-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
[quote name='Bogusik']Tak,właśnie Odi potrzebuję teraz pieniążków bo jak widać,wydatków jest co niemiara!Ja przekażę Odiemu 50zł ze "sklepikowej skarbonki"Mam nadzieję,że inne cioteczki też coś dorzucą i wspólnie uzbieramy trochę grosza!Kto jest skarbnikiem?[/QUOTE] Bogusik bardzo,bardzo dziękujemy.A co to za "sklepikowa skarbonka"
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ja już wykupiłam ogłoszenia.Nic straconego gdyby przypadkiem okazał się domek tym prawdziwym domkiem to skorzysta jakaś bidulka następna z Wałbrzycha.Bazarek trwa do 25.01. -
To tak: są takie kudłacze małe: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220026-Malutka-kud%C5%82atka-TOSIA-czeka-...-sama-nie-wiem-na-co"]http://www.dogomania.pl/threads/220026-Malutka-kud%C5%82atka-TOSIA-czeka-...-sama-nie-wiem-na-co[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219872-Odi-5-kg-mix-york-pudel-PILNE-DT-przebywa-w-bardzo-trudnych-warunkach[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-wyrzucony-na-stacji-paliw-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219547-Daisy-%C5%9Bliczna-kud%C5%82ata-sunia-szuka-pilnie-domu.W-schronisku-nie-daje-rady-ok.olsztyna[/URL]
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Wykupiłam ogłoszenia dla Majeczki za 10zł 60szt. tylko bardzo proszę kto żyw niech poda tekst i fotki i wyśle na maila z zaznaczeniem,że ja zamawiałam.Bardzo proszę.I dobrze by było aby zaznaczyć woj.dolnośląskie i może ościenne. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-%2830-za-6-z%C5%82-40-za-7z%C5%82-60-za-10-z%C5%82%29-na-tymczasy-do-25.01.2012"]http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-%2830-za-6-z%C5%82-40-za-7z%C5%82-60-za-10-z%C5%82%29-na-tymczasy-do-25.01.2012[/URL] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']ona ma ogonek jak świnka Pigi ;) widać, że wszystkiego jest ciekawa, zdjęcie na trawce jest dobre.[/QUOTE] Docha wejdź na pierwszą stronę i zobacz Majeczki ogonek w schronie.Ona ma długi włos na ogonie tylko,że został obcięty cały tył wraz z ogonkiem.Ale już pomału sierść odrasta,zaczernia się tylko kwestia czasu.No cóż teraz wygląda jak wygląda ale ja Majeczkę kocham taką jaka jest,praktycznie nie liczy się wygląd dla mnie tylko charakter a charakter ma boski. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46260140_img_0088.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46260172_img_0089.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46260405_img_0099.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259946_img_0076.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46260084_img_0086.jpg[/IMG] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259888_img_0048.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259889_img_0051.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259933_img_0053.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259942_img_0067.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259947_img_0083.jpg[/IMG] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Trochę fotek Majeczki ledwo wgranych,może przydadzą się do ogłoszeń.Maję trudno uchwycić,ponieważ wciąż jest przy mnie a na spacerze nie ma mowy z dwoma psami. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259887_img_0039.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259941_img_0059.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46259945_img_0071.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46260023_img_0085.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46260359_img_0093.jpg[/IMG] -
GAPA - młoda WYCHUDZONA BERNARDYNKA - ma super dom !
Anula replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ja mam jeszcze wynalazłam takiego przepięknego psa w typie Benka może dla niego by się znalazł jakś domek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219591-BERTI_-benio-poraniony-zachudzony-lecz-nadal-otwarty-na-ludzi-i-rado%C5%9B%C4%87-%C5%BCycia!-DS_dt[/url] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/580/1010087f.jpg/[/IMG][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/542/1010087f.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/580/1010087f.jpg/[/IMG] -
[quote name='Sara2011']Jeśli Pati mogłaby dowieźć pieska do pierwszej miejscowości za Poznań, to ja wyjadę po Odiego. Ja wolałabym się do Poznania nie pchać, bo nie znam miasta, a to duże miasto i mogłabym spowodować jeszcze jakiś karambol drogowy:-).[/QUOTE] Sądzę,że z Pati da się załatwić objazd Poznania.Poznań ma obwodnicę tylko nie wiem jak z bramkami bo są płatne.Pati jest doświadczonym kierowcą a więc chyba nie będzie problemu.To i tak super,że Sara chcesz wyjechać po malucha.Trzymam mocno kciuki i bardzo dziękuję za danie mu BDT.
-
Ja też Majeczce życzę wiele miłości i wspaniałej opieki w nowym domku.Nowy Rok 2012 to dla Majeczki nowe życie i mam nadzieję,że już nigdy nikt jej nie porzuci i Majeczka do końca swoich dni będzie szczęśliwa i bardzo kochana.
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
To życzę szczęścia naszej Majeczce w nowym domku! Super! Ja nie umiem pisać tekstów ale poproszę Cioteczkę o allegro dla Majci i ona może napisze tekst.A może ktoś z wątku ma wenę to by było super i zaraz by się wstawiło w pierwszy post tekst do ogłoszeń i kontakt.Kora kontakt może być na Ciebie tak? Majka nie jest sprawdzona na kotki,ponieważ w domu od roku nie mam kici.Praktycznie nie mam jak sprawdzić.Ale wydaje mi się,że ona jest tak delikatna w stosunku do zwierząt,że nie powinna zrobić krzywdy chociaż głowy nie mogę dać.Maja pięknie porasta sierścią,uszko jedno super,drugie jeszcze minimalnie brudne ale za kilka dni będzie dobrze,jednak dalej stosuję krople aby to cholerstwo całkowicie wytępić - nie popuszczę. Tabletki kupiłam dla dwóch piesiów a więc wypada 4,50 ale nie będę umieszczać w wydatkach to taka mikra suma,że nie ma o czym mówić.Jest w końcu w BDT.Po podaniu tabletek praktycznie spały tylko podnosiły głowy jak słyszały większy huk i parę razy się zerwały ale nie było chowania w jakieś kąty czy ziajania i biegania po całej chałupie. Jeżeli chodzi o zachowanie Majki to jest idealny pies.I kto zaadoptuje Majkę to będzie szczęściarzem i na bank będzie zadowolony z Majki. Kora Ty robisz ogłoszenia,może coś wymodzisz? -
Kochanym wszystkim Cioteczkom i Kikuni.... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG]
-
Mariamc! DZIĘKUJĘ TO ZA MAŁO!
-
Wszystkim Kochanym Cioteczkom,nowemu Państwu Majki i Majeczce..... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG]
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja też przyłączam się do życzeń.... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG] -
Wszystkim Kochanym Cioteczkom i ich podopiecznym.... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG]
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Anula replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Wszystkim Kochanym Cioteczkom i ich podopiecznym... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG] -
Wszystkim Kochanym Cioteczkom i ich podopiecznym.... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG]
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Anula replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ODA - no nie - tak nie miało być! ŻEGNAJ PSI ANIELE! -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Wszystkim Cioteczkom kibicującym Majeczce.... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG] -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Wszystkim Kochanym Cioteczkom i Kolinkowi.... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG] -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Wszystkim Cioteczkom i Deniskowi.... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG] -
Wszystkim Cioteczkom i Braszce...... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG]