Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  2. [B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  3. [B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  4. [B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  5. Wielka tragedia! http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11
  6. Wielka tragedia! http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11
  7. [B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  8. [B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  9. [B]Wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  10. [B]Kochani wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  11. [B]Kochani wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  12. [B]Kochani wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  13. ..............................
  14. [B]Kochani wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  15. [B]Cioteczki wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  16. [B]Cioteczki wielka tragedia! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-zag%C5%82odzonych-ps%C3%B3w-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-pilnie-dt!/page11[/url] [/B]
  17. [B]Tym psom na cito potrzebna jest duża ilość słomy,są chore,potrzebują ciepła! Jest mróz nie wiem czy do rana nie zamarzną![/B]
  18. No właśnie Isia to chuligan.Ona potrafi małą piłeczkę tak podrzucić,że się odbije od sufitu,a pluszaki to tylko fruwają w powietrzu.Dzisiaj zastałam właśnie taki widok królika na żyrandolu jak weszłam do pokoju bo Isia domagała się szczekaniem ściągnięcia jego z żyrandola,no i rad nie rad musiałam wyciągać drabinkę i ściągnąć królika bo by przecież nie dała żyć.To jest pierwsza tymczasowiczka,która ma w sobie tyle energi ale muszę przyznać,że jest kochana.Przebywanie z nią to same niespodzianki ale takie do przyjęcia.
  19. No i zobaczcie Kochane Cioteczki - królik na żyrandolu! ISIA CHULIGAN!!! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46900471_img_0008.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46900473_img_0010.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46900477_img_0020.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46900487_img_0017.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46900491_img_0018.jpg[/IMG]
  20. Dzisiaj poszła moja deklaracja skromna dla Dolarka za luty. Też czekam na wiadomości od weta.
  21. [quote name='Viris']Jestem! Dzisiaj małą będę oswajać, żebym mogła ją capnąć. Fryzjera mamy za darmo :) Ja zrobię też na transporty itp bazarek - tylko pewnie od jutra zacznę, bo za dużo na głowie, najwyżej znowu wpadnę w długi. Jak tylko uda się Niunię złapać to pojedzie do majaa (mamy blisko do siebie bardzo). Oczywiście potrzebujemy każdej pomocy - sama obecność w temacie i wsparcie duchowe to dużo. Poza tym wiadomo - nic o małej nie wiemy - dopóki jej nie pomacam nie mam nawet pewności, że to suka. Może być tak, że jak zdejmiemy to paskudztwo z ciałka, to wyjdzie niefajny charakter i trzeba będzie na przykład szukać innego DT! Ja zawsze staram się mieć nadzieję, ale jestem też realistką. Wilczura zdjęcia dzisiaj wstawię, fajny psiak - ale tu nie ma sensu ładować się w "duety" i pakiety - a oddzielnie mają szansę. Psiak jest miziasty bardzo, też wszystko go swędzi. Pytanie - czy na takich mrozach można podać sensownie frontline? Żeby na skórze nie zamarzło itp??? Dzisiaj na pewno jej nie odłowimy, ale może udałoby się jutro. Na razie muszę naszykować jakieś pyszności, żeby dredek poznał się na ciotce. Sunia na pewno została wywalona wcześniej - pamiętam jakieś dwa miesiące temu goniłam coś podobnego w tych okolicach, ale kulawa ciotka ma słabą kondycję i malizna się skitrała. Na 99% to ona.[/QUOTE] Tak ale sunia i nie wiem czy jej kolega będą chyba jutro odławiane.
  22. [quote name='grzenka'][U]Czy ktoś dostał odpowiedż na wysyłane maile od Burmistrza?[/U] Ja właśnie otrzymałam, utrzymaną w ostrym tonie, cyt. "W ciągu 48 godzin od chwili zgonu gmina zabezpieczyła i uratowała od śmierci kilkadziesiąt psów. Żadna z organizacji społecznych ani osób prywatnych, które na co dzień chełpią się pomocą zwierzętom nie wykazała zainteresowania faktyczną pomocą gminie. Nikt nam nie przyjechał pomóc, pomimo faktu, że Powiatowy Lekarz Weterynarii w Makowie Mazowieckim informował o takiej konieczności. Akurat w chwili kiedy ratowaliśmy psy nikt nie miał czasu przyjechać... Tymczasem teraz ze strony "obrońców zwierząt" słyszymy jedynie nieuzasadnione zarzuty haniebnego postępowania. Gdy proszę o pomoc, fundacje, stowarzyszenia i osobny prywatne takie jak Pani rozkładają ręce. Deklarują, obiecują... Bez konkretów. Wizyta kilku wolontariuszek nakręciła spiralę nienawiści "obrońców zwierząt", kierowaną pod adresem gminy."[/QUOTE] Ja wczoraj wysłałam maila do Burmistrza z prośbą i groźbą ale do tej pory nie mam odpowiedzi.
  23. [quote name='mshume']Gabi, poczekajcie z tydzień, za duzo wrażeń naraz...[/QUOTE] Mashume ma rację nie kąpcie go a fryzjer może poczekać aż wygoi się rana.Przecież nie jest w tragicznym stanie jak piesie ze schronu.
  24. Ja też jestem u malucha i będę kibicować jemu.Oby jak najszybciej trafił do ciepełka bo mrozy nie odpuszczają,a w nocy to w ogóle jakiś koszmar!
×
×
  • Create New...