Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. To Pani jednak pomimo,że to piesek ma przyjechać po niego osobiście tak?
  2. Mshume są dwa DT oferujące pomoc a więc co? Sprawdzony jest DT w Gorzowie to tylko szukać transportu,następny DT to z Mławy ale chyba nie sprawdzony.Można chyba sprawdzić i się jakoś dogadać.Mława jest chyba bliżej jak Gorzów.Trzeba coś działać w tym kierunku.
  3. [quote name='Bogusik']Tak,to prawda.Denisek okazał się cudownym psiakiem! Nie zapominajmy o tym,że jest niewidomy, więc i tak doskonale sobie radzi w nowych warunkach...![/QUOTE] No i pięć piekielnych lat przesiedział w schronie!
  4. A Majeczka jest nasza wszystkich Cioteczek i wszystkie się o nią martwią.Kora ja zawsze tymczaski mam w szelkach i oddaję do domku w szelkach,ponieważ one są najpewniejsze.Nawet dostaję zwrot pieniążków za szeleczki.W Nowy Rok wszystko się może zdarzyć.Moja Maja jak wystraszyła się huku to zaczęła się kręcić w kółko,chciała się wyrwać i uciec całe szczęście,że miała szelki bo z obróżki na bank by się uwolniła. Ja bym osobiście nie ryzykowała oddania suni przed Nowym Rokiem,zawiozłam bym ją do Rodziców,włos jej z głowy nie spadnie a przynajmniej będzie bezpieczna.Na spokojnie po Nowym Roku jak się wszystko wyciszy z czystym sumieniem bym wydała sunię.
  5. Ja już jestem zapisana tylko czekam na fotki perełki.No teraz sunia odżyje w przecudownym BDT.
  6. Po Nowym Roku wybiorę się do weta i spytam się o wymaz.Jeżeli robi to pójdę z Majką na wymaz i dopytam się odnośnie sterylki.
  7. Kora na dogo się czyta o sedalinie złe opinie.Trochę dziwię się,że Twój wet to zalecił,przecież są inne środki uspokajające absolutnie nie sedalin.Nie chciałam się wypowiadać bo to Ty decydujesz o Majce ale w 100% popieram Rewelację.
  8. Maja do mnie przyjechała 13.12 a dzisiaj jest 29.12.Na następny dzień było już napadanie mojego rezydenta na Majkę.16.12.zauważyłam tą różową rozmazaną plamkę,później na podpasce w majtkach też była krew ale bardzo skąpa,w tej chwili Majka już nie krwawi to albo jest koniec cieczki albo po prostu miała ją skąpą.Tak jak pisałam ja nie znam się na suczkach.Jeżeli Maja ma 2 lata to może dopiero to jej druga cieczka i dlatego taka skąpa.Dzisiaj rezydent się całkowicie uspokoił a więc sądzę,że to chyba już jest koniec cieczki.Też jest możliwe,że Majka mogła przyjechać z początkującą cieczką.
  9. Wstawiłam Odiego na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220037-ma%C5%82ego-kud%C5%82acza-przygarn%C4%99[/url] Z Gorzowa są wolontariuszki Kajusza,Koelka.Można wejść jeszcze na wątki z woj.lubuskiego i tam poszukać jeszcze innych Ciotek.
  10. Cioteczki śmiało można pisać,że jest w typie pudla bo taka jest.Jest na swój sposób bardzo ładna i o wyjątkowym charakterze tj.przemiła,spokojna,ułożona,posłuszna,mądra i kochająca ponad wszystko człowieka.Ja trochę przeszłam tymczasów i każdy miał inny charakterek ale Majkę oceniam na 6. A jeżeli chodzi o weta to ja nie mam do swojego zaufania.Dla mnie to nie jest wet z prawdziwego zdarzenia.Powiedział,że można zrobić zabieg po 2-3 tygodniach albo ja go źle zrozumiałam.Ale to w takim razie już nie jest istotne bo i tak Majka nie może być na to wygląda teraz sterylizowana.Cieczki już raczej nie ma.Wszystko doszło do normy.Rezydent nie napada na Majkę.Majteczki już są zdjęte.Maja przytyła.Tak myślę ją zaszczepić na wirusówki i wtedy przy okazji zważę.Co sądzicie o szczepieniu.I nie wiem,może Majkę zacząć ogłaszać bo bez sensu jest przetrzymywanie u mnie jej 2-3 miesiące i sterylizowanie.Szkoda mi jej,ona już tak się przywiązała do nas. Ona na łapkach ma miękką sierść zbliżoną do piesia takiego z dłuższą sierścią.Najbardziej twardą sierść ma od karku do ogona i ona jest mniej skręcona niż na głowie.
  11. Z Gorzowa Wlkp.jest trochę Cioteczek a więc by mogły szybciutko sprawdzić DT.Jeżeli będą potrzebne to dam namiary.Tylko transport to już nie wiem?
  12. [quote name='docha']dzięki Aniu :loveu: ....a makaron jako psi przysmak to zagotować w ten sposób jak ryż?[/QUOTE] Tak samo tylko krócej,do gotującej wody wsypać i wyłączyć kuchenkę i pod przykryciem 15min i dojdzie.Odcedzić przelać zimną wodą i odsączyć.
  13. To w sumie koszt zabiegu i ząbków 245zł.Cioteczki kto jeszcze pomoże aby odciążyć Barrybede.
  14. Docha wracaj do zdrówka!Wiesz kaszel trochę trwa oby było samopoczucie lepsze to będzie okey.A jeżeli chodzi o wytarzanie się w czymś to normalka dużo psów to praktykuje a szczególnie kudłaczy i uwielbiają to.Moja Majka też dzisiaj próbowała się w czymś wypaplać ale na szczęście była na smyczy i z radochy nici. Cieszę się,że potrawka smakuje,też jest wyśmienita z chrząstek z indyka tylko bez skóry bo śmierdzi.Można dostać to cudo na kilogramy i wygląda jak mięsko gulaszowe.Ja kupuję dwa kilogramy,porcjuję i zamrażam.Te chrząstki zawierają kosteczki ale nie szkodliwe,że śmiało można podawać takie jakie są. Potrawka jest super na przybranie wagi ciała piesia.Można jeszcze dosypać minimalną ilość siemienia.Można też zastąpić ryż makaronem aby nie znudziło się jedzonko.
  15. A tu już po zabawie odpoczywają. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208302_img_0024.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208314_img_0025.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208372_img_0035.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208377_img_0036.jpg[/IMG]
  16. Kora zobacz czy w rozliczeniach jest wszystko w porządku bo ja do tego nie mam głowy. Jeżeli mogę się wciąć to Majka jest jedynie w typie pudla,ma poobcinane dredy na łapkach no więc nie wiem,dla mnie sierść na łapkach odbiega od reszty sierści.Jej sierść nie należy do miękkich,jedynie może puszystych. Trochę fotek Majeczki z moim rezydentem bo przecież nie odstępują siebie ani na krok.Pięknie się bawią i super dogadują.Na spacerkach biegają razem i pilnują się. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208337_img_0030.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208347_img_0031.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208364_img_0033.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208359_img_0032.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46208323_img_0028.jpg[/IMG]
  17. [quote name='magenka1']Anula ja uwielbiam oglądać fotki a szczególnie w nowych domach :) a Florkowi jak futerka zrobiło piękne[/QUOTE] No przecudowny jest,każdą fotkę oglądam w szczegółach. Ja też mam sunię na BDT w typie pudelka ale daleko jej do naszego Florka.
  18. Ja też zaglądam do Olusia.Na wątku Deniska Ciocie już wiedzą o Oleczku - może pomogą i przybędą na wątek. Tak mi się marzy aby Oluś znalazł tak wspaniały domek jak Denis! [url]http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-nasz-kochany-po-wielu-latach-w-schronisku-ma-wspania%C5%82y-DOM!!!?p=18286268#post18286268[/url]
  19. Ja też jestem pod wrażeniem.Ogromnie cieszę się z wiadomości i z fotek,które uwielbiam oglądać.Ech!Nasz kochany Florek jaki ma wspaniały domek tylko pozazdrościć.
  20. Moje deklaracje miesięczne częściowo utrzymywały Deniska w hotelu i też były na leczenie Deniska.Kastracja była w planach.Są na to w części też moje pieniążki a w związku z tym bardzo bym prosiła aby [B]pokryć kastrację[/B] [B]ze skarbonki Deniska[/B] tym bardziej,że pieniążki są na ten cel przeznaczone. Mogło by być tak,że Denisek nadal by był hotelowany i teraz kastracja i tak by musiała być pokryta ze skarpetki Deniska a my wszystkie Cioteczki,które łożyły na Deniska dalej byśmy musiały mu pomagać a tak uwalniając się z deklaracji Deniska możemy pomagać innym bidom.Ja już to zrobiłam pomogłam Kora78 w sterylizacji suni z czego ogromnie się cieszę.
  21. To niesamowite jak ludzie potrafią być bezwzględni bez cienia uczuć i potrafili usiąść do stołu w dobrym nastroju nie myśląc o tym,że Misiu spędza samotnie wigilię opuszczony przez swoich bliskich. Jakie to bardzo jest smutne!
  22. Ciotki napiszcie na transportowym,może ktoś będzie jechał w tym kierunku przed Nowym Rokiem albo po.
  23. Może by się znalazł jakiś DT na już.Takie maskoteczki szybko znajdują domki.A Osa wie o maleństwie?
  24. Gapciu powodzenia w nowym domku!
  25. No ja bym też miała prośbę o fotki Gacusia i jakieś wieści.
×
×
  • Create New...