-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Mała,przesympatyczna suczka - Isia ma lekko krótszy pyszczek :smile:.Sunia jest niesamowicie przyjacielska, spragniona pieszczot, strasznie się cieszy, przytula,uwielbia zabawę pluszowymi zabaweczkami, jest energiczna i wesoła. Bardzo łagodna, grzeczna, zgadza się z innymi psami, jest po prostu wspaniałym psem!!!Uwielbia dzieci i zabawę z nimi. W schronisku oceniono wiek suczki na 5 lat ale jej zachowanie wcale nie wskazuje na to. Jest wysterylizowana ,zaszczepiona,odpchlona i odrobaczona posiada też czip.Przebywa w Domu Tymczasowym w Polkowicach woj.dolnośląskie. Kontakt do wolontariuszki: 668 432 511 E-mail: [email protected] http://www.dogomania.pl/threads/221376-Ma%C5%82a-sympatyczna-Tobisia-jedzie-do-BDT-u-Anuli -
Aanka bardzo proszę zdecyduj czy nadal podtrzymujesz swoją deklarację bycia skarbnikiem,ponieważ Asia-s też jest super skarbnikiem i jeżeli rezygnujesz z tej funkcji to poproszę o to Asię i na bank się zgodzi.Proszę o szybką odpowiedź,ponieważ Ciocie mnie bombardują o przesyłanie na pw nr.konta.Jeszcze jedno jak by były zbierane deklaracje od stycznia(zostało dwa dni) to by były deklaracje w zapasie o jeden miesiąc do przodu a więc należy jak najszybciej podjąć decyzje odnośnie skarbnika i Ciociom migiem powysyłać dane do przelewu.
-
A ja dalej o tym ubranku.Może można zamówić na tym wątku koszt 15zł. [url]http://www.dogomania.pl/threads/126514-CiEP%C5%81E-ZIMOWE-KUBRAKI-DLA-PS%C3%93W-BEZDOMNYCH-KTO%C5%9A-JESZCZE-CH%C4%98TNY/page82[/url]
-
[quote name='Tines']Wygłaskany, wybawiony ale jeszcze kocyk musiał dorwać hehe :-) Dolarku nie szalej już tam za bardzo za dziewczynami :-) ojjj ciachnąć by trzeba było przystojniaka ;-)[/QUOTE] Ma być w tym tygodniu bardzo zimno,czy Dolar ma jakieś ubranko? A ciachnąć to na bank by się przydało i zapewnić mu dużo ruchu.
-
Ufff! Już miałam czarne myśli,że zrezygnowali Państwo z Belli bo jednak to kawał drogi jest.Cieszę się z tych wiadomości.
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']pośmiałam się z niej :) ona jeszcze nie jest ogłaszana?[/QUOTE] Za bardzo nie wiem,w każdym razie była ogłaszana,ponieważ Pani z Warszawy była zainteresowana Isią no ale wyszło jak wyszło,a w tej chwili nie wiem jak wygląda sytuacja bo Cioteczki,które się Isią opiekują nie wchodzą na wątek od pewnego czasu.W każdym razie ja wykupiłam ogłoszenia i czekam na realizację ich. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Wiem,wiem Cioteczko Bogusik,że oglądać lubisz fotki ale to taki jest chuligan,że nie uchwycić jej w biegu to bardzo ciężko jest.Mikusia maltretuje nieprzeciętnie,napada na niego całym ciałem,jednak Mikuś nie poddaje się odpiera atak.Wszystkie zabawki Mikusiowe są Isi -biedny Mikuś musiał się już z tym pogodzić,że Isia podstępem i tak zabierze jego zabaweczki,kosteczki i jeszcze chowa aby nikt nie widział np.w róg kanapy.Może jutro porobię jej trochę fotek w dzień. Wykupiłam ogłoszenia dla Isi 60szt z zaznaczeniem na woj.dolnośląskie. -
No rzeczywiście śliczny jest.Gdzie on przebywa? Czekając na odpowiedź zapraszam do mojej tymczasowiczki - chuligana nie z tej ziemi. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221376-Ma%C5%82a-sympatyczna-Tobisia-jedzie-do-BDT-u-Anuli[/url]
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam chociaż czasami nie piszę.Cieszę się z wiadomości.Na spokojnie poczekamy na decyzję Pani Ani odnośnie kastracji Deniska i zapraszam na wątek mojej tymczasowiczki-chuligana nie z tej ziemi. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221376-Ma%C5%82a-sympatyczna-Tobisia-jedzie-do-BDT-u-Anuli[/url] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Aniu, ślicznie to napisałaś, jak będę robić ogłoszenie do ds to użyję tego opisu : niesforny, wyniosły, niezależny, uparty. Takie cechy posiadają koty dlatego ciągle powtarzam, że on ma koci charakter- uwielbiam koty. Tz na wczorajszym szkoleniu w ramach przerwy pokazał publicznie na rzutniku zdjęcie Orlena, pies zebrał same pochwały za urodę. Zapytałam, czy skorzystał z okazji i dodał, że szukamy mu domu? zapadła cisza....długa cisza....cisza...-odpowiedział : no nie powiedziałem tego. czyżby to był punkt zwrotny?[/QUOTE] O kurcze to co piszesz Dorotko o TZ - bardzo mnie wzruszyło,aż zakręciła mi się łezka w oku.Tak bardzo bym chciała aby Orlen miał takich wspaniałych ludzi przy boku swoim jak Wy - no ale decyzja należy do Was Kochani. Jeszcze coś napiszę,że po roku przebywania z psem jest dopiero szansa na ocenę jego charakteru,tak po prostu jest.Teraz wydaje się innym a za rok jeszcze będzie innym o ustabilizowanym już charakterze - coś o tym wiem bo to przerabiałam,a na koniec życia wielkim zaskoczeniem,rozdzierającym serce. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Anula replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam na jakieś wieści o Denisku nie wspomnę o fotkach tylko czy zuzia nie ma nas już dość? A ja zapraszam do bidulki podobnej do Deniska potrzebującej pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/url]!!...... -
Ale fajne wieści o Olku. A ja zapraszam do podobnej bidy potrzebującej pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/url]!!......
-
Ale same fajne wieści o Dolarku.Cieszę się ogromnie. A ja zapraszam do bidulki potrzebującej pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/url]!!......
-
Major wyleczony z parwowirozy:) Bardzo wszystkim dziekujemy :)
Anula replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
A ja wieczorkiem zaglądam i zapraszam do bidulki bardzo potrzebującej pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/url]!!...... -
Ale fajne wiadomości.A ja zapraszam do następnej bidy potrzebującej pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/url]!!......
-
Ja też się cieszę z takich wieści i zapraszam do bardzo potrzebującej bidy pomocy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-w-typie-pona-.zaniedbany-i-ca%C5%82y-w-dredach-[/url]!!......