Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Rzeczywiście Gapci trafił się wspaniały dom.Bardzo się cieszę.Fotki cudne.
  2. [quote name='kora78']nr do pani anety odebral pan :) chyba tz. zaraz mi wysle nr do niej i dzwonie. ale z dogo uciekam. zalatwiam, jakby sie nie dalo szybko tu napisze[/QUOTE] To czekamy z niecierpliwością.Nie wiem czy dojdzie do skutku transport Majki bo to jest bardzo mało czasu na wizytę.Jak nie to trzeba będzie odłożyć wszystko w czasie.Transport jest 6.01 lub 7.01 a więc jutro lub po jutrze.
  3. Jestem też na zaproszenie Akrum.Już nie wiadomo komu pomagać tyle tych bid jest.W ostateczności bo jestem zadeklarowana na maksa i mam na tymczasie sunię w BDT,że mogę jedynie 10zł deklaracja stała na pół roku.Jeżeli taką ofertę przyjmiecie to będzie dobrze,nie dam rady nic więcej.A Dolar przepiękne ma umaszczenie sporo ogłoszeń i mam nadzieję,że szybko znajdzie dom.Przepiękny pies a charakter też naprawi się w hoteliku.
  4. Nie wchodziłam na wątek Majeczki bo szukałam kogoś do wizyty.Bardzo cieszę się,że chyba będzie to ten domek no ale poczekamy na wizytę. Anetko nie ma co wybaczać zawsze warto wejśc na bazarek i może coś wpaść w oko.
  5. Kochani otrzymałam od Pani wyczerpującego maila odnośnie suni.Pozwoliłam sobie na przeprowadzenie krótkiej ankiety.Według mnie domek super,wszyscy kochają zwierzęta nawet tego jest fakt,że była sunia w domu przez 15lat i odeszła niedawno,została koteczka przygarnięta z ulicy i króliczek.Sunia miała do końca swojego życia zapewnioną opiekę weterynaryjną.Państwo mieszkają w kamienicy w której mieszka cztery rodziny.Jest przydomowy ogród,podwórko teren ogrodzony ale Pani wyznaje spacerki i wychodzi z psem do opodal znajdującego się parku.Latem na dwa miesiące wyjeżdżają do Augustowa mają tam domek i wspaniałe warunki(Augustów to moje rodzinne strony).Syn studiuje we Wrocławiu i mają tam rodzinę tj.mamę.W domu jest córeczka 12 letnia,która była wychowana razem z nieżyjącym pieskiem.Z kotkiem i królikiem i Mają Pani obiecuje pracować gdyby były między nimi jakieś zgrzyty i pisze,że sobie poradzi.Pani nie pracuje w tej chwili i może całościowo poświęcić czas dla Majki z oswajaniu się w nowym domku. Jeżeli wyrażę zgodę to Pani chce ze swoim mężem przyjechać po Maję 6.01 albo ostatecznie 7.01 bo jak zrozumiałam chcą jechać dalej do Wrocławia,ponieważ jest kilka dni wolnych i jest okazja aby Majkę mogli zabrać. Skontaktowałam się z Korą i czekam na jej opinię w tej sprawie.Moja opinia jest pozytywna i warta rozpatrzenia.
  6. Kado a wet jak określił ciążę.Ty nie zauważyłaś,że Tosia ma większy brzuszek.
  7. Zapisuję sobie.Koszmar!
  8. Jedynie można ją wykąpać i wyczesać i porobić wtedy fotki ale kto to zrobi? I musi być w ciepłym przez jakiś czas po kąpaniu a to raczej jest nie możliwe.Daisy po takim spa może dostać zapalenia płuc i na nic przydadzą się ogłoszenia a my będziemy mieć na sumieniu psa.
  9. Następna pseudohodowla. [URL="http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10910569,Policja_znalazla_52_psy_w_nielegalnej_hodowli.html?fb_ref=su&fb_source=home_oneline"]http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,1...e=home_oneline[/URL] [IMG]http://i44.tinypic.com/sggwfs.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220469[/url]
  10. Tak Sara ma rację aby wysyłać zapytanie trzeba znać konkretny termin i przybliżoną godzinę.
  11. Tak tylko teraz od 1.01.2012 to jest obowiązkiem gminy i na pierwszym posiedzeniu powinno Miasto uchwalić wytyczne do ustawy i zabezpieczyć odpowiednie środki finansowe na ten cel.Jestem tylko ciekawa jak to wygląda ze szczeniaczkami albo ze staruszkami,które by nie mogły być sterylizowane,jeżeli nie mogą to mają siedzieć w schronie?
  12. Ale cudowne wieści,może to arogancja z mojej strony ale czułam,że taka właśnie jest.Bardzo się cieszę,że Bojka ma swój prawdziwy dom i tyle ciepła od Państwa dostała.
  13. Ja też bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki i czekam na dalsze wieści a może fotki?
  14. To pójdę do sklepu tylko chyba Pani głównie chodzi o kotka.Gdyby u mnie był kotek w domu by musiała go zaakceptować i kwita no ale tak jak piszesz Kora różnie ludzie przykładają się do pracy z psem.Majka jest bardzo mądrym psem,karnym jak powiem nie rusz to odwraca się i odchodzi,zna dużo słów na które bardzo ładnie reaguje.A Majka jest moim zdaniem bardzo adopcyjna.Ona się mieści między małymi a średnimi pieskami a takie są poszukiwane.
  15. Kora świetnie opisujesz relacje między zwierzakami można boki zrywać. Jeszcze dopisałam Pani drugiego maila z opisem Majki.Na razie nie mam odpowiedzi. Jestem można powiedzieć obserwatorem tymczasików Poker.U Poker przewinęło się bardzo dużo piesków i żaden nie pożarł kotków a wręcz przeciwnie zaprzyjaźniały się z nimi w większym lub mniejszym stopniu.Wiem jedno jak pies trafia do nowego domu to musi zaakceptować nowe warunki,które go otaczają a także zwierzęta.Na tymczasie miałam kiedyś takiego Filipka sznaucerka wydawałoby się,że to rasa wybitnie nie lubiąca kotów,świnek itp.Zawożąc go do nowego domu do Olkusza miałam duszę na ramieniu i co się okazuje Filipek zakochany po uszy w śwince morskiej.Pani Agnieszka zdając mi relacje napisała,że świnka jest chyba najlepszym przyjacielem Filipka. i jest to nierozłączna para. Kurcze nie mam jak sprawdzić Majcie na koty u nas sąsiedzi albo nie mają żadnych zwierząt albo mają koty,które nie przebywają w domu.Ja nie dam rady złapać jakiegoś kota i przyprowadzić go do domu.A z dogomaniaków jestem sama w Polkowicach i sama muszę sobie jakoś radzić.Nikt z moich znajomych nie ma kota.Jednak obserwując Majkę skłaniam się do tego,że nie zaatakuje kotka w najgorszym wypadku może go pogonić.Z moim rezydentem też ganiają się ale ani jedno ani drugie nie robi sobie krzywdy no ale to są psy.
  16. Oby to był ten pies.A kiedy Pan pojedzie do schronu? Patrzyłam na pierwszą stronę na fotki to jest bardzo podobny tylko masakryczna sierść.W ogłoszeniu na fotkach taki jest zadbany.
  17. Nie chcę za bardzo się wcinać ale może jest możliwość wykastrowania w Gorzowie i przesłania faktury do Fundacji tylko nie wiem czy by była wtedy zniżka jakaś. Druga sprawa jak Sara jest słabym kierowcą to nie da rady przejechać północnej strony Poznania i do Swarzędza,ponieważ ja tą trasę znam i nie należy do bezproblemowych.Sam Swarzędz jako Swarzędz jest do ugryzienia ale dojazd ze strony Poznania to koszmar a tym bardziej,że teraz trwają tam roboty drogowe.Południową stroną jechać to też musi objechać zachodnią stronę Poznania i dotrzeć do autostrady na Warszawę.Najlepszym rozwiązaniem dla Sary to by było to aby ktoś mógł Sarze podrzucić Odiego za Poznań na Gorzowską trasę.Sara masz navi?
  18. Wysłałam Pani maila czekam na odpowiedź.Nie zaglądnęłam wcześniej na wątek i nie przeczytałam Pani maila.Napisałam ogólnikowo o Majeczce.
  19. [quote name='Agucha'][COLOR=red][B]Bajerek nareszcie ma swój domek [/B][/COLOR]:smile: :smile: :smile:[/QUOTE] Adopcja schroniskowa?
  20. Oby już się znalazł w domku pod dobrą opieką.On teraz potrzebuje przebywania w ciepłym.No zapalenie płuc to nie jest ciekawie.Może w tej klatce się nabawił zapalenia płuc.
  21. Kalisz pomylił mi się z Kutnem. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87./page50[/url] Ja też bardzo dziękuję za wpłatę.Jak nadejdzie zaraz umieszczę na pierwszej stronie.
  22. Nowelizacja ustawy narzuca na gminę obowiązek sterylizacji i kastracji zwierząt w schroniskach.Dopiero po zabiegu mogą być wydawane psy. Coś o tym już wiadomo jak UM sobie z tym poradzi?
  23. Nowelizacja ustawy narzuca na gminę obowiązek sterylizacji i kastracji zwierząt w schroniskach.Wg.ustawy nie będą wydawane psy bez zabiegu. Cioteczki coś wiecie jak UM w Szczytnie sobie z tym poradzi.
  24. Ale fotki cudowne.Kado bardzo dziękuję! Teraz myślę,w jakim typie rasy jest Tośka - może w typie Hawańczyka?
×
×
  • Create New...