Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Dorotko powrotu do zdrówka i...... [IMG]http://kartki4u.eu//kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG]
  2. Anetek100 a w poście 21 fotka z piesiami za kratami taki piesio biało-rudy,masz jego jakieś fotki?
  3. Holmina Odi jedzie do BDT a nie ma jeszcze stałego domku.Zbieramy na weta i transport i szukamy transportu.
  4. Los Ody już się odmienił jest w bardzo dobrych rękach i nie sądzę aby opiekunki Ody wydały ją do hodowli do kojców,ponieważ takie tam są.Oda potrzebuje normalnego domu,ciepła po tym co przeszła.
  5. Tak Bojka to przepiękna sunia i cudownie,że będą wiadomości i chyba fotki.Jeszcze nam został Jurand i Łatek no i biedniusia Daisy,zresztą wszystkie piesie są bidniusie w Szczytnie.Może początek Nowego Roku przyniesie im domki.
  6. [quote name='Akrum']super, w takim razie chłopak niedługo będzie tymczasowym Wielkopolaninem :)[/QUOTE] To nie jest wielkopolska tylko lubuskie a w więc chyba lubuszaninem a najlepiej gorzowiakiem.
  7. Majeczka będzie miała wspaniały domek i ja w to wierzę.Kora zawsze będzie mogła do Państwa zadzwonić albo nawet wpaść z wizytą bo to Wałbrzych.Ja się osobiście cieszę,że Maja ma dom w Wałbrzychu bo będzie na oku Jeżeli chodzi o jamniczka - holmina to daj znać na wątku jamniki w potrzebie o ile nie mylę się to Isadora jest od jamników,możesz napisać do niej na pw i opisać tą sytuację.Jamnisio do Białogardu nie może trafić bo to dla niego śmierć a tym bardziej,że tam są prowadzone rozgrywki Harłacza.
  8. Tak jak pisałam wcześniej o moim wecie tj.nie bardzo mam zaufanie.Następna sprawa to to,że nic nie mówił,że potrzeba podać przed zabiegiem tabletki przeciw zakrzepowe.Tylko gdyby doszło do sterylki to dzień przed mam się pokazać z psem i on go przebada,z tego wszystkiego nie zapytałam czy nie jest potrzebne badanie krwi.Ech! taki jest mój wet a drugi jeszcze gorszy bo wykończył sznaucerka i gabinet pożal się Boże. Mój wet za dwie tabletki skasował 9zł.
  9. [quote name='magenka1']Anula dziękujemy bardzo, Asia mówiła, że smycz doszła i będzie dobra dla Benka[/QUOTE] To fajnie cieszę się,że tak chociaż mogłam pomóc Beniutkowi.Jestem szczęśliwa z powodu Bojki i nic i nikt nie zmąci mojego szczęścia dzisiaj.
  10. Ja też ze szczęścia i radości skaczę. Bojka mi nie dawała po nocach spać od początku jak Anetek100 ją pierwszy raz sfotografowała i wstawiła fotki na wątek.To jest i będzie jeszcze cudo jak się ją upierze i odkarmi. Nasza kochana Bojeczka ma domek i zacznie swoje prawdziwe życie prawie od Nowego Roku Dziękuję,dziękuję wszystkim Kochanym Cioteczkom za pomoc Bojce.Jesteście Kochane i niesamowite w swoim działaniu.Nie wiem jakimi słowami mam wyrazić swoją radość i podziękowanie.
  11. No właśnie tak to wygląda z tymi wynajmowanymi mieszkaniami.Kiedyś na wątku chyba zamojskim przeczytałam,że pies był wyadoptowany dla Państwa,którzy wynajmowali mieszanie a po roku wylądował w schronie,ponieważ drugie mieszkanie,które wynajęli właściciel nie zgodził się na psa.Nawet nie zawiadomili Fundacji o zaistniałym fakcie. Majeczko powodzenia w nowym domku!
  12. Miałam na myśli między innymi to,że hodowca nie przechował umowy i chyba w ogóle nie podpisał jej z kupującym psa.Gdyby tak było sprawa by była rozwiązana i bez problemu by można było dorwać właściciela.
  13. Wydawałoby się,że hodowcy zarejestrowani w Związku powinni wykazywać się nieskazitelnością,wielka pomyła,popatrzcie na ten wątek wielka tragedia. http://www.dogomania.pl/threads/220069-koszmar-grzywaczy-pod-Wroc%C5%82awiem
  14. Cioteczki jak będzie wizyta p/a okey to trzeba na cito szukać transportu szkoda jest każdego dnia aby Odi siedział tam gdzie jest w nieszczególnych warunkach.Ta propozycja od Cioteczek Deniskowych może być na transport chyba też przeznaczona?
  15. To może ja wkleję wątek Deniska i decyzję jaka została podjęta aby pomóc psiakom.Str.76 post 1896 [url]http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-nasz-kochany-po-wielu-latach-w-schronisku-ma-wspania%C5%82y-DOM!!!/page76[/url]
  16. Ja też uważam,że kora78,holmina i elinka powinny być ujęte w pierwszym poście rozliczeniowym.Ta pomoc była na cito z ich strony za co pięknie dziękujemy. Fizia uzupełni post i wszystko powinno być okey. Każdy ma prawo decydować na co pójdą pozostałe pieniążki i tak się stało.Decyzją głosów w formie wypowiedzi pieniążki przejdą na te cele jak wyżej. Holmina dzięki za jeszcze dodatkową deklarację w formie 50zł jednak mam nadzieję,że już nie będzie potrzebna ta autoszczepionka. Asia-s super,że wyjaśniłaś od kiedy zostałaś skarbnikiem bo szczerze mówiąc zajęta sprawami Deniska i jeszcze innymi nie wczytywałam się od kiedy zostałaś nim.Wiem jedno jesteś wspaniałym skarbnikiem a przede wszystkim rzetelnym za co ja dziękuję i sądzę,że wszystkie Cioteczki też Tobie podziękują. Ze swojej strony składam wszystkim Cioteczkom życzenia,które tak bardzo zaangażowały się w pomoc Deniskowi a także Pani Ani,która adoptowała Deniska - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2012,ABY TEN NADCHODZĄCY NOWY ROK BYŁ TAK OWOCNY JAK W PRZYPADKU DENISKA.
  17. [quote name='magenka1']trzeba trzymać kciuki za jutrzejszy dzień i przede wszystkim za Bojkę[/QUOTE] A nie uchylisz więcej rąbka tajemnicy?
  18. [quote name='kierownik schroniska']Posesja pani chce psa do domu z wybiegiem na całą posesję pan do kojca z wypuszczaniem na posesję[/QUOTE] Te psy tak potrzebują człowieka,szkoda go do kojca i do budy,tyle już przeszedł w swoim życiu.
  19. I ja jestem z wątku Odiego.Same w koło bidy.
  20. A jakie warunki te domki oferują jeżeli to nie tajemnica.
  21. Sara to cudownie,dzięki za propozycję DT dla Odiego.Teraz tylko czekamy na wizytę p/a.Kiedy się odbędzie,coś już wiadomo?
  22. Dzisiaj byłam u weta.Kupiłam dwie tabletki uspakajające na jutro dla swoich piesiów.Jak doszłam do domu to już zapomniałam nazwy.Zaczyna się na spasmo.... i jeszcze coś koło tego.Mam podać między 21 a 22godz.jutro. Następna sprawa,mój wet nie pobiera żadnych wymazów był zdziwiony i powiedział,że robią to jakieś wyspecjalizowane Lecznice.Także dopytałam się o sterylkę a więc potwierdzam co napisałam wcześniej tj.sterylka może być pod koniec stycznia tj.3-4 tygodnie wg.mojego weta.Już sama wcześniej zwątpiłam po wpisach Cioteczek czy dobrze usłyszałam wcześniej no i jednak dobrze.Sterylka po zniżce 240zł sam zabieg do tego dochodzą koszta wizyty przed sterylką i po sterylce trzy wizyty w tym zastrzyki,tabletek nie przepisuje taką ma zasadę.A więc nie wiem decydujcie Cioteczki.Majka może i siedzieć u mnie i trzy miesiące ale szkoda blokować BDT bo tyle bid jest w potrzebie,że szkoda gadać.Jak uważacie.Aha jeszcze wet nie wystawia faktury jedynie rachunek.Tak to wszystko wygląda.Wywiad przeprowadzony.
  23. asia-s masz zapchaną skrzynkę. Może tak być te psiaki potrzebują pomocy.
  24. Nie chcę zaśmiecać wątku Majeczki a więc wstawię link do mojej Majki i na stronie 14 post349 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218706-Pudliszonowata-Maja-w-dt-potrzebne-na-sterylke-i-leczenie-poschronisk.paskudztwa?p=18289556#post18289556[/URL] albo wątek PONa przed ostatnia strona [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211302-PONik-po-wspania%C5%82ym-BDT-u-Anuli-juz-w-DS-%29/page22"]http://www.dogomania.pl/threads/211302-PONik-po-wspania%C5%82ym-BDT-u-Anuli-juz-w-DS-%29/page22[/URL]
  25. Ja jeszcze wrócę do szelek.Dalej przystaję przy szelkach,ponieważ nie kupuję byle jakich szelek.Szelki zapewniają psu swobodę w oddychaniu i uczą bardzo szybko chodzenia na smyczy.Następna sprawa to pies ma obróżkę i szelki.W obróżce jest na okrągło a szelki ma zakładane na spacer.Zawsze przy tymczasach zapinam szelki wraz z obróżką na smycz i do tej pory nie zdarzyło mi się aby tymczas na spacerze wywinął się z obu rzeczy.Asekuruję się tak,ponieważ nie wyobrażam sobie aby tymczas mi jakiś uciekł.Jestem sama w Polkowicach i w szukaniu psa bym była tylko zdana na siebie.Wszystkie moje tymczasy jechały w nowych szelkach do domków i wszyscy Państwo byli zachwyceni,że nie muszą latać po sklepach i kupować szelek,a ja jestem spokojna,że pies nie ucieknie Państwu co się często słyszy.Oprócz wyprawki pies jest zaopatrzony w taką zwykłą adresówkę za 0,50gr z adresem Państwa.Wkleiłam fotkę na wątku mojej Majki Tusika vel Rysia zobaczcie do tej pory biega w moich szelkach i z adresówką pomimo,że mogli by już zmienić ją na o wiele lepszą metalową.
×
×
  • Create New...