-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Wynalazłam w goglach Lecznice,które w marcu uczestniczą w programie tanich sterylek,kastracji z podziałem na województwa,może to pomoże. [URL]http://www.akcjasterylizacji.pl/edycja-2010/lista-lecznic-2010[/URL] Nie zauważyłam wyżej postu,przepraszam! -
[quote name='malagos']Dzis dowiedziałam się, ze w sąsiedniej gminie, 15 km ode mnie , mieszka samotny facet i ma ponad 50 psów! Są zaszczepione, bo to sprawdziła policja na prośbę sąsiadów, którzy zgłaszają problem jazgotu i smrodu. To też powiat makowski![/QUOTE] A nie może ktoś tam pojechać i sprawdzić jaka jest sytuacja tych psów i tego Pana? Ja nie wyobrażam sobie utrzymać 50 psów! Koszmar!
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bora1'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2109892830[/URL][/QUOTE] Allegro zostało usunięte a szkoda! Gdzieś wyczytałam,że można umieszczać psiaki na Allegro ale w specjalnym dziale chyba tablica czy coś koło tego. -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ciocie i Lolo przepraszam za spam ale kudłatek w typie PONa potrzebuje pomocy,przebywa w nieciekawych warunkach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url] -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
Anula replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ciocie przepraszam za spam ale ten kudłacz w typie PONa potrzebuje pomocy,przebywa w nieciekawych warunkach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url] -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
Anula replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ciocie i Zuzie przepraszam za spam ale ten kudłacz w typie PONa potrzebuje pomocy,przebywa w nieciekawych warunkach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url] -
Ma 10 lat,nie zaglądaj,jeżeli nie masz czystej intencji pomocy, MA DOM.
Anula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Delmuniu przepraszam za spam ale ten kudłacz w typie PONa potrzebuje pomocy,tam gdzie przebywa warunki są nieciekawe! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url] -
A ja witam Anisia i Anisiową rodzinkę i potrzebuję pomocy dla tego kudłacza w typie PONa! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Przepraszam,że spamuję, ale ten bidak w typie PONa potrzebuje pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url] -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
On jest w bardzo typie PONa,ma tatuaż albo chip? Dałam go na te wątki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page8[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page251[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Taki biedak potrzebuje pomocy! Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS. Pomożesz ogłaszać?? [FONT=Comic Sans MS]As kilka dni temu trafił do schroniskowego kojca. Jest bardzo przyjacielski. Tylko czeka,żeby zwiać z kojca ,by pobiegać chociaż chwilkę. Na smyczy ciągnie,ale to chyba efekt tego,że siedzi zamknięty w kojcu. Bardzo Mu brakuje wolności. To młody psiak. Ma max. 2 lata. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu. Jest piękny - na pewno ktoś się zakocha! Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email protected] http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87 [/FONT] -
[B] Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS. Pomożesz ogłaszać?? [/B] [INDENT] [COLOR=royalblue][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]As kilka dni temu trafił do schroniskowego kojca. Jest bardzo przyjacielski. Tylko czeka,żeby zwiać z kojca ,by pobiegać chociaż chwilkę. Na smyczy ciągnie,ale to chyba efekt tego,że siedzi zamknięty w kojcu. Bardzo Mu brakuje wolności. To młody psiak. Ma max. 2 lata. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu. Jest piękny - na pewno ktoś się zakocha! Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/b4c1194c06b6c86cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/df1468bb46c93b03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/a46696d3246aef3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/f4675e3d76465498med.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/INDENT]
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
A może w futerko obrósł i tak wygląda? W zimę przeważnie piesie przybierają,wiadomo,że ruch mają ograniczony.Mój też rezydent tyje a od wiosny jego waga spada,że chyba nie ma co się za bardzo martwić. -
Ma 10 lat,nie zaglądaj,jeżeli nie masz czystej intencji pomocy, MA DOM.
Anula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To może ja wstawię większą fotkę Delmusi aby wszyscy tą sielankę pooglądali.Cudowna fotka! [IMG]http://images47.fotosik.pl/1364/a8418d47eb4f6378.jpg[/IMG] -
Aniu - docha nie prowadzi finansów Bastka tylko asia-s. Ja dorzucę jednorazowo 20zł na weta,może ktoś jeszcze aby odciążyć Dorotkę? Michelle możesz wstawić na wątek rachunek za weta i tabletki aby było wiadomo ile poszło pieniążków dodatkowych na Bastka? Czy dowiadywałaś się o koszt zabiegu ząbków i czy wizyta jest już umówiona?
-
Myślę,że Beatkaa musi zadecydować co z pozostałymi pieniążkami Sako i oczywiście dotychczasowi darczyńcy co łożyli na Sako. Winter należy się pomoc a tym bardziej,że jest to pomoc czysto weterynaryjna i będzie potrzeba dużych nakładów w leczeniu Sako.Odpada przynajmniej opłata za "hospicjum"
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Wiecie co Cioteczki.Niekiedy dzwoni dom zainteresowany adopcją psa no i oczywiście pada pytanie do adoptującego,czy podda psa kastracji lub czy jest zgoda na kastrację ze strony adoptującego,jeżeli są jakieś opory to psa nie wydaje się temu zainteresowanemu.Wydaje mi się,że każda umowa adopcyjna obligatoryjnie jest opatrzona tym wpisem. Oczywiście ja nie napieram,jeżeli faktycznie ze względów zdrowotnych Denis nie będzie mógł być wykastrowany. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
No i jeszcze,szarpanina o jednego pluszaka a kosz stoi pełny różności. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059220_img_0042.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059222_img_0043.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059228_img_0045.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059229_img_0046.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059234_img_0047.jpg[/IMG] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
No i proszę zdjęcia tramwajowe a może pociągowe tylko trochę za krótki skład i inne. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059237_img_0049.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059243_img_0050.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059246_img_0053.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059213_img_0039.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059219_img_0040.jpg[/IMG] -
Ma 10 lat,nie zaglądaj,jeżeli nie masz czystej intencji pomocy, MA DOM.
Anula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brazowa1 ciesz się chociaż jedną chwilą dla Delmy.Tak dużo jest wokół nas nieszczęść,że trzeba się cieszyć,a przypadek Delmy był wyjątkowy i bardzo trudny. Mój dzień zaczął się wspaniale od wiadomości o naszej Delmusi, aby takich dni było więcej. No a foto bardzo pożądane!