Jump to content
Dogomania

SARA.dierra

Members
 • Content Count

  2,347
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About SARA.dierra

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CIRBA - DO ADOPCJI    Cirba - to około 1-roczna sunia, łagodna i ułożona.  Jeszcze trochę przestraszona. Zabierana  z innym pieskiem, Cypkiem. Błąkały się razem w okolicach Zbiczna.  CYPEK - DO ADOPCJI    Cypek - to około 3 letni, łagodny, ułożony,  wychudzony piesek, który błąkał się w lesie w okolicach Zbiczna,  razem z suczką - Cirbą, z którą jest bardzo zżyty.  Cirba także przebywa u nas.  CLIFF - DO ADOPCJI    Cliff - to starszy psiaczek, jamnik, ma około 8 lat,  Cliff jest przemiły, spokojny i ułożony.  Błąkał się w okolicach wsi Ciche.  WATRA - DO ADOPCJI    Watra - to młodziutka sunia, nie ma jeszcze roku,  błąkała się pod Kredkami. Będzie średniego wzrostu - do kolana.  Jest bardzo spokojna, jeszcze trochę wystraszona,  nie jest przyzwyczajona do smyczy.  NELA - DO ADOPCJI    Nela - to około 1,5-roczna suczka, nieduża,  biało-brązowa, o ciekawej urodzie.  Błąkała sie po wsi, gdzie byłą dokarmiana, dlatego jest w dobrej kondycji.  Nela jest łagodna, dobrze dogaduje się z innymi psami.  Nie jest jeszcze przyzwyczajona do smyczy.  Ta sunia pilnie szuka nowego domu.  Nr czip: 982061600060109  JUNAK - DO ADOPCJI    Junak - to duży psiak, około 3 letni,  błąkał się po okolicy Łapinoża,  ma ślady po ugryzieniach przez inne psy,  jest łagodny i spokojny.  Przebywa u nas od 20 marca 2015r.  ELKA - DO ADOPCJI    Elka - ma około 3-4 lata, nie za duża - sięga połowy łydki,  bardzo sympatyczna, miła, spokojna.  Błąkała się w okolicach Szabdy.  Przebywa u nas od 20 marca 2015 r.  FLER - DO ADOPCJI    Fler - to około 2-letnia sunia, średniej wielkości,  czarna z brązowymi znaczeniami.  Fler jest miła, kontaktowa, łagodna, nie przejawia agresji.  Nie jest przyzwyczajona do chodzenia na smyczy,  ale można ją jeszcze nauczyć.  Nr czip: 16108000026471
 2. KENZO - DO ADOPCJI    Kenzo to totalnie spokojny, łagodny i ułozony psiak, - ma około 2 latka, - błąkał się na ulizy Sądowej, - szukamy dla niego dobrego domu.  ERNAN - DO ADOPCJI    Ernan to około 1,5 roczny psiak, zachwuje się jak wesoły szczeniak, błąkał się w Sobiesierznie.  VETY - DO ADOPCJI    Wety to około 2 letnia sunia średniej wielkości.  Bardzo miła, spokojna, łagodna.  Lubi towarzystwo innych zwierząt.  Znaleziona w stanie wychudzenia i złej kondycji skrónej.  W tej chwili dochodzi do siebie,  a za jakiś czas będzie gotowa do adopcji.  Wety najlepiej czułaby się w domu z ogrodem!  WERK - DO ADOPCJI    Werk to około 3-4 letni, łagodny, spokojny i ułożony piesek.  Zabrany z małego lasku przy ul.Chabrowej w Brodnicy,  gdzie był przywiązany nowym łańcuchem do drzewa.  Jeżeli ktoś zna lub kojarzy tego psiaka prosimy o kontakt ze schroniskiem - chcemy, aby "właściciel" poniósł odpowiedzialność!  Werk jest psiakiem gotowym do adopcji, idealny do mieszkania!  Podaruj mu dobry dom!  GAJAL - DO ADOPCJI    Gajal trafił do schroniska w kwietniu br. Znaleziony na terenie Nieżywięcia.  To ok 3-4 letni , średniej wielkości kudłaty psiak, o rudo brązowym zabarwieniu sierści.  Gajal jest zgodny z innymi psami, ma spokojny temperament, ułożony, przybiega na zawołanie.  Radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Dobrze czułby sie w domu z ogrodem!  ILMA - DO ADOPCJI    ILMA to młoda sunia - ma około 1- roku, została znaleziona w Bobrowiskach.  Jest bardzo miła, kontaktowa, zero agresji do człowieka oraz innych zwierząt.  Dobrze chodzi na smyczy.  Będzie wspaniałym przyjacielem dla całej rodziny.  Szukamy dla niej nowego domu!  Czip nr 982061600070022  WALOR - DO ADOPCJI    Walor to jednoroczny piesek, - znaleziony w okolicach Wąpielska  CHASZMA    Chaszma - to sunia rasy beagle, w wieku ok 4 -6 lat, łagodna i ułożona z dużą nadwagą.  Sunia z pewnością mieszkała w domu, gdyż zachowuje czystość.  Poszukiwany właściciel suni !!  Znaleziona została na terenie Osieka.  Niestety nikt jej nie kojarzy, mimo, że jest bardzo charakterystyczna poprzez swoją otyłość.  W tej chwili jest na diecie, aby nie obciążała sobie stawów.  Jeżeli nikt nie zgłosi się po sunię, będzie ona do adopcji - tylko do domu, to nie jest pies do budy!
 3. BATA - DO ADOPCJI    Bata - to około 3-letnia suczka, o jasno-brązowej  lekko falowanej sierści.  Bata jest spokojna i łagodna, bardzo sympatyczne,  zgodna z innymi psami.  Niestety nie jest przyzwyczajona jeszcze do smyczy,  dlatego najlepiej jakby mieszkała w domu z ogrodem.  Jest już gotowa do adopcji.  Czip nr 98206100060063  IXON - DO ADOPCJI    IXON - to ok 4 letni mieszaniec, który przyjechał spod Kurzętnika.  Psiak jest bardzo ułożony i przyjacielski.  Łagodny do człowieka, lubi pieszczoty i spacery.  Ixon będzie fajnym towarzyszem dla całej rodziny, dobrze by się czuł  w domu z ogrodem!  Czip nr 616246000025485  ESA - DO ADOPCJI    ESA - mała suczka złapana w Starorypinie. Wiek ok 2 lat.  Ma bardzo ładne , rudo-brązowe umaszczenie.  Esa jest przyjazna i bardzo grzeczna, nadaje się do mieszkania.  Zgodna zinnymi pieskami, nie sprawia problemów.  Szuka nowego domu!  Czip nr 982061600060106  ENDEK - DO ADOPCJI    ENDEK - przyjechał do nas z Wąbrzeźna. Ma ok 3lat.  Jest bardzo sympatyczny i przyjacielski, odważny - szybko przystosowuje się  do nowych warunków. Wesoły- lubi się bawić, dobrze chodzi na smyczy.  Dobrze czułby się w domu z ogrodem.  Podaruj mu ciepły kąt!  Czip nr -616246000024759  EWER - DO ADOPCJI    EWER - husky znaleziony między miejscowością Chojno a Tylice.  Zadbany. ma na sobie obrożę z karabińczykiem. Psiak jest młody ma ok 2 lat.  Charakter - typowy przedstawiciel rasy.  Szuka nowego domu!  Czip nr 616246000024627  FLANKA - DO ADOPCJI    FLANKA - to mała sunia, czarna- podpalana, gładkowłosa.  Ma ok 3 lat, nie miała dobrego życia, ostatecznie podrzucona po oszczenieniu do wsi...  Flanka jest bardzo miła i łagodna, lubi pieszczoty, nie przejawia żadnej agresji.  Bedzie wspaniałym towarzyszem dla dzieci, może mieszkać w domu.  Zgodna z innymi zwierzętami. Pilnie szuka domu!  Czip nr 616246000011511  LALA - DO ADOPCJI    Lala - to około 2-letnia suczka, bardzo ładnie umaszczona -  biała w czarne łatki. Lala jest nieśmiała, spokojna,  łagodna, zgodna z innymi psami.  Nie jest jeszcze przyzwyczajona do chodzenia na smyczy, dlatego  najlepiej gdyby mieszkała w domu z ogrodem.  Pilnie szuka nowego opiekuna.  NEGRO - DO ADOPCJI    NEGRO , to psiak w typie owczarka niemieckiego w wieku ok 6 lat.  Błąkał się dłuższy czas w okolicach Górzna, miał na sobie ciemną, brązową obrożę.  Negro jest psem spokojnym i zrównoważonym. Dobrze czułby się w domu z ogrodem.  Dobrze chodzi na smyczy. Łagodny .  Pilnie szukamy dla niego nowej rodziny! 
 4. CZAKO - DO ADOPCJI    Czako - to około 1,5 roczny piesek, w typie malamuta,  łagodny, troszkę lękliwy, błąkał się po ulicy Zieleniewskiej.  Przebywa u nas od 28 grudnia 2014 roku.  GEZA - DO ADOPCJI    Geza - to malutka suczka, około 2-letnia,  spokojna, ułożona, błąkała się po Karbowie.  Przebywa u nas od 15 grudnia 2014 r.  GREY - DO ADOPCJI    Grey - to nieduży piesek, około 2-letni,  łagodny, spokojny. Został on potrącony przez samochód,  miał złamane żebro, dochodzi obecnie do zdrowia pod opieką weterynaryjną.  Przebywa u nas od 22 grudnia 2014 r.  KOKOS - DO ADOPCJI    Kokos - to około 1-roczny piesek,  łagodny, dobrze chodzi na smyczy,  błąkał się w okolicach Brzozia.  Przebywa u nas od 22 grudnia 2014 r.  KLEMI - DO ADOPCJI    Klemi - to około 2-letnia suczka, bardzo sympatyczna,  spokojna, błąkała się w okolicach Brzozia.  Pzrebywa u nas od 22 grudnia 2014 r.  SOLO - DO ADOPCJI    Solo - to malutki, ułożony piesek.  Ma około 7 lat. Błąkał się w okolicach Jajkowa.  Przebywa u nas od 25 grudnia 2014 r.
 5. IBLIS - DO ADOPCJI    Iblis - to około 2-letni psiak, sympatyczny,  łagodny, spokojny i wesoły. Trochę w typie jamnika.  Iblis przebywa u nas od 11 września 2014 r.  Iblis jest już gotowy do adocji i czeka na nową rodzinę!  Czip nr: 68000010352840   CENTA - DO ADOPCJI    Centa - to malutka, około 2-letnia sunia.  Gładkowłosa, w łatki.  Bardzo sympatyczna, troszkę nieśmiała,  spokojna, nie przyzwyczjona jeszcze do smyczy.  Centa jest już gotowa do adopcji i czeka na nową rodzinę!  Nr czip: 968000010353126  CASSI - DO ADOPCJI    Cassi - to średniej wielkości sunia,  około 2-letnia. Pięknie umaszczona.  Milusińska, łagodna, ułożona.  Cassi est już gotowa do adopcji i czeka na swój nowy dom!  Czip nr: 616246000011147  HUSAR - DO ADOPCJI    Husar - to duży pies, łagodny,  przyjaźnie nastawiony, wesoły.  Jest wychudzony, co widać na zdjęciach.  Już pomału dochodzi wagowo do siebie.  Husar potrafi dobrze chodzić na smyczy.  Ma około 6-7 lat.  Husar Jest już gotowy do adopcji i czeka na nowy dom.  Nr czip: 616246000011147  VAKSA - DO ADOPCJI    Vaksa - to większa sunia, ładnie umaszczona,  w łatki. Ma około 3 lat.  Jest łagodna, spokojna, nie zaczepia innych psów ani kotów.  Wesoła i kontaktowa.  Vaksa szuka nowego domu.  Nr czip: 968000010351943 
 6. GOMI - DO ADOPCJI    Gomi - to staruszek - ma ok 12 lat, schwytano go w mieście Rypin.  Próbował wejść komuś na podwórko.  Gomi jest w typie sznaucera, widać, że mieszkał w domu,  był strzyżony, jest zadbany i grubaśny. W schronisku jest od 9 maja.  Pilnie szukamy jego właścicieli, bądź nowego domu!  Gomi jest zgodny z innyi pieskami, dobrze chodzi na smyczy.  LOKIS - DO ADOPCJI    Lokis - to około 2-letni psiak, średniej wielkości,  o łagodnym i spokojnym charakterze.  Szukamy nowego domu dla tego miłego psiaka.  Nr czip: 616108000026014  GOLDI - DO ADOPCJI    Goldi - to około 2-letni psiak, o spokojnym i łagodnym usposobieniu.  Jest psiakiem wesołym, nie sprawiającym problemów.  Idealny do domu z ogrodem. Zgodny z innymi zwierzętami.  Goldi szuka nowego kochającego domu!  Czip nr 616108000026004      TORO - DO ADOPCJI    TORO - to 1,5 roczny psiak,  łagodny, niekonfliktowy, potrafiący chodzić na smyczy.  Nie wiemy jak długo się błąkał, mieszkał  na polu z kukurydzą.  Przebywa u nas od 27 sierpnia 2014 r.  Czip nr 968000010353187  Toro jest już gotowy do adopcji  i szuka nowej rodziny!  WADI - DO ADOPCJI    Wadi - to nieduża sunia około 2-letnia,  bardzo ładnie umaszczona, rudo-biała.  Jest spokojna i łagodna. Troszkę w typie rasy: corgi.  Nie jest jeszcze przyzwyczajona do chodzenia na smyczy.  Przebywa u nas od 29 sierpnia 2014 r.  Czip nr 968000010351463  Ta wspaniała sunia szuka nowego domu! 
 7. BUFI - DO ADOPCJI    Bufi - jest 6-letnim pieskiem, który stracił dom  - trafił do nas z powodu śmierci właściciela.  Jest biały w łatki, podobny do beagla.  Bufi jest łagodny, nie sprawia problemów.  Ten psiaczek czeka na swoją nową szansę.  GERI - DO ADOPCJI    Geri - to około 2-letni piesek.  Średniej wielkości, biały w czarne plamki,  mieszaniec wyżła.  Jest łagodny wobec innych psów i kotów,  lubi zabawy i bieganie z innymi psami.  Wobec człowieka łagodny, nie przejawia agresji,  kontaktowy, wesoły.  Geri szuka nowej rodziny!  JARGA - DO ADOPCJI    Jarga to młoda, około roczna sunia.  Bardzo szczupłej budowy, średniej wielkości.  Jest bardzo łagodna i przyjacielska. Idealna do mieszkania.  Jarga szuka nowego domu!  MIŁEK - DO ADOPCJI    Miłek ma ok 1,5 roku. Mały psiak z dłuższą sierścią.  Dogaduje się z innymi psiakami, jest łagodny i przyjacielski.  Szuka nowego domu!  HADZI - DO ADOPCJI    Hadzi to ok 2 letni kundelek , średniej wielkości .  W schronisku od 24.12.2013r. Dobrze chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi psami. Spokojny, grzeczny, idealny towarzysz dla całej rodziny.  Szukamy dla niego nowego domu!  Czip nr 616108000037434
 8. MILAS - DO ADOPCJI    MILAS - to około 2 letni, duży piesek.  Jest bardzo spokojny, łagodny, kontaktowy.  Potrafi chodzić na smyczy.  Nie sprawia problemów wychowawczych.  Pilnie szukamy nowego domu dla Milasa.  Nr czip: 941000013966188  MILAS JEST WYSTERYLIZOWANY  FONIA - DO ADOPCJI    Fonia to około 4 letnia sunia  BLIŹNIAK - DO ADOPCJI    BLIŹNIAK - to około 2-letni piesek,  trafił do nas wraz ze swoim bratem Bilbem.  Jest łagodny i spokojny, nie wykazuje agresji.  Przebywa w schronisku od 12 listopada 2012 r.  Szukamy dla niego nowego, kochającego domu.  Nr czip: 985170002486963  BLIŹNIAK JEST WYSTERYLIZOWANY   BASIOR - DO ADOPCJI    Basior - jest dużym, około 5-letni psiakiem,  o rzadkim umaszczeniu.  Jest energiczny, wesoły, kontaktowy.  Zgodny z innymi psami, dobrze chodzi na smyczy.  Basior jest już gotowy do adopcji i pilnie szuka nowego domu,  najlepiej będzie się czuł w domu z ogrodem.  BRUS - DO ADOPCJI    BRUS - około 1,5 roczny piesek, średniej wielkości,  spokojny, łagodny, bardzo sympatyczny.  Grzeczny, nie sprawia problemów wychowawczych,  potrafi chodzić na smyczy.  Ten miły psiak pilnie szuka nowego dobrego domu.  Przebywa u nas od 4 lutego 2013 r.  Nr czip: 985170002442125  BRUS JEST WYSTERYLIZOWANY 
 9. STONKA - DO ADOPCJI    Stonka to ok 3-letnia sunia.  Błąkała się i nie mogła znaleźć swojego domu.  Stonka nie umie chodzić na smyczy.  Jest bardzo łagodna, jednak jak narazie  nie do końca ufa człowiekowi.  Z czasem na pewno się to zmieni.  Stonka czeka w schronisku na ciepły dom.  NR CZIP : 941000013485283.   GONIEC - DO ADOPCJI    GONIEC - szorstkowłosy ok 8 letni piesek,  średniej wielkości- łagodny i grzeczny.  Psiak błąkał się długo po obrzeżach miasta,  był wystraszony i bał się podejść do człowieka.  Teraz pokonał już swoje lęki i okazało się,  że Goniec bardzo lubi pieszczoty i sam podstawia łepek do głaskania.  Podaruj mu prawdziwy ciepły dom, którego nigdy nie miał!  NR CZIP : 941000012699720  ZUCH - DO ADOPCJI    ZUCH - to mały kundelek w czarne łatki, który błąkał się w pobliskiej wsi. Psiak był wychudzony. Zuch jest wesołym psiakiem , bardzo lubi zabawę i kontakt z człowiekiem. Nie wykazuje agresji do innych zwierząt. Będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. Zuch, to mały ok. 8 letni piesek, ma troszkę problemy z łapkami.. W schronisku od 24 lutego 2011r. NR CZIP : 941000012699697   IŁKA - DO ADOPCJI    IŁKA - to około 5-letnia sunia, nieduża,  spokojna i łagodna.  Nie sprawia problemów wychowawczych,  potrafi chodzić na smyczy.  Przebywa u nas od 1 lutego 2013 r.  Nr czip:985170002276314  IŁKA JEST WYSTERYLIZOWANA  AXEL - DO ADOPCJI    AXEL - to około 3-letni piesk,  średniej wielkości, o czarnym umaszczeniu.  Jest bardzo łagodny, nie przejawia żadnej agresji,  spokojny, grzeczny i ułożony.  Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem,  głaskania i wspólnych zabaw.  Szukamy nowego domu dla tego sympatycznego psiaka.  Nr czip: 941000014447657  AXEL JEST WYSTERYLIZOWANY 
 10. [b][size=18][color=olive]TORO - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Toro - to 1,5 roczny psiak, łagodny, niekonfliktowy, potrafiący chodzić na smyczy. Nie wiemy jak długo się błąkał, mieszkał na polu z kukurydzą. Przebywa u nas od 27 sierpnia 2014 r. Czip nr 968000010353187 Toro jest już gotowy do adopcji i szuka nowej rodziny![/color]     [b][size=18][color=olive]HINDI - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Hindi - to nieduża sunia, szorstkowłosa, ma około 1 roku. Sympatyczna, bardzo otwarta, wesoła i pełna energii. Hindi bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem i pilnie szuka nowego domu. Nr czip: 985170002594611[/color]     [b][size=18][color=olive]WADI - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Wadi - to nieduża sunia około 2-letnia, bardzo ładnie umaszczona, rudo-biała. Jest spokojna i łagodna. Troszkę w typie rasy: corgi. Nie jest jeszcze przyzwyczajona do chodzenia na smyczy. Przebywa u nas od 29 sierpnia 2014 r. Czip nr 968000010351463 Ta wspaniała sunia szuka nowego domu![/color]     [b][size=18][color=olive]PINKO - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Pinko - to malutki czarny psiaczek, około 2-letni, spokojny, troszkę nieśmiały, potrafi chodzić na smyczy, więc bardzo dobrze sprawdzi się jako piesek domowy. Przebywa u nas od 2 września 2014 r. Pinko szuka nowej rodziny! Nr czip: 968000010351701[/color]     [b][size=18][color=olive]UŁAN - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Ułan - to większy psiak, ok. 3-letni, błąkał sie w okolicach Chojna. Przyjazny, niekonfliktowy. Przebywa u nas od 1 września 2014 r. Czip nr 985170002983298 Ułan szuka nowego domu![/color]     [b][size=18][color=olive]IBLIS - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Iblis - to około 2-letni psiak, sympatyczny, łagodny, spokojny i wesoły. Trochę w typie jamnika. Iblis przebywa u nas od 11 września 2014 r. Iblis jest już gotowy do adocji i czeka na nową rodzinę! Czip nr: 68000010352840[/color]
 11. [b][size=18][color=olive]CENTA - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive] Centa - to malutka, około 2-letnia sunia. Gładkowłosa, w łatki. Bardzo sympatyczna, troszkę nieśmiała, spokojna, nie przyzwyczjona jeszcze do smyczy. Centa jest już gotowa do adopcji i czeka na nową rodzinę! Nr czip: 968000010353126[/color]   [b][size=18][color=olive]JANUS - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive] Janus  - to ok 1,5 roczny psiak, który błąkał się w okolicach Karbowa bardzo zaniedbany. Po strzyżeniu psiak będzie w typie sznaucera. Ogólnie jest bardzo sympatyczny i przyjazny.  Idealny do domu z ogrodem, szukamy dla niego nowej rodziny! Czip nr 985170002985983[/color]   [b][size=18][color=olive]CASSI - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Cassi - to średniej wielkości sunia,  około 2-letnia. Pięknie umaszczona. Milusińska, łagodna, ułożona. Cassi est już gotowa do adopcji i czeka na swój nowy dom! Czip nr: 616246000011147 [/color]   [b][size=18][color=olive]OLLI - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Olli - to około 1-roczna sunia, drobna, mała, znaleziona w lasku miejskim - przywiązana łańcuchem i sznurkiem do drzewa. Olli jest łagodna, spokojna, troszkę nieśmiała. Nie jest jeszcze przyzwyczajona do smyczy. Ta wspaniała sunia szuka nowej rodziny! [/color]   [b][size=18][color=olive]HUSAR - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive] Husar - to duży pies, łagodny, przyjaźnie nastawiony, wesoły. Jest wychudzony, co widać na zdjęciach. Już pomału dochodzi wagowo do siebie. Husar potrafi dobrze chodzić na smyczy. Ma około 6-7 lat. Husar Jest już gotowy do adopcji i czeka na nowy dom. Nr czip: 616246000011147[/color]   [b][size=18][color=olive]BURGA - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Burga - to około 2 letnia sunia, w typie husky, łagodna, nie przyzwyczajona do smyczy, błąkała się po wsi Żmijewko. Przebywa u nas od 23 września 2014 r. [/color]   [b][size=18][color=olive]VAKSA - DO ADOPCJI[/color][/size][/b] [color=olive]Vaksa - to sunia około 3 lenia, mieszkała na polu z kukurydzą. Jest łagodna, nie zaczepia innych psów ani kotów. Przebywa u nas od 25 września 2014 r. [/color]  
 12. BARBIE została adoptowana     Barbie - to około 2-letnia, filigranowa sunia,  łagodna, potrafiąca chodzić na smyczy.  Kontaktowa, bardzo miła i spokojna.  Nadaje się do mieszkania.  Nr czip: 616108000026461
 13. ŁENDY została adoptowana    Łendy - to około 1,5 roczna, łagodna,  umiejąca chodzić na smyczy sunia.  Jest bardzo wychudzona,  ma ślady po łańcuchu.  Po kąpieli odzyskała piękną puszystą sierść.  KASJA została adoptowana    Kasja - to około roczna sunia,  łagodna, ufna, spokojna.  Znaleziona razem z inną sunią - Kulką,  najprawdopodobniej razem zostały wywiezione  i porzucone.  Przebywa u nas od 5 sierpnia 2014 r.  LAYKA została adoptowana    Layka - to nieduża sunia, około 2-letnia,  czarna z białymi skarpetkami  i krawatkiem, spokojna, łagodna,  dbrze radząca sobie z chodzeniem na smyczy.  Błąkała się po mieście.  Przebywa u nas od 6 sierpnia 2014 r.  CELLO został adoptowany     Cello - to około 2-letni psiak, został znaleziony  przywiązany do ogrodzenia.  Jego sierść była bardzo długa i skołtuniona, jest już po strzyżeniu.  Cello jest psiakiem pełnym energii, wesołym, łagodnym.  Czip nr 616108000026021  OLKA została adoptowana    Olka - to około roczna sunia, o brązowym umaszczeniu,  bardzo sympatyczna, łagodna, spokojna,  nie sprawiająca problemów.  Dobrze dogaduje się z innymi pieskami.  Szuka nowego domu! 
 14. [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]PAW - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i58.tinypic.com/11j4360.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Paw - ten psiaczek ma 3 lata, niestety został oddany z adopcji, po prawie 2 latach... Paw jest łagodny, spokojny, wesoły. Jego pyszczek jest zawsze uśmiechnięty. Nie sprawia problemów i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jest gotowy do adopcji i szuka nowego domu, bardzo pilnie. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]SARA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i61.tinypic.com/2wfo8si.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Sara - to 2 letnia sunia, w typie boksera. Jest ułożona, spokojna, szukamy dla niej nowych opiekunów, z tym że powinna być jedynym psem w domu - ma trudności z akceptacją innych psów. Sara jest wysterylizowana. Nr czip: 616108000026013 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]ŁENDY - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i60.tinypic.com/2hhhu7o.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Łendy - to około 1,5 roczna, łagodna, umiejąca chodzić na smyczy sunia. Jest bardzo wychudzona, ma ślady po łańcuchu. Po kąpieli odzyskała piękną puszystą sierść. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]TATI - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i62.tinypic.com/10oe43d.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Tati - to nieduża, około 1,5 roczna sunia, domowa, ułożona, kontaktowa. Przebywa u nas od 13 sierpnia 2014 r. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]SANDA- DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i60.tinypic.com/s2d0g7.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Sanda - to czarna gładkowłosa sunia, ma około 1,5 roku, jest łagodna, potrafi chodzić na smyczy. Błąkała sie pod schroniskiem, ma czerwoną obrożę. Przebywa u nas od 18 sierpnia 2014 r. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]KROTKA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i61.tinypic.com/2wq8rhs.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Krotka - to bardzo łagodna, mała sunia, ma około 4 lat, potrafi bardzo dobrze chodzić na smyczy. Jest miła i kontaktowa. Błąkała się po mieście. Jest u nas od 20 sierpnia 2014 r. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]PSIKUS - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i59.tinypic.com/2epqdqu.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Psikus - to ok 1,5 roczny piesek, mały,wesoły i przytulaśny. Biegał w okolicach naszego schroniska. Ma brązową skórzaną obrożę. Przebywa u nas od 25 lipca 2014 r. Psiak jest wykastrowany. Czip nr 985170002976780 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]HAZARD - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i58.tinypic.com/28r3azl.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Hazard- to duży, około 1,5 roczny psiak, o białej sierści. Błąkał się w okolicach Partęczyny-Ciche. Jest łagodny, ułożony, potrafi chodzić na smyczy. Znak szczególny - zaszyte prawe oko. Przebywa u nas od 12 sierpnia 2014 r. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]CZADRA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i58.tinypic.com/auf5s4.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Czadra - to około 1-roczna sunia, czarna, gładkowłosa. Zadbana. Wesoła, temperamentna, pełna energii. Błąkała się po ul. Wybickiego. Przebywa u nas od 14 sierpnia 2014 r. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]KASCHA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i60.tinypic.com/n4touc.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Kascha - to około 3 letnia sunia, błąkała się w okolicach Małego Głęboczka. Spokojna i ułożona. Przebywa u nas od 21 sierpnia 2014 r. [/FONT][/COLOR]
 15. [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]FANTOM - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i61.tinypic.com/ak7i3n.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Fantom - to około 4-letni psiak, średniej wielkości. Jest spokojny i łagodny. Bardzo kontaktowy i przyjacielski. Nie sprawia problemów. Fantom pilnie szuka nowego domu! Nr czip: 616108000026024 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]ASTA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i60.tinypic.com/5b5wf4.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Asta - to około 2-letnia sunia, spokojna, łagodna, nieśmiała, przychodzi na zawołanie, jeszcze nie potrafi dobrze chodzić na smyczy, ale szybko się nauczy. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, pilnie szukamy dla niej nowego domu. Asta jest wysterylizowana, nr czip: 616108000037406 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]FARSA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i61.tinypic.com/ilahz6.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Farsa - to sunia około 3-letnia, średniej wielkości, drobna i trochę wychudzona, błąkała się po mieście. Jest łagodna, spokojna, potrafi chodzić na smyczy. Czip nr 616108000026010 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]KATU - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i60.tinypic.com/2rmme78.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Katu to około 3 letni kundelek, którego ktoś przywiązał łańcuchem do drzewa... Psiak jest wielkim przytulakiem, uwielbia być z człowiekiem, bawić się i być głaskany. Łagodny i przyjacielski także w stosusnku do innych zwierząt. Katu jest średniej wielkości. Szuka nowego domu! Czip nr 616108000026456 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]NABU - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i59.tinypic.com/jf7oqu.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Nabu - to nieduży piesek, gładkowłosy, czarny z brązowymi łapkami. Ma około 3 lat. Spokojny, łagodny, jeszcze trochę przestraszony psiaczek. Nie sprawia problemów. Nie jest jeszcze przyzwyczajony do chodzenia na smyczy. Nabu pilnie szuka nowych opiekunów! Najlepiej czułby się w domu z ogrodem... Nr czip: 16108000026458 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]ARUS - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i57.tinypic.com/2hz5pw7.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Arus - to około 5 letni piesek, duży, gładkowłosy, jasno-beżowy Arus jest psiakiem spokojnym i łagodnym. Potrafi chodzić na smyczy. Pilnie szukamy dla niego nowego domu.. Nr czip: 616108000026469 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]KAGOR - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Kagor - to około 1,5 roczny piesek, jest średniej wielkości, krótkowłosy, o brązowym umaszczeniu. Ten psiaczek jest łagodny, wesoły, ułożony, bardzo dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Kagor pilnie szuka nowych opiekunów! Nr czip: 985170003074541 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]GIGA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i58.tinypic.com/2eztvyv.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Giga to ok 3-4 letnia sunia w typie molosa. Jest bardzo duża i zaniedbana. Podrzucona pod schronisko wczesny rankiem. Giga jest bardzo łagodna i przyjacielska- lubi inne psiaki, domaga się pieszczot. Zapewne całe życie służyła jako towar do rozmnażania, wychudzona, poraniona ... Mamy nadzieję , że szybko dojdzie do siebie i znajdzie nowy, kochający dom, na który bardzo zasługuje! Nr czip: 16108000026470 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][COLOR=olive]JULKA - DO ADOPCJI[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [IMG]http://i57.tinypic.com/2uhqxcy.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=olive][FONT=Verdana]Julka - to około 1,5 roczna sunia, wielkości do połowy łydki, gładkowłosa, o jasno-brązowym umaszczeniu. Nie czuje się dobrze na smyczy, musiała biegać luzem. Jest łagodna, spokojna, bardzo miła, nie przejawia agresji. Julka szuka nowego kochającego domu.. Nr czip: 616108000026459 [/FONT][/COLOR]
×