Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='anetek100'][B][COLOR=purple]Kochani szukamy kogoś do sprawdzenia domku w LUBAWIE znacie może?? Rosa ma szanse na dom[/COLOR][/B][/QUOTE] Może napisz na wątku z Brodnicy.Z Brodnicy do Lubawy jest 43km.Z Iławy jest 15km a z Ostródy 29km. Z Brodnicy jest kilka osób.
  2. Dziękuję Kochani za przybycie na wątek i pomoc Pani Agnieszce. Jestem przekonana,że Pani Agnieszka chciała Filipkowi uchylić nieba,ponieważ jego wcześniejsze losy znała, wiedziała jaki on był skrzywdzony przez człowieka i myślę,że chciała nadrobić mu wyrządzone krzywdy.Poznałam całą rodzinę Państwa i Pani Agnieszka jest szalenie delikatną, bardzo ciepłą osobą i sądzę,że nie zdawała sobie sprawy z tego,że Filipek wykorzysta jej uczuciowość i postawi się innym domownikom.Patrząc ze strony Filipka to uważa,że Pani Agnieszka kocha go ponad wszystko i tym samym odwdzięcza się jej i broni ponad wszystko.Na to wygląda,że reszta rodziny nie liczy się. Ja niestety nigdy nie miałam przypadku w moim domu zaborczości psa i nie umiem nic doradzić dlatego prosiłam Was Kochani o pomoc. No jedynie może były przypadki szczekania na inne psy ale wtedy reaguję ostro komendą siad,spokój i to w różnym stopniu skutkuje,że praktycznie też nie mam na to lekarstwa.
  3. To chyba dobre wieści.Ktoś musi ludzi uczulić na obróżkę i adresówkę.Gdyby była adresówka pies by nie przechodził takiego stresu jaki przeszedł. Nie rozumiem ludzi szkoda wydać im 0,50gr na taką zwykłą od kluczy.
  4. A jakie wiadomości od weta? No i jak dalej przebiegnie sprawa adopcji,czy ta adopcja jest realna? Jeżeli sunia pójdzie do domku to nie ma sensu jej robić ogłoszeń(te co proponowałam wyżej) no chyba,że już są zgłoszone i będą realizowane.
  5. Cioteczki przybywajcie z radami na pomoc Pani Agnieszce.Każda rada będzie cenna.
  6. Tosieńka ma opiekę super.Dobrze,że już po zabiegu.Ufff....
  7. [quote name='kora78']wydaja wiec bezprawnie? czy maja jakis czas, by te sterylki pouzupelniac?[/QUOTE] O ile wiem każdy UM musi opracować budżet na 2012r.Musi zebrać się posiedzenie Rady UM aby go uchwalić a więc nie wiem jak to wygląda w poszczególnych Urzędach,jednak sądze,że Schronisko już chyba ma jakieś informacje,wytyczne w sprawie tego tematu. Wg.ustawy obowiązującej od 01.01 nie powinni wydawać psów nie poddanych zabiegowi ale jak to jest w praktyce trudno powiedzieć.
  8. UM nie ma wyjścia musi wyskrobać pieniądze na sterylki wg.nowej ustawy,która obowiązuje od 1.01.2011r. Tylko ustawa obejmuje dorosłe psy a oczywiście nic nie mówi o szczeniakach ale chyba jeszcze będzie nowelizowana bo coś się rusza w tym temacie.
  9. biala kudlaczka wydana do ds ze schronu. jade tam jutro lub pojutrze to sprawdze. a dt juz miala :( To wydają psy bez kastracji i sterylizacji? Ustawa ich nie obowiązuje? Szkoda,że nie wiemy gdzie sunia trafiła bo jest śliczna i może rodzić i rodzić. W sobotę na naszej giełdzie w Lubinie Straż Miejska wraz z Policją upominała handlarzy zwierzętami i informowała o zakazie sprzedawania zwierząt na giełdach,targach,od następnej soboty ma wisieć przed bramą tablica zakazująca handlowania zwierzętami i mają już być nakładane mandaty na pseuduhów.
  10. Ja też jestem bardzo szczęśliwa,że dwie bidulki mają swoje wspaniałe domki.Dziękuję wszystkim,którym los tych umęczonych piesiów nie pozostał obojętny. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/971.gif[/IMG]
  11. [quote name='coronaaj']Tez jestem za , sa inne pudelki co potzrebuja natychmiastowej pomocy!!!![/QUOTE] Coronaaj,Energy to rozumiem,że mam wpłacić na konto pudelkowej skarbonki całościową kwotę tj.140zł tak? Cioteczki nie odwróciłyście się plecami na naszą prośbę a więc z wielką wdzięcznością zrobię zwrot aby następne pudliszonki mogły skorzystać z pomocy. Bardzo dziękuję Wam!
  12. Proszę na pw o nr.konta trochę pomogę maluszkowi,pomimo moich deklaracji.Tyle tych bidulek,że serce się kraje.A maluszek przepiękny oby powrócił do zdrowia.
  13. [quote name='kizimizi']ja mysle zeby przekazac na sterylke innego psa. Macie jakis watek na oku co zbieraja na sterylke/kastracje?[/QUOTE] Poczekajmy na Energy i coronaaj,ponieważ one złożyły deklarację pomocy Majce.Jak wiem to pudelkowa skarbonka świeci pustkami,że najchętniej bym zrobiła zwrot do niej ale poczekajmy na Cioteczki aż wypowiedzą się w tym temacie.
  14. Cioteczki może się sprężymy na cito załóżmy mu wątek i szukajmy BDT.Na weta i karmę uzbieramy,ja też pomogę.Jak już ma umrzeć to nie w kojcu ale na rękach człowieka.Bardzo proszę!
  15. Kochani! Na moim koncie pozostaje kwota [B]140zł[/B]. Energy - 100zł - pudelkowa skarbonka Coronaaj - 40zł Te pieniążki miały być przeznaczone na sterylizację suni,ponieważ Majeczka znalazła domek a Państwo zobowiązali się wysterylizować Majkę a więc pieniążki są do zwrotu.Na bank przydadzą się innym bidulkom.Bardzo proszę o decyzję w tym temacie,gdzie mają trafić.
  16. Sunia musi być w panicznym strachu,przechodzi traumę psychiczną, przydało by się jej dać trochę czasu no ale musiała by przebywać w biurze a to raczej jest nie możliwe.
  17. To fajnie,że wyciągnęłaś sunie z budy,musi być nieziemsko wystraszona.Ale jedyny chyba dla niej był ratunek aby ją wytrząsnąć z budy.Ile te bidule przechodzą strachu to szkoda gadać.
  18. Misiowi już minęła chyba kwarantanna? Cioteczki jakoś trzeba się sprężyć i mu pomóc,nie wiem może DT szukać.
  19. Ostatnie fotki śliczne tj.Gaja jest śliczna co robią dobre warunki aż miło popatrzeć jak Gajeczka przechodzi metamorfozę.Nie mogę napatrzeć się jest cudowna kruszynka.
  20. [quote name='KOSKA']dzisiaj z Łuseczką jadę do weta na badania krwi i nie mogę uwierzyć w to, co PANI napisała ???!!! Czyżby był chętny na adopcję suni??? :)[/QUOTE] Koska jak będziesz po wizycie,bardzo proszę napisz jak ocenił malutką wet i jakie ma wyniki. Ktoś kontaktował się telefonicznie w sprawie adopcji Łuseczki? Cioteczki piszcie,wszyscy,którzy kibicują Łuseczce czekają na jakieś wieści.Jeżeli sunia jest umieszczona na FB i są tam zamieszczone jakieś informacje to nie oznacza wcale,że wszyscy wchodzą na FB i odczytują te informacje.Chociaż z wątku wynika,że chyba nie jest na FB.
  21. [quote name='roszponka']weszłam na stronkę allegro.. no kurcze, co z tego, że mocna linka, jak karabińczyk do bani :/ tak sobie myślę, że może poszukać porządnego karabińczyka, a do niego dokupię różnej długości linki ze sklepu dla " wodniaków" .. chyba bedzie najtaniej i bezpiecznie..[/QUOTE] A może ktoś ma sam karabińczyk od torby podróżnej bo tam przeważnie takie są.
  22. [quote name='lika1771']Jestem w tym miesiacu splukana,ale mam ksiazke moze ktos lubi prawdziwe historie? Chcem przekazac ksiazke dla psinki "Jak ona mogla" „Jak ona mogła?” – pytanie to jest tytułem prawdziwej historii spisanej przez Danę Fowley, kobietę pochodzącą z przeciętnej edynburskiej rodziny. Widząc smutne oczy dziewczynki na okładce i wiedząc, że jest to książka z serii „Pisane przez życie”, byłam bardzo ciekawa, komu zostanie zadane to pytanie. Nie zgadłam. Nie zgadłabym − choćbym nie wiem jak się starała, nie wymyśliłabym czegoś takiego. Historia jest tak bolesna, że wolałabym móc zapewnić wszystkich, że to jednak jest fikcja literacka, a nie prawdziwa historia.[/QUOTE] Lika a może zaproponuję licytację tu na wątku: Ja licytuję za 20zł - kto da więcej!
  23. [quote name='PANI']wzruszyła mnie ta psinka i czekam właśnie żeby ją zabrać, pozdrawiam serdecznie osoby, które ją ratowały i pomogły znależć się tutaj[/QUOTE] Witamy serdecznie!Łuseczka potrzebuje na cito dobrego spokojnego domku.Cieszę się,że zapaliło się dla suni zielone światełko. Kiedy Ciocie przewidujecie wizytę?
  24. Pedigree na ząbki Majka nie ruszyła.Jeszcze przypomniało mi się,że smakowała jej świeża bułeczka z masłem albo z pasztetową co potrafiła z ręki zjeść łamane dwie sztuki na raz.Natomiast sucha be.... Mój rezydent do tej pory też nic nie tknął.
  25. Ale przepiękna parka.Jak ja kocham oglądać takie fotki.Docha dziękuję to taka przyjemność oglądać Orlena pod cudowną opieką,odrzucając jego przeszłość na bok.Przepiękny jest nie ujmując nic Dosieńce.
×
×
  • Create New...