Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ja też odwiedzam Braszkę.Jak tam z domkiem?
  2. A jakie działanie ma amylan?
  3. A może ktoś zaglądnie do Olka,jest bardzo podobny do naszego Deniska-kupka nieszczęścia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/219639-Olek-szkielet-wyrwany-%C5%9Bmierci-szuka-domu?p=18283127#post18283127[/url]
  4. Przelew poszedł ode mnie i od Bogusik dla Kapselka.
  5. Masz rację ja też uważam,że to skandal.Jak może ciągnąć leżącego psa,przecież dobry wet zaraz powinien zareagować,że coś jest nie tak,przynajmniej osłuchać zbadać a nie ciągnąć.To co opisujesz to dla mnie jest straszne podejście weta,a o etyce już nie wspomnę.Na szczęście sunia,żyje i się coraz lepiej czuje to jedyne pocieszenie w tym wszystkim. Ja bym jeszcze zrobiła jej USG tak dla spokojnego sumienia,czy wszystko jest okey po sterylce.
  6. O kurcze! I Ciebie dopadła choroba.Ja już jakoś wykurowałam się Teravlu sama ale też jeszcze cherlam.Ta pogoda to chyba nas wykończy.Wygrzewaj się w łóżeczku i nie daj się.Życzę powrotu do zdrówka i miziaki dla słodziaków.
  7. Ja tak myślę,czy w czasie zabiegu nie nastąpiło przerwanie pracy serca bo też może nastąpić paraliż.Wet wszystkiego może też nie ujawnił co się działo w czasie zabiegu.A w Klinice nikt nie udzielił odpowiedzi na zadawane Tobie pytania?
  8. No mam nadzieję,że oprawca zostanie odnaleziony i poniesie odpowiednią karę.Co za bestialstwo!
  9. Wysłałam priorytetem smycz.Sama zadecydujesz czy się będzie nadawała,jak nie to trzeba będzie kupić inną.Wydaje mi się karabińczyk trochę mikry,no ale zobaczysz jak nie to którymś psiakom się na pewno przyda.Cieszę się,że chociaż w minimalnym stopniu mogę pomóc.Ta odległość powala!
  10. Cioteczki!Bardzo przepraszam Was ale ja wysłałam smycz do Asieńki nie czekając na odpowiedź,ponieważ rano wychodziłam do sklepu i przy okazji chciałam zahaczyć pocztę.Jeżeli smycz będzie nie odpowiednia to może przyda się dla innego piesia. Tak bardzo się cieszę,że nasz bidulka Beniutek opuszcza w najbliższym czasie schron. Fiprex - nie kąpać 2 dni przed podaniem ani nie podawać po kąpieli przynajmniej dwa dni.
  11. Zapisuję sobie wątek.Koszmar!
  12. [quote name='Bogusik']Cioteczko KOSKA,może znajdziesz chwilkę czasu i wstawisz jakieś fotki Kolinka?Było by super, naszego "pięknisia" znowu zobaczyć...![/QUOTE] Ja też przyłączam się do prośby.Foteczki to taki miód na serce.
  13. Przewaliłam smycze.Mam taką czerwoną 1,50cm okrągłą coś w rodzaju linki - może być? Jeżeli tak to do kogo mam wysłać?
  14. Cioteczki!Spróbujcie pertraktować z transportem z koska - może pomoże.Jest z Gdańska.
  15. [quote name='MARCHEWA']Obrożę nową dla Benka mam,smycz zakupię mu taką: [url]http://www.krakvet.pl/chaba-smycz-tasmowa-30mm-130cm-kolor-czarny-p-12662.html[/url] Na pchły 2xfiprex(bo jeden w jego stanie może nie wystarczyć) [url]http://www.krakvet.pl/vetagro-fiprex-55ml-p-933.html[/url] A jutro postaram się załatwić transport Benka na styczeń.[/QUOTE] Cioteczko a możesz napisać więcej o DT.Jeżeli chodzi o smycze to też mogę poratować.Trochę zakupiłam w Niemczech a więc jak będzie potrzeba proszę krzyczeć,zawsze postaram się pomóc naszym kochanym bidulkom ze Szczytna.
  16. Dorotko!To tak jak z dzieciaczkami.Na wizyty jeździ się z zabaweczkami aby nie nudziły się a rodzice mogli spokojnie posiedzieć przy stole i pogawędzić. Dosia i Orlen jednym słowem CUDEŃKA! Jak ryzik,wchodzi,czy beee!
  17. I jeszcze trochę fotek poświątecznie naszej przylepki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156507_img_0036.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156497_img_0033.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156478_img_0031.jpg[/IMG]
  18. No tak!Akwarium morskie to prawdziwe wyzwanie tak samo jak danie jakiejś bidulce BDT.Tak jak ryby,krewetki,rozgwiazdy,jeżowce,koralowce twarde i miękkie,ukwiały potrzebują bardzo dobrych warunków tak i nasze tymczaski,jeżeli mają je zapewnione to kwitną życiem i stają się przepiękną perłą w naszym domu. A to nasza czarna perełka i nie tylko. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156101_img_0025.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156117_img_0027.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156132_img_0028.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46156463_img_0029.jpg[/IMG]
  19. A może by się znalazł jakiś domek dla tego Beniutka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217747-BENEK-zrezygnowany-coraz-chudszy-pies-w-typie-bernardyna-szuka-domu-szczytno[/url]
  20. To czekamy na relacje czerdy z wizyty,oby domek był super.
  21. A ja z Majeczką przybywam na wątek z życzeniami dla tych wszystkich Kochanych Cioteczek,które obchodzą Święta Bożego Narodzenia. Życzymy Kochanym Cioteczkom i Waszym najbliższym aby te Święta upłynęły miło i zdrowo w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Pierwsza gwiazdka, sianko pod obrusem, łamanie się opłatkiem, 12 pysznych potraw, kolędowanie, prezenty pod choinką, radość z obecności najbliższych - niech to wszystko będzie Waszym udziałem. Niech szczególna atmosfera tych Świąt otuli Was wszystkich i obdarzy ciepłem, czułością, uśmiechem i miłością. I bądźmy ze wszystkimi psimi bidami - z tymi, o których wiemy i pomagamy, a w szczególności z tymi nam nieznanymi, anonimowymi. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46141076_img_1942.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46141075_img_1941.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/46141078_img_1945.jpg[/IMG] :tree1:
  22. [quote name='wiktoria008']Niestety porażka :) nie udało mi sie wyciągnąc boksia , nie bylam juz mile widziana :( juz mam zakaz wstępu do naszego schroniska niestety :([/QUOTE] Wiktoria!Co tam się do cholery dzieje.Czy te wszystkie psy są własnością Kierownika,przecież bokser jest chyba własnością gminy.Gdzie ten boksio został wyłapany?
  23. Podsumujmy finanse Kapselka: Barrybede - 113zł Anula - 20zł Bogusik - 40zł Asia-s - 30zł Na dzień dzisiejszy kapselek ma zaoferowane pieniążki w sumie 203zł na kastrację i czyszczenie ząbków. Cioteczki! jeszcze kto pomoże dyszką (10zł) nawet 10zł już odciąży Barrybede. Zróbmy prezent świąteczny pod choineczkę dla Barrybede i Kapselka.Bardzo proszę!Nie opuszczajmy ich w potrzebie! Może jak Kapselek będzie szybko wykastrowany to nie będzie napadał na rezydenta i nie będzie piszczał,a tym samym może Barrybede jeszcze trochę przetrzyma Kapselka w DT do momentu aż nie znajdzie domku.
  24. Cioteczki pomóżmy Barrybede,przecież ona chce jak najlepiej dla Kapselka a została sama,nawet to,że chce wykastrować i wyczyścić ząbki i dołożyć się do tego.Może uda się uzbierać te 70zł,nawet jednorazowo po 10zł to by była wielka pomoc. Ja oferuję 20zł.Bardzo proszę pomóżmy Barrybede i Kapselkowi.
×
×
  • Create New...