Watsonek dalej trzyma sie z bliniaczym kolega ,ciezko rozroznic ktory jest ktory;)
wyglada na bardzo zadowolonego ,nie dziwie sie piekna pogoda,spacery,koledzy,pelna micha..,cuz wiecej do szczescia psu trzeba,swojego pana jedynie
a wogole to jest gdzies oglaszany?