-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
[quote name='Sara2011']Dziewczyny, trzeba zrobić jakąś listę z deklaracjami, zeby wiadomo było na jakie finanse można liczyć.[/QUOTE] Ja pozwoliłam sobie zrobić listę deklaracji jeżeli mshume nie będzie miała nic przeciw temu: [B]IVV[/B] - potrzebne PayPal - coś [B]Asia-s [/B]- spadek po Denisku - 100zł [B]Bgusik[/B] - "sklepikowa skarbonka" - 50zł [B]mshume[/B] - bazarek i 20zł [B]Anula[/B] - 20zł A więc mamy na dzień dzisiejszy - [B]190zł Kto jeszcze pomoże Odiemu.Bardzo proszę! [/B]
-
Kago!Jestem pewna,że nikt nie ma do Fundacji pretensji,wręcz przeciwnie będzie bardzo wdzięczny za pomoc Odiemu np.w zniżkowej kastracji itd.Tylko może było błędem,że wcześniej nie poinformowano fanów Odiego,że Fundacja pomoże.Ja też byłam zaskoczona i stąd moje wcześniejsze pytanie było. Bardzo cieszę się,że Odi ma pomoc ze strony Fundacji i mam nadzieję,że szybko znajdzie się w DT.
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kado! Piesio,który trafia do DT przez dwa tygodnie jest przymulony.Po dwóch tygodniach dopiero można ocenić jego zachowanie i charakter,staje się pewniejszy w swoim dotychczasowym domu i uwypukla się jego charakter,zachowanie.I co najgorsze zaczyna przywiązywać się do opiekunów,a więc wskazane jest jak najszybsze rozeznanie czy nie szukają go właściciele.To co piszesz o Tosi to takie jest początkowe zachowanie psa w nowych warunkach,zobaczysz jeszcze tydzień a Tosi zachowanie będzie inne tj,takie jakby przebywała w Twoim domu od dawna. Możesz wstawić Tosieńki jakieś nowe fotki? -
[quote name='Anastazja&Aleksander']przeleciałam watek i nie znalazłam jak się skontaktować, akcja była już kilka dni temu wiec może już znaleźli domy dla tych bid. Ze swej strony mogę zapewnić opiekę jak i kosmetykę czy weta oraz socjalizacje.[/QUOTE] To źle przeleciałaś wątek w poście 5 są namiary: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel. 606 534 479 lub 605 78 22 14.
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Może jednak porozwieszajcie ogłoszenia na osiedlach. -
[quote name='AGA35']Kochane jakbyście mogły zliczyć deklarację na odiego to będziemy wiedziały na czym stoimy MY tz fundacja .... Jak się domyślacie nasz budżet jest bardzo bardzo okrojony , tz jesteśmy na bardzo duzzym minusie w klinice ...[/QUOTE] To Odi jest pod skrzydłami jakiejś Fundacji?
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']to ja chciałam zapytac, czy poczekac z allegro?:)może do jutra poczekam, a przygotuje sobie powolutku wszystko na "brudno"[/QUOTE] Tak Anetek100 może wstrzymaj się z allegro bo Kora wysłała i wysyła Majkę w zamian swojej Majeczki a więc poczekamy. A Pani z Kalisza to nie ta co zmienia nicki.Muszę wejść na wątek,które domy trzeba omijać. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A ja szukam kudłaczka/i który akceptuje kotki. Jak Maja do kotów ?[/QUOTE] Niestety do kotków Majka jest nie sprawdzona i nie ma raczej możliwości a ja nie mogę ręczyć za Majeczkę,że będzie dobrze nastawiona.Na ogrodzie pogoniła kotka razem z moim rezydentem tyle tylko mogę stwierdzić i to,że jest bardzo przyjazna do psów na spacerze.Od roku nie mam kici w domu,wcześniej mój rezydent z kotem był za pan brat a teraz pogonił a więc nie wiem. -
[quote name='Asiaczek']Ciekawe, że ogłoszenie juz się nie wyświetla.... Pzdr.[/QUOTE] ogłoszenie wyświetla się Edyty przy wpisaniu grzywacz a Krzysztofa wsiąkło.
-
[quote name='Asiaczek']UOTE=Anula;18315821]Ogłasza ją Krzysztof a Edyta chyba jego połowica chce zamienić na łysolka.Krzysztof pisze,że nie ma funduszy a Edyta.....[/QUOTE] Czyli to jest ewidentnie suczka z tej pseudo spod Wrocławia, tak? Jezeli chcą ją "zamienić" to chyba powinni skontaktowac się z ekostrażą a nie pisac takie głupoty w ogłoszeniach.... Widzę, że znasz ich po imieniu, to moze skontaktuj się z nimi i poinformuj. Po imieniu znam bo wynika to z ogłoszenia,pierwsze zamieścił Krzysztof a dalej przesuwając w dół po prawej stronie natknęłam się na tą samą sunię tylko przez Edytę ogłaszaną z zamianą.I to wszystko.
-
[quote name='Gruba Berta']czy to nie jest ktoras z waszych grzywek na sprzedaz? [URL]http://tablica.pl/oferta/sunia-pp-IDx1gX.html[/URL][/QUOTE] Ogłasza ją Krzysztof a Edyta chyba jego połowica chce zamienić na łysolka.Krzysztof pisze,że nie ma funduszy a Edyta.....
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Anula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']bo ona już jest w najlepszym , lepszego dla niej się nie znajdzie Nie udusi się. Sporo moich tymczasek tak spało.Widocznie tak jej pasuje.[/QUOTE] Chciałam napisać,że Tośka jest nie odosobniona bo moja tymczasowiczka Majka też całkowicie śpi przykryta kołdrą i na dokładkę mam nogi wylizane dokładnie. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']No i jaka decyzja z Majka? Czy domek sensowny? Co zadecydowalyscie?[/QUOTE] Na razie nic nie zadecydowałyśmy,ponieważ Pani się nie odezwała.Musimy poczekać. -
[quote name='zadra']Ciekawa jestem w jaki sposób schronisko przygotowalo się do obowiązującej od 1-go stycznia ustawowo obowiązkowej sterylizacji i kastracji sprzedawanych zwierząt?Mam nadzieję,że nie dojdzie do łamania prawa!!!![/QUOTE] Zadra bardzo proszę rozwiń to szerzej.Rozumiem,że każde zwierze będzie sterylizowane,kastrowane przed wydaniem ze Schroniska - czy tak?
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Anula replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Jak zabierzecie maluszka Cioteczki to zaraz bardzo proszę zdać relację bo myślę,że wszyscy,którzy kibicują maluszkowi z niecierpliwością czekają.Ja go dla siebie nazwałam Manutek bo taki malutki i taki bardzo biedny.A więc czekam na Manutkowe wieści. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']bardzo fajna znajomosc z jezem, super :) czyli np dom z krolikiem tez bylby ok. a mialam pisac, na 1 foto, ktore wczoraj dodalas to piekne jak bonsai zrobione drzewko to tuja jakas? super kompozycja, sliczna! sprawdzam maila i pusto na razie. jesli pani starsza to rzeczywiscie moze korzysta z komputera raz dziennie, albo raz na kilka dni. choc wczoraj na biezaco mi na 2 maile odpisala. od tamtej pory cisza. wiec czekamy spokojnie. a ja ten tekst musze naskrobac....ehh[/QUOTE] Tak to taka srebrna była tuja zaczęła się w mgnieniu oka rozrastać z przodu domu.Ja mam tam bardzo mało miejsca a więc poobcinałam gałęzie i ogołociłam je i wyszło to co wyszło ale przynajmniej jest prześwit i jest mniejsza.Wiosną znów przytnę.Przód domu fatalny,ponieważ mają na naszym osiedlu wymieniać rury prowadzące do domu i czekamy i nic w tym kierunku na razie nie robimy bo nie ma sensu a beton już się kruszy i wygląda strasznie. Kora gdyby Pani się odezwała to podaj mi jej maila ja mogę z nią popisać.Natomiast o rozmowę telefoniczną bardzo bym prosiła Ciebie. No i bardzo Cię proszę o tekst w chwili wolnego czasu.Jestem za krótkim tekstem ale sensownym tj.wiek,wzrost, waga,gdzie przebywa,w jakim typie rasy, bo na to głównie ludzie zwracają uwagę no i,że została przerzucona przez płot schroniska to tak dla zlitowania się nad Majką.Ludziom nie bardzo chce się czytać długie elaboraty. -
Kora nie zamartwiaj się ludźmi.Ja też mam u sąsiadów krechę,ponieważ myślą,że ja chyba handluję psami bo wciąż inny pies u mnie i znika.Chyba myślą,że wywożę w sobotę na giełdę i sprzedaję ale ja mam to w głębokim poważaniu.Jak zadają pytanie-co znów nowy pies to ja odpowiadam tak nowy i ucinam gadkę. Kora też nie zamartwiaj się Majeczką będzie dobrze nawet fakt tego,że Państwo chcą przesłać fotki to bardzo fajne z ich strony.Wizyta w późniejszym czasie a więc będziesz myśleć.
-
Ja bym też wybrała się na wizytę przynajmniej po dwóch miesiącach.Jedynie utrzymywała kontakt mailowy albo telefoniczny i dowiadywała się o sunię czy wszystko jest okey.A najlepiej aby ktoś inny nie związany z Majeczką uskutecznił wizytę.
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Mail był bardzo fajny tylko oczywiście musi być kontakt telefoniczny to zrozumiałe z wielu względów.W każdym razie ja oferuję też transport w promieniu 100km Majki. Poczekajmy,Majka ma wykupione ogłoszenia,będzie wkrótce allegro jeszcze,że jak nie ten domek to może będzie inny.Maja już jest zabezpieczona pod względem ogłoszeń zresztą tak jak obiecywałam.Fajnie by było aby Maja miała taką właśnie Panią,ponieważ ona kocha być z człowiekiem przez 24godz i nie odstępuje ani na krok.Mam takie wrażenie,że człowiek jest dla niej najważniejszy i to się tylko liczy.Wczoraj na ogrodzie był kotek i moje dwa chuligany pogoniły go z tym,że jestem przekonana,że by nie zrobiły krzywdy po prostu kicia przestraszyła się dwóch zbójów i zaczęła uciekać a oni za nią.Następna sprawa to Majka ma przyjaciela jeżeli tak to można nazwać w postaci jeża.Zimuje pod rozłożystym krzakiem tui,spacer zalicza pędząc pod ten krzak,wsadza łepek,wącha i macha ogonkiem,jak to już wykona idziemy na normalny spacer. -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Ale Kolinek cudowny brak słów a jaki kochany! -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Anula replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Maluch musi być w cieple nie może trafić do klatki bo to dla niego śmierć.Przy wiekowym piesku zapalenie płuc jest bardzo niebezpieczne.Nie ma przepisanych zastrzyków na zapalenie płuc?Będzie do jutra w Lecznicy? -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ja wierzę,że Lolo pod troskliwą opieką będzie miał przepiękną sierść,będzie przepiękny zresztą już jest ale jak odtaje jak ja to mówię to dopiero będzie cudo.Psy zazwyczaj pod wpływem pory roku zmieniają kolor umaszczenia,może Lolo też?