szczęśliwa. Łakniemy niusów o Perełce
  9. [quote name='Pies Wolny']w miejscu gdzie powinnaś mieć dwie pomarszczone półkule bawią się wypławki białe.[/QUOTE] co to sa "wypławki białe"?
  10. [quote name='inga.mm']podeślę 20 zetów[/QUOTE] przed chwilą wysłałam obiecane 20 zł. Na ten moment nie mam więcej
  11. Rudy, Ty szczęściarzu. Podrzucę jakiś grosz po 15-tym
  12. Wprawdzie nie jestem autorką wątku, ale chyba Lilek i Rewelacja powinny swoje nieporozumienia wyjaśnić poza tym tematem. Co do Aldonka22. To jest nowe dt. niesprawdzone. Oczywiście, nie oznacza to, że złe, ale uważam, że ceny jak na nowe dt sa kosmiczne. Wg mnie nowe dt powinno jednak przez kilka miesięcy - 3-4 byc bezpłatne (poza karmą i wetem) i bardzo nadzorowane. Jeśli opinie będą dobre, wtedy można ustalać ceny.
  13. Rany, żeby z siusiów się cieszyć? Mały, rewolucjonizujesz pojęcie radości
  14. [quote name='Paulina78']Po co nam pisać spokojnie? Baba i tak się wymixowała z dgm... a psy zostały :(![/QUOTE] nie sądzę, żeby tak się stało. Niestety psi problem jest ogromny, bo było u niej chyba 5-6 psów. Cholerka, sama ją polecałam na jakimś wątku i nie pamiętam na jakim za niedopilnowanie nikt nie wiesza, bo to się może zdarzyć. Za ukrywanie - sama bym powiesiła
  15. [quote name='ludwa']Dawno nikt mnie tak nie wkurzył. Nawet bestialstwo obecnie wzbudza we mnie mniejsze emocje, bo już sporo widziałam/czytałam. Ale to, co zaprezentowałaś pobiło wszystko z czym miałam do czynienia na przestrzeni bardzo długiego czasu. Przepraszam wszystkich za język ale dawno nikt mi nie podniósł tak ciśnienia!!![/QUOTE] Znam ludwę jako spokojną i opanowaną kobietę. Chyba rzeczywiście ciśnienie jej skoczyło, jak zresztą wielu innym osobom. Fiera, jak można wykazać się taką nieodpowiedzialnością? Nie mówie tu o dopuszczeniu do zapłodnienia, ale trudno nie poznać suni szczennej. Zapłodnienie - zdarza się niedopilnowanie, to można wybaczyć i tu nawet broniłbym Cię przed nagonką, ale można było poinformować, że taka sytuacja zdarzyła się i podać leki rozpędzające ciążę czyli sztucznie poronne lub od razu nastawić się na usunięcie. Ukrywanie ciąży jest absolutnie naganne i chociaż piszę w miarę spokojnie, to jednak gul mi skacze.
  16. [quote name='martka1982']Dropsiu pisana Ci jest psia arystokracja;)[/QUOTE] Sam Kraków za siebie mówi, tam arystokracji w bród, ale Dropsio i tak wszystkich zakasuje
  17. Tereniu, jak zawsze cuda w Twoim domu dzieją się
  18. [quote name='Lida']No to podeślij mi tę instrukcję, ale problem w tym, ze nie mam za bardzo czasu. Łatwiej mi załatwiać fanty, zarabiać (m. in na psy) pieniądze zawodowo, niż angażować się w bazarki i inną działalność, dlatego zawsze szukam ludzi do współpracy. Każdy ma różne talenty czy możliwości I chodzi o to, żeby tak się podobierać, żeby współpraca była owocna :-)[/QUOTE] Problem w tym, że ja teraz zasuwam po 7dni/7 i po 10-14h/24. Tu jest problem. Unia mnie przywaliła
  19. [quote name='Lida']Inga, witaj u Azy i Sary. Tak się cieszę, że tu zajrzałaś :-) Moja oferta książek jest wciąż aktualna :-)[/QUOTE] świetnie, bo pewnie Azuni przyda się pieniądz. A może sama zrobisz bazarek? Mam instrukcję do rozsyłania
  20. [quote name='andegawenka']Tak im powiedxzieli że trzeba jakieś bada na tarczyce porobic, które właśnie tyle kosztują....Powiedziałam że to jakiś absurd....ale oni chca juz natychmiast diagnozę więc są gotowi na wyłozenie tej kwoty i wyjazd do Warszawy...[/QUOTE] To trzeba znaleźć taniej, a różnicę niech dadzą na Szarika
  21. no to proponuję, żeby w moim nowym bazarku w miejsce zamordowanego Kubusia, którego spłaci do końca ona03, weszła Inusia.
  22. [quote name='Fiera']Jesteście okropne i tyle, nie mam siły się tłumaczyć - tak sobie po mnie pojechałyście, że wypisuje się z Dogo i będę dalej pomagać zwierzakom bez ryzyka narażania się na takie nagonki. A tak na marginesie,to niektóre komentarze są na tyle obraźliwe, że karalne. W związku z powyższym proszę o niezwłoczne odebranie psa ode mnie... Kontakt tylko tel. :( :( :( :([/QUOTE] Ile psów z dogo jest u Ciebie? Chciałabym wiedzieć, bo niektórym polecałam Twój dom, a tu taka niespodzianka
  23. Z Leosia przytuptałam
  24. [quote name='Cassi_']jakbym dorwała tego s........a to nie ręczę za siebie....:angryy:[/QUOTE] razem dorwijmy. Mnie już takie coś roznosi, że chyba powinnam w psychiatryku leczyc się, bo skłonności mam mordercze studenci też dzis kaskę dorzucili, więc jak troszke pozbieram, to wyślę
×
×
  • Create New...