-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Dziękuję Kochani za przybycie na wątek i pomoc Pani Agnieszce. Jestem przekonana,że Pani Agnieszka chciała Filipkowi uchylić nieba,ponieważ jego wcześniejsze losy znała, wiedziała jaki on był skrzywdzony przez człowieka i myślę,że chciała nadrobić mu wyrządzone krzywdy.Poznałam całą rodzinę Państwa i Pani Agnieszka jest szalenie delikatną, bardzo ciepłą osobą i sądzę,że nie zdawała sobie sprawy z tego,że Filipek wykorzysta jej uczuciowość i postawi się innym domownikom.Patrząc ze strony Filipka to uważa,że Pani Agnieszka kocha go ponad wszystko i tym samym odwdzięcza się jej i broni ponad wszystko.Na to wygląda,że reszta rodziny nie liczy się. Ja niestety nigdy nie miałam przypadku w moim domu zaborczości psa i nie umiem nic doradzić dlatego prosiłam Was Kochani o pomoc. No jedynie może były przypadki szczekania na inne psy ale wtedy reaguję ostro komendą siad,spokój i to w różnym stopniu skutkuje,że praktycznie też nie mam na to lekarstwa.
-
Poruszy serce? Miała być yorkiem - nie jest.Wróciła do swojego domu.
Anula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To chyba dobre wieści.Ktoś musi ludzi uczulić na obróżkę i adresówkę.Gdyby była adresówka pies by nie przechodził takiego stresu jaki przeszedł. Nie rozumiem ludzi szkoda wydać im 0,50gr na taką zwykłą od kluczy. -
A jakie wiadomości od weta? No i jak dalej przebiegnie sprawa adopcji,czy ta adopcja jest realna? Jeżeli sunia pójdzie do domku to nie ma sensu jej robić ogłoszeń(te co proponowałam wyżej) no chyba,że już są zgłoszone i będą realizowane.
-
Cioteczki przybywajcie z radami na pomoc Pani Agnieszce.Każda rada będzie cenna.
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tosieńka ma opiekę super.Dobrze,że już po zabiegu.Ufff.... -
[quote name='kora78']wydaja wiec bezprawnie? czy maja jakis czas, by te sterylki pouzupelniac?[/QUOTE] O ile wiem każdy UM musi opracować budżet na 2012r.Musi zebrać się posiedzenie Rady UM aby go uchwalić a więc nie wiem jak to wygląda w poszczególnych Urzędach,jednak sądze,że Schronisko już chyba ma jakieś informacje,wytyczne w sprawie tego tematu. Wg.ustawy obowiązującej od 01.01 nie powinni wydawać psów nie poddanych zabiegowi ale jak to jest w praktyce trudno powiedzieć.
-
biala kudlaczka wydana do ds ze schronu. jade tam jutro lub pojutrze to sprawdze. a dt juz miala :( To wydają psy bez kastracji i sterylizacji? Ustawa ich nie obowiązuje? Szkoda,że nie wiemy gdzie sunia trafiła bo jest śliczna i może rodzić i rodzić. W sobotę na naszej giełdzie w Lubinie Straż Miejska wraz z Policją upominała handlarzy zwierzętami i informowała o zakazie sprzedawania zwierząt na giełdach,targach,od następnej soboty ma wisieć przed bramą tablica zakazująca handlowania zwierzętami i mają już być nakładane mandaty na pseuduhów.
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem bardzo szczęśliwa,że dwie bidulki mają swoje wspaniałe domki.Dziękuję wszystkim,którym los tych umęczonych piesiów nie pozostał obojętny. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/971.gif[/IMG] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Tez jestem za , sa inne pudelki co potzrebuja natychmiastowej pomocy!!!![/QUOTE] Coronaaj,Energy to rozumiem,że mam wpłacić na konto pudelkowej skarbonki całościową kwotę tj.140zł tak? Cioteczki nie odwróciłyście się plecami na naszą prośbę a więc z wielką wdzięcznością zrobię zwrot aby następne pudliszonki mogły skorzystać z pomocy. Bardzo dziękuję Wam! -
Major wyleczony z parwowirozy:) Bardzo wszystkim dziekujemy :)
Anula replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
Proszę na pw o nr.konta trochę pomogę maluszkowi,pomimo moich deklaracji.Tyle tych bidulek,że serce się kraje.A maluszek przepiękny oby powrócił do zdrowia. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']ja mysle zeby przekazac na sterylke innego psa. Macie jakis watek na oku co zbieraja na sterylke/kastracje?[/QUOTE] Poczekajmy na Energy i coronaaj,ponieważ one złożyły deklarację pomocy Majce.Jak wiem to pudelkowa skarbonka świeci pustkami,że najchętniej bym zrobiła zwrot do niej ale poczekajmy na Cioteczki aż wypowiedzą się w tym temacie. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Anula replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Cioteczki może się sprężymy na cito załóżmy mu wątek i szukajmy BDT.Na weta i karmę uzbieramy,ja też pomogę.Jak już ma umrzeć to nie w kojcu ale na rękach człowieka.Bardzo proszę! -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kochani! Na moim koncie pozostaje kwota [B]140zł[/B]. Energy - 100zł - pudelkowa skarbonka Coronaaj - 40zł Te pieniążki miały być przeznaczone na sterylizację suni,ponieważ Majeczka znalazła domek a Państwo zobowiązali się wysterylizować Majkę a więc pieniążki są do zwrotu.Na bank przydadzą się innym bidulkom.Bardzo proszę o decyzję w tym temacie,gdzie mają trafić. -
Poruszy serce? Miała być yorkiem - nie jest.Wróciła do swojego domu.
Anula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Sunia musi być w panicznym strachu,przechodzi traumę psychiczną, przydało by się jej dać trochę czasu no ale musiała by przebywać w biurze a to raczej jest nie możliwe. -
Poruszy serce? Miała być yorkiem - nie jest.Wróciła do swojego domu.
Anula replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To fajnie,że wyciągnęłaś sunie z budy,musi być nieziemsko wystraszona.Ale jedyny chyba dla niej był ratunek aby ją wytrząsnąć z budy.Ile te bidule przechodzą strachu to szkoda gadać. -
Miks pudla oddany w Wigilię do schroniska MA JUŻ DOM!!!
Anula replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Misiowi już minęła chyba kwarantanna? Cioteczki jakoś trzeba się sprężyć i mu pomóc,nie wiem może DT szukać. -
Ostatnie fotki śliczne tj.Gaja jest śliczna co robią dobre warunki aż miło popatrzeć jak Gajeczka przechodzi metamorfozę.Nie mogę napatrzeć się jest cudowna kruszynka.
-
[quote name='KOSKA']dzisiaj z Łuseczką jadę do weta na badania krwi i nie mogę uwierzyć w to, co PANI napisała ???!!! Czyżby był chętny na adopcję suni??? :)[/QUOTE] Koska jak będziesz po wizycie,bardzo proszę napisz jak ocenił malutką wet i jakie ma wyniki. Ktoś kontaktował się telefonicznie w sprawie adopcji Łuseczki? Cioteczki piszcie,wszyscy,którzy kibicują Łuseczce czekają na jakieś wieści.Jeżeli sunia jest umieszczona na FB i są tam zamieszczone jakieś informacje to nie oznacza wcale,że wszyscy wchodzą na FB i odczytują te informacje.Chociaż z wątku wynika,że chyba nie jest na FB.
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='roszponka']weszłam na stronkę allegro.. no kurcze, co z tego, że mocna linka, jak karabińczyk do bani :/ tak sobie myślę, że może poszukać porządnego karabińczyka, a do niego dokupię różnej długości linki ze sklepu dla " wodniaków" .. chyba bedzie najtaniej i bezpiecznie..[/QUOTE] A może ktoś ma sam karabińczyk od torby podróżnej bo tam przeważnie takie są. -
[quote name='lika1771']Jestem w tym miesiacu splukana,ale mam ksiazke moze ktos lubi prawdziwe historie? Chcem przekazac ksiazke dla psinki "Jak ona mogla" „Jak ona mogła?” – pytanie to jest tytułem prawdziwej historii spisanej przez Danę Fowley, kobietę pochodzącą z przeciętnej edynburskiej rodziny. Widząc smutne oczy dziewczynki na okładce i wiedząc, że jest to książka z serii „Pisane przez życie”, byłam bardzo ciekawa, komu zostanie zadane to pytanie. Nie zgadłam. Nie zgadłabym − choćbym nie wiem jak się starała, nie wymyśliłabym czegoś takiego. Historia jest tak bolesna, że wolałabym móc zapewnić wszystkich, że to jednak jest fikcja literacka, a nie prawdziwa historia.[/QUOTE] Lika a może zaproponuję licytację tu na wątku: Ja licytuję za 20zł - kto da więcej!
-
[quote name='PANI']wzruszyła mnie ta psinka i czekam właśnie żeby ją zabrać, pozdrawiam serdecznie osoby, które ją ratowały i pomogły znależć się tutaj[/QUOTE] Witamy serdecznie!Łuseczka potrzebuje na cito dobrego spokojnego domku.Cieszę się,że zapaliło się dla suni zielone światełko. Kiedy Ciocie przewidujecie wizytę?
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Pedigree na ząbki Majka nie ruszyła.Jeszcze przypomniało mi się,że smakowała jej świeża bułeczka z masłem albo z pasztetową co potrafiła z ręki zjeść łamane dwie sztuki na raz.Natomiast sucha be.... Mój rezydent do tej pory też nic nie tknął. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Ale przepiękna parka.Jak ja kocham oglądać takie fotki.Docha dziękuję to taka przyjemność oglądać Orlena pod cudowną opieką,odrzucając jego przeszłość na bok.Przepiękny jest nie ujmując nic Dosieńce.