-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
A nie może nim zaopiekować się rodzina?
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
Anula replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Ja też dziękuję.Cudowne fotki Lenki.Jak przypomnę sobie, jak o nią walczyliśmy-to było niesamowite i udało się. -
[quote name='asia-s']Dorota, jesli byscie sie zdecydowaly, jestem pewna ze deklaracje uzbieramy wspolnie, tak mi strasznie go szkoda, znam hotelik zuziM, moge zapytac ile kosztuje u niej miesiac za pieska jak Bastek - mysle ze pewnie ok 300 zl lub moze macie propozycje innych hotelikow, wiem, ze bardzo trudno podjac decyzje, poniewaz bylo duzo przykladow na dogo, ze piesek wyladowal w hotelu a pozniej deklaracje sie wykruszyly... Asia-s jak dobrze,że jesteś na wątku Bastka.Dajmy mu szansę,nie zostawiajmy go samemu sobie.Jeżeli znajdzie się hotelik albo DT w domu to dołożę się do stałych deklaracji.Mogę też wykupić ogłoszenia na bazarku. Laura napisała na wątku Bolesławieckim tak: :bluepaw::bluepaw:Kurcze cięzko poiedzieć coś o Bastku wogule nie reaguje na wołanie idzie taki osowiały na nic nie zwraca uwagi nawet nie patrz że w kałuże wchodzi :-(
-
Miks pudla oddany w Wigilię do schroniska MA JUŻ DOM!!!
Anula replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Podobno wszystko ok :) Tak mi Romcia przez telefon mówiła :) Misio jutro ( o ile dni nie pomyliłam) ma kastrację i w sobotę państwo mają po niego jechać :)[/QUOTE] Państwo przyjechali po Miśka? -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
Anula replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Laura:)']:bluepaw::bluepaw:Kurcze cięzko poiedzieć coś o Bastku wogule nie reaguje na wołanie idzie taki osowiały na nic nie zwraca uwagi nawet nie patrz że w kałuże wchodzi :([/QUOTE] Moim zdaniem to wynika z jego przeszłości i kolosalnego zaniedbania.Cioteczki bardzo proszę poświęćcie mu więcej czasu.Bardzo proszę. -
Moim zdaniem Bastek jest bardzo zagubiony,żyje w swoim świecie nikt i nic go nie interesuje.Jemu potrzeba DT na cito aby otworzył się i solidnej opieki.Nie mogę patrzeć na te fotki-z jego oczów płynie wielki smutek,zrezygnowanie albo strach.Może także coś mu dolegać tylko nie jest zdiagnozowane.On potrzebuje na cito pomocy.
-
Dzięki Kora za fotki.Są bardzo fajne i chyba takie przytulanki.Teraz u maroko szybko dojdą do siebie i domki będą się o nie biły.
-
To czekamy na dalsze wieści a może fotki szybciutkie w biegu-Kora plisss!
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
TZ nazywa naszą Isię Szuflatka,ponieważ przodozgryz u Isi wygląda jak szuflada.Ale to tylko dodaje jej uroku. Trochę fotek Isi na tarasie. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743844_img_0148.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743846_img_0150.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743847_img_0151.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743849_img_0153.jpg[/IMG] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
No i jeszcze trochę fotek szatana z piekła rodem! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743816_img_0138.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743829_img_0141.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743834_img_0144.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743842_img_0145.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743843_img_0147.jpg[/IMG] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaipieski']Isia jest cudna, domki powinny sie ustawić w kolejce:)[/QUOTE] Witaj Asiu na wątku Szatana z piekła rodem-jest niezmordowany. Marto oby tak było aby Isia znalazła domek i to taki domek w którym by się nie nudziła. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743765_img_0129.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743788_img_0130.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743795_img_0132.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743799_img_0133.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46743808_img_0136.jpg[/IMG] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Szira teraz dopiero odzyska pełnię życia.Tak się cieszę,że sunieczka jest w DT. A ja zapraszam do mojej suni też tymczasowiczki,kudłatki. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221376-Ma%C5%82a-sympatyczna-Tobisia-jedzie-do-BDT-u-Anuli[/url] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='roszponka']jakie śliczne maleństwo :) ------------ choć i tak sercem jestem z molosami ;)[/QUOTE] Witaj roszponka na wątku Isi.Fajnie,że zaglądnęłaś.Wiesz jak odbierałam moją tymczasowiczkę Liwię ze Szczytna wraz z Collakiem to coś mi się poprzewracało w głowie i też się zakochałam w dużych psach.Teraz wszystkie mi się podobają.Małe,średnie,duże,wszystkie potrzebują pomocy. Jeszcze coś napiszę o Isi.Isia na spacerze poza domem nie załatwia się,chodzi obwąchuje krzaczki i nic.Tylko jak wkroczy na ogród zaraz jest załatwione to co powinno być na spacerze. Isia ma w kłębie 32cm a długość od obroży do ogona wynosi 36cm,to tak podaję aby wyobrazić sobie jaka ona jest.Dzisiaj zostały obcięte górne pazurki bez problemu. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']juz nie jest taki śliczny, sierść w coraz gorszym stanie[/QUOTE] Tak malawaszko ale spójrz na jego sylwetkę jak by się go doprowadziło do stanu używalności to byłby śliczny a i tak jest śliczny. Mam teraz na tymczasie sunie stamtąd w maju była odrobaczana,szok robale wychodzą garściami.Szkoda mi Malika. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='marako']A kto to malik? Gdzie jest, bo już się pogubiłam?[/QUOTE] Maroko oto Malik jest śliczny. [SIZE=3][B]Malik[/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]więcej zdjęć pod linkiem!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][URL]http://imageshack.us/g/508/dsc09363y.jpg/[/URL] [B]A-916 [/B]Sznaucerek sredni mix wiek ok 8lat bardzo spokojny mega łagodny uległy do innych psów. wykastrowany ma schroniskowego czipa, zaszczepiony odpchlony i odrobaczony. wspaniały pies. [B]facebook:[/B] [URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.264126596952289.69883.106101606088123&type=1"]http://www.facebook.com/media/set/?s...6088123&type=1[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/kudlaty-piesek-ktory-mlodziencze-lata-ma-juz-za-soba-pokochaj-malika-IDn7T5.html"]http://tablica.pl/oferta/kudlaty-pie...ka-IDn7T5.html[/URL] [B] Kudłaty piesek, który młodzieńcze lata ma już za sobą... pokochaj MALIKA[/B] MALIK być może jest mieszańcem sznaucera średniego, a może nie... w tej chwili to jest nieistotne - istotne jest to: ma około 8 lat, jest bardzo spokojny i łagodny, uległy do innych psów. Wykastrowany,zachipowany, zaszczepiony odpchlony i odrobaczony. Wspaniały pies, który szuka spokojnego domu, gdzie będzie mógł odzyskać poczucie bezpieczeństwa. Wielkopolska, okolice Piły KONTAKT: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 668-432-511 [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3458/dsc09374r.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/215326-Sznaucery-z-Pi%C5%82y-i-J%C4%99drzejewa-latami-czekaj%C4%85-na-szans%C4%99-pom%C3%B3%C5%BC!-Og%C5%82oszenia-DT[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bastek- w typie pona .zaniedbany i cały w dredach !!...... Ten biedny psiak w typie pona trafił 2 dni temu do przechowalni miejskiej... na razie nic bliższego o nim nie wiemy ... To piękny pies ,tylko chaniebnie zapuszczony ....a być może się długo wałęsał także -nie wiadomo .. Prosimy o zaglądanie , rady i pomoc w szukaniu odpowiedzialnego domu .. Kontakt tel ; 69 160 14 26 anka 502 847 379 Dorota. Przebywa w Bolesławcu http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-!!...... -
[quote name='aanka']anula ,,zaraz lepsze wstawię . odepchałaś skrzynkę odb.?. coś mi Tiny Pic szwankuje -nie moge na razie wstawić -jak ze spaceru z psami .. Tak skrzynka jest prawie pusta i nigdy nie była pełna. Dałam Bastka na wątek PONów w potrzebie. http://www.dogomania.pl/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!?p=18469231#post18469231 I jeszcze dałam go na kudłacze w potrzebie. http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page250
-
[B] ...........................[/B]
-
[B] Bastek- w typie pona .zaniedbany i cały w dredach !!...... [/B][INDENT] Ten biedny psiak w typie pona trafił 2 dni temu do przechowalni miejskiej... na razie nic bliższego o nim nie wiemy ... To piękny pies ,tylko chaniebnie zapuszczony ....a być może się długo wałęsał także -nie wiadomo .. Prosimy o zaglądanie , rady i pomoc w szukaniu odpowiedzialnego domu .. [B]Mamy DT potrzebujemy deklaracji.Bardzo prosimy o pomoc aby Bastek jak najszybciej opuścił Przechowalnię.[/B] Kontakt tel ; 69 160 14 26 anka 502 847 379 Dorota. Przebywa w Bolesławcu. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-"]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/URL]!!...... [IMG]http://i40.tinypic.com/nna73d.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ot46yw.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/URL]!!...... [/INDENT]
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Bogusik wiem,że lubisz oglądać fotki a więc proszę naciesz oko. Docha Miki broni piłki ale nie koniecznie jakoś tak niby warczy i podkłada Iśce piłkę ale nie da jej wziąć a Isia i tak używa sposobów aby odwrócić jego uwagę i w końcu piłka jest jej.Absolutnie nie dochodzi do ostrych spięć tylko takie droczenie się.Jedno na drugie szczeka i to wszystko.Jak Miki leży w legowisku to Isia chcąc go pobudzić do zabawy ciągnie za koniec kocyka i wywleka legowisko wraz z Mikim na środek pokoju-mamy ubaw.Ona zachowuje się jak szczeniak,nawet biega jak szczeniak,patataj,patataj.My nie wierzymy absolutnie,że ona ma 5 lat.Pies pięcioletni jest bardziej zrównoważony,spokojniejszy a to szatan z piekła rodem,wszędzie jej pełno. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Aneciu prosiłam tylko o podsumowanie i uwidocznienie no ale wzięłam kalkulator i policzyłam. Wpływy - 239,99zł Wydatki - 335,99zł A więc jesteśmy na minusie - 96,00zł No i jeszcze jutro chyba dojdzie wet bo oczko nie tak.Pomyślę i coś wpłacę aby minus był mniejszy. A to wątek mojej tymczasowiczki suni z Gładyszewa k/Piły. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221376-Ma%C5%82a-sympatyczna-Tobisia-jedzie-do-BDT-u-Anuli/page5[/url] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
I jeszcze dla Cioteczek,które lubią oglądać fotki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726317_img_0098.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726318_img_0099.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726319_img_0100.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726321_img_0104.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726327_img_0114.jpg[/IMG] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Tabletka dała popalić robalom.Za dwa tygodnie ponowimy odrobaczenie.W chałupie wygląda tak jak bym miała malutkie dzieci,pełno pluszaków porozrzucanych po całej chałupie a Isia szczęśliwa i niezmordowana w zabawie. Trochę sesji zdjęciowej z szaleństw na śniegu. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726310_img_0085.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726311_img_0086.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726313_img_0091.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726315_img_0094.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46726316_img_0097.jpg[/IMG] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
No rzeczywiście Szira przeszła metamorfozę jest cudna,domki powinny się bić o nią.