-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Ja też odwiedzam Braszkę.Jak tam z domkiem?
-
A jakie działanie ma amylan?
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
A może ktoś zaglądnie do Olka,jest bardzo podobny do naszego Deniska-kupka nieszczęścia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/219639-Olek-szkielet-wyrwany-%C5%9Bmierci-szuka-domu?p=18283127#post18283127[/url] -
Masz rację ja też uważam,że to skandal.Jak może ciągnąć leżącego psa,przecież dobry wet zaraz powinien zareagować,że coś jest nie tak,przynajmniej osłuchać zbadać a nie ciągnąć.To co opisujesz to dla mnie jest straszne podejście weta,a o etyce już nie wspomnę.Na szczęście sunia,żyje i się coraz lepiej czuje to jedyne pocieszenie w tym wszystkim. Ja bym jeszcze zrobiła jej USG tak dla spokojnego sumienia,czy wszystko jest okey po sterylce.
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
O kurcze! I Ciebie dopadła choroba.Ja już jakoś wykurowałam się Teravlu sama ale też jeszcze cherlam.Ta pogoda to chyba nas wykończy.Wygrzewaj się w łóżeczku i nie daj się.Życzę powrotu do zdrówka i miziaki dla słodziaków. -
Ja tak myślę,czy w czasie zabiegu nie nastąpiło przerwanie pracy serca bo też może nastąpić paraliż.Wet wszystkiego może też nie ujawnił co się działo w czasie zabiegu.A w Klinice nikt nie udzielił odpowiedzi na zadawane Tobie pytania?
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Anula replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No mam nadzieję,że oprawca zostanie odnaleziony i poniesie odpowiednią karę.Co za bestialstwo! -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Wysłałam priorytetem smycz.Sama zadecydujesz czy się będzie nadawała,jak nie to trzeba będzie kupić inną.Wydaje mi się karabińczyk trochę mikry,no ale zobaczysz jak nie to którymś psiakom się na pewno przyda.Cieszę się,że chociaż w minimalnym stopniu mogę pomóc.Ta odległość powala! -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Cioteczki!Bardzo przepraszam Was ale ja wysłałam smycz do Asieńki nie czekając na odpowiedź,ponieważ rano wychodziłam do sklepu i przy okazji chciałam zahaczyć pocztę.Jeżeli smycz będzie nie odpowiednia to może przyda się dla innego piesia. Tak bardzo się cieszę,że nasz bidulka Beniutek opuszcza w najbliższym czasie schron. Fiprex - nie kąpać 2 dni przed podaniem ani nie podawać po kąpieli przynajmniej dwa dni. -
Zapisuję sobie wątek.Koszmar!
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Cioteczko KOSKA,może znajdziesz chwilkę czasu i wstawisz jakieś fotki Kolinka?Było by super, naszego "pięknisia" znowu zobaczyć...![/QUOTE] Ja też przyłączam się do prośby.Foteczki to taki miód na serce. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Przewaliłam smycze.Mam taką czerwoną 1,50cm okrągłą coś w rodzaju linki - może być? Jeżeli tak to do kogo mam wysłać? -
Cioteczki!Spróbujcie pertraktować z transportem z koska - może pomoże.Jest z Gdańska.
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Obrożę nową dla Benka mam,smycz zakupię mu taką: [url]http://www.krakvet.pl/chaba-smycz-tasmowa-30mm-130cm-kolor-czarny-p-12662.html[/url] Na pchły 2xfiprex(bo jeden w jego stanie może nie wystarczyć) [url]http://www.krakvet.pl/vetagro-fiprex-55ml-p-933.html[/url] A jutro postaram się załatwić transport Benka na styczeń.[/QUOTE] Cioteczko a możesz napisać więcej o DT.Jeżeli chodzi o smycze to też mogę poratować.Trochę zakupiłam w Niemczech a więc jak będzie potrzeba proszę krzyczeć,zawsze postaram się pomóc naszym kochanym bidulkom ze Szczytna. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Dorotko!To tak jak z dzieciaczkami.Na wizyty jeździ się z zabaweczkami aby nie nudziły się a rodzice mogli spokojnie posiedzieć przy stole i pogawędzić. Dosia i Orlen jednym słowem CUDEŃKA! Jak ryzik,wchodzi,czy beee! -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę fotek poświątecznie naszej przylepki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156507_img_0036.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156497_img_0033.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156478_img_0031.jpg[/IMG] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
No tak!Akwarium morskie to prawdziwe wyzwanie tak samo jak danie jakiejś bidulce BDT.Tak jak ryby,krewetki,rozgwiazdy,jeżowce,koralowce twarde i miękkie,ukwiały potrzebują bardzo dobrych warunków tak i nasze tymczaski,jeżeli mają je zapewnione to kwitną życiem i stają się przepiękną perłą w naszym domu. A to nasza czarna perełka i nie tylko. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156101_img_0025.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156117_img_0027.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156132_img_0028.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156463_img_0029.jpg[/IMG] -
GAPA - młoda WYCHUDZONA BERNARDYNKA - ma super dom !
Anula replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A może by się znalazł jakiś domek dla tego Beniutka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217747-BENEK-zrezygnowany-coraz-chudszy-pies-w-typie-bernardyna-szuka-domu-szczytno[/url] -
GAPA - młoda WYCHUDZONA BERNARDYNKA - ma super dom !
Anula replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
To czekamy na relacje czerdy z wizyty,oby domek był super. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
A ja z Majeczką przybywam na wątek z życzeniami dla tych wszystkich Kochanych Cioteczek,które obchodzą Święta Bożego Narodzenia. Życzymy Kochanym Cioteczkom i Waszym najbliższym aby te Święta upłynęły miło i zdrowo w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Pierwsza gwiazdka, sianko pod obrusem, łamanie się opłatkiem, 12 pysznych potraw, kolędowanie, prezenty pod choinką, radość z obecności najbliższych - niech to wszystko będzie Waszym udziałem. Niech szczególna atmosfera tych Świąt otuli Was wszystkich i obdarzy ciepłem, czułością, uśmiechem i miłością. I bądźmy ze wszystkimi psimi bidami - z tymi, o których wiemy i pomagamy, a w szczególności z tymi nam nieznanymi, anonimowymi. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46141076_img_1942.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46141075_img_1941.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46141078_img_1945.jpg[/IMG] :tree1: -
Psy ze schroniska w Kotliskach proszą o pomoc !!!!
Anula replied to wiktoria008's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiktoria008']Niestety porażka :) nie udało mi sie wyciągnąc boksia , nie bylam juz mile widziana :( juz mam zakaz wstępu do naszego schroniska niestety :([/QUOTE] Wiktoria!Co tam się do cholery dzieje.Czy te wszystkie psy są własnością Kierownika,przecież bokser jest chyba własnością gminy.Gdzie ten boksio został wyłapany? -
Podsumujmy finanse Kapselka: Barrybede - 113zł Anula - 20zł Bogusik - 40zł Asia-s - 30zł Na dzień dzisiejszy kapselek ma zaoferowane pieniążki w sumie 203zł na kastrację i czyszczenie ząbków. Cioteczki! jeszcze kto pomoże dyszką (10zł) nawet 10zł już odciąży Barrybede. Zróbmy prezent świąteczny pod choineczkę dla Barrybede i Kapselka.Bardzo proszę!Nie opuszczajmy ich w potrzebie! Może jak Kapselek będzie szybko wykastrowany to nie będzie napadał na rezydenta i nie będzie piszczał,a tym samym może Barrybede jeszcze trochę przetrzyma Kapselka w DT do momentu aż nie znajdzie domku.